ATR Agrohandel Sp.z o.o.

dolnośląskie

Opinie o ATR Agrohandel Sp.z o.o.

Zdaxy 2016-07-06 12:54
Niestety jestem ofiara przejścia do ATR. Na początku wszystko ładnie pięknie ale z umówionego roku na rozruch zrobił sie miesiąc a po miesiącu stwierdzono ze musimy sie rozstać. Dopiero po odejściu z firmy zaczęło sie najgorsze tzn szef sprzedaży uprzejmie powiadomił wszystkie firmy o swoim byłym pracowniku i jaki on niedobry jest ze nikt nawet nie chciał rozmawiac. Zastanówcie sie trzy razy zanim sie tam zatrudnicie
baran 2016-08-05 22:21
Wiecie jak przygotować się na rozmowę rekrutacyjną na przedstawiciela handlowego? Świetnie, że są odpowiednie narzędzia pracy, a oprócz dobrej podstawy jest jeszcze szansa na jakieś premie i prowizje. O tak dwuskładnikowe zarobki jest teraz dość trudno.
Zuzanna 2017-05-25 10:25
Obecnie ATR Agrohandel poszukuje osób do pracy jako Magazynier. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć o pracy na tym stanowisku? czego mogą spodziewać się aplikujący? Jakim pracodawcą jest firma? Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach.
Daria Wiosennadama 2017-07-15 14:49
A ja pracuje w ATR Agrohandel już 4 lata jestem zadowolona robię plan jaki sobie sama założę, wynagrodzenie ok ,ale wiadomo zawsze mogłoby być lepsze ,ale najważniejsze to atmosfera i super brygada przedstawicieli- jest zespół, który ciągnie plan i niestety kto chce się przebujac to nie ten adres.Można liczyć na pomoc i wsparcie, dobre narzedzia pracy. Dla samej atmosfery warto tu pracować, nawet lepsze warunki pracy i płacy w innych firmach , nie zagwarantują spokoju w robocie i braku wyścigów szczurów jak w ATR Agrohandel.Dla młodych i chętnych jest szkółka,która warto skończyć daje podstawy do roboty. A Szef Sprzedaży...?.. Normalny , bez parcia, gdy widzi ,ze plan jest realizowany. Zawsze można liczyć na pomoc innych przedstawicieli.
Zuzanna 2017-07-18 12:51
@Daria Wiosennadama
dziękuję za odpowiedź. Rozumiem, że Ty pracujesz jako przedstawiciel handlowy. Co możesz doradzić osobom, które są zainteresowane pracą właśnie na tym stanowisku? Piszesz, że dla młodych osób bez doświadczenia jest szkółka, która przygotuje do pracy. Czy mogłabyś powiedzieć o niej coś więcej? Ile trwa taki kurs wprowadzający?
Daria Wiosennadama 2017-07-27 17:36
Szkółka trwa 3msce, jest prowadzona przez specjalistów Agro, kończy się egzaminem potem narzędzia pracy (auto,tablet,telefon),wsparcie Kolegow i Kolezanek i wio w rynek????
Zostaw swoją opinię o ATR Agrohandel Sp.z o.o. - dolnośląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATR Agrohandel Sp.z o.o.