Art Neon Lighting Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka jawna

Wrocław

Opinie o Art Neon Lighting Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka jawna

nikod 2016-05-17 17:57
Na zarobki raczej narzekać nie możesz @night, bo w tym przypadku dostajesz premię. Ale jeśli masz doświadczenie w rozwoju i handlu to może warto na przedstawiciela handlowego, bowiem tutaj liczą się wyniki. Więc jeśli są dobre to masz do tego dosyć wysoką premię
Maja 2017-08-18 10:23
W sieci pojawiła się oferta pracy dla kandydatów na Specjalistę ds. eksportu/ handlu zagranicznego - czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami na temat tego stanowiska? Jakie są oferowane warunki zatrudnienia? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na to stanowisko? Jakie języki obce są wymagane? Każda merytoryczna odpowiedź będzie cenna i pomocna.
szalona 2017-08-29 09:44
Umowa o pracę, stała pensja. Podstawa to angielski jeśli jakiś dodatkowy to tylko na plus.
Maja 2017-09-20 12:57
@szalona - dziękuję za informację. Piszesz, że Art Neon Lighting zatrudnia swoich pracowników w ramach umowy o pracę - to bardzo cenna informacja dla osób zainteresowanych podjęciem pracy. Często rodzaj zawieranej umowy decyduje o podjęciu pracy w danej firmie. A czy oprócz podstawowego wynagrodzenia firma zapewnia dodatkowe benefity, na przykład w postaci prywatnej opieki medycznej? Wszelkie konkretne i merytoryczne uwagi będą cenną wskazówką dla innych użytkowników, którzy mogą być potencjalnie zainteresowani podjęciem pracy w tej firmie.
Zostaw swoją opinię o Art Neon Lighting Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka jawna - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Art Neon Lighting Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka jawna