Opinie o ABC Automotive Poland w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ABC Automotive Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ABC Automotive Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABC Automotive Poland w Poznań

Jarosław

Najwyższy czas szukać nowej pracy, firma ABC Automotive Poland wynosi się z Polski w 2023 r.

Białach

Hej gdzie się podziała ta piękna pani z jakości? Werka odezwij się

@Białach

Czemu ci tak zależy na kontakcie?

Dingdong

Zgadnij, może być mokro

Global

Bardzo mi przykro. Tyle lat zaangażowania :(

Cba
@Global

Czas uciekać wielcy tej firmy napewno już szukają miejsca dla siebie. Jak ja statku szczury zawsze znikają pierwsze ciekawe czy kapitan zostanie do końca hahaha

Hej

Hej jestem chętna do pracy na dział kontroli jakości na jaką stawkę mogę liczyc

Hejsokoly
@Hej

Nie masz na co liczyć bo firmę zamykają

@Hejsokoly

Serio? To co się przez tych kilka miesięcy tutaj podziało, że taka decyzja?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Anonymus

Zobaczcie jak cudownie Wera wygląda w leginsach mniam mniam

Wróbel
@Anonymus

Cudownie to za mało powiedziane ona jest prześliczna

Nie powinniście się na pracy skupić a takimi rzeczami interesować się po godzinach? ;) Panie często tutaj Panów tak rozpraszają? ;p

Snajper
@Anonymus

Jakie ona nosi dekolty na nockach mmmmmmmmmmmmm

@Snajper

Żartujesz sobie? Nie masz co robić w pracy tylko na baby patrzeć?

Chętnie

Jestem zainteresowana praca w abc autonotiv kontrola jakości ile zarobię miesięcznie

Utrzymanie ruchu

Czy ktoś wie czy potrzeba człowieka do działu utrzymania ruchu jako elektromechanik, jakie jest wynagrodzenie?

Chętnie

Czesc jestem zainteresowana praca w kontroli jakości na jaką stawkę mogę liczyć miesięcznie? Czy praca jest na akord?

precz z akordem
@Chętnie

Nie ma w ABC czegoś takiego jak praca na akord stawki nie znam - najlepiej zadzwoń i zapytaj

@precz z akordem

To skąd wiesz że nie ma tu akordu skoro i tak nie znasz stawek? Coś tu się nie zgadza

Precz z akordem
@Jerzy

Nie wiem co Ci się nie zgadza ale to już Twój problem

Jak wygląda praca na dziale utrzymania ruchu? Elektromechanik

w d

firma upada w okolicy jest pełno firm z lepszymi warunkami i z zarobkami np apator powogaz arwato direct link chociaż abc na początku czyli jakiejś 4 lata nie było tak źle

dama
@w d

masz racje zarobki na pewno są lepsze ale ja jestem z tych co włażą w D i nie mam po co opuszczać tego fajnego (usunięte przez administratora)

Czesiu
@w d

Upadasz to chyba Ty, my się rozwijamy

@Czesiu

A w jaki sposób firma się rozwija? Macie więcej zleceń?

Prawda

Niecałe 2700 zł netto. Słownie dwa tysiące siedemset złotych.Tyle zarabila wieloletnia operatorka produkcji w miesiącu maju w firmie Abc automotive. Praca na 3 zmiany w bardzo dużym hałasie.Czesto brak możliwości wyjścia do toalety. Cykl pracy maszyn (Twój) najczęściej grubo ponad normę.Wszechobecne kamery, nawet w jadalni.Brak podwyżek, a nawet wyrównań inflacji która jest olbrzymia. To tyle dla osób które są zainteresowane pracą tutaj.

Operator
@Prawda

Dodam: gorąco na hali i brak wiatraków

Maserak
@Prawda

Mamy kryzys, ciesz się że w ogóle masz pracę

Operator
@Maserak

Cały czas macie kryzys od 2014r.

