Opinie o MODERN Budownictwo S.C. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie MODERN Budownictwo S.C.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MODERN Budownictwo S.C. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MODERN Budownictwo S.C. w Warszawa

Grzegorz Nowy wpis

Niestety nie mogę powiedzieć nic dobrego o tej firmie a zwłaszcza o panu Dominiku, który odpowiada za płatności. Brak kontaktu, pieniądze z ciągłym opóźnieniem. Pan najpierw nie widzi faktur, później nie uznaje tychże faktur, a tak na prawdę nie ma czym zapłacić za oferowane usługi. Aktualne roszczenia przekazałem do Radcy Prawnego, w celu wyegzekwowania płatności. Zdecydowanie nie polecam.

Tomek Nowy wpis

Witam, pracowałem w tej firmie jako podwykonawca. Pieniądze swoje otrzymałem, ostatni przelew może trochę się przedłużył, ale po wyjaśnieniu niejasności pieniądze przyszły. Myślę że jeżeli ktoś zna się na tym co robi to nie ma problemów z płatnościami. Sam jestem pracodawcą i powiem szczerze że ciężej jest znaleźć normalnego pracownika niż zleceniodawcę. Firma normalna, pracować trzeba tak jak wszędzie. Osobiście poznałem pracowników tej firmy i z czystym sumieniem ja bym 1/3 zwolnił. Dużo wpisów jest właśnie od tych pracowników.

Halina Nowy wpis
@Tomek

No to, że mają jakieś komplikacje to już inni właśnie pisali. Ale ciekawa jestem co konkretnie tamta 1/3 ludzi zrobiła, że zostali uznani jak do zwolnienia?

X

W żadnym przypadku nie polecam firmy. na ostatnie wynagrodzenie czekam już od dwóch miesięcy...nie można się dodzwonić do nikogo. jednym słowem dramat. na początku obiecali dobre zarobki i dobra prace koniec końców wypłaty z opóźnieniem a tej ostatniej nie ma w cale!!! (usunięte przez administratora) !!!

Halina
@X

A nie możesz gdzieś tego ewentualnie zgłosić, żeby te płatności troszkę przyspieszyć?

Anonimowy
@X

Miałem podobną sytuację

Halina Nowy wpis
@Anonimowy

"Miałeś"? Czyli udało się to rozwiązać w Twoim przypadku? Jak?

Zdecydowanie nie polecam tej firmy. (usunięte przez administratora) nie wypłacają wynagrodzenia, nie dostrzegają zasad bezpieczeństwa. O wypłatę trzeba co miesiąc walczyć.

Halina
@Andrzej

W jaki sposób niby walczyć? Bo to zabrzmiało aż agresywnie tak szczerze. Jeśli z bhp są problemy to występowały jakieś wypadki może z tego powodu? :/

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MODERN Budownictwo S.C.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wanda

Ktoś wspomniał tu że budowa jest źle zabezpieczona. Nie myśleliście aby gdzies to zgłosić? Przecież prędzej czy później coś może się stać :/

Czy firma zapewnia odzież roboczą i jej pranie ?

budowlaniec
@ja

Ta firma nie gwarantuje niczego. Wszystko u nich jest na lewo. Nie zapewniają bezpieczeństwa na budowie, nie zapewniają nawet wody do mycia rąk dla pracowników. Na budowie jest niebezpieczny bałagan. Pracowałem i widziałem. Totalna porażka. Ciekawe dlaczego inspekcja pracy jeszcze ich nie zamknęła. To jak działają to skandal! Ale opłacają sobie dobry wizerunek. Szczerze ostrzegam i odradzam!

Zbrojarz
@budowlaniec

Budowlaniec z prawdziwego zdarzenia wszystko wie i na wszystkim się zna. A w rzeczywistości pewnie co drugi dzień pijany w pracy. Skoro pracowałeś to dlaczego po sobie nie sprzątałeś?

Robol

Prosze niech ktos opiszę temat jak wyglada bo szukam roboty a mam 2 dzieci i nie moge pozwolić sobie na komplikacje. Z góry dzięki.

Szkoda, że nikt nie pisze. Miałem nadzieję na jakieś informacje bezpośrednio od pracowników.

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Tak rzadko piszecie, że zupełnie nie wiadomo co myśleć

Mariusz
@Zainteresowany

Tak, kontakt 660635021

Nie polecam . Brak rzetelności świadectwa pracy z "błędnymi " datami., urlopy "niby " wykorzystane. Zaległości płacowe , ale cóż coraz więcej takich firm. Jeszcze raz nie polecam a wręcz odradzam. Pozdrawiam forumowiczów

Goku

No i co z ta firma placa czy oszukuja ?

Ciesla
@Goku

Chłopie, ta firma to fikcja. Zapomnij o umowie ( jakiejkolwiek!!), płaca w ratach albo wcale. Rotacja ludzi , pracujesz miesiąc dwa i wyjazd. . Nie mowię juz o butach do pracy , młodkach czy cos

Ciesla
@Ciesla

Masz po czesci Rację ale to.juz wina majstrow obrosli pióra. malolaty wprowadzaja zament oraz przekazują bledne informację prezesowi.a jezeli hodzi o kasę to tylko na osobnosci z prezesem.

Obiektywny

Polecam, porzadna Firma! Powyzsze negatywne komentarze sa od osob nieobiektywnych, ktore nie potrafily wywiazac sie ze swoich obowiazkow (brak wiedzy, doswiadczenia, totalna niekompetencja) a teraz szukaja sprawiedliwosci... Z Firma wspolpracuje od roku moje doswiadczenie mowi: solidna, placa na czas, naprawde godna polecenia.

oleole

Dziena ziomek za odp właśnie dziwne bo cały czas szukają ludzi a teraz brygadzistę nawet

ee

Zatrudniajoł co miesiac 10-20 osób potem nie płacą. Odradzam! Zadnych umow nie dają!

oleole

Witam mam pytanie dotyczące tej firmy ponieważ poszukują zbrojarzy na terenie Warszawy. Czy ktoś wie czy firma wypłacalna, uczciwa i czy po okresie próbnym dostaje się umowy? Dzięki wielkie za odp

Pracuję w firmie MODERN od kilku miesięcy i złego słowa nie mogę powiedzieć. Jeśli ktoś sumiennie pracuje, nie pije to nie ma żadnych problemów.

gosc

oszusci. opóźniają wypłaty do ostatniej chwili, nie wypłacają całości pieniędzy,regularnie ,,gubią,, listy z godzinami i zaliczkami,.

admin

Macie doświadczenie w firmie MODERN Budownictwo S.C. jako praktykant lub stażysta? Co możecie powiedzieć o firmie? Czekamy na Wasze komentarze.

Zostaw merytoryczną opinię o MODERN Budownictwo S.C. - Warszawa

• Jak się pracuje w MODERN Budownictwo S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy MODERN Budownictwo S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

MODERN Budownictwo S.C.
2.1/5 Na podstawie 14 ocen.
  • ul. Mikołaja Kopernika 12
    58-520 Warszawa