Opinie o NL Jobs Polska w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy NL Jobs Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie NL Jobs Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NL Jobs Polska w Opole

Witam wraz z chłopakiem chcemy jechać przez ta agencje, ale widząc tyle negatywnych opini aż boje się jechać. Czy naprawdę jest aż tak zle? Ze ludzie nie wyrabiają normy? I mało płaca a jak z dojazdem do Holandii? Pani z biura mówiła ze organizują oni. A jak z zakwaterowaniem?

@Ania

Hej! Czy mogłabyś już dać trochę znać jak wygląda tam praca ? Zależy mi na dobrym zakwaterowaniu, wiadomo chcemy odpoczywać w dobrym miejscu z chłopakiem i ciekawa jestem jak to wyszło u Ciebie ? Ogólnie z tego co tutaj czytam to zależy zakwaterowanie od tego jak się trafi.. czy jeśli mamy jakieś obiekcje, biuro jest w stanie zmienić nam lokum?

Majstro

(usunięte przez administratora) Prscowalem tu Ponad rok i żadnemu nie życzę tu robić jak macie większe ambicje woda w krajach tak jak kolega mówił wyżej w styczniu radze nie przyjeżdżać bo będziecie mieli zaliczki i beda sie tłumaczyć ze to problemy systemowe przez ponad miesiąc Upały bardzo duszno po 460 kg normy na godz pomidorów trzeba zerwać Rowerem do pracy czy leje deszcz czy nie 4,5 km w jedną stronę, w sklepie Polskim też z tanio to nie ma. Jak macie jakieś wyższe ambicje to tylko nie na szklarnie do charowania :)

@Michał

W każdym zakładzie w Holandii zagraniczniaki maja wysokie normy czy szklarnia czy magazyny. Ale Holendrzy pracuja juz normalnym tempem:)

za 40 h pracy tygodniowo na czysto mam około 300-350 eu, wiec nie jest źle, jak czytam te opinie to pewnie piszą je osoby które zostały zwolnione bo regularnie w poniedziałek byli chorzy po weekendzie %%%%% później się dziwią ze zostali zwolnieni z pracy .

Rafal
@Były pracownik nl jobs

W jakiej firmie pracowałes?

Xman Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 minut.

Jak jest magazynach kurierskich, na sortowniach paczek, jest oferta w Waalwijk Nieuwegein, Breda. Ktoś tam pracuje, może powiedzieć coś na ten temat? Ile godzin w miesiącu, ile można zarobić około miesięcznie?

Ewelina Nowy wpis

Polecam agencja NL Jobs, zakwaterowanie Jupiter jest naprawde spoko, w razie pytam zawsze mozna zejśc na recepcje i załatwic sprawe, wypłaty zawsze na czas.

Andrzej Nowy wpis

Jak chcesz pracować to będziesz pracować a jak walić w g.... to nie zagrzejesz kariery, Polecam NL Jobs dla osób chcących pracować.

Magda W

Pracowałam przez NL Jobs,byłam mega zadowolona,praca super na Intertoys,dokumenty i pieniążki na czas,prezenty na święta. Osobiście nie wiem jak w domkach,mieszkałam na prywarnym,ale pracowałam z innymi ludźmi i nie słyszałam złych opinii o kwaterach. Po 4 latach powiem tak, jeżeli nie jedziesz do NL po to tylko żeby zajarać,chodzisz do pracy to jest naprawdę fajnie. Pozdrawiam wszystkich i zazdroszczę tym którzy jadą????

Zuzia Nowy wpis
@Magda W

A jak było z tym prywatnym, sama znalazłaś? Agencja dorzuciła Ci tyle, co zapłaciłaby za Ciebie za domek? Jak czytam te wszystkie wpisy typu: współlokatorzy brudzą itepe, to też myślę, że wolałabym sama. A w ogóle co robiłaś fajnego, pomidorki, pieczarki czy magazyn? :)

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Ryszard

Agencja godna polecenia jak ktoś chce wyjechać przez biuro pośrednictwa pracy, wynagrodzenia wypłacane na czas , zakwaterowanie na dobrym poziomie oraz wsparcie na miejscu w języku polskim .

