AXIT Sp. z o.o. A Siemens Company

Wrocław

Opinie o AXIT Sp. z o.o. A Siemens Company

Darek 2016-03-16 17:14
Arek- ale po co o tym rozpowiadasz? Przeciez nie jest Ci potrzebna konkurencja skoro chceszctam sie starać o pracę.
Taaa 2016-06-28 15:52
w czasie 10lat pracy w tej firmie pensja opóźniła sie tylko raz... o jeden czy dwa dni :) i to chyba z winy banku... Nigdy też nie miałem uwag do rozliczenia nadgodzin (choć wiele ich nie ma ;) ) czy delegacji (też za wiele ich nie ma ;) )
Ant 2016-07-21 09:45
Wypłata zawsze terminowa (ostatniego dnia miesiąca lub wcześniej). Karta mutlisport, pakiet medyczny, co roku wyjazd integracyjny, konferencje, finansowane certyfikaty jak ktoś chce robić. Świetna atmosfera pracy, ludzie bardzo pomocni (dużo lepiej niż jeszcze 6 lat temu w tej materii).
Firma bardzo dobrze się rozwija, ciągle pojawiają się nowi ludzie. Pracy więcej niż możliwości ale nadgodziny bardzo rzadko, musu nie ma.
Dużo technologii w projektach więc można się wiele nauczyć, na poczatku to pewnie za dużo na raz ale jakoś trzeba zacząć. Głównie java, SQL i technologie webowe ale bashe, linuxy, pythony też się zdarzają.
Mówiłem tutaj o stanowiskach na programistów, u adminów niektóre rzeczy są inne.
Rekrutacja długa i dość trudna.
ergt 2016-08-04 23:14
czyli w sumie wszystko jest tak jak byc powinno tak na prawde wazne zeby jednak firma spelniala to wszystko co obiecuje prawda? wtedy to mozna jej zaufać
Endrju 2017-02-14 16:34
Byłem u nich na rekrutacji na senior software engineera. Głównie szukają ludzi ze znajomością javy co u mnie dość mocno do odkurzenia ;) Firma na pierwszy rzut oka bardzo nastawiona na ludzi, odbyło sie bez korporacyjnych gadek co ostatnio rzadkość. Manager tez sprawiał wrażenie spoko kolesia, widać ze maja fajna atmosferę i duzo inwestują w rozwój ludzi. Jak ktos chce programować w javie to bym startował.
Daniel 2017-05-19 12:18
Hej, a jakis przyklad zadanka, ktore daja na rozmowie? "czysta" java wystarcza do rozwizania czy wymagana jest rowniez znajomosc framerowrkow webowych?
Agata 2017-07-25 16:42
@Daniel i jak poszło? Wziąłeś udział w rekrutacji? Jeżeli tak, to napisz jak ona przebiegła. Każda opinia jest ważna dla osób rozważających prace w firmie.
Zostaw swoją opinię o AXIT Sp. z o.o. A Siemens Company - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AXIT Sp. z o.o. A Siemens Company