Sales & Service Contact Center Sp. z o.o.

Opinie o Sales & Service Contact Center Sp. z o.o.

Sales & Service Contact Center Sp. z o.o. 2016-04-04 15:51 [pracodawca]
Witam,

w dalszym ciągu poszukujemy osób do pracy, w związku z czym zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji. CV można wysyłać na adres podany w ogłoszeniu.
Sales & Service Contact Center Sp. z o.o. 2016-04-04 15:59 [pracodawca]
Prowizje są wysokie i uzależnione od wyników sprzedażowych, które są dedykowane zespołowi, składającemu się z przedstawiciela handlowego i konsultