Opinie o Valeo w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Valeo. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Valeo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Jarocin

?

a ile tacy kierownicy zarobią w valeo ?

gosc

Co jaki czas sa przyjecia do Valeo, cieżko jest się dostac do pracy? Jak wygląda sytuacja nowych, nie doświadczonych pracowników?

Bb

Rotacja jest na wszystkich stanowiskach od góry do dołu. Dlaczego? Sami sobie odpowiedzcie.

?????

Jakie firmy działają teraz w Valeo ??

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Valeo? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
janosik

jak wygląda praca bhpowca i skąd taka rotacja?

Krzych

Hmm, a możesz coś napisać więcej o elektrykach/robotach i mega serwis ? Ja teraz jestem na utrzymaniu ruchu w innej firmie - i tam jest regulacja wymiana czujników, silników, pneumatyka, sterowniki też - jestem ciekaw czy wyglada podobnie :) Chcę zmienić pracę na coś lepszego i nie wiem czy do Valeo warto startować :)

ChoojNY

Krzych jesli chodzi o dzialy techniczne to Utrzymanie Ruchu: 1. UR Wtryskarki 2. UR Metalizatory 3. Elektrycy /z naciskiem na roboty/ Ewentualnie ustawiacze wtryskarek i zmieniacze form, ale oni podlegaja teraz pod kierownikow produkcji... Aha no i jest jeszcze Mega Serwis....:D

Krzych

A jak tam wygląda serwis/automatyka ? Jest ktoś mi coś w stanie opisać ?

snajper

Do Valeo do biura dostają się ludzie po znajomościach studenciaki z układów. Jeżeli chodzi o ludzi z wyższym wykształceniem zapierdzielają na produkcji i bez awansu. (usunięte przez administratora)

dżepetto

a na logistyce?

***kropcia

ja pracuje na tyłach już 2 lata i powiem tyle : nie ma co marudzić bo nigdzie nie jest kolorowo. Szkoda tylko że odchodzą fajni, dobrzy pracownicy a coraz więcej opieprzaczy co mają umowę na stało i tylko fajeczka ploteczki... a robota sie sama nie zrobi. Tym bardziej jak pracujemy na linii montażowej- zespołowo. Ci co nie palą zawsze poszkodowani. W innych zakładach tak nie ma. Dużo jest wulgarnych ludzi i prostaków i szkoda naprawde szkoda ze odchodzą osoby wartościowe. Takie z którymi i na impreze i dobrze sie pracuje :) bo o to chodzi żeby w pracy była dobra atmosfera. (usunięte przez administratora). Całe Valeo- jestes dobry w czymś to sie nie pokazuj, udawaj głupka ! ;) Pozdrawiam wariatów z tyłów!!!!!! Ps. jak się dostają kobiety na takie fajne fuchy na magazyn czy scrap _

...

Zależy na jakim APU jesteś. Na jednych są płatne a na innych do obioru. Ja wybitki miałam wolne ale teraz byłam na trzech, z czego jedną mi zapłacą a dwie będę prawdopodobnie miała przesunięte na 30 i 31 bo ma zakład stać.

nowa

Hej. Pracuje tu od niedawna (Adecco) na 4 brygady. Wcześniej nie pracowałam w takim systemie. Czy ktoś mi może powiedzieć jak to jest z tymi wybitkami? Czy są one płatne? Z góry będę wdzięczna za odpowiedź

...

pisemna to testy matematyczne - dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie, liczenie według wzorów i jakieś figury. Ustne a raczej wzrokowe - dostaniesz do ręki komponent i masz pokazać na nim wady jakie są (wszystkie) ja miałam czarne punkty i linie płynięcia. Jak zdasz to rozmowa z Panią z adecco a później jeszcze akademia valeo do zdania, badania, szkolenie bhp itd. i do pracy Łatwe jest wszystko :)

qwertyuiop

jak wyglądaję testy do adecco >?

snajper

raca ciężka ale jak wszyscy są na zmianie a nie li (usunięte przez administratora) kierownikom chodzi oczywiście o liderów z montażu rozruszników zamiast robić przesiadują u kierownika i knują ile jeszcze nadgodzin zrobią ,potem na koniec zmiany wielkie oburzenie co tak mało zrobione panowie albo weżmiecie sie do roboty bo następny wpis będzie nazwiskami narka

Lio

A mnie sie w Valeo nawet podobalo nie narobilo sie zabardzo ale i kasa tez nie byla dobra wiec o co Wam wszystkim chodzi ????. Nie pracuje tam juz od maja zeszłego roku bo wybrałem sobie inna droge swojej kariery hehehehe pozdrawiam chłopakow z wysyłek B 0 hehehehe

mietek

jest jeszcze iqs ale to syf nikomu nie polecam. ludzie niektórzy są spoko ale niektórzy to po......

???????

Jakie firmy pracują teraz pod Valeo, bo ponoć adecco już nie ma ??

zez

Nie ma teraz przejsc pod valeo bo beda przyjmowac ludzi z fiata na wsze mniejsce

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Jarocin

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Valeo