Jobxion Poland Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Jobxion Poland Sp. z o.o.

CQ Nowy wpis

Dowiem się od kogoś szczegółów o pracy jako hydraulik na statku?? Czy te widełki płacowe 9000 - 15000 zł oznacza pensję w całości dla pracownika? Czy trzeba z tego zapłacić za wyżywienie i kajutę na tym statku?? Czy to już w całości zapewnia pracodawca?? Czy na statku taki pracownik ma jakieś wolne dni, które spędza się poza statkiem?

Pracowałem dla nich 2016-2019, mieszkanie - pokoje jednoosobowe, socjal (dawali ubrania robocze, kurtki zimowe buty itp.) ok, wypłaty na czas, pieniądze "wakacyjne" były płacone przy każdym zjeździe, dużo szło sie dogadac. Jedyny mankament to stawka, dochodzisz do sufitu i go nie przebijesz. Ale na początek to dobra firma, za moich czasów był kurs holenderskiego, ale bez angielskiego komunikatywnego może być ciężko, chyba że w grupie, ja byłem elektrykiem, w parze obydwoje znaliśmy więc byliśmy samodzielni nie było problemów na budowach. Były też małe zgrzyty z jobxion ale nie to było powodem zmiany agencji tylko stawki :) generalnie dobra firma na zapoznanie sie z krajem, a potem można szukać lepiej płatnej, ja wytrzymalem prawie 3 lata więc tragedii nie było. Nie mówie że kiedyś tam nie wróce,ale teraz znam 4 w pełni holenderskie w których pracowałem i mam większy wybór ale język angielski to podstawa. Ogólna ocena 0-100 na 75

Kinia
@Marcin

Jeśli chodzi o mieszkanie, to było ono opłacane przez firmę? Czy pracownik musi zapłacić za nie z własnej kieszeni? Łazienkę też miałeś prywatną, czy nie? To tak patrząc na tamte czasy, w które pracowałeś, to ile na ten moment myślisz, że można maksymalnie zarobić? Umiesz to oszacować? Byłabym wdzięczna, bo narzeczony szuka pracy za granicą. Potrzebuje trochę zarobić i zaoszczędzić..

@Kinia

Lazienka w zależności od mieszkania , wspoólna dla tylu osób ile mieszkało ,2, 3 osoby. Za mojek " kadencji w Joxion" , za chałupe płaciła firma , ale nie ma się co łudzić , na to musiał ktoś zarobić.

ON
@Marcin

Co jaki czas należał się nowy komplet odzieży? Firma daje umowy na stałe, czy tylko zlecenia? Pieniądze wakacyjne to były premie na lato? Dużo wtedy dawali tej kasy?

Nowik
@ON

Teraz to jak się upommniesz to i tak możesz czekać tydzień. A tak pier...lą że dają od razu. Umowa to zwykła agencyjna nic ci nie gwarantuje i w sumie możesz odejść kiedy chcesz. Bo przecież wiecznie pomyłki w wypłacie. To ja od 3 miesięcy tak mam i chłopaki na mieszkaniu co rok tu pracują. Szkoda czasu na nich. Doobijam do świąt i czas zakończyć te farsę. Są lepsze agencje, chyba że lubisz się wkur....wi..acccc co tydzień

@Nowik

Tę firmę oceniam bardzo krytycznie. Wytrzymałem 8 miesięcy,ciągłe problemy z wypłatą i kilometrówką…..

Waldi Nowy wpis
@Nowik

Najgorzej jak upominają się ludzie o "gwiazdkę z nieba " .Ciuchy z Jobixona mam do dzisiaj, Oni szanują DOBRYCH PRACOWNIKÓW i to tych , którzy ich i siebie szanują.

Krzych Nowy wpis
@Waldi

Jeśli masz ciuchy do dziś, to albo pobrałeś i się zwolniłeś, albo na c nie robiłeś na budowie i cię wywalili. Te , które oni dają są z na gorszej tkaniny. Mi wystarczały na polo roku…max pół roku !!!

