Opinie o Dlm w Suchy Dwór

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dlm. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dlm o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dlm w Suchy Dwór

Mirda

Najgorsza firma wysyłkowa. Strasznie długie czasy na nadanie kupionego towaru. Jeśli już nadadzą to straszliwie długo kurier InPostu odbiera przesyłkę. Nie polecam nikomu tej firmy. Brak słów i szkoda nerwów.

Mirda Nowy wpis

P Nowy wpis

Rozmowa z prezesem to obrzydliwe mydlenie oczu. Szef to niesłowna osoba, która nie ma odwagi powiedzieć wprost, że ktoś nie dostał tej pracy ani poinformować nawet przez jakąś osobę. Przynajmniej utwierdziło mnie to jak niepoważne podejście ma ta firma do osób starających się o pracę. Dawno nie spotkałem się z takim brakiem profesjonalizmu w tych czasach.

Michał Nowy wpis
@P

Jak to? Nie dostałeś żadnego feedbacku po rozmowie? Powiesz jakie warunki proponowali? Chodzi mi głównie o finanse. Czy nie doszedłeś do tego etapu na rekrutacji?

Rudy Nowy wpis
@Michał

O finansach to ci dopiero powiedzą jak cię przyjmują.

Dorota

No jakoś nie poczułam się zachęcona do wysłania tam papierów. Ta praca po 10 h mnie przeraziła, jeszcze ponoć to co na rozmowie się nie zgadza z realiami. Masakra, nadal tak źle? skoro już tu jestem to się upewnie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna jest ciezka do przejścia ?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dlm? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
XYZ

Nie sposób nie zgodzić się z wcześniejszymi wpisami - minął rok, a w firmie DLM bez zmian (usunięte przez administratora)praca od 8 do 18 i nie ma mowy o wcześniejszym wyjściu, chyba że szef ma sprawę, to siedzisz do 20. Pracę możesz stracić w każdej chwili i nigdy nie dowiesz się dlaczego. Można pojeździć Mercedesem, ale w zamian usłyszysz, że Twoje plany i marzenia to bzdury,(usunięte przez administratora). Ot, taka firma :) Nie polecam, tylko stracisz czas i zdrowie... to psychiczne.

Księgowa

Najgorsza firma z jaką miałem styczność. Wszystko odbiega od ustaleń na rozmowie kwalifikacyjnej. Pracowników traktuje się przedmiotowo i zwalnia za nic. Jeśli nie chciecie wyrywać włosów z głowy to omijajcie tą firmę szerokim łukiem.

Trudno uwierzyć ze takie firmy jeszcze funkcjonują. Chaos i dezorganizacja, na rozmowie kwalifikacyjnej wszystko pięknie obiecują złote góry a później okazuje się że to fikcja. Nic tam nie działa tak jak powinno Nie można liczyć na pomoc z żadnej strony. Szkoda czasu i nerwów Nie polecam!!!

Madzik

Bardzo żałuje ze aplikowałam do tej firmy i że się dostałam, był to początek drogi przez męki. Jak tylko próbowałam coś załatwić usprawnić napotykałam na solidny mur, totalną niewiedzę i brak kompetencji. Straciłam tylko czas Odradzam każdemu prace w tej firmie.

Jarząbek

Bardzo duża rotacja, totalny brak logiki, masa problemów, nikt nic nie wie. Szkoda czasu i nerwów

Kra

Jeszcze nie, wysłanie to ich obowiązek, jeśli do końca lutego nie wyślą, przyjdę się do US i Wam też radzę, wtedy dostaną karę, za nie dostarczenie PIT.

Zostaw merytoryczną opinię o Dlm - Suchy Dwór

• Jak się pracuje w Dlm?

Zobacz opinie na temat firmy Dlm tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Dlm