Firma szkoleniowa Kar-Group

Opinie o Firma szkoleniowa Kar-Group

Aktualność
Bardzo nam miło powitać wszystkich odwiedzających.

Mamy ogromną przyjemność powitać wszystkich odwiedzających. Jesteśmy wdzięczni za każdą opinię. Pragniemy zapewnić, że każda z otrzymanych opinii jest przez nas uważnie analizowana, a w razie potrzeby wdrażamy odpowiedni plan naprawczy.

Zachęcamy do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami i pytania dotyczące naszej firmy w duchu wzajemnego szacunku i zrozumienia. Dodatkowo, zgodnie z regulaminem naszego forum, opinie naruszające jego zasady mogą być usuwane przez administratora portalu.

Zapraszamy serdecznie na bezpłatne szkolenia wiedzowe w Kar-Group! Nie przegap okazji do darmowej edukacji i rozwoju osobistego - zarejestruj się już dziś na https://kursy-edu.net.pl/bezplatne-kursy/.

Z poważaniem Kar-Group
Seba

Porządna firma szkoleniowa. Dobre materiały i kontakt telefoniczny. Mały minusik za czas odpowiedzi na maile bo to 48 godzin ale telefony odbierają od razu.

@Seba

Dziękujemy Pani Sebastianie opinie i ocenę. Dziękujemy także za wskazanie przez Pana pozytywnych i negatywnych elementów. Pozdrawiamy serdecznie pozostajemy do dyspozycji.

Marta.S

Robiłam w Kar-Group kilka kursów gastronomicznych. Są to świetni pomocni i wyrozumiali ludzie, jestem pod wrażeniem kontaktu i szybkości odpowiedzi. Dodatkowo są wyrozumiali dla niedoświadczonych osób, polecam firmę każdemu kto chce się szkolić :)

@Marta.S

Dziękujemy Pani Marto za tak miłą opinię. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że jest Pani usatysfakcjonowana ze szkolenia i kontaktu z nami. W razie potrzeby jesteśmy do dyspozycji ciągle także po zakończeniu szkolenia.

Joanna

Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność :) Sam kurs przebiegł bez najmniejszych nawet problemów. Zdobyłam dzięki niemu bardzo przydatną wiedzę, dzięki której pewniej czułam się później na rozmowach kwalifikacyjnych ;) Cenowo moim zdaniem wypadło to bardzo atrakcyjnie, tak więc z całego serca polecam ;) Lubię atmosferę w Firma szkoleniowa Kar-Group za: Bardzo miły i bezproblemowy kontakt

@Joanna

Dziękujemy Pani Joanno za tak miło opinię. Jest nam na prawdę przyjemnie. Pozostajemy do dyspozycji także po ukończeniu szkolenia. Pozdrawiamy serdecznie.

Rogal Nowy wpis

Miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu organizowanym przez Kar-Group i jestem bardzo zadowolony z poziomu usług, jakie otrzymałem. Obsługa klienta była na najwyższym poziomie. Szkolenie było dobrze przygotowane i przemyślane, choć chętnie zobaczyłbym więcej materiałów w formie filmów video, które moim zdaniem ułatwiają przyswajanie wiedzy. Dużym atutem firmy są bezpłatne materiały ogólnorozwojowe, które są dostępne dla uczestników – to ogromny plus i zdecydowanie wyróżnia Kar-Group na tle innych firm szkoleniowych.

Nowy wpis

@Rogal

Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię. Dziękujemy za uwagę jest to dla nas bardzo konstruktywne i przydatne. Serdecznie pozdrawiamy i pozostajemy do dyspozycji.

Nowy wpis

Aktualność
Bardzo nam miło powitać wszystkich odwiedzających.

Z poważaniem Kar-Group

Czy pracodawca Firma szkoleniowa Kar-Group motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Czy można dostać tu pracę jako szkoleniowiec? Bo piszecie z punktu widzenia osób, które się tu szkolą. Czy tak jak kursy są online to praca szkoleniowca jest zdalna? Jakie są widełki stawek dla takich pracowników? Jest szansa na ustalenie wcześniej grafiku pracy?

Dziękujemy za zainteresowanie możliwością pracy jako szkoleniowiec w Kar-Group. W naszej firmie zawsze cenimy sobie kompetencje i otwartość, dlatego drzwi dla zdolnych i zaangażowanych osób są zawsze otwarte. Co do pracy szkoleniowca, oferujemy elastyczność w formie zdalnej, szczególnie w przypadku naszych kursów online. Jeśli chodzi o stawki oraz harmonogram pracy, te kwestie są zawsze ustalane indywidualnie, aby najlepiej odpowiadały zarówno potrzebom firmy, jak i naszych pracowników. W Kar-Group dążymy do zapewnienia najwyższej jakości szkoleń, dlatego szukamy profesjonalistów, którzy pomogą nam to osiągnąć. Jeśli są Państwo zainteresowani i chcielibyście dowiedzieć się więcej, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Wszelkie szczegóły dotyczące procesu rekrutacyjnego oraz warunków pracy zostaną omówione podczas tej rozmowy.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Firma szkoleniowa Kar-Group? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Jesteś specjalistą w dowolnej dziedzienie sprtu ? SPRAWDŹ? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Martyna

Jestem zadowolone za szkolenia biurowego, dostałem dodatkowo wiele bezpłatnych dodatków do szkolenia jako uzupełnienie, to się ceni.

edytagulczuńska

Super firma szkoleniowa Super przygotowanie Mega fachowoDziękuje i pozdrawiam serdecznie

@edytagulczuńska

Dziękujemy serdecznie Pani Edyto za opinię, jest nam bardzo miło. Pozostajemy do Pani dyspozycji także po zakończeniu szkolenia.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Firma szkoleniowa Kar-Group?