;)

Nie polecam agencji, nie dość że nie potrafią znaleźć odpowiedniej oferty pracy dla par czy też osobno to przestają się odzywać, w momencie gdy się odezwałem sam żeby się dowiedzieć czy jakieś oferty są stwierdzili że już 2 oferty wcześniej odrzuciliśmy gdzie to jest (usunięte przez administratora) prawda, bo jedna kferta została odrzucona przez miłą panią z agencji a drugą odrzuciliśmy sami ze względu na to że jedno z nad nie może pracować na nocnych zmianach, na koniec rozmowy pani zmieniła ton i powiedziała że w takiej sytuacji to już jest tyle od nich

Robert

Polecam prace w NL Jobs, kasa zawsze na czas a jak ludzi pisze ze w pokojach jest bałagan to chce mi się śmiać, przecież biuro nie robi bałaganu w pokoju tylko lokatorzy:) ahahahahaahahha , pozdrawiam

Kamila

Pracuje w tym biurze już 3 miesiące i nie narzekam, wypłaty zawsze na czas i udało mi się wygrać IPhone 14 w firmowej loterii jaka jest organizowana w aplikacji No Limits. :):)

Jola

Polecam prace w NL Jobs, bez wazeliny- sredno mamy okolo 42 h tygodniowo i sezon powoli sie zaczyna, jak masz ochote imprezowac i jarac to zostan w domu bo szybko tobie podziekuja ,

Lena

Chciałabym wyjechać i sprawdzam oferty bo akurat o tej firmie znajomy mi powiedział, o innych nic nie wiem. Czy każdy rodzaj pracy do której biorą dla kobiety będzie okej? Widziałam coś na pracownika szklarni np i zastanawia mnie to. To jakoś w listopadzie było ogłoszenie, nie wiem, czy wyjazd się już odbył?

MAgda

Mimi

A jaka to szklarnia?

Gall Anonim
@Majstro

Noi masz nawet za wysokie ceny w polskim sklepie się NL-owi oberwało ????

@Gall Anonim

Czlowieku Tam są takie ceny a ludzia sie nadal wydaje a bo w holandi robisz to stac cie woda zwykla mineralna 1 euro a w lidlu 35 centów nabiał wszystko mają bardzo drogie pracując tam chodzenie codziennie robiąc zakupy to się ja pewno dorobicie xd Ja jak patrzę ze za tymbark mam dac 2 euro za Polski produkt to wolę wode z kranu pić a o reszte nie gadam

@Mimi

Nie polecam roboty wgl w nl jobs na szklarni ludzi traktują jak roboty na koronavirusie przywieźli bułki i szef mowi za dobrą prace w swieto leca w (usunięte przez administratora) za swieta ludzie protestowali ze nie wyplacili im Traktują ludzie jak niewolnika na kantynach ludzie jak roboty Polaczki głupie glowa się kręci śniadanie je i jednocześnie glowa sie kreci byle na tv zobaczyć normę ja siw postawiłem raz i tam nigdy nie wroce a sproboj norme nie robić moglem zdjecie zrobić ipokazac ile normy jest na godz ale juz to (usunięte przez administratora)

ten
@Mimi

pracowałem w ag.ro ca.re nie polecam na szklarni nr 6 szef ba.rt nadużywał alkoholu, traktował ludzi jak roboty, tylko norma sie tam liczy mobing nie jest tam niczym obcym krzyki typu tempo, czy zastraszanie pracowanikow tekstami typu bus polska odradzam każdemu prace przez ta agencje sprawa wielokrotnie zgłaszana agencji pracy, ale oczywiscie olewali

Dawid
@Majstro

NL Jobs nie jest agencją wzorową bo takich nie ma! W porównaniu z innymi agencjami w których pracowałem wypadają najlepiej! Jak komuś się nie chce pracować na szklarni tylko przyjechać, chlać , jarać, imprezować to po co w ogóle przyjeżdża i narzeka, że mu źle! Przed wyjazdem każdy wie jaką pracę podejmuje, nikt nikogo na siłę do pracy nie zmusza! Poza tym nie wiem skąd Ci się wzięła ta norma prawie pół tony pomidora na godzinę? Chyba głazy zbierałeś a nie pomidory??? Norma jest koło 220 - 230 kg pomidora na godzinę. P.S Poznałem tam wartościowych, (usunięte przez administratora) ludzi. Nie tylko Polaków a także Rumunów, Litwinów, Słowaków a także z Mołdawii a nawet dziewczynę z Wietnamu. Nie jest ważne jakiej narodowości jesteś! Ważne jakim jesteś człowiekiem!