Operator obcinarki
@Operator

W sedno. Wiecznie pod kreską. Instytucja charytatywna.

Operator miotły
@Maserak

Kryzys to się zbliża dopiero, ale kadrowy.

@Maserak

Kryzys? Operatorka ze sporym stażem napisała że zarabia 2700 netto a Ty piszesz o kryzysie? Na stanowiskach operatorskich zarabia się od 4 lat to samo, jedyne co daliście to śmieszne 10 procent dodatku za brak L4 i UŹ. W tym samym okresie ceny w sklepach, ceny usług i wszystkiego dookoła wzrosły pewnie o 20-30 procent. Dobrze że w porę się ewakuowałem z tego cyrku. W nowej firmie mam samej podstawy 900 zł więcej, nie wspominając o premii, która jest wyższa niż w ABC. Przestańcie się zasłaniać kryzysem, covidem, przynoszeniem strat, i milionem innych powodów, i powiedzcie operatorom prosto w twarz, że nie macie zamiaru płacić im więcej, bo są tylko złem koniecznym i dodatkiem do mechaników, ustawiaczy i magazynierów, którzy dostawali już kilkakrotnie podwyżki. Będzie uczciwiej i prosto z mostu. Aż dziwne że jeszcze sporo osób daje się dalej tak (usunięte przez administratora) na siano.

Eda
@Prawda

Kamery przeszkadzają? Nie da się ściemniać tak jak by się chciało ?

Eda
@Niezgilotynowany

Jakie ty masz dobre serce. Odszedłeś zarabiasz tyle więcej i wchodzisz do nas biedniutkich na forum. To podaj nazwę firmy poczytamy na gowork prawdziwe opinie o tym Eldorado

Fifi
@Eda

Lepiej nie będę podawać, bo większość Polaków odejdzie do mnie do pracy i nie będziecie mieli nikogo na produkcji.

@Fifi

Czyli tak zwana zwykła ściema

@Eda

Ależ bardzo proszę - ta firma to Mastermedia i mieści się w Wysogotowie. Żadne eldorado to nie jest, pracować trzeba, system 3 zmian, ale przynajmniej widzę później efekty mojej pracy na koncie. I nie muszę się prosić o podmienienie przy zwykłym pójściu do WC. Ps. Fifi to nie ja.

@Niezgilotynowany

O ho ho - całe 2 gwiazdki na 5 - rzeczywiście Cudo Opinie też ciekawe Cytuję: "Co ty wogóle (usunięte przez administratora) Wszędzie pełno konfidentów i (usunięte przez administratora)!!! Fajny klimat?" "Ta firma to jedno wielkie G.. ludzie są fałszywi " itd.itd. No ale jeśli polecasz to na pewno warto ha ha

@Jasne, jasne

Przecież na goworku każda firma ma ciśnięte- wszędzie jest źle, wyzysk. Jakbym sugerował się opiniami o tej firmie, w życiu bym tam nie poszedł. Można coś zmienić, albo być operatorem w ABC i mieć 2600-2700 zł. Każdy ma wybór, jesteśmy wolnymi ludźmi.

@Niezgilotynowany

Można wsadzić Mor..ę w Kubeł i cieszyć się z pracy w Pierdkoszewie obok Wysogotowa nie wchodząc na forum firmy która już o tobie nie pamięta. Albo żyć nadal nie swoim życiem i PODNIECAĆ się każdym postem byłej firmy na forum i jątrzyć za 2700 + Vat, Więc jeśli nie zrozumiałeś to Zawijaj się bo NIKT nie chce twoich wypocin czytać i Zachęt do firmy co ma CAŁE 2 Gwiazdki. Gdybyś się chciał Wypłakać - to telefon zaufania w Poznaniu i okolicach to 800 12 12 12. Nie Dziękuj

@Jasne, jasne

Tak czytam te Twoje przemadrzale komentarze tutaj i zastanawiam się jaki masz cel wybraniania tej firmy. Jest tam jak jest i pewnie się nie zmieni. Fakt, że opinie o danej firmie czerpiesz z oceny na GoWork świadczy o tym, że nie masz bladego pojęcia o rynku pracy. Taka prawda, że bez większych problemów do wieczora Abc może mieć pięć gwiazdek lub jedną gwiazdkę i to za pomocą jednego telefonu z dostępem do internetu. Takie te oceny są adekwatne do rzeczywistości.