DC

ZDECYDOWANIE POLECAM!

@DC

Dziękujemy serdecznie za opinię i pozostajemy do dyspozycji.

Czy w Firma szkoleniowa Kar-Group poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Daniel

Dzień dobry chciałbym się zapytać czy dzięki wykonaniu kursu na trenera personelnego, przysługuje legitymacja trenerska?

@Daniel

Dzień dobry Panie Danielu dziękujemy za pytanie. W cenie szkolenia otrzymuje Pan dwa certyfikaty w formie drukowanej z hologramami oraz dwa certyfikaty PDF. Legitymację natomiast można dokupić w dowolnym momencie nawet po ukończeniu szkolenie cena to 70 zł. Podajemy też link co pełnego cennika dodatkowych dokumentów: https://szkolenia-kargroup.elk.pl/przebieg-kursu/. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Firma szkoleniowa Kar-Group? Chętnie zatrudniają?

Agata Janicka

Super firma szkoleniowa. Wszystkim bardzo polecam. Fachowe materiały, dobry kontakt. Dzięki ukończonym kursom z tą firmą otrzymałam awans.

@Agata Janicka

Dziękujemy Pani Agato za opinię, bardzo się cieszymy, że szkolenie spełniło oczekiwania i przyniosło oczekiwane korzyści. Jak zawsze pozostajemy do stałej dyspozycji.

Agata Janicka

Super firma szkoleniowa. Fachowo opracowane materiały, informacje przekazywane zrozumiałym językiem i bardzo przydatne. Polecam, zachęcam. Skorzystajcie a sami się przekonacie, że warto ukończyć kursy dzięki tej firmie. Wspaniała współpraca. Pozdrawiam wszystkich pracowników Kar-Group, dzięki Wam otrzymałam awans.

@Agata Janicka

Dziękujemy Pani Agato za tak miłą opinię i pozdrowienia. Cieszymy się, że szkolenie spełniło oczekiwania. Serdecznie pozdrawiamy i pozostajemy do dyspozycji.

Agnieszka

Widzę duzo pozytywnych opini na temat firmy, wiele zdanych egzaminow i widac ze firma ma dobry kontakt z kandydatami. Szukam pracy na jakimś biurowym stanowisku. Czy firma aktualnie potrzebuje osoby do pracy? Jakie są wymagania dotyczące doświadczenia i kwalifikacji? Czy są jakieś dodatkowe wymagania, np. znajomość określonego oprogramowania czy języków obcych? Jak wygląda proces rekrutacyjny i co można oczekiwać po kolejnych etapach?

Karina

Dzień dobry czy certyfikaty są respektowane za granicą? Jest możliwość pozyskania certyfikatu w języku angielskim?

@Karina

Dzień dobry dziękujemy za zadanie pytania. Kursy i szkolenie wykonane w kraju Unii Europejskiej powinny być respektowane i innym kraju UE. Mamy wielu kursantów z różnych krajów UE ale i nie tylko. Jednak zawsze o tym decyduje pracodawca. Kupując szkolenie bezpośrednio na naszej stronie otrzyma Pani dwa certyfikaty PDF oraz drukowane z hologramami po polsku i angielsku. W razie innych pytań służymy pomocą.

marek.cybulski

Witam. Jaki okres trzeba czekać na wyniki z egzaminu ? Zdawałem egzamin projektowania ogrodów. ???? Będę wdzięczny za odpowiedź. Może coś źle kliknąłem ???? wolę się upewnić. Dziękuję.

@marek.cybulski

Dzień dobry Panie marku już odpowiadam. Po zadaniu egzaminu prosimy poinformować nas o tym mailowo: kargroup.oferta@gmail.com. Dokumenty drukowane potwierdzające ukończenie szkolenia zostaną wysłane do 14 dni roboczych natomiast w formie PDF do 5 dni roboczych. W razie pytań Pana Konsultantka jest dostępna pod numerem tel: 600-301-974. Dziękujemy i pozostajemy do stałej dyspozycji.

Dorota

Ma ktoś info, jakie narzędzia firma udostępnia osobie na posadzie Przedstawiciel Handlowy firmy szkoleniowej? I interesuje mnie zwłaszcza, czy można wykorzystywać je do celów prywatnych? Trafiłam na tę ofertę w sieci i szuka obecnie szczegółów o tej pracy.

Marcin Adamczyk

Dziękuję za szkolenie o dobry kontakt.

@Marcin Adamczyk

Dziękujemy za opinię, gratulujemy zaliczenia egzaminu :) pozostajemy do dyspozycji.

Fajne szkolenia, bardzo dobrze zorganizowane i super opracowane materiały więc to co najważniejsze :))

@Adam

Dziękujemy serdecznie Panie Adamie za opinię. Jest nam bardzo miło, że szkolenie spełniło oczekiwania. Pozostajemy do dyspozycji.

Natalia

Bardzo dobrze opracowane szkolenia i kursy w różnej tematyce. Dużo wiedzy, przedstawione prosto i przyjemnie. Sama obsługa, kadra również ekstra. Polecam!

@Natalia

Dziękujemy serdecznie Pani Natalio za opinię, jest nam bardzo miło, że szkolenie spełniło Pani oczekiwania. Jak zawsze pozostajemy do dyspozycji.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma szkoleniowa Kar-Group - Ełk

• Jak się pracuje w Firma szkoleniowa Kar-Group?

Zobacz opinie na temat firmy Firma szkoleniowa Kar-Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma szkoleniowa Kar-Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma szkoleniowa Kar-Group