Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o.

zyggi 2016-05-01 08:16
zapomniales dodac info o stawkach czy uprawiasz propagande? stawki ponizej 10zl brutto za godzine pracy dla kierowcy, wyplaty dla mechanikow w granicach 1500zl..dlatego jest duzo ofert bo kto ma glowe czy wybor to spada stamtad...lizanie niemcom dupki w polsce za takie stawki to zenada pelnom gebom(tak celowo z bledem po polskiemu) ;]
zyggi 2016-05-19 09:06
a czemu mialyby byc inne? przeciez to nie tajemnica...na poczatek masz 9zl brutto za 1h pracy + 3,50zl brutto za 1h jazdy..czyli jak jedziesz masz 12,50...z tym ze jazdy to jest okolo 66% w ramach calego czasu "spedzonego w pracy"..czasami przychodzisz na 6h czy 8h, a czesciej na 12h czy nawet 15h..oczywiscie z przerwami ktore sa liczone za polowe stawki..przykladowo jestes 200h w pracy..z tego masz okolo 130h jezdnych x 12,50 to wychodzi jakies 1650 brutto + inne pierodolki wiec dobijasz w porywach do 2000-2100 brutto
zyggi 2016-07-02 08:44
tak jest na stanowisku kierowcy..stawka podstawowa + dodatek za jazde daje lacznie 12,50 brutto za 1h pracy wiec teoretycznie wszystko gra...jak jest na innych stanowiskach - nie wiem
sw 2016-07-07 17:31
ale kierowy chyba teraz nie szukaja..za to ejst oferta na stanowisko specjalsity systemow informatycznych w komunikacji w Warszawie oferuja umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników, zakres narzędzi niezbędnych do wykonywanej pracy
Pasażer 2016-12-30 23:13
Polecam co drugi przejazd, co drugi kierowca jest nie miły, jeden z nich gdy wychodzilem ( normalnnym tempem bo wkoncu siedzialem w drugim rzedzie wiec daleko nie mialem) powiedział ' ruszaj dupe '
co drugi nie potrafi zatrzymać się na przystanku, dziś przez takiego olewatora marzłem na dworzu 1.5 godziny,
infolinia porażka, 2zl za minute, chcialem zlozyc skarge na kierowce ktory powiedzial do mnie ' ruszaj dupe' ale gdy dzwonilem sekretarka zjadla mi 15zl i sie rozlaczylem bo nie chcialem tracic wiecej na tak beznadziejnej firmie, NIE POLECAM, a szefostwu radze coś z tym zrobić, bo hamów zatrudniacie.
Pasażer 2016-12-30 23:14
Andriej 2017-01-01 19:46
Za takie pieniadzę jakie zarabiają kierowcy nie oczekuj, że kierowca dla Ciebie będzie miły.
Hehe szefostwo nie ma kim kursów obstawić, więc tak jest dobrze i ruszaj swoją d.. szybciej. ;)
Weronika 2017-04-07 13:39
Jak oceniacie Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o. jako pracodawcę?
Marcin 2017-04-27 14:03
Bardzo słabo.
Weronika 2017-05-05 13:36
@Marcin dlaczego? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o.? Uargumentuj swoją wypowiedź.
Zostaw swoją opinię o Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o.