ATR Agrohandel Sp.z o.o.

dolnośląskie

Opinie o ATR Agrohandel Sp.z o.o.

Zdaxy 2016-07-06 12:54
Niestety jestem ofiara przejścia do ATR. Na początku wszystko ładnie pięknie ale z umówionego roku na rozruch zrobił sie miesiąc a po miesiącu stwierdzono ze musimy sie rozstać. Dopiero po odejściu z firmy zaczęło sie najgorsze tzn szef sprzedaży uprzejmie powiadomił wszystkie firmy o swoim byłym pracowniku i jaki on niedobry jest ze nikt nawet nie chciał rozmawiac. Zastanówcie sie trzy razy zanim sie tam zatrudnicie
baran 2016-08-05 22:21
Wiecie jak przygotować się na rozmowę rekrutacyjną na przedstawiciela handlowego? Świetnie, że są odpowiednie narzędzia pracy, a oprócz dobrej podstawy jest jeszcze szansa na jakieś premie i prowizje. O tak dwuskładnikowe zarobki jest teraz dość trudno.
Zuzanna 2017-05-25 10:25
Obecnie ATR Agrohandel poszukuje osób do pracy jako Magazynier. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć o pracy na tym stanowisku? czego mogą spodziewać się aplikujący? Jakim pracodawcą jest firma? Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach.
Zostaw swoją opinię o ATR Agrohandel Sp.z o.o. - dolnośląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATR Agrohandel Sp.z o.o.