Nowik Nowy wpis
@Waldi

Właśnie dlatego że szanuje siebie to (usunięte przez administratora) te firmę. Odwalasz dobra robotę, a dostajesz ucięta wypłatę i milion korekt. (usunięte przez administratora) na kółkach nic więcej. Wesołych świąt i męczcie się tam z nimi dalej. NIE POLECAM

Jaki jest styl zarządzania w Jobxion Poland Sp. z o.o.?

Jaka jest umowa w firmie Jobxion Poland Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Monter zatrudniają na umowę zlecenie?

Monter Instalacji Sanitarnych

3 minuty.Biorą jak leci.

Prawie żadnych.

Na jakie wsparcie w Jobxion Poland Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Krzych

Na żadne wsparcie. Jesteś w ciąży...!? Nie pracujesz ! Taki wsparcie.

Zuzanna
@Krzych

Jak to? To umów o pracę kobiety nie dostają?

@Krzych

W Holandii zatrudniamy aktualnie samych mężczyzn. Mogą opracować i kobiety, ale 98% naszych kandydatów to mężczyźni. Zapewne to powód tego, iż na budowie tak po prostu jest :). Ciężko zatem by mógł Pan ocenić jak to jest odnośnie pracownic, które są w ciąży, gdyż nie mamy na budowie żandnej kobiety w tej sytuacji - w biurze owszem. Pozdrawiamy

@Zuzanna

Pani Zuzanno, wszyscy zatrudnieni w biurze firmy Jobxion Poland sp. z o.o. posiadają umowy oparte na zasadach legalnej współpracy. Płeć nie miała i nie będzie miała nigdy znaczenia. Pozdrawiamy.

Dominika

Na stronie podane jest, że firma pilnie zatrudni cieśle szalunkowego. Czy te 3 lata doświadczenia to jest konieczne czy jak ktoś ma trochę mniej też można aplikować? Z tym angielskim to trzeba mieć jakieś potwierdzenie na certyfikacie czy cos? Ten bonus za nowych pracowników to jest 300 euro za jednego pracownika każdorazowo?

@Dominika

Możesz aplikować nawet jak masz mniej doświadczenia. Język sprawdzą ci w rozmowie telefonicznej, lepiej nie kłam bo na budowie szybko wyjdzie. Ja znam angielski i dogaduje się raczej dobrze, a języka się nie uczyłem w szkole.

Maria
@Tomek

Możesz napisać kto sprawdza poziom języka? To ktoś z Polski? Czy jakiś zagraniczny rozmówca? Zastanawiam się też na jakiej umowie jest tutaj praca? To jest polska umowa czy zagraniczna?

@Maria

język sprawdza pracownjik jak zaczynasz to dzwonisz na pewno do radom .tam pracować polacy znający angielski i holenderski.a umowe pierwszą podpiszesz z biurem w polsce czyli radom tak zwaną wyjazdówke.a pełną umowe podpiszesz w tiel jak tylko tam będziesz i to jest umowa holenderska z biurem.kiedyś tak było i co wiem to się nie zmieniło

@Dominika

Dzień dobry. Bonus 300€ tak - jest wypłacany za każdego poleconego pracownika, który przepracuje 160 h. Pozdrawiamy.

@Maria

Pani Mario, poziom znajomości języka obcego jest weryfikowany przez pracownika działu rekrutacji w Polsce. Jednakże są sytuację, iż współpracownicy z holenderskiego biura (Holendrzy) dzwonią bezpośrednio by porozmawiać w języku angielskim lub niderlandzkim. Umowa o skierowanie do pracodawcy zagranicznego zawierana jest z polską spółką, natomiast docelowa jako z pracodawcą (który to wypłaca wynagrodzenie w euro) zawierana jest również w języku polskim na terenie Niderlandów oczywiście na podstawie i w oparciu o prawo pracy obowiązujące w tym kraju. Pozdrawiamy.

