Opinie o Siemens Digital Logistics w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Siemens Digital Logistics. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Siemens Digital Logistics o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Siemens Digital Logistics w Wrocław

Marcin Nowy wpis

Czy ktoś aplikował na junior javascript developer? Po jakim czasie uzyskaliście odpowiedź? Jak wyglądał proces rekrutacji?

xxx

Niedługo mam rozmowę na testera manualnego, jest zaplanowana na 2,5-3h mniej więcej o co mogą pytać?

Maria
@xxx

Spoko, że podają przedział ile rozmowa może trwać. Ale zawsze tu tak długo są przeprowadzane czy zależy od stanowiska?

Zuza Nowy wpis
@Maria

Zależy od stanowiska ;)

Maria Nowy wpis
@Zuza

o dzięki bardzo. Twoje to jakie i jak rozmowa przebiegała jeśli można spytać? ;) tutaj też kolega by mnie interesowała, warto iść na testerkę? 3 h to sporo jak na rozmowę chyba... czy jednak prowadzą tu jeszcze dłuższe?

Zaciekawiony Nowy wpis

Na jakie płace można liczyć jako QA Engineer / tester? Jakie zagadnienia poruszane są na rozmowach? Warto aplikować?

walo

Brałem udział w rekrutacji na stanowisko Junior Software Engineer. Na plus: -luźna atmosfera (przejście na "Ty") -z Javy praktyczne zadania, bez wymyślnych, teoretycznych zadań wymaganych tylko na rekrutacjach -poczęstunek Na minus: -brak feedbacku (tylko krótka informacja czy są zainteresowani współpracą czy nie), jego nieudzielenie tłumaczą polityką firmy

ITman
@walo

Hej, Czy bylbys w stanie przyblizyc jakie zagadnienia/zadania byly poruszane na rozmowie?

Krystyna
@ITman

A co, przygotowywałes się do rozmowy u nich? Jak poszło?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Siemens Digital Logistics po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Junior Logistics Consultant (Supply Chain Design). Jaki był jej rezultat?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Przemysław

Cześć, mieliście może okazję pracować (albo może obecnie pracujecie) w Siemens? Jak wygląda proces wdrożenia do pracy i co firma oferuje nowym pracownikom (umowa, benefity)?

Kkk
@Przemysław

Mam okazje pracowac. Wdrozenie to od razu ladujesz w zespole i normalnie pracujesz. Sa rozne szkolenia z naszej aplikacji na poczatku. Umowa 3 msc probna dalej nieokreslony. Benefity standard - medicover, 350zl/ kwartal w benefit systems i owocowe wtorki xd

Irena
@Kkk

Fajnie przeczytać nową opinię o Siemens Digital, właśnie takiej szukałam. Czyli rozumiem, że w tej pracy nie ma żadnego przeszkolenia dla początkujących pracowników. A trzeba w takim razie mieć już doświadczenie? Powiedz proszę, jak to wygląda i dzięki za komentarz.

@Kkk

Hej, czy do wspomnianej przez Ciebie opieki w Medicover można podłączyć członków swojej rodziny? Jeśli tak, to jak jest to w takim przypadku płatne? Jaki pakiet jest przewidziany w ogóle dla pracownika w Siemensie? Czy może dopłacić więcej za jakiś wyższy czy to już jest ten najlepszy? :)

Czy w Siemens Digital Logistics jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Kkk

Zalezy jakie problemy ????

Gregor

Bardzo dużo firm informuje, że będą się kontaktować z wybraną osobą.

Henry

Bardzo dobry pracodawca takie mają wyróżnienie. Jak sądzicie czy firma prowadzi rekrutacje?

Bartosz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Jacek

Jaki jest powód, że nikt z pracowników nie pisze?

