Opinie o Cez Skawina S.A. w Skawina

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Cez Skawina S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cez Skawina S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cez Skawina S.A. w Skawina

Na wyrost.

Brałem udział w rozmowie o pracę w tej firmie, niestety. Poziom rozmowy gimnazjalny, na prawdę. Pytania odnośnie jak pomagałem innym w pracy("proszę podać konkretny przykład"), jak reaguje na zachowania innych w pracy("proszę podać konkretny przykład"), jak dzielisz pracę, a wynagrodzenie, jakbym się zachował w danej sutuacji...a ja pytam, czy to jest rozmowa o pracy czy rozmowa o mnie? Pytań lub informacji związanych z aktualną ofertą - całe zero. Jeśli chcesz się coś dowiedzieć o pracy, co będziesz robić, jakie są Twoje obowiązki, to "na tym etapie nie możemy udzielić takiej informacji", to po co d*pe zawracacie? Taka duża firma, a prostej rozmowy zachęcającej do pracy w tym miejscu nie potrafią przeprowadzić, smutne. Dramatyczny poziom, tzn. dawno nie odczułem takiego niekomfortu i wstydu co do rozmowy o pracę, podczas jej trwania. Zastanawiałem się, co ja tu robię? Już po 2-3 pytaniach. Gość od rozmowy W MIARĘ w porządku, trochę ego poszło, ale w normie. Pani natomiast totalnie odpływa podczas rozmów. Śmiem twierdzić, że niespełniona pani psycholog. Najważniejsze - to nie jest rozmowa o pracę, to jest rozmowa o Twoim życiu, doświadczeniach i poglądach. Jak ktoś ma słabe nerwy to odradzam. Jedyne co, feedback był.

Obserwator
@Na wyrost.

Masz rację. Cez skawina to porażka, dużo sloganów jak oni to dbają o pracownika ale to tylko puste słowa. W cez rzadzi nepotyzm. Na plus są benefity i to tyle.

Bezrobotny Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

A przecież to związki zawodowe zgodziły się na taką formę podwyżki. Ciekawe czy związkowcy nie dostali większych procentów za załatwienie sprawy?

Na wyrost.

Obserwator Nowy wpis
@Na wyrost.

@ Emeryt Nowy wpis

Dlaczego dyżurni inżynierowie ruchu oraz mistrzowie na wydziałach przyznali sobie podwyżki kosztem szeregowych pracowników? Zabrano im procenty na rzecz przełożonych. Na TK obiecanki, że wyrównają im po egzaminach...

Walczak Nowy wpis
@@ Emeryt

Dwa procent na pracownika było do dyspozycji przełożonych, więc większości podwładnych pourywali procenty i zrobili extra podwyżkę dla siebie:) Jaki jest sens procentów do dyspozycji przełożonych, skoro oni sami mogą je ukraść pod siebie???

Witam. Czy może ktoś chodz trochę nakreślić zakres obowiązków obchodowego kotła jak wygląda praca co się dokładnie robi ? Jak przełożeni traktują totalnego swiezaka. Czy praca pod dachem jak z temperatura Czy latem gorąca zima zimno . Dziekuje

@Nowy

Witam Najważniejsze są chęci do pracy. Praca polega na obchodach kotłów oraz urządzeń pomocniczych. Wentylatorów młynów i innych niezbędnych urządzeń. Po rozpoczęciu pracy jest półroczne szkolenie pod okiem doświadczonego obchodowego. Praca na kotłowni jest w ciepłych czasem gorących warunkach. Czasami praca w zapyleniu, w smarach i olejach. Wszystkiego można się nauczyć.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Cez Skawina S.A. na stanowisko Obchodowy turbiny i urządzeń pomocniczych bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Skawina
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Analityk / Analityczka ds. Controllingu
Skawina
teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.

Jak szefostwo w Cez Skawina S.A. traktuje ludzi?

Info

Oferta dyżurny elektromonter bardzo proszę o informację jak wygląda praca na tym stanowisku.

@Info

Witaj, ciężko się tam dostać ostatnio chyba 2 osoby nie zdały egzaminu i nie przedłużono im umowy. Ogólnie od ponad roku szukają tam kogoś więc wymagania muszą mieć spore. Chłopaki pozbawiają, podają napięcie ew. odpinają/ podpinają silniki. Praca na telefon.