Na tle innych agencji pracy Jobxion to bardzo dobra firma. Znam z relacji kolegów warunki w innych firmach i tutaj jest wyjątkowo przyzwoicie. Warunki zakwaterowania są b. Dobre - jednoosobowe, duże pokoje, czyste łazienki, pełne wyposażenie kuchni włącznie ze zmywarką itp. W razie potrzeby samochody służbowe (nowe!) Również do użytku prywatnego (w przypadku użytkowania prywatnego niska opłata związana z podatkiem drogowym). Zarobki są różne w zależności od doświadczenia i umiejętności oraz klienta, dla którego pracujemy. Wiem że na start dostaje się około 425 bez dodatku za własny samochód i "kilometrœwki". Znam osoby dostające po 2-3 latach pracy ponad 800€ na rękę. Jest wiele negatywnych opinii ale zależy to od osoby - jeżeli jesteś solidnym pracownikiem z doświadczeniem, znajomością języka, co najmniej angielskiego, chcącym pracować a nie tylko pić piwko i palić jointy masz szansę na dobrą pracę i pełną opiekę ze strony biura. Nie miałem sytuacji, że na moją prośbę nie udzielono mi pomocy. Pozdrawiam Panią Agnieszkę, moją koordynatorkę. ????

@Marcin

Pisz mi jedną osobę która ma 800 euro. Chyba, że dojeżdża do pracy 80 km w jedną stronę i ma tyle razem z kilometrowką....

Agnieszka
@Marcin

Dziekuje Panie Marcinie, pozdrawiam serdecznie oraz dziekuje za mila wspolprace.

Paweł Kiszka
@Krzysiek

O ile ci zapłacą dodatek za dojazd powyżej 30km reiz uren i tak 800 to przy 40godz to jakaś kpina niech ktoś opublikuje jeden solaris taki bo nigdy nie uwieże.Dodam że za 2,5 roku nie miałem nadgodzin soboty tylko na łapę bo takich mają klijentów dorobkiewiczów

Były

Musiałby by dojeżdzać ze 160 km w jedną stronę :P

@Były

Ja dojeżdżam 90.Ale u nich już nie pracuję. Nie chcieli mi dać podwyżki po dwóch latach pracy, to poszedłem...na ZZP. Dziś mam 42 € na rękę. Na tydzień 1680 €/40h . Dziękuję bardzo. I cały czas pracuję dla ich klienta...

@Marcin

Tylko że po 3 latach firma rezygnuje z twoich usług . Czasami po pół roku kogoś zatrudniają z powrotem na fazę pierwszą i jak jest praca to Ok, a jak nie ma to do domu jedziesz. 800 € na rękę ? HAHA tak za dwa tygodnie. Ja jej nie polecam jest dużo lepszych pośredniaków w Holandii i lepsze zarobki . Pozdrawiam Agnieszkę i Olgę

Magdalena
@Marcin

Hej , a czy firma stosuje zleceniówki, czy można liczyć na umowę o pracę, a po odpowiednim czasie na czas nie określony? Czy pracując przez agencje, można liczyć na podwyżki?

@Magdalena

Daj sobie spokój z tą firmą. Jedno wielkie (usunięte przez administratora)

@Krzysiek

800 euro dostaniesz jak zapiszesz się na szkołe językową i robisz nadgodziny .dla tego że państwo ci dopłaca za nałuke języka.stawka teraz to chyba od 460 euro do 590 euro ale jak masz kilometrówke.nie dostaniesz więcej tego jestem pewny. kolega andzej na 3 fazie ma teraz 530 euro co mam napisać więcej pasować to pracuj nie pasować zwolnij się proste,połowa z tego co czytam to bzdury .agencja jak agencja tam kokosów nie zarobisz ale te 530 to na pewno mieszkanie zawsze jest ok jak coś nie tak dzwoń kordynator.ja tak robiłem wiele lat i zawsze załatwiłem co poczebowałem

Czy można liczyć w Jobxion Poland Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Krzysztof

Jak sobie sam opłacisz. Oni nie bawią się w takie rzeczy...

