Opinie o Italparts Sp. z o.o. w Rybnik

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Italparts Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Italparts Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Italparts Sp. z o.o. w Rybnik

Ania Nowy wpis

Czyli nie wypłacają nadgodzin ?

lolek Nowy wpis

Hej, a są jakieś premie do zarobków teraz? Wiadomo, że dbają odpowiednio o swoich pracowników. Pozdrawiam

FM Nowy wpis

na poczatek jest w kazdym badz razie byla umowa zlecenie jak sie sprawdzisz to dostaniesz umowe o prace na poczatek dostaniesz 1600 (chyba ze cos sie zmienilo) i nie zgadzaj sie na nadgodziny bo moga nie wyplacic.

śmiac się czy nie? Nowy wpis

heeh jak to nie zwalniają?, co chwila ktoś tam leci. Magazyn działa tam, to fakt, z tym tylko, że dłuugo, ale może to dlatego, że sam się już prawie obsługuje:), nawet sprzedawcy tam szykują towar, to kto tu tak koloryzuje, że mają się lepiej, chyba góra:)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Italparts Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rybnik
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Rybnik
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Marko Polo

marco zniszczył Katowicki Elit , zwalnianie ludzi z doświadczeniem , afery , kompletnie nie nadający się kierownik magazynu który widzi w tym marco jakiegoś Boga a naprawdę to banda prostaków i nieudaczników , zamieszanie , chaos , lawiranctwo , brak profesjonalizmu , obiecywanie złotych gór , problemy z kasą z umową , nikt nic nie wie , ekipa Elit jak najbardziej w porządku ale rybnik to konfidenci , aferzyści bez doświadczenia , pracowałem więc wiem , omijać szerooookim łukiem , obóz pracy a "pseudo kierownik"to jeszcze licho go dorwie !

pozytiwo

spokojnie będą podwyżki, wchodźcie drzwiami i oknami, to w was jest siła:), firma sprzedana, teraz będzie co ma być hy, do szturmu rodacy

tamik

Jak za to jest z bazą klientów dla przedstawicieli handlowych, czy dostajecie jakąś pewną i sprawdzoną i tylko sobie jeździcie na spotkania, może nawet są umówione wczesniej, czy trzeba biegac, kombinować i samemu takie rzeczy załatwiać? Może tez dają nieaktualną baze, gdzie ludzi już nie ma i jest to tylko strata czasu.

handlowiec

Drodzy kandydaci na przedstawiciela handlowego, narzędzia pracy to zdezelowany samochód który na liczniku ma ponad 300 000 km, psuje się na każdym kroku,telefon owszem dostaniecie ale możecie dzwonić z niego tylko w utworzonej wewnętrznie sieci. Zepsujesz coś w aucie to pokrywasz koszty wymiany lub naprawy. Tankujesz ze swoich pieniędzy a potem Ci łaskawie oddadzą. Nie ma żadnej floty ani karty paliwowej. Jedyny plus to brak GPS w aucie można jeździć dłuższymi trasami do klientów i u nich siedzieć co najmniej 2 godziny na kawie i pogaduchach o (usunięte przez administratora) maryny. Rozliczenia piszesz w zeszycie. Tak wygląda praca w tej pseudo firmie!!! Ogólnie nie polecam.

ktoś

A jak wygląda praca Przedstawiciela Handlowego bo poszukują?

eliciak

Po awansie ortalionowca na elitortalionowca raczej nic się nie zmnieni dla pracowników ITALPARTS, lecz dla pracowników ELIT Sp. zoo zmnieni się na gorsze!!! Będą afery, propagandy, donoszenie na pracowników oraz klientów!!!

jarząbek

cze, pan prezes po tym awansie to dalej płaci minimalną i resztę do rączki (o ile się zasłuży) ;P, niech ktoś napisze jak tam teraz na rok 2015 sprawy wyglądają?, łezka w się w oku kręci - ps pojawiły się jakieś gwiazdy?

ktos

teraz Panowie będziecie musieli nauczyć się włoskiego oraz kapowania na swoich współpracowników :)

ktos

elit przejmuje italparts - współczujemy elitowi z całego serca a w szczególnosci pracownikom którzy od teraz będą pracować w konwencji italparts :) poprostuu rewelacja :)

ajent

Praca w miłym zespole składający się z: kierownika wpatrzonego w Pana Prezesa jak w Boga i wykonującego jego absurdalne włoskie pomysły. Sprzedawce wykwalifikowanego z liceum i z magazynu do sprzedaży. Drugi sprzedawca teraz jako przedstawiciel od narzędzi który przeżył deja vu. Trzeci a zarazem drugi sprzedawca... ściągnięty przymusem do burdellobumbum z Rybnika. Magazyniera zwerbowanego z jednego warsztatów. Kierowców na własnych działalnościach, bez urlopu, L4, i z karpikiem na twarzy i przede wszystkim Pani Prezes wpatrzonej w kase i zarazem bez maszynki zarabiającej kase!!!

ggbdf

praca w miłym zespole w jastrzębiu hahahaha znowu szukaja

dsfvzd

a w jastrzębiu znowu kogoś szukają....

slonzok

Chopy i baby dejmy tymu burdellobumbum czas. PIP, sanepid i US wezną sie za włocha i bydzie export ortalionowca na Sycylie a tam już go mafia dojedzie!!!

ktos

szkoda ze tych komentarzy nie czyta jakiś PIP albo Urzad Skarbowy bo ubaw mieli by po pachy i troszkę roboty z kontrola ale coz ziejemy w takim kraju w jakim ziejemy wiec nie można spodziewać się ze ktoś ruszy przysłowiowe 4 litery

ktos

burdellobumbum to jest trafne określenie tej pseudo firmy, gazela biznesu....jaka gazela taki biznes....biznesmen złodziej daje gazele biznesmenowi złodziejowi za to ze oszukuje pracowników, co tam pracowników własnych klientów, nie polecam tam pracy, wręcz odradzam

Kostecki

Szkoda gadac o tej smiesznej " firmie " , jednym slowem (usunięte przez administratora) na kolkach, w tej firmie jestes na 5 stanowskach a zarabiasz i tak smieszne pieniadze, czesc na konto, reszta w kopercie , ( niby 10 kazdego miesiaca ) a i tak dostajesz ja o wiele pozniej i nic nie rozumiesz z wpisu w kopercie przez ortalionowca, smieszni kierownicy, co chwile cos kreca ze soba na boku, ( kierownik magazynu , leber i zlodziej w jednym) i jego przyjaciel kierownik zamowien , kreca na boku , ale i tak nikt nie widzi w tym nic zlego , bo kazdy dba o siebie, donoszenie na pierwszym miejscu.. nobbing w pracy na kazdym kroku , szczegolnie na magazynie przez pseudo kierownika.. brak slow...... pracowalem w tej firmie i z dnia na dzien mi podziekowali , nie polecam tej pracy........

zbawiciel
@Kostecki

Zgadzam się z tą opinią w 100% ale trzeba dodać do tej dwójcy pseudo kierowników jeszcze kierownika sprzedaży, prawej ręki ortalionowca, spiskują za plecami pracowników, donoszą na nich do prezesa i zarabiają krocie. Gdyby pracowali gdzie indziej byliby zwykłymi robolami!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Italparts Sp. z o.o. - Rybnik

Italparts Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 94 ocen.
  • Jankowicka 9
    44-200 Rybnik