Opinie o Lodostrefa s.c. (działalność zakończona) w Jelenia Góra

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Lodostrefa s.c. (działalność zakończona). Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lodostrefa s.c. (działalność zakończona) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lodostrefa s.c. (działalność zakończona) w Jelenia Góra

Ciekawy Nowy wpis

Mam pytanie. Kto przeprowadza spotkanie klasyfikacyjne? Pani Joanna, właścicielka franczyzy świeży psycholog sportu, czy jej mąż "biznesmen" którego telefon jest jedynym kontaktem z firmą?(usunięte przez administratora)To bardzo ważne!

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Zaznajomiony Nowy wpis

Zatrudnienia? A kto tam jest zatrudniany? Jeśli jesteś z Jeleniej to na pewno łatwo sobie znajdziesz chętnych do udzielenia odpowiedzi i informacji. Podpowiedź - szukaj dawnych serwisantów, jeśli jeszcze będą mieli fazę, to ci odpowiedzą.

robert Nowy wpis

Nie ma kogoś kto odbiera telefony. 0 sekretarki czy jakiejś osoby przyjmującej informacje od ajentów. Jest tylko jedyny tel. do właściciela franczyzy. Obiera jak zechce. A na ogół nie chce:/

stary

Sporo ludzi się przemieliło. Kiedyś niezła ekipa serwisowa pracowała. Maszyny są nie do ogarnięcia. Chińskie składaki non stop coś się psuje. Pracowali 24/24 (cała Polska, całą dobę:) Właściciel nie płacił, to się chłopaki zawinęli. Teraz nie wiem kto to ogarnia. Chyba nikt:(

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Lodostrefa s.c. (działalność zakończona)? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Mam apel do ludzi zainteresowanych nabyciem franczyzy. Nie dajcie się nabrać na nowe pomysły państwa M. Obijanie pawilonów deseczkami, nowe menu...itp. Po zakupie kontakt się urywa i szukaj wiatru w polu. Państwo M nastawieni są na wepchnięcie ludziom bubla za jak największe pieniądze. Maszyny to dramat. Firma tonie. Jest zbankrutowana. Jedyną dewizą państwa M jest wyrywanie szmalu. Ale coraz gorzej im to idzie i imają się coraz gorszych sposobów.

Joanna
@Piotr

Nie miałam zielonego pojęcia, że Lodostrefa ma tak ogromne problemy finansowe. Ponoć firma się rozwija i po dwóch latach testów przedstawiła nowy produkt - mobilną kawiarnię Lodostrefa. Myślałam zatem, iż jest tam dobrze. Są Ci winni jakieś konkretne pieniądze? Daj mi koniecznie znać.

Patrycja

@marcin to znaczy ze juz nie istnieje ?

marcin

nie ma z nimi kontaktu, firma widmo.

Agata

Widzę, że wcześniej na temat Lodostrefa pojawiały się pozytywne opinie. Czy firma aktualnie utrzymuje dobry standard swoich usług? Na jakie warunki można liczyć współpracując na zasadzie franczyzy? Czy firma zapewnia pomoc księgową lub innych, doświadczonych osób? Jak wygląda komunikacja z firmą, czy nie ma żadnych problemów?

John
@Agata

Nie polecam. Po zawarciu umowy i kupieniu pawilonu nie ma z nimi kontaktu. Większość franczyzobiorców odeszła.

Tonik

Skąd takie informacje o bankructwie? To, że na forum jest jest cisza jeszcze tego nie dowodzi.

@Tonik

Też chciałbym dowiedzieć się, jak wygląda sytuacja firmy Lodostrefa. W internecie nie znalazłem żadnych informacji o tym, aby firma zbankrutowała. Może znajdzie się osoba, która przedstawi, jak wygląda to w rzeczywistości?

Czy ta firma funkcjonuje, nie ma z nimi kontaktu, słyszałem ze zbankrutowała.

Krystian

jestem zachwycony z Lodostrefy. Naprawdę biznes się opłaca. Mam już kilka pawilonów i przymierzam się do kupienia jeszcze kilku. Polecam

ja tam jestem zadowolona z Lodostrefy. Polecam :)

Kamila

Ja tam jestem zadowolona. Biznes się kręci a ja zarabiam, gdy mam jakiś problem dzwonie do Lodostrefy i po kłopocie.Ich maszyny rzadko się psują sama kupiłam od nich 5 maszyn i 3 granitory. Mam cztery punkty i zarabiam bardzo dobrze no wiadomo teraz zima to najgorzej,ale za rok szykuje się do kupienia pawilonów. Polecam :)

klientka

Jestem bardzo zadowolona z Lodostrefy. Nie mogę czytać tych poprzednich komentarzy,ponieważ są tokłamstwa. Zarabiam bardzo dobrze wręcz bym powiedziała wspaniale i to wszystko dzięki Lodostrefie. Polecam!!!!!! Naprawdę się opłaca

Sowa

Nie wchodżcie w ten interes.

właścicielka

Jestem zadowolona z firmy Lodostrefy. Sprzedają w dobrej cenie maszyny, pawilony i granity, wiem coś o tym bo sama je kupowałam, pieniądze zwróciły mi się już w pierwszym sezonie. Polecam właścicielka kilku punktów i pawilonów.

Mariusz

Jestem franczyzobiorcą i jestem zachwycona. Interes się naprawdę kręci. Nie byłam przekonana do firmy Lodostrefy , ale zaryzykowałam i nie żałuje. Mam pawilony w Jarocinie i Kaliszu.Teraz zarabiam duże pieniądze i rozkręcam biznes.Wszystko dzięki Lodostrefie, polecam.

PAKO

W Legnicy oszukuja na wielkosci lodów Mam porownanie z zeszlego roku.Kupiłem duzy swiderek za 5 zł a wielkosc jak mały z tamtego roku.Porównajcie sobie wiekosc duzego loda z budki 200 m dalej pod cerfurem.

nick
@PAKO

Poproszę o nr tel. chętnie z panem porozmawiam.

nick

Sprzedam lodziarnię Lodostrefa, oferta na o lx

lala

Zastanawiam sie nad wspolpraca z nimi, tylko caly czas mnie zastanawia co sie dzieje z tym kontenerem po sezonie?

alex
@lala

na plecy i do garażu :)

Lodostrefa s.c. (działalność zakończona)