Gregor

Tak jak będziesz członkiem Radio Maryja

Aneta
@Krzysztof

To w ogóle można liczyć tutaj na jakieś benefity ? Czy nie za bardzo ?

KRZYCH
@Aneta

Tu benefitem jest poprawnie naliczona wypłata....

Mario
@KRZYCH

O to to to to :-) Jak dostaniesz wypłatę która będzie się zgadzać to powinieneś się cieszyć bo to przywilej niewielu. (usunięte przez administratora)

Loko

Tak ! Samemu

Aneta
@Mario

Żadnej karty Multisport ani nic?

@Aneta

Multisport ?! Zapomnij kobieto o jakichkolwiek świadczeniach ! W Jobxionie...niemożliwe.

Bogdan
@Krzysiek

Trochę się rozczarowałem że nie dają benefitów. To nic nie dają do wypłaty? Chociaż nadgodziny można robić za lepszą stawkę czy też z tego nici?

@Bogdan

Tu w tej firmie masz benefit jak Ci wypłatę poprawnie naliczą

jorgi

Ha, nic nie ma

Nic,kompletnie nic...

@Krzysiek

Serio? I do teraz niezmiennie? Nie żeby coś ale motywację chyba w jakiś sposób muszą zwiększać, bo inaczej ludzie by odeszli?

@Krzysztof

Jak wszędzie ,prywatne to za Twoją kase.

@Aneta

Dzień dobry. Jobxion Poland sp. z o.o. a Jobxion Vakmensen B.V. to dwie firmy. Pani pyta o pracę tej pierwszej polskiej spółce - są benefity i oczywiście każdy ma umowę o pracę pracując w naszym biurze. Pozdrawiamy

Monter-hydraulik
@Jobxion Poland Sp. z o.o.

450 euro na początek i tak już zostaje...

amfi

nie pracujesz dla jobxion w polsce tylko w holandia, powiedzą ci że masz leczyć się w holandia ale to nie prawd jak masz ubespieczenie leczyć się możesz w całej uni europeiskiej,mogą zażądać co jakiś czas kontroli lekarskiej u lekarza i tyle

Wanda

Na stronie ogłaszają, że potrzebują samodzielnego hydraulika z niderlandzkim. Czy firma organizuje jakąś pomoc językową dla tych, którzy sobie nie radzą dobrze z tym językiem? Pomagam szukać pracy komuś, kto do tej pory głównie w Niemczech pracował i jesteśmy w kropce, bo oferta wydaje się ok

Rekruter
@Wanda

Dzień dobry pani Wando, Ta konkretna oferta skierowana jest dla osób ze znajomością języka niderlandzkiego. Posiadamy tez inn oferty gdzie ten język nie jest wymagany. Jeżeli jest to konieczne to na życzenie klienta wysyłamy ekipę 2 osobową, z czego jedna z nich zna np. język angielski dla swobodnej komunikacji. Zespół JobXion

Mały

Robiłem dla Jobxiona siano się zgadzało, potrzebowałem auta bez problemu narzędzia potrzebne dają mieszkania na poziomie z klasą,ja tam nie miałem z Nimi Problemów, koniec języka za przewodnika, wszystko jest do wyjaśnienia Ja tam Polecam, Nara

Czy w Jobxion Poland Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Krzych

Nie ma żadnych wewnętrznych rekrutacji. Oni traktują ludzi jak...sztuki. Jest człowiek firma zarabia. Nie ma człowieka, będzie następny, często z "łapanki"...

@Krzych

W sensie, że jak? Przychodzę i mówię, że umiem przekręcać rury to o razu biorą mnie na hydraulika i wywożą gdzieś? Czy jednak jakoś wstępnie weryfikują te umiejętności?