@Dawid

Hahahahahahahaha jakie 200 Kg o czym ty mówisz o chyba małych pomidorkach XD 460 kg była norma na godz ludzie pod presją pracują są casiskani normami jak nie zrobisz jej to bus Polska Kto to widział komuś do śniadania normy pokazywac na dupnych telewizorze a ci ludzoe to się zachowuja jak niewolnicy, nie rob ludzi za (usunięte przez administratora) ze 200 kg bo 460 karton normalny greenpack skrzynki byly 480 uwazasz ze jedt to normalne? Człowiek ambitny nie będzie ci (usunięte przez administratora) pol tony pomidora zdrowiem ryzykowal za 1100 euro w holandi na szklarni jak niewolnik, oczywiście każdy wie po co jedzie ale na miejscu sie tak na prawdę dowiadujesz w biurze ci nikt nic. Nie powie xd

P.
@Dawid

@ dawid " W porównaniu z innymi agencjami w których pracowałem wypadają najlepiej!" haha kolego zawsze cenie w ludziach poczucie humoru widać że dowcipny z ciebie facet , tak trzymać :)

kakaro
@Majstro

40 godzin przy stawce 10.19 dostałeś 276 euro ? czemu nie zadzwoniłeś do konsulatu w Holandii ?? prawdopodobnie trącili Ci z wypłaty koszty za mieszkanie itd a takiego prawa nie mają.. zastanawiam sie nad pracą w tej agencji ale jak widze te opinie to masakra. zeby tak okradac swoich...

toska24
@Majstro

Majstro masz calkowita racje bo nasz kolega Dawid to chyba pracowal nie w tej epove albo robil za wazeline ...to jak sie tam traktuje ludzi dobrze wiefza Ci ktorzy tam pojechali typowo do pracy nie po zioło ani po imprezy...rozmawialam czasem z ludzmi ktorzy przyjechali mieli isc na pakownie a trafili na szklarnie albo na odwrot..nikt tym ludziom nie mówi że są jakieś normy...większość ludzi jest przerażona nie zwracają uwagi jak robią co robią byle tylko norma była a na pauzie oblężenie pod komputerem ..tu człowiek nie jest człowiekiem tylko nr pracownika który wbijasz nie masz normy do widzenia przyjdzie następny.. co z tego że administrator pisze że po zatwierdzęniu 50 opinii na tak zostanie to sprawdzone jak nikt z tym nic nie robi...ludzie jadą bo czasem maja maja nóż na gardle..przykre to wszystko ale prawdziwe..

criss
@Majstro

10,19 brutto czy netto ??.

S.
@criss

odlicz jeszcze od tego podatek

@criss

A nie 10.21 ? :)

@ten

No to muszę potwierdzić. Straszenie zwolnieniem i mobbing to tam codzienność. Tylko szybciej i więcej nic się nie liczy jak tylko norma norma norma. Dodajmy, że w Nederlandach normy są nielegalne :-) Drodzy pseudo kierownicy. Pracowałem po Anal jobsie w innej agencji. I cieszę się bardzo bo zobaczyłem, że w innym miejscu potrafią szanować człowieka za to że zarabia dla nich pieniądze. W pracy przez ponad rok miałem tylko raz problem, z osobą na stanowisku wyżej ode mnie. Zadz do agencji, wytłumaczyłem koordynatorowi co i jak. Po moim tel. dzwonili do firmy. Sprawa się wyjaśniła w przeciągu 20 minut. Jak to powiedział koordynator " Jesteś naszym pracownikiem i należy Ci się szacunek"

m

jaka ta inna agencja?