Jacek

Witam. Chciałem zapytac jakie są zarobki w CEZ? Mam możliwość pracy jako Laborant . Jaka dają podstawę Dziekuje

@Jacek

Witaj, nikt Ci tu nie napiszę jakie są zarobki. Ogólnie powyżej średniej krajowej się zarabia, zależy od stażu. Laborant czyli praca lekka nie to co na produkcji.

Oferta obchodowy kotła. Jakie są warunki i jaka atmosfera na tym dziale? Co warto wiedzieć o tym stanowisku?

Bezrobotny

Jako obchodowy kotła, musisz dbać cały sprzęt na swoim oddziale. Gonisz przeważnie całą zmianę a operatorzy siedzą za biurkiem i (usunięte przez administratora) wszystkie zakamarki. Pył węglowy będzie Twoim nieodzownym towarzyszem w drugiej linii już czeka smar i olej. Później Ty stajesz się operatorem i gonisz nowego obchodowego ;)

Mógłby ktoś napisać coś na temat pracy operatora uzdatnialni wody, czy to niebezpieczna praca ? Czy jest duża rotacja na tym stanowisku?

Bezrobotny

Praca lekka i przyjemna, choć 3 zmiany 4 brygady więc wkoło jesteś w pracy. Dniówka, popołudniówka, nocka dzień wolnego i od nowa.

Na stanowisku nie ma rotacji poprzedni pracownik odszedł na emeryturę.

Cez Skawina S.A. zatrudni osobę na stanowisko Laborant. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

abi

Witam Pokazała się oferta pracy na stanowiska operator uzdatniania wody, czy mógłby ktoś napisać co to za praca , jakie warunki pracy, atmosfera, ile płacą ?

Jan

Witam. Czy osoba bez doświadczenia, posiadająca wykształcenie mechaniczne może liczyć na zatrudnienie na stanowisku obchodowy turbiny i urządzeń?

@Jan

Tak

Były

Rotacja jest wielka . Co kilka mc nowy pracownik

Zuzanna
@Były

Które stanowisko masz przy tym na myśli tak właściwie? Ile osób tu obecnie pracuje i na jakich aktualnych warunkach?

XYZ

Serdecznie nie polecam (usunięte przez administratora). jednego z mistrzów, który na każdym kroku wykazuje się (usunięte przez administratora). Jeśli chodzi o kwestie związane z BHP to przede wszystkim brak zabezpieczeń kurtyn świetlnych przy kruszarkach, ryzyko wciągnięcia ręki, ale kask ochronny to trzeba nosić podczas poruszania się po zakładzie bo wtedy mogą być kłopoty. Niestety stołówka droga i w opłakanym stanie, kolejną bolączką jeśli chodzi o żywność jest brak automatów z żywnością, jeśli ktoś na popołudnie zapomni z domu jedzenia to albo jest skazany na głodówkę albo na ucieczkę w trakcie pracy ( stołówka czynna 8-14). Moja opinia jest neutralna jeśli chodzi o ocenę w skali 1-5 to daję 4, ponieważ firma oferuje szeroki zakres benefitów, oraz wynagrodzenie przyzwoite.

Zuzanna
@XYZ

Faktycznie bezpieczeństwo i odpowiednia żywność to dość ważne sprawy. Skoro zauważalne są te braki zabezpieczeń to dlaczego nie ma na to odpowiedniej reakcji? Nie poruszaliście wprost tego tematu? Co do automatu to ta sama opcja, raczej jakiś inwestor chętnie by się zakręcił przecież

Kolega
@Zuzanna

Kolejnym minusem jest to że jakby pracownikowi rękę wciągnęło to on by dostał zwolnienie dyscyplinarne. Pan (usunięte przez administratora)nie powinien pracować jako (usunięte przez administratora)

Kidman

Witam, moglby mi ktos napisac ile moze zarobic Obchodowy kotla po okresie probnym? Z gory dziekuje

Kaszanka83
@Kidman

Po okresie próbnym istnieje forma podwyżki ale trzeba wcześniej wykazać się umiejętnościami i wiedzą z zakresu pracy i urządzeń. To jest chyba indywidualne i zależne ile chcesz na wstępie dostać do "ręki". Od tego później zależna będzie twoja wypłata po okresie przygotowawczym.

koko

Firma CEZ Polska została wyróżniona tytułem „Solidny Pracodawca Roku 2014”, @wols można więc liczyć na stabilne zatrudnienie i dobre warunki pracy w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Cez Skawina S.A. - Skawina

• Jak się pracuje w Cez Skawina S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Cez Skawina S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cez Skawina S.A.?

Cez Skawina S.A.