Opinie o Star Marine Sea Service Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Star Marine Sea Service Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Star Marine Sea Service Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Star Marine Sea Service Sp. z o.o. w Gdańsk

Administrator Nowy wpis

Mam doświadczenie w pracy jako Operator Maszyn. Myślicie, że firma Star Marine Sea Service Sp. z o.o. będzie w przyszłości potrzebować takich pracowników?

Czy pracodawca Star Marine Sea Service Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

były pracownik Nowy wpis

tak motywuje do tego stopnia że szybko trzeba szukać uczciwej agencji która nie (usunięte przez administratora) tak jak oni przy wypłatach

Wanda Nowy wpis
@były pracownik

ale co takiego robi przy wypłatach? bo wykropkowało i nie wiem...

były pracownik Nowy wpis
@Wanda

liczą godziny wygodnie dla siebie a nie dla pracownika

Arnold Szwanceneger Milesiu %%

Banda (usunięte przez administratora)i tyle w temacie wszystko co ludzie piszą że problemy z pieniędzmi, paliwem itp. jest prawda.. Banda krętaczy!!!! Uwarzajcie

Jak się pracuje z ludźmi z Star Marine Sea Service Sp. z o.o.?

Wyga

Czytam te wpisy i wiecie co? (usunięte przez administratora) na większość wpisów. Jacy Wy wszyscy biedni, poszkodowani. Wypłaty nie na czas, brakuje tego czy tamtego. Śmiechu warte. Na kilkaset a może i kilka tysięcy osób, którym Star Marine dało i daje pracę, kilka osób ma jakieś problemy. Więc napiszę Wam jak to jest. Na kilka osób, które dostajesz do zespołu, 3/4 od wjazdu nadaje się do ...... ( nie użyje dosadnych słów, bo to karalne ). Pojęcie o pracy nikłe lub żadne, chlanie gorzały wszędzie, na budowie, w mieszkaniu, chlanie piwska pod sklepem zanim ruszy się z pod sklepu po pracy bo rura suszy. O " paleniu czy wciąganiu" to już nawet nie wspomnę. A wymagania jak fachowcy z najwyższej półki. Kultura zachowania? Ci co byli lub są obecnie wiedzą to najlepiej. Więc rada dla wszystkich "Nowych", którzy szukają uczciwej pracy za granicami naszego pięknego Kraju: jeżeli szukasz pracy i masz pojęcie po co jedziesz, to znajdziesz pracę, dobrą atmosferę i dobry zarobek, ale jeżeli myślisz, że będziesz się ślizgał na innych plecach, chlał wódę, wciągał kreskę i robił siarę, to nie zatrudniaj się, bo po kilku dniach dostaniesz kopa pod ch.. od nas i zakończy się babci sranie po krzakach i będzie następna osoba do wylewania żalów, jaka to zła firma i go (usunięte przez administratora) Dla ogólnej wiedzy: NIE JESTEM PRACOWNIKIEM BIURA ):):):):):)

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Star Marine Sea Service Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Frontend Engineer with React powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Pracowałem w firmie Star Marine i chce ostrzec ludzi przed tą firmą w której non stop trzeba się prosić o swoje wynagrodzeń ie za pracę. Wypłaty nigdy nie są przelewa e na czas, zawsze brakuje pieniędzy w WYNAGRODZENIU. Pani A... Z biura kłamie że poszły przelewy a pieniędzy nie widać. Nie dajcie się nabrać na pracę w tej firmie bo nie wiadomo czy otrzymacie wypłatę. Ja sprawę zgłaszam odpowiednim organą.

Jak duże były opóźnienia w wypłatach wynagrodzenia? Możesz mi też powiedzieć coś na temat stawek oferowanych przez Star Marine Sea Service? Czekam na Twoją odpowiedź, jestem tego ciekaw.

Remik

Niepokojące są te wpisy. Interesowałem się firmą bo chciałem pracować ,ale teraz nie wiem.

