Opinie o POM sp. z o.o. w Augustów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy POM sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w POM sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POM sp. z o.o. w Augustów

Kandydat Nowy wpis

Jakie umiejętności trzeba mieć by zostać kierownikiem Pomu

Czy w POM sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Młody

Już niedługo najniższa krajowa Człowiek który nie dorobił się własnego domu został prezesem pomu to czego się spodziewać

Bucefał Nowy wpis

Tak wyruwnanie do najnizszej krajoewj

Jak się pracuje z ludźmi z POM sp. z o.o.?

Jak szefostwo w POM sp. z o.o. traktuje ludzi?

Była Nowy wpis

Prezesi nie traktują pracownika jak człowieka te czas dawno minęły Omijać firmę jak najdalej

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie POM sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Robert

Nie zawracajcie sobie głowy z tą firmą Praca tam może i ok ale prezes beznadziejny ignorant i człowiek pozbawiony jakiego kolwiek honoru co innego obiecuje co innego jest faktycznie, interesuje go tylko przeglądanie kamer nie zajmuje się tym co do niego należy. A zarobki ? Cóż. Ochłąpy.

Czy rozmowa rekrutacyjna w POM sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

ouffy

A kto tu zna język angielski

Sylwia

Z tego co widzę firma miewała dwa główne problemy - "alkoholizm" i skargi niezadowolonych klientów za wszelkie awarie. Może tak rozwiązać te dwie sprawy przy piwku z klientem? ;) A tak serio to widzę, że pić dalej sobie popijają niby, a jak relacje z klientami? Dużo ostatnio było niezadowolonych czy tutaj na szczęście się polepszyło?

wygnany
@Sylwia

Piją legalnie ludzie kierowników a reszta to musi uważać by nie podpaść Ale to chyba jest najmniejszy problem w tej firmie

@wygnany

"Piją legalnie"? W miejscu pracy? A w kodeksie coś o tym jest, że dosłownie legalnie w robocie można pić? Bo nawet nie wiem. A który problem uważasz za największy?

były juz
@Sylwia

Wódka na miejscu po 30 zł, a koncesja jest na handel. Ale do sklepu nie trzeba latac

@były juz

A to drogo czy nie, bo teraz nie wiem po ile chodzi?

Duńtyk

Dobry zakład pracowałem można wypić nikt nie ściga Trochę kablują ale to norma wszędzie

@Duńtyk

@Duńtyk Spożywanie alkoholu zabronione jest w każdej pracy - bez względu na jej charakter. Ale starajmy się jednak nie oceniać. Cieszy to, że postanowiłeś nieco "ożywić" dyskusję na temat firmy POM. Jeśli wiesz coś o rekrutacji, to daj nam o tym znać. A są chętni do przyjmowania osób bez żadnego doświadczenia w zawodzie?

Duńtyk
@Czesław

Dla dobra Firmy to bym raczej zwolnił z 10 pracowników

Były
@Duńtyk

Pewnie tych starych plotkarzy haha oni są nietykalni Sam odeszłem nie da się z nimi pracować

Żona bylego
@Czesław

Jeśli jest zabronione sporzywanie To dlaczego u jakiegoś Pana Adama na opaskach jest sprzedawany to chyba się nazywa melina Pozdrowienia od żon

Odeszły
@Czesław

@Duńtyk Spożywanie alkoholu zabronione jest w każdej pracy ,Ale na montażu i malarni to tam legalnie mogą i za zgodą bossa

@Odeszły

W każdej? A jak ktoś pracuje jako degustator wina w Paryżu? ;) A tak serio to co właśnie o takim popijaniu sobie w pracy myślisz? Jak szef pozwala to wszystko cacy i nic tylko się cieszyć?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do POM sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Szumacher

Rozmowa kwalifikacyjna najczęściej pod monopolowym

Onufry

Dobre stawki mają pracownicy którzy potrafią i robią dobrze to co do nich należy, niestety nie wszyscy tak pracują.

Żona był
@Onufry

Nie narzekajcie tam alkohol u jakiegoś kierowniczka na miejscu niedrogo macie Tylko że mężowie pijani do domu wracają często samochodami Ale co to firmę obchodzi szkoda

ROLNIK
@Żona był

mało tego olewa właścicieli maszyn rolniczych i ciągników zgłaszałem 4 razy awarię do dzisiaj nie przyjechali panie kierowniku już czas minął mojej cierpliwości zgłaszam skargę na waszą pseudo firmę

Czesław

@anonymous, możesz napisać jak długo już pracujesz w firmie POM? Czy jest możliwa negocjacja wynagrodzenia? Może jest dostęp do benefitów pozapłacowych takich jak szkolenia i dobry pakiet socjalny? Napisz coś jeszcze o swoich doświadczeniach z tą firmą. Twoja opinia może pomóc innym znaleźć pracę.

były
@Czesław

Jak się wyrobi normę to i pieniędzy jest więcej, ale zgadzam się z poprzednikami, podstawa jest niska, prócz tego socjal, bony raz w roku.

Niedzwiadek
@Czesław

Większe stawki tylko dla rodziny i dobrych znajomych kierownoctwa

Ugo

W dobrej firmie nie wszystkim udaje się utrzymać, niestety. Szkoda, że oczerniać potrafią głównie osoby mające problem z pracą.

Czesław

@były, czy praca jest na akord? Piszesz, że jak wyrobisz normę to zarabiasz więcej. To znaczy, że można liczyć na premie za dobrą pracę? Jak oceniasz atmosferę w pracy i relacje pracownik-przełożony? Każda informacja będzie pomocna.

Praca w porządku ale Niska płaca jak również niezadowolenie. Może trzeba stworzyć związki zawodowe i ubiegać się o lepszą wypłatę co wy na to Pozdrawiam pracownikom

Praca super tylko zarobki małe. Wszędzie dobrze ale Pomie najlepiej. Polecam,

admin

Temat przycichł, ale może ktoś ma nowe informacje na temat firmy POM sp. z o.o.? Czekamy na Wasze opinie, napiszcie co sądzicie o pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o POM sp. z o.o. - Augustów

• Jak się pracuje w POM sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy POM sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

POM sp. z o.o.