joahim

2 pomidory na minute ?taa jasne

Lucyna 167
@Majstro

Witam Ja też pracowałam w Holandii na samolocie przy sadzonkach ,przy ścinaniu kwiatów i w Jumbo i powiem ,że NORMY ŚRÓBUJĄ SAMI POLACY ,bo każdy chce pokazać jeden przed drugim ile może zrobić ,to jak holender widzi że idzie tyle zrobić ,to podnosi normę a (usunięte przez administratora) Polacy znowu chcą pokazać, że dadzą radę i tak wkółko. Ile razy mówiło się nie śpieszcie się tak ,pracujcie normalnym tempem ale nie bo muszą się przypodobać pracodawcy a on ma Polaka gdzieś dla niego się liczy kasa .Nie narzekajcie na normy

Arek hotel Westland

Całą prawda

Xddd
@Majstro

Typ narzeka a pracował rok xdd

Lola

Ela, przytocz jakiś przepis, że normy są niezgodne z prawem....Nie dałaś rady i teraz obwiniasz wszystkich ??? Normy w Holandii były, są i będą - to normalne dziewczyno!

@Dawid

Dawidzie a czy zdajesz sobie sprawę, iż normy w pracy w Holandii a właściwie jakiekolwiek konsekwencje za ich nie wyrabianie są nielegalne. Czyli piszesz, że była u Ciebie norma ok 250 kg pomidorów na godzinę. Czyli pracowałeś w miejscu gdzie były łamane prawa pracownicze.

pomsm
@ten

pracowałem w 2015 i dokładnie te same teksty leciały

Magda

Patryk

Bardzo dobra agencja.polecam ja wszystkim którzy szukają pracy za granicą.

Martynowo
@Ania

No to dobrze i jak zdecydowaliście się jechać? Jak tak to kiedy jedziecie?

@Martynowo

Chyba zaryzykujemy w marcu początkiem

Gosia
@Ania

Hej, właśnie mam się przenosic do agencji do której pisałaś, że jedziesz na początku marca, jak jest?

Lidia
@Ania

Cześć, pisałaś, że zaryzykujecie na początku marca. Napisz więc koniecznie za jakiś czas swoją opinię na temat pracy w NL Jobs Polska. Jakie są Twoje wrażenia i czy polecacie współpracę z firmą innym? Chętnie dowiem się czegoś więcej na temat warunków pracy.

@Lidia

Oczywiście napisze wszystko jak jest bez owijania w bawełnę Tylko dopiero jadę w sobotę i muszę chwile popracować żebym się mogła wypowiedzieć na ten temat ale miejmy nadzieje, ze zle nie będzie :) trzeba jechać z pozytywnym nastawieniem jeśli ktoś będzie chciał pracować to będzie, nie jedzie się tam na wakacje tylko po to żeby zarabiać pieniądze :)

@Gosia

Jeśli bede już na miejscu i chwile popracuje to dam ci znać :)

Pytam
@Ania

Hej, możesz powiedzieć do jakiej pracy jedziesz ? :)

@Pytam

Hej, tak na szklarnie praca przy pomidorach :)

Martin
@Ania

Hej też tam jade na dniach i nie wiem co myśleć Wychodzi na to że na 2tyg zostawiają cie bez kasy i można sie ubiegać o zaliczkę jedynie

@Martin

Ja zawsze biorę sobie zapas jedzenia z PL i na jakies 2-3 tyg mi wystarczy, wiec śmiało , jak cos to po tyg mozesz dostac zaliczke 50 eu

@Martin

Smialo przyjezdzaj, normy sa do ogarniecia jak ktos wogole potrafi pracowac ;) Pierwsza tygodniowka jest pod koniec drugiego tygodnia. 50 euro zaliczka starcza na jedzenie, na spokojnie. Tak, chata jest ogarniana przez biuro. Do odwaznych swiat nalezy!

@Martin

Dlatego bierzesz sobie trochę swojej kasy żeby jakoś te 2 tyg przemęczyć prawie w każdej firmie jak jedziesz za 1 razem dostajesz wyplaty co dwa tyg później już będziesz dostawał co tydzień to normalne :) nie ma czego się obawiać jedzenie z polski tez przecież bierzesz żeby jeść coś :)

@Karolina
@Ania

Hej i jak po pobycie? jakie opinie? bylo az tak zle? tez z chlopakiem zastanawimy sie nad wyjazdem i jest pelno zlych opinii o roznych agencjach pracy i nie wiemy co myslec

@@Karolina

Nie było aż tak złe :) mieszkanie mieliśmy super naprawdę praca była nienajgorsza ale nie za takie pieniądze.. ledwo wyciągaliśmy 300 euro

KASIULA
@Ania

Ania dlaczego ledwo 300 e tak mało było godzin w miesiące ? a te 300 e to w ogóle za jaki okres?

