Opinie o Valeo w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Valeo. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Valeo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Jarocin

wolny

odkąd nie pracuje w valeo(połowa lutego- głośno o tym było podobno) na przodach robiłem, wreszcie czuje się wolny ale z tego co słysze to masakra tam się dzieje. Ostatni porządny kierownik idzie w odstawkę a zostawiają tępych którzy wykonują polecenia jak jacyś debile bez sumienia z niejakim (usunięte przez administratora) na czele. Pozdro dla byłej brygady.

miro

no wlasnie co tam sie wyprawia na tych przodach,ponoc mają tam niezlą jazde,pozwalniali SV ,są nowi,ogolny haos ,ale to swiadvzy o menagerach a nie jak to im sie wydaje ze operatorzy ponosza wine za produkcje,slysze w szatni jaka tam jadka.

HE HE domyslam sie o kogo chodzi

buhaion

a mnie doszly sluchy, ze Valeo maja przeniesc do myślachowic.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Valeo? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
nowy

pracuje od niedawna ale juz żaluje że tu jestem,ciagle mam innych przelozonych to jakas dziwna sytuacja,operator to takie zlo konieczne, jak poodchodza starsi pracownicy to dopiero sie bedzie dzialo,a myslalem ze to spoko zaklad ale teraz juz wiem jak sie tu pracuje i nie polecam innym

no i stalo sie ,SV z przodow Mariusza przeniesli na tyly,to spoko gosciu taki normalny ale oni sie bardzo starają zeby nie byl taki normalny-najlepiej jak SV jest c (usunięte przez administratora) em i gnębi ludzi,teraz na przodach jest dwoch nowych SV-teraz to sie bedzie dzialo,a nd dodatek chodzą sluchy ze maja zlikwidowac stanowisko lidera,kierownik musi byc herosem zeby to wszystko ogarnąc

grat

Całą sytuację na HL można opowiedzieć tak: Kierownictwo z jednego z dwóch APU na przodach dąży do tego, aby swoją rodzinę i znajomych "wkręcić" na dobre stanowiska. Jaki jest w tym cel? A no chodzi o to, aby Ci "współpracownicy" bez jakiejkolwiek wiedzy na temat pracy w Valeo wykonywali ich polecenia. Bo oni będą ich słuchać, nie znając realiów pracy w tym zakładzie. Niestety, wpływu na te decyzje nie mają inżynierowie procesu, albo te decyzje są błędne. Dyrektor prawdopodobnie udaje głupiego lub przymyka na to oko. Bo lepiej jest przyjąć żółtodzioba, a zwolnić doświadczonego pracownika. No i co z tego, że tego kosztem będziemy mieli po 20-30 % scrapu, no ale on jest nowy i jest "po rodzinie", więc jemu nic się nie oberwie. Pracuję tu już prawie 5 lat i naprawdę widać różnicę. Nie pozostaje nic innego, jak mieć jakąś opcję rezerwową, bo nie wiadomo, kiedy i za co Cię zwolnią.

op

Na Kogo się teraz szykują ???

JA

Pracuje w valeo juz 6 lat i musze z przykroscia stwierdzic ze tak zle jak teraz to sie nie pracowalo,kiedys szlo sie z przyjemnoscia do pracy.Na przodach zwolnili fajnego kierownika a szykują sie na nastepnego tylko ze za nim kilka osob tez im podziekuje,nie umieja docenic dobrego pracownika i to jest smutne,przychodzi coraz wiecej mlodziezy ktorzy mowią ze co ja sie bede spuszczał w robocie jak to moja nie ostatnia, nie ta to inna i kombinują.A nasi dyrektorzy to zapomnieli o kulturze to co oni wyprawiaja to przykro patrzec ,trzeba bedzie szukac innego miesca bo teraz to wstyd sie przyznac komus na ulicy ze pracuje sie w valeo--a dawniej to bylo ĆOŚ pracowac dla nich

?

Czy ktoś się teraz zatrudnił do Valeo przez Startpeople,albo Adecco?bo ja dałem tam cv i narazie cisza,a na targach pracy w Trzebini mówili że ma być praca od Maja.Niech ktoś napisze,bo bardzo mi zależy na tej pracy.pzdr:)

jkl

Jakub Zbylut jet dobrym kierownikiem. Są gorsi.... Przynajmniej jest normalny i da sie z nim porozmawiac..;)

xxx

a co już przeszłeś rekrutacje czy dopiero zanosisz cv

zibi@

A jakim kierownikiem jest Kuba Zbylut , bo ja słyszałam że jest bardzo ostry dla pracowników,a ktoś tutaj napisał że jest on fajny.Pytam bo wybieram się do pracy w valeo i chciałbym wiedzieć jacy są kierownicy.Bardzo proszę o odpowiedź.

marta

prawda jest taka ,że to drugi oboż nawet jest problem z przerwami człowiek stoi bite 7 i pół godziny przy wtryskarce i czeka na zasłużoną przerwę ,nie raz trzeba się o niż prosić bo udają ,że zapominają .Naj;lepiej by było nie jeść nie pić nie chodzić do WC tylko najważniejsz produkcja ,maszyny stare komponenty złe i obrywa się operatorowi za duży scrap .Wszyscy z stamtąd uciekają dyrektorzy ,menagerowie ,każdy wie ,żę to chora firma ,żądzący myślą ,że jesteśmy robotami ,a nie ludzmi. Staniesz na 5 min, nic nie robiąć to odrazu cię straszą ,nagane czy upomnienie możesz dostać za pierdoły ,normalnie masakra dzień na dzień coraz gorzej siędzieje

jaako

pracuje pracuje ;)

Będą przyjęciad do Valeo w Maju?,bo byli z Adecco i StartPeople na Targach Pracy w Trzebini i zbierali CV i mówili że w Maju ma być praca,niech ktoś napisze.

marian

A czy pracuję tam jeszcze p.Kuba Zbylut?Bardzo fajny człowiek z którym można o wszystkim pogadać.

ktoś

jeśli robi nadgodziny i wszystkie wybitki to może, ale zależy gdzie robi, bo nie wszędzie można robić na wybiciach i wybitkach,a tak to na czysto bez dodatkowych godzin to 1600 na rękę

aaa

czyli dokladnie ile na reke? kolega tam pracuje i mi opowiada bajki ze 2k zarabia

nn

oj cieniutko,zakaz pracy na wybitkach , wiec goła wypłata

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Jarocin

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Valeo