Opinie o Laura Christiaens Cosma Poland w Kluczbork

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Laura Christiaens Cosma Poland. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Laura Christiaens Cosma Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laura Christiaens Cosma Poland w Kluczbork

Greg Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie,mozna zostac zwolnionym za byle co

Helena Nowy wpis
@Greg

Rozumiem, że chodziło o pretencje... Ale mogę się mylic. Ale jeśli tak i za byle co to np. za co? Podaj jakis przyklad

Greg Nowy wpis
@Helena

Robisz tam 3 miesiące dostajesz rano umowę o pracę a po południu beż podania przyczyny jesteś zwalniany

Lena

Witam mam pytanie jakie są zarobki na chwilę obecną czyli 2022.r. w Firmie Cosma, czy firma płaci pakiety typu: Premie, dofinansowanie do wczasów, bony Świąteczne, 13-pensję itp proszę o szczerą odp z góry dziękuję.

Kombajn
@Lena

Cosma to typowy januszex, nadmiar obowiązków, żadnego socjalu, ludzie czego oczekujecie od mikrofirmy :D

Jan
@Lena

Nie było żadnych bonusów, dodatków, dopłat. Jedynie co to 200 zł na święta. Może coś się zmieniło. Szef był wiecznie niezadowolony z pracy pracowników. Ciągła rotacja ludzi A widzę że ciągle ogłoszenia do firmy są więc chyba nic się nie zmieniło.

Karolina Nowy wpis
@Jan

A to czym się to niezadowolenie szefa przejawiało? Zwalniał ludzi jak był niezadowolony czy sami odchodzili i stąd ta rotacja?

Maro

Monitorowanie każdego ruchu pracownika za pomocą kamer i czytników. Toaleta również kontrolowana. Kilka osób ogląda to co robi kilka osób pracujących na hali. Nie polecam

@Maro

Ale czepiają się tego co robią pracownicy czy to raczej kwestia dbania o ich bezpieczeństwo?

Jan

Z tego co się orientuje z Waszych wpisów to w firmie panuje strasznie duża rotacja, a pracownik musi wykonywać wiele bezsensownych rzeczy, jak każdą czynność odbijać na czytniku i dodatkowo pisać sprawozdanie z tego. Mocno utrudniające prace czynności. Czy jest jeszcze coś co utrudnia pracę tutaj? A może kilka rzeczy poprawiło się, jeśli tak to jakie?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Laura Christiaens Cosma Poland? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kluczbork
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Kluczbork
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Halina

Ile wynosi wynagrodzenie w Cosmie? Czy na start dostaje się niższą stawkę a później ona rośnie, czy jest to może raczej stała stawka i ta oferowana na początku obowiązuje już później przez cały czas?

Edyta

@antypis może jednak napiszesz pare słów ?

antypis
@Edyta

Pracowałem parę miesięcy, więc tak kamery za mojej kadencji było chyba z 8 szt. dowiedziałem się że dołożyli jeszcze, oprócz wszędobylskich kamer były też karty do odbijania każdej czynności na czytniku, czasem robiło się z dziesięć robót więc trzeba było się odbić dziesięć razy początek i dziesięć razy koniec pracy i do tego ręcznie pisane sprawozdanie całego dnia co się robiło i ile czasu (totalny bezsens skoro wielki brat patrzy). To tyle co do pracy, osób które długo pracują nie chce wymieniać ale są tylko trzy, reszta to pracownicy tymczasowi. W razie pytań chętnie odpowiem

hermes
@antypis

Jak zarobki?i jaka atmosfer pracy? kamery to pół biedy...istotna atmosfera w pracy i zarobki...potencjalnie dodatki...

Janusz
@hermes

Jeżeli chodzi o zarobki nie jest źle, tylko nie wiesz kiedy jest ostatnią wypłatą bo szef zadzwoni z informacją że już tu nie pracujesz, hmm atmosfera ? nie przejmuj się bo długo nie popracujesz.