@Bożena

Biura jak leci. Budowa weryfikuje Twoje kwalifikacje. Nie potrafisz robić nawet o 9 rano w poniedziałek ....wypad

hher

Nie polecam

stary polonez
@Bożena

Przecież mówiłaś że umiesz ,, kręcić,, rury. Tak. Odsyłają cię na projekt i twój problem jak sobie poradzisz.Nie jesteś pewien to mów prawdę że nie umiesz. Weryfikacja? A po co? To twoja strata jak klient cię wyleje. Poniesiesz ogromne straty. Dojazd do Nl., Dojazd do klienta, i być może powrót do Pl. Zastanów się czy na pewno umiesz ,,kręcić,, rury?

@stary polonez

A to firma tu do człowieka się nie przyznaje tam? Bo chyba wiadomo, z której agencji kto przyszedł do roboty?

Adrian Kotulski

Robię już pół roku jako pomocnik stawka w porządku chociaż słyszałem od wielu że zarabiają więcej, robiłem na trzech projektach szkoda mi ostatniego bo ekipa była super i praca szła na bieżąco. To co kazał rano pracodawca było do południa zrobione i tyle wszyscy zadowoleni. Jedyne na co bym się uskarżał to dosyć długi dojazd do pracy. My akurat mieliśmy 60km codziennie podjazdu w jedną stronę a i mieli chłopaki więcej. Na kwatery które trafiłem zawsze spoko chociaż inni narzekali na jakiś internet czy wyskakujący bezpiecznik prądu ale skąd to Jobxion ma wiedzieć. Trzeba dzwonić i słowo daję że załatwią chociaż i po miesiąc trzeba czekać. Wypłata zawsze na czas środa punkt 15:00 mam na koncie.Auto służbowe karta paliwowa nie bawię się w kilometrówki.. chłopakom się samochód (usunięte przez administratora) to był nowy zastępczy przez tydzień lepszy niż te UP-y mimo wszystko moja opinia jest pozytywna.

zero weryfikacji tylko sztuka
@Adrian Kotulski

100 euro na tydzien? dostajesz jako pomocnik?

@Adrian Kotulski

Pół roku i trzy projekty ?! Czyli rzucają Cie byle gdzie. Jeden projekt to minimum 6 miesięcy, to wtedy jest projekt. A tak tylko skaczesz...za psi grosz.Bo jobxion nigdy nie płacił dobrze. W większości agencji masz stówę wiecej na tygodniu na...dzień dobry. Mnie po roku chcieli podnieść 15 euro...tygodniowo.Podziękowałem i nie żałuję. Tydzień później pracowałem dla innej porządnej agencji + 125 euro do tygodnia...Dziś jestem niezależny,z własnym domem,na kredyt ale jest.Pozdrawiam.

stary polonez
@Adrian Kotulski

Obiektywna i dobrze napisana. Bez stawek na godzinę. Znacie naszych krajanów. ,, Dlaczego tu dostałeś podwyżkę a nie ja?,, I już się zaczyna. Dobrze napisana opinia.

Paweł Kiszka

Powiem tak pracowałem dla nich 2 lata ogólnie niebyło tragicznie, ale zbierajcie sobie solarisy bo na koniec roku zmieniają system i z flxportalu znika wszystko nagminne pomyłki z kilometrami tłumaczone błędami w systemie zawsze na twoją niekożyść Fasty dostają chyba ich konfidenci Mariuszek z okolic Szczecina uważajcie na tego gościa niski krępy karnacja rumuna mieszka w Arnhem. Radzę dogadać sprawę z wakantiegeld na rozmowie obiecanki cacanki nigdy tych pieniędzy od nich nie dostałem 8% rocznej pensji ,w drugim roku pracy dla nich pani Agnieszka W powiedziała że pracownicy tymczasowi dostają to na bieżąco w wypłatach na koniec najlepsze zwolnili mnie w sumie nawet nie 2tygodni do końca kontraktu powiedzieli mi że nie mają dla mnie pracy a prawda jest taka że mój pracodawca ostatni udostępnił mi swoje mieszkanie i pracowałem jeszcze z 4 miesiące dla niego po czym sam zrezygnowałem na żecz lepiej płatnej pracy. Twoje zaangażowanie w pracę nic dla nich nieznaczny więc ogólnie nie polecam. Jasiu Kwasik FB mogę polecić leprze biura priv.