Niejasne, niejasne
@Jasne, jasne

Sądząc po Twoich wpisach i skoro tak chętnie rozdajesz telefony, to odpowiednim miejscem dla Ciebie będzie z kolei Dziekanka na ul. Poznańskiej 15 w Gnieźnie, telefon 61 423 85 00. Zadzwoń, zgłoś się. Nie jest jeszcze za późno, zawalcz o siebie !

@Niejasne, niejasne

Widzę, że numer masz w pamięci. Napewno jest dla Ciebie przydatny. Widzisz wystarczy włączyć VPN w przeglądarce i za każdym razem piszesz ocenę z innego numeru IP. Nie potrzeba wielu telefonów.Ale to jest pewnie zbyt skomplikowane dla Ciebie....

kuaaaaaaa
@Prawda

2700zł to normalne wynagrodzenie w naszym kraju znam wielu co zarabia między 2000/2500zł na miesiąc i nie walczą o podwyżki. Tyle że u nas są produkowane części do audi czy bmw tyle ze podwyżki musiały by zahaczyć o wypłaty liderów czy wózkowych a to jest problem. Więc mam pomysł kiedyś pracowałem w firmie gdzie ludzie też walczyli o podwyżki i zarząd wpadł na pomysł żeby połączyć 3 stanowiska brygadziści wózkowi i pakowacze oczywiście przez jakiś miesiąc wózkowi i brygadziści protestowali ale i tak pomysł wszedł w życie od tego czasu mają spokój firma się tylko rozwija :)

Jaś
@kuaaaaaaa

Pomysłowy Dobromir :-\

Olek

To jesteście sianowscy

Mefisto
@Prawda

A za czerwiec ile było, bo słyszałem że podwyżki miały być, a ja nie odczułem

Miliardy Trylionów KASKI
@Mefisto

To się Powąchaj to Bardzo POD - CZUJESZ Ha ha ha ha

opo
@Niezgilotynowany

puki ludzie przychodzą do pracy to znak dla firmy że nie trzeba robić podwyżki tak już jest i to w wielu firmach

Podwyzka
@opo

5 procent podwyżki dla wszystkich pracowników na hali za lipiec :)

Misu jogi
@Prawda

Ha ha ha co tu nazyasz halazem idz do innej firmy w ktorej nie ma go i zarabiaja najniższą krajową tu gdzie obecnie pracuje jest jeszcze wiekszy halas jak w abc najnizsza krajowa a i norma jest podkrecana wiec nie narzekaj na prace zapraszam do nas to dopiero zobaczysz co to podkrecona norma

Handler
@Prawda

Troche to smutne ze takie zarobki na produkcji my handlerzy i magazynierzy nie mamy co narzekac zarabiamy ok 4tys netto

Hoppecke
@Prawda

Hej ekipa z ABC! Tutaj ekipa z Hoppecke Informacyjnie, mamy od Was "Raalfikaa J" Dalej nie ma inflacji Wariactwo Pozdro

Na jakie wsparcie w ABC Automotive Poland mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Daniel

Na moje wsparcie mogą liczyć

@Daniel

Ale śmieszne. A firma coś robi w tym temacie czy nie?

Pańcio

W Firmie nie szanuje się pracowników i nie docenia wiec warto zastanowić się nad pracą tutaj.Ni

Pańcia
@Pańcio

W jaki sposób nie szanują pracowników?