Grześ

Z daleka od tych kretaczy ludzie czekaja na wypłatę potrzebuja pieniadze na swieta obdzwonilem parę osób i doslownie nie maja co jeść a te dwa cwaniaczki zmieniaja airmaxy co dziennnie i ta klamliwa Pani A. Ktora tez bedzie miala klopoty za wprowadzanie ludzi w błąd zlapac ich i chlosta

Adas

Firma nie normalna,wyplata zawsze za puzno i zawsze kasa brakuje,domy brudny i nie zadbany,firma nie odbiera telefonu jak dzwonisz po wyplate (nigdy sie nie zgadzaja) Wyplaty za paliwo tez daja za puzno albo w cale Duzo objecuja ale nic nie daja. Nie polecam firme

Robert S

(usunięte przez administratora) firma

borys

Witam Mam propozycje wyjazdu do Norwegii za 15 eu. Jak obecnie jest z platnosciami w firmie. Czy ktoś moze mi powiedzieć co tam sie teraz dzieje?

Pomocny
@borys

Olejcie ta firmę nie płacą na czas lub wcale

stolarz

Witam . Czy piszecie o firmie Star Marine która wysyła ludzi na statki do Norwegii?

Wałek na każdym

Siema! dogadalem się z innymi którzy nie mieli wyplacone UWAGA już wie ,trzeba działać pozdrawiam dobrych Pracownikow

Tomasz

A witam ! Widze.ze ktoś tu na mój temat już gada Panowie ja mam fach w rękach więc pracę mam A pieniądze będą wypłacone bo zarobiłem swoje i jestem blisko !!!!

Kolo

Słyszałem że Tomasza tez juz powiezli lepiej żeby mu wypłacili bo to nie byle kto

Dziki

Zjechalem dwa miesiące temu i nadal nie mam kasy lecz ludzie z centralnej polski się zbierają i szukają reszty poszkodowanych piszcie kto z was ma nie wypłacone wiem że poszło do telewizji zróbmy im reklamę

Dziki

E klasy będą pozabierane obiecuję

Even

(usunięte przez administratora) !!!! Uwaga na ta firmę !!! Przekładali mi wyjazd 3 razy w końcu powiedzieli ze zapłacą postojowe i pokryją koszty zusu .... nie dostałem ani grosza i sprawa trafia do Sondu !!! Takich jak ja jest co najmniej kilka osób z tego samego wyjazdu który się nie odbył do Kassel !!!

Hehehe
@Even

Słownik polecam

Witam ta firma która was (usunięte przez administratora) chyba zmieniła nazwę na european steel support mieszcząca się w Gdańsku przy ulicy Heweliusza 11 lok 819

Szczry

Ludzie przez nich na jedzenie nie.mieli dzieci rodziny A oni mieli wszystko w zupie najważniejsze żeby oni mieli ludzie bez skrupułów bez żadnych zasad jedyna zasada to taka (usunięte przez administratora) jego aż koszula spadnie z niego

Halina
@Szczry

Szukam jakiegoś info na temat pracy w Star Marine. Twój wpis sugeruje, że nie dzieje się tam dobrze, ale szczerze mówiąc brakuje mi konkretów. Czy był jakiś problem z wypłatami w tej firmie?

Szczery
@Halina

Nie zapłacili nam do dzis kupę kasy oszusci

Krzysztof
@Szczery

To dla czego ich do sadu niepocisniecie ?

Ok
@Krzysztof

Są inni ludzie od tego

@Szczery

Firma nie wypłaciła pracownikom należytego wynagrodzenia? jaka jest aktualna sytuacja firmy?

Adolf

LUDZIE JEZELI PISZEMY TO W OPINIACH TO NIEPOSZEMY TEGO SPECJALNIE TYLKO PRZEZYLISMY TO I DO DZIS KASY NIEMAMY ALE PAMIETAJCIE PAWEL SZAJNA JOHNY PAUL I ROBERT KAFAR ZE I TAK WPADNIECIE W NASZE RECE A OPINIE POZYTYWNE WYSTAWIAJA PIONKI Z BIURA

Zostaw merytoryczną opinię o Star Marine Sea Service Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Star Marine Sea Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Star Marine Sea Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Star Marine Sea Service Sp. z o.o.?

Star Marine Sea Service Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Szafarnia 11 lok. F8
    80-755 Gdańsk

Star Marine Sea Service Sp. z o.o.