Joanna
@KASIULA

Właśnie - oby @Ania zdecydowała się jeszcze doprecyzować te kwestie. @KASIULA, A Ty jesteś zainteresowana pracą poprzez agencję NL Jobs na szklarni, ale na pomidorach czy na kwiatach? Jestem ciekawa, więc liczę na odpowiedź.

@Joanna

Ja mam 300-330 euro tygodniowo, juz po wszystkich odliczeniach.

@KASIULA

Było godzin trochę, ale mała stawka za tydzień czasu wychodziło ok 300 euro na czysto

@Lola

Ta kwota ci odpowiada? To jest śmiech na sali taki zarobki

@Ania

Szukaj innej agencji, chyba że lubisz mieszkać gdzie jest 30 osób ponad pod 1 dachem, totalny rozpierdol, ciężko zyc

@Ania

Jeśli pojawiają się źle opinie nie warto wyjeżdżać, bo będzie męka????

EL
@Ania

Transport musisz sobie sam zapłacić a agencja ci tylko zamówi busa, żadne agencje nie płacą za przejazd do pl czy z pl do nl

@Ania

Moim zdaniem ile ludzi tyle opinii.Mnie również źle nastawiano na pakownie,a pracuje się dobrze.Na wyrobienie normy też masz czas.Po prostu kto chce pracować to będzie pracować,a kto myśli,że za obijanie sie kase dostanie to jest w błedzie.

Zuzanna

A to zarobki na pakowni też w okolicach 300 euro tygodniowo? Jak z tymi warunkami mieszkaniowymi, faktycznie jest tak źle jak co poniektórzy tu piszą - że w 30 w stodole żyjesz? Jakoś mało wiarygodne mi się to wydaje.

@Zuzanna

W sezonie idzie dobrze zarobic.A z mieszkaniami to tez zalezy jakie kto ma wymagania.Najlepiej przyjechac i samemu sie przekonac..Ale ,ze w 30 osob to juz kogos fantazja poniosla.Na hotelu sa pokoje po 2 lub 3 osoby.na domkach wiado wiecej osob

ttt
@Lola

jak wyglada ta chata?

Tadziu017
@Ania

Praca przy kwiatach mają zakwaterowania w których jest zimno jak np mieszkanie w aalsmeer które niegdyś było burdelem. Po prubach kontaktu i zgłaszaniu faktu zimnej pracy plus zimna w mieszkaniu agencja nic nie zrobiła tylko podwyrzszyla czynsz nie polecam . To jest moja osobista opinia po tym jak chwilę pracowałem przez tą agencje

Kira
@Ania

Powiem tak mieszkanie (usunięte przez administratora) są, ale wiadomo jak mieszka się z ludźmi innymi to różnie bywa. Ja jestem przez tą agencję w nippon Express, omijaj szerokim łukiem. Wypłaty 215e za 4 dni pracy dodatek 15% dostajesz po miesiącu i wlicza ci się tylko w drugą zmianę a co najlepsze po 22.00 więc nie polecam. Pracujesz góra 4 lub 3 dni poznałam osoby co siedział tutaj tydzeni bez pracy. Musisz się dopraszać o 5 dni pracy a i tak ci napiszą ze jesteś na fazie A. Gdybym nie moje sprawy prywatne już bym tutaj nie siedziała. A jak z resztą pracy to nie wiem. Na pomidorkach też nie jest ciekawie z tego co słyszałam.

Wojciech
@Kira

Czemu tak mało pracy? Jak podpisywałaś umowę to było zapewnienie że będziesz pracować przynajmniej 5 dni w tygodniu i określoną ilość godzin? Przecież w takim systemie jak podałaś nie można dobrze zarobić. Nic nie słychać żeby się miało poprawić?

monika
@Ania

Oczywiście że dostaniesz transport - ROWER tylko nie myśl że za darmo .

