Billon Sp. z o.o.

Opinie o Billon Sp. z o.o.

Billon 2016-03-18 14:01
Cenimy pracowników, którzy potrafią pracować samodzielnie. Jesteśmy też otwarci na wszelkie pomysły i sugestie. Jeśli byłbyś zainteresowany pracą w firmie Billon prosimy o przesłanie swojego życiorysu na adres kariera@billon.info.
Pozdrawiamy,
firma Billon
oł yeah 2016-05-01 21:53
Świetnie ze można liczyć na benefity socjalne, nie ukrywam, ze o takie urozmaicone zatrudnienie jest dość trudno, a tu takie mile zaskoczenie się trafiło.
Billon 2017-02-14 16:05
Uwaga. Odradzam wszystkim korzystanie z aplikacji banku "Billon"- non stop awarie i giną pieniądze, obsługa nie reaguje na e-mail'e- w sieci pełno opinii, że przez awarie tej aplikacji ludzie tracą setki złotych. Jeszcze raz odradzam.
zunit developer 2017-04-20 16:03
Kiedyś dla nich pracowałem. Wówczas jeszcze spółka działała pod inną nazwą (np. Zunit). Dociekliwi łatwo znajdą stare nazwy firmy po KRS. Biuro było wiecznie brudne i śmierdzące bo firma oszczędzała na sprzątaczce (po prostu jej nie było). Firma nie płaciła na czas. Trzeba się było upominać o pensję po miesiącu oczekiwania. Mi i paru innym osobom, które nie wytrzymały kilkumiesięcznych opóźnień w wypłatach, firma nie zapłaciła za ostatnie miesiące. Ulubioną formą zatrudnienia była wtenczas umowa o dzieło na rok z "zaliczkami" (o które trzeba się było upominać). W większości przypadków prezes nie podpisywał rachunków za wykonanie umowy-dzieła. UCIEKAĆ DALEKO od tej firmy.
Zostaw swoją opinię o Billon Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Billon Sp. z o.o.