Opinie o Valeo w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Valeo. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Valeo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Jarocin

aaa

jak u was zarobki na 4-ro brygadowce pod firmami?

ktoś

Czy ktoś może mi powiedziec co z tymi ludżmi z fogów , gdzie teraz będą pracowac?, bo przeciez ich maszyny jadą do Rumuni ,a może ludzi z pod firm zwolnią?

nieznana

nie wiem kto ci takich bzdur naopowiadal o zarobkach ale to smiech na sali to co piszesz!!jestem liderem i uwierz mi lider napewno tyle nie zarabia nawet z nadgodzinami

vis

to ta z poludnia?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Valeo? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Zenek

Op, nikomu tutaj o Marzenę przecież nie chodzi ;)

monia

Ostatnio visior z przodu miał załamanie psychiczne to mówi samo za siebie jak jest presja

Op

Ale bzdury wypisujecie.. Niby Marz.. mialaby cos z SV z przodow zeby dostac awans??? Przeciez nic by jej to nie dalo, a tak poza tym to zupelne bzdury.. W sprawy ktore dzieja sie na "przodach" nie mieszajcie ludzi, ktorzy nie maja z tym nic wspolnego

grat

po ostatnich wydarzeniach widać, jak Valeo działa na ludzi. zaczynają się (usunięte przez administratora) Większość z obecnych kierowników zapomniało już jak sami byli operatorami, zapomniała o tym zwłaszcza (usunięte przez administratora) A przez takich właśnie ludzi jeden już postradał zmysły.

????

Chodzi o nazwisko dyrektora fabryki

felu

chodzi ci o nazwisko kierownika?? czyli dyrektor fabryki, czy o stanowisko kierownika produkcji?? tzw: s(usunięte przez administratora)" a teraz jak tam jest nie wiem...

?????

Tutaj ludzie nie wiedzą nawet jak się nazywa kierownik Valeo a co dopiero zarobki kadry!!!!!

gggg

jak wyglądają zarobki kadry Inżynieryjnej np. Inżynier procesu??

stroo

Proszę o informację jak wygląda praca w Valeo ale pracując pod Valeo nie pod agencjami pracy tymczasowej. Czy praca juz pod Valeo zmienia cokolwiek na korzystne? Z góry dzięki za odp

ktoś

Może ktoś napisać czy są przyjęcia do tego Valeo,przez Adecco lub StartPeople?

JA

A kto jest kierownikiem w Chrzanowskim Valeo ???????

luki

NO PRACA JEST CIĘŻKA, RACZEJ DLA FACETÓW.

nowy

mam pytanie sa tam przyjęcia ? bo pracuje w tym valeo ale nie odpowiada mi praca napisałbys cos wiecej?

Pola

Hejka a mógłbyś napisać czy są przyjęcia do tej firmy Rector. Przyjmuja tylko facetów czy kobiety też? Bo o zatrudnieniu i warunkach nic nie znalazłam..Plis odp bardzo mi zależy:)

luki

jak adecco to polecam firme z chrzanowa: [usunięte przez moderatora], poczytajcie o firmie. branża bu (usunięte przez administratora) ictwo. produkcja pozdr. były pracownik Valeo

są przyjęcia do tego Valeo?

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Jarocin

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Valeo