Olek
@Paweł Kiszka

Jakie znasz lepsze agencje?

Wiecie, czy Jobxion Poland Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Monter-hydraulik

Na budowie do betoniarki laptop raczej mało przydatny ..

Krzysztof

Od dawna na tym forum ludzie piszą, że to (usunięte przez administratora) Zarobki faktycznie jak dla pomocnika-pomocnika hydraulika...430 450 euro na tydzień ?! W na kwiatach ludzie więcej dostają !!!

@Krzysztof

Pracowałem w Jobixonie i raz był problem z winy firmy elektrycznej w której pracowałem Potem miałem wszystko wyrównane , po dostarczeniu brakujących dokumentów.

Nękają człowieka telefonami,wiadomościami.Gsy poprosiłem grzecznie aby usunąć moje dane z ich bazy gdyz nie jestem zainteresowany współpracą to po kilku tygodniach ciąży znowu nachalnie człowieka stalkują.Widać że szukają kolejnych naiwnych a potem płacz że ktoś kogoś zrobił w konia.Nie chce ktoś z wami współpracować to nie liczcie że te negatywne opinie jakie macie sprawia że ktoś będzie ryzykował pracę u was.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Jobxion Poland Sp. z o.o.?

Monter-hydraulik

Całość, bardzo skromne zarobki ,ale jednak całość wpływa na konto. O ile oczywiście się "nie pomylą", na Twoją niekorzyść. A ta firma znana jest z takich "pomyłek" A wtedy trzeba wykonać wieeeeeele telefonów, aby odzyskać 50, 100 czy czasem 150 €.

On
@Monter-hydraulik

Heh wiele.. ja już tyle wykonałem i całej nic to nie daje. Moja cierpliwość już się pomału kończy do tej firmy!!!!!!!

Nie jesteś jedyny ...

Jaaa
@Krzych

Zwrócili ci wszystko?? Mi do tej pory nie a słyszę tylko że wyrównanie będzie w środę ale zapomnieli zaznaczyć w "która ta środę"!!! I tak w kółko. Co wypłata to nic się nie zgadza!

@Jaaa

Zwrócili. Wykonałem ze sto telefonów i zwrócili...

Czy rozmowa rekrutacyjna w Jobxion Poland Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Znasz angielski to dobrze. Ale z kasą szału nie ma, szczególnie w tej kiepsko płacą. Do tego ciągle "pomyłki" w kilometrówkach, w godzinach, przeprowadzki niezapowiedziane. Jakby to powiedzieć...słabo jest.

Damian

Niepolecam pracowałem dla nich i powiem tak co innego przez telefon a jak przyjedziesz na miejsce do Tiel robią die w (usunięte przez administratora)

Andrzej hydraulik

Nie ma żadnej rozmowy. Traktują Cię jako kolejnego jelenia do zarabiania kasy dla firmy i nic więcej. Reszta to co usłyszysz to tylko słowa i nic więcej...Jesteś dobry do póki maja dla Ciebie prace. Później kopa i do domu...

Kamil Głowski

Kasa na czas, wszystko według umowy, ładne schludne mieszkania. Polecam!

@Kamil Głowski

Widać, że nowy pracownik. Zdzisz się jeszcze...

Loodgieter.
@Krzych

Zapytaj lepiej kogoś z biura dlaczego po III fazie każą zjeżdżać do PL.Nie chcą podpisywać stałych umów !!! To są chachmęty...

@Kamil Głowski

Dziękujemy serdecznie za komentarz, który nie jest anonimowy. Pozdrawiamy Panie Kamilu i życzymy owocnej współpracy!

Krzych
@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Większość komentarzy nie jest anonimowa.I dobrze wiecie kto je pisze...

Zostaw merytoryczną opinię o Jobxion Poland Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Jobxion Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jobxion Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobxion Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jobxion Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jobxion Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jobxion Poland Sp. z o.o.