Pańciu

wynagrodzeniem

Pańcia
@Pańciu

Jak Wam nie pasują zarobki to się szuka innej roboty gdzie płacą więcej

Pańciu
@Pańcia

dlatego kazdy to robi i kazdy znajduje, bo ciezkie to nie jest

Pańcio
@Pańcia

W jaki sposob? W taki, że szykanuje i upokarza pracowników. Ale widać że firma toleruje jego zachowania i wszyscy starzy i tak odejda

PAN
@Pańcio

No to ciężko poprosić o spotkanie z HR i omówić sytuację ? Pewne rzeczy nie trafiają do biura bo zostają na produkcji

@PAN

A faktycznie z HR idzie się dogadać i przykładają uwagę do problemów z jakimi do nich ludzie przychodzą?

Ona i on

Co się dzieje z liderem Patrycja bo wygląda na to że dostała nieźle z główką

Ula
@Ona i on

Wie że będzie następna

@Ula

Nastepna do czego? Do poprawienia sobie warunków i znalezienia lepszej pracy? To chyba powód do radosci

Xxx

Prędzej młoda sama się zwolni niż ją zwolnią hehe

Flash

Podobno Magda została zdegradowana na operatora. Prawda to?

Flesch
@Flash

Prawda i dzisiaj wysłała maila z pożegnaniem

fiaciosz 600
@Flash

co teraz biedna patrycja z jakości zrobi bez magdy przecież to była jej najlepsza psaipsiuła do włażenia w D Nie rozumiem magdy trzeba było zostać w tej firmie bo operator to fajne stanowisko łatwa i bez stresowa praca fajni liderzy kierownik szef itd Sorry musiałem to napisać bo większość nie lubiło magdy lidera a szczególnie zmiany A . Zwolnienie z pracy boli a szukanie pracy jeszcze bardziej wiem coś o tym

Prorok

Styczeń będzie bardzo obfitym miesiącm w wypowiedzenia. ZAŁOGA WAM PODZIĘKUJĘ ZA BOGATEGO GWIAZDORA. W Lutym to chyba sam "podkrążono oki" będzie musiał się pofatygować na maszynę chcąc zachować ciepłą posadkę lub wyśle swoich studentów.

Renifer
@Prorok

Mam nadzieję że dotrzymacie słowa

Śnieżka
@Prorok

Z tego co wiem to nawet ludzie nie mając innej pracy zamierzają uciekać z tej firmy

emeryt
@Śnieżka

co roku ta sama gadka że pół produkcji odchodzi a zawsze kończy się tak samo przestańcie gadać a zacznijcie coś robić

Bombka
@emeryt

W tej chwili 7 osób jest na wypowiedzeniu,a reszta da na początku nowego roku.Juz nie wspominając o tych którzy odeszli ostatnio. Wiec chyba z 3/4 tej garstki co została.

Ava
@Prorok

To zbieraj się jeśli ci nie pasuje - nikt cię na siłę nie trzym

Viki
@Śnieżka

Na pewno. A rachunki się opłacą same i kredyty się zmniejszą. Bądź poważna i nie wpuszczaj ludzi w maliny. Wszędzie dobrze, gdzie nie pracujemy. A potem wielkie rozczarowanie że wcale nie jest tak super. Ale jeśli ci nie pasuje to droga wolna. Nikt nie będzie za tobą płakał.

Św. MIKOŁAJ
@Śnieżka

Z tego co wiem, To powinienieś ODPALAĆ WROTKI I 5P13RD4L4Ć - Ho ho ho - Merry Christmas

Tępy leb

Ale Was tam boli PARE SŁÓW PRAWDY!! Jakie nerwy! Wyzwiska, emocje itd. Jad i trollowanie to widać po Twoim inteligentnym inaczej wpisie. Mimo wszystko Szczęśliwego Nowego Roku i niech Tobie żyłka nie pęknie z tych emocji Skarbie:,-)

A Ty się naucz "Student" kiedy stawiamy "wielką" literę. Bo skoro ja powtarzałem klasę w podstawówce to Ty z takim językiem polskim chyba jej nie ukończyłeś.