Antypis

Brak słów żeby opisać, szkoda czasu by tam pracować

Ramirez

Rzadko korzystacie z tego forum, jest tak dobrze i to jest powód tej ciszy?

BP
@Ramirez

To jest raczej końcówka tej firmy

Irek

Tak dobrze sie pracuje i dlatego od dłuższego czasu nie zaglądacie na forum?

heniek

Mógł by ktoś napisać jak wygląda atmosfera w zakładzie na dzień dzisiejszy, jak szefostwo podchodzi do pracowników jest nadgorliwe czy da się spokojnie pracować?

piters

jak wygląda praca w firmie na ile zmian? jakich zarobków można się spodziewać ew.stawki godzinowej?

Ewelina
@piters

Jesteś już pracownikiem Cosma Poland? Jeżeli tak to jak oceniasz swoje pierwsze dni w tym miejscu? Czy wynagrodzenie odpowiada Twoim oczekiwaniom? Informacje, które ewentualnie zdecydujesz się zamieścić na forum, będą ważne dla innych użytkowników tego forum, którzy zastanawiają się nad złożeniem CV do tego miejsca.

Olo
@piters

Dołączam się do pytania czym się ta firma zajmuje jak wygląda praca na ile zmian i jakie zarobki ?

PRACA LEKKA , PRZYJMUJA OD RENKI I NIE TRZEBA ŻADNYCH UPRAWNIEN NIKT NIKOGO NIE GONI TYLKO TRZEBA NA SZEFA UWAŻAĆ TYPOWY SOCJOPATA ZWALNIA Z BYLE POWODU ALE RZADKO PRZYJEŻDŻA

Pracowałem 3 miesiące, ale w 2 miesiącu szukałem już drogi ucieczki. Szef bardzo wrażliwy w pracy, ale prywatnie jest OK. Potrafił pójść na ugodę z pracownikiem. Codziennie wprowadzana "nowa zasada". Maile wysyłane nocami w weekendy z negatywnymi przemyśleniami co do mojej osoby. Pracownicy robią w strachu, a przy szefie się uśmiechają. Szef lubi tych, co patrzą na innych (a im to się chyba podoba) - wiadomo o co chodzi. U mnie miarka się przebrała gdy szef "prosił" aby załatwiać mu prywatne sprawy podczas pracy i gdy ładowaliśmy 150kg na pakę, to nadwyrężyłem mocno plecy. Wypłaty na czas, weekendy wolne i bez problemów urlopy.

xxx

Może ktoś rozwinąć wypowiedz o tej nerwowej pracy w tej firmie???

xxxx

To prawda praca w tej firmie jest bardzo nerwowa a szef jeszcze bardziej

...
@xxxx

Zgadzam się w 100%,nie polecam pracy w tej firmie nawet najgorszemu wrogowi za zadne pieniądze,szkoda nerwów i zdrowia.Zwalniac ludzi co kilka tygodni bez zadnego powodu to chyba o czyms swiadczy

Są ludzie którzy pracują 5 lat w firmie Cosma Poland Sp. z o.o. , chyba nie jest aż tak zle. Może napiszcie jakieś konkretne powody dlaczego zostaliście zwolnieni , niech czytający sami ocenią. Od kiedy to jest zabronione dodawanie ogłoszeń w godzinach nocnych.

Firma jest podejrzana wystarcz zobaczyć na ogłoszenia kto normalny dodaje o północy ogłoszenia i jak często ?????

zzzz

Nie polecam pracy w tej firmie,mozna zostac zwolnionym za byle co

Zostaw merytoryczną opinię o Laura Christiaens Cosma Poland - Kluczbork

• Jak się pracuje w Laura Christiaens Cosma Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Laura Christiaens Cosma Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Laura Christiaens Cosma Poland
1.7/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Mickiewicza 14
    46-200 Kluczbork