Tomasz

Brałem udział w rekrutacji na Administratora, proces rekrutacji wspominam bardzo pozytywnie. Panie z HR bardzo pomocne, osoby techniczne z którymi miałem rozmowy widać z dużą wiedzą i przede wszystkim przyjaźnie nastawione podczas całej rozmowy. Jeżeli chodzi o pytania techniczne, to przed pojawieniem się na rozmowie w samej siedzibie firmy wypada sobie odświeżyć wiedzę z kilku dziedziń, co najmniej :), w przypadku tego stanowiska: sieć, kryptografia, wirtualizacja, bazy danych, serwery aplikacji, cli/powłoka etc. Polecam aplikować, jeżeli nie wyjdzie, to przynajmniej można zdobyć cenne doświadczenie podczas całego procesu rekrutacji. Pozdrawiam!

kaka
@Tomasz

co trzeba umieć na junior admina?

kaka
@Tomasz

Jak z angielskim czy z B1 jest możliwość czy nie bardzo?

Daniel

Słyszałem, że firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca.

Agata

AXIT Sp. z o.o. A Siemens Company poszukuje pracowników, którzy potrafią pracować w zespole i są kreatywni. Aktualnie są prowadzone rekrutacje na rożnego typu stanowiska - głównie w obszarze software, ale nie tylko. Czy te umiejętności miękkie, jakich wymaga pracodawca są w jakiś sposób testowane?

Agata

@Daniel i jak poszło? Wziąłeś udział w rekrutacji? Jeżeli tak, to napisz jak ona przebiegła. Każda opinia jest ważna dla osób rozważających prace w firmie.

Daniel

Hej, a jakis przyklad zadanka, ktore daja na rozmowie? "czysta" java wystarcza do rozwizania czy wymagana jest rowniez znajomosc framerowrkow webowych?

Endrju

Byłem u nich na rekrutacji na senior software engineera. Głównie szukają ludzi ze znajomością javy co u mnie dość mocno do odkurzenia ;) Firma na pierwszy rzut oka bardzo nastawiona na ludzi, odbyło sie bez korporacyjnych gadek co ostatnio rzadkość. Manager tez sprawiał wrażenie spoko kolesia, widać ze maja fajna atmosferę i duzo inwestują w rozwój ludzi. Jak ktos chce programować w javie to bym startował.

ergt

czyli w sumie wszystko jest tak jak byc powinno tak na prawde wazne zeby jednak firma spelniala to wszystko co obiecuje prawda? wtedy to mozna jej zaufać

Ant

Wypłata zawsze terminowa (ostatniego dnia miesiąca lub wcześniej). Karta mutlisport, pakiet medyczny, co roku wyjazd integracyjny, konferencje, finansowane certyfikaty jak ktoś chce robić. Świetna atmosfera pracy, ludzie bardzo pomocni (dużo lepiej niż jeszcze 6 lat temu w tej materii). Firma bardzo dobrze się rozwija, ciągle pojawiają się nowi ludzie. Pracy więcej niż możliwości ale nadgodziny bardzo rzadko, musu nie ma. Dużo technologii w projektach więc można się wiele nauczyć, na poczatku to pewnie za dużo na raz ale jakoś trzeba zacząć. Głównie java, SQL i technologie webowe ale bashe, linuxy, pythony też się zdarzają. Mówiłem tutaj o stanowiskach na programistów, u adminów niektóre rzeczy są inne. Rekrutacja długa i dość trudna.

Taaa

w czasie 10lat pracy w tej firmie pensja opóźniła sie tylko raz... o jeden czy dwa dni :) i to chyba z winy banku... Nigdy też nie miałem uwag do rozliczenia nadgodzin (choć wiele ich nie ma ;) ) czy delegacji (też za wiele ich nie ma ;) )

Darek

Arek- ale po co o tym rozpowiadasz? Przeciez nie jest Ci potrzebna konkurencja skoro chceszctam sie starać o pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Siemens Digital Logistics - Wrocław

• Jak się pracuje w Siemens Digital Logistics?

Zobacz opinie na temat firmy Siemens Digital Logistics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Siemens Digital Logistics
3.6/5 Na podstawie 28 ocen.

Siemens Digital Logistics