cdp.pl

Opinie o cdp.pl

nick 2016-08-03 20:36
Po odłączeniu od CD Projekt , folwark pańszczyźniany niestety niskich lotów. Zarząd , często nieuczciwy względem pracowników. Zatrważająco wysoka rotacja. Zarząd nieumiejący zbudować trwałego zespołu.

Omijać szerokim łukiem. Miernota .
Kajuk 2017-01-08 20:38
czy ktoś może powiedzieć coś o tym jak wygląda praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy? wiem, ze na wlasnej dzialalnosci, ale jaka placa, jakie narzedzia, jakie obowiazki? z gory dzieki za odpowiedz
Rosomak 2017-03-02 10:06
Powiem tak.Przedstawicieli to przez okres mojej pracy przewalilo sie tyle ze nie pamietam juz jak sie nazywali.Mega duza rotacja.Zarobki srednie. O awansie trzeba pomarzyc.Jedyne co jest ok to czas pracy i mozna sie dogadac jak potrzebujesz wyjsc wczesniej.Niestety po odlaczeniu sie od Cdprojekt red firma stala sie mega slaba.Szkoda..szefowie wiecznie sie kloca miedzy soba i nie potrafia stworzyc zgranego...a teraz chca sprzedac firme..czesc juz przechodzi pod merlina..zal ludzi pracujacych
Zostaw swoją opinię o cdp.pl - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie cdp.pl