Kaja
@Martynowo

Ja właśnie tutaj jestem i jest wszystko ok , pieniądze zawsze na czas a godziny w pracy są .

@sebo

Pracujemy na Post NL w Tiel i jest dość sporo pracy.

Julia
@Martynowo

Ja wyjechałam i jest ok, co prawda robić trzeba bo jak masz zamiar imprezować i nie chodzić do pracy to Ci szybko podziękują, jak robisz swoje to wszystko jest ok.

@Ania

Zakwaterowanie także organizują, ja pracuje tu już pare lat i nie narzekam ,

Kaja
@Ania

Ja tez pracuje w NL Jobs i nie narzekam, Uważam ze jedna z lepszych agencji w Holandii .

Alina
@Ania

Witam, w NL Jobs naprawdę dużo się zmieniło na lepsze, pracuje u nich od 2021 i widzę ze jak się zmieniają na lepsze, ja jestem zadowolona.

Xxx
@Paweł

A jakie warunki na tych kwaterach? Chcę wyjechac do szklarni z ogłoszenia dlatego pytam, ciekawy jestem ile osób w pokojach, żeby się nie męczyć. I to 100% darmowe?

Pawel
@Xxx

Zakwaterowanie jest na dobrym standardzie, pokoje głównie 2 osobowe, nie musisz się martwic o opłaty bo pobierają ci z wypłaty nie kumam co masz na myśli pisząc darmowe ?

@Alina

Witam jak wychodzi tygodniowo po wszystkich od ciągnięciach ? Przy czym pracujesz jak z transportem do pracy? Pozdrawiam

Janek
@Michał

Ja miałem ostatnio około 330 euro za 41godzin, pracuje przy pomidorach a transport mamy zagwarantowany i jest za darmo. Dla mnie spoko agencja

Agnas aga
@Michał

15 km rowerem w jedna strone . To dla nich niedaleko . Sciema zapewniamy transport do i z pracy niech to napisza na ofercie pracy ze rower tez uznaja za srodek transportu.

Michal
@Agnas aga

Ja wiem ze oni maja transport do pracy na rowerze max 7 km, czy pisałąs na support w tej sprawie ?

Robert

Witam, pracowałem w NL Jobs przez 3 lata i mogę polecić Wam wyjazd przez ta agencje, poprzednio pracowałem przez innego pośrednika gdzie śpi się na euro paletach wiec mam porównanie, jak nie chlejesz i jarasz a chcesz jechac do pracy to polecam, jak jedziesz sie bawic to lepiej zostan w domu.

Olga

Pracuje i nie narzekam , wystarczy ze robisz swoje i chcesz pracować

@Olga

Witam gdzie dokładnie pracujesz ile wychodzisz na czysto ? Pozdrawiam

Nie nie nie

Nie polecaj pracy gdzie można.zarobic 350euro, na głowę upadles, nikt mądry nie podejmie pracy za grosze, chłopie obudź się!! Tygodniówki w holandi są od 500euro w górę. To co zarobisz w 2 tygodnie ja mam w tydzien.

Phennome
@Nie nie nie

Przez jaka agencję pracujesz ?

Robert

Polecam wyjazd z NL Jobs, wszystko zorganizowane na spotkaniu w Holandii podpisałem umowę z holenderskim pracodawca wiec jak na chwile obecna jest wszystko ok , dam Wam znać za kilka dni czy nadal jest wszystko załatwione.

@Robert

Czy nadal pracujesz w Nl Jobs ?

Julia

Jeżeli szukacie pośrednika pracy w Holandii to polecam Wam NL Jobs, wyjechałam z biura w Rzeszowie i pracuje w szklarni przy zbiorach pomidorów.

@Julia

Hej jak wygląda tydzień pracy? Ile wychodź godzin i jak wypłaty na czysto po mieszkaniu i ubezpieczeniu? Dojazd do pracy rowerem czy auta służbowe? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o NL Jobs Polska - Opole

• Jak się pracuje w NL Jobs Polska?

Zobacz opinie na temat firmy NL Jobs Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NL Jobs Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 45 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NL Jobs Polska?

Kandydaci do pracy w NL Jobs Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NL Jobs Polska