Obserwator
@Św. MIKOŁAJ

Najśmieszniejsze jest to ze ktoś napisał sobie posta w którym skrytykowal firme bo nie dostal prezentu. Dostal następnie kilka odpowiedzi typu że ma s********* z tej firmy jest że wsi i tak dalej. Post teraz jest najbardziej popularnym i automatycznie wyświetla się jako pierwszy. Gdy potencjalny przyszly pracownik tutaj wejdzie to sie dowie ze na swieta nic nie dostanie.Po prostu brawo.

WOW
@Tępy leb

Twój Nick wszystko już Wyjaśnił. Żadnych więcej pytań :))) Szczęśliwego Nowego.A o Żyłkę się nie martw - Żyła nieźle skacze w Turnieju 4 Skoczni :)))

Mick
@WOW

Ty masz jakąś dysgrafię czy co? Co się dzieje z Twoim pisaniem? Oczy bolą.Znowu ci skasują komentarz za byki.

jureczekokok
@Bombka

ukraina zasłoni dziurę

@Prorok

Jak widać różne dzialy opuszczają ten okręt min.Produkcja,Liderzy,Mechanicy z dlugim stażem odchodzą wiec pewnie nawet na nich firmie nie zależy, wiec coś z tymi zarzadzajacymi F.K&M.S. jest nie do konca chyba ok.Ciekawe kiedy sie ktoś z gory zorientuje Aby życzyć im Powodzenia.

Jasnowidz
@Prorok

I wszystko się zgadza z twoją przepowiednią.

Rick and Morty

Co tam karas pali się grunt pod nogami że biegasz po hali i wymyślasz bzdury, wielki kierownik który zamiast doceniać ludzi to ich zwalnia i myśli że jest potężny haha Himen się znalazł haha

zuza
@Rick and Morty

jeszcze trochę i będzie pracować na maszynie

Set up
@Rick and Morty

I jeszcze formy będzie zakładał

Ustawiacz
@Set up

Wątpię aby chciałby sobie ubrudzić rączki

Ustawiacz
@Rick and Morty

Ciekawe ile jeszcze ludzi musi się zwolnić, zebys ktos w końcu zrobil z Nim porządek?

Tak
@Ustawiacz

Oligarchowie już się wkurzają.......a nie czekaj...

Wspieramy Was

Слава Україні

Święty Mikołaj

I jak tam co dostaliście na święta?

Karp

Szybszy cykl.

@Karp

O czym ty mówisz? Wyjaśnij, bo nie wiem za bardzo o co chodzi...

Ryszard
@Jerzy

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze Jurku..

@Święty Mikołaj

Podobno na świeta zostal doceniony jeden jedyny z firmy największy specjalista niby Automat.. to prawda.

@Święty Mikołaj

Mikolaj podobno byl tylko u jednego niby spec z Mechaników to prawda? .Zgredzio na niego mówią czy jakoś tak.

Firma ABC Automotive Poland prowadzi rekrutację na stanowisko Ustawiacz. Czy warto aplikować? Jakie macie doświadczenia?

jureczek

nie idź na ustawiacza bo jak dostaniesz bardzo uśmiechniętego i uroczego krzysia to po jednym dniu stracisz apetyt

Belmondo
@jureczek

Albo Krystiano to noc nie będziesz umiał tak jak on. Tylko chodzi za swoją żoną jak taki żołnierz za generałem

Zostaw merytoryczną opinię o ABC Automotive Poland - Poznań

• Jak się pracuje w ABC Automotive Poland?

Zobacz opinie na temat firmy ABC Automotive Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABC Automotive Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 19 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABC Automotive Poland?

Kandydaci do pracy w ABC Automotive Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABC Automotive Poland
2.9/5 Na podstawie 322 ocen.
  • Składowa 1A
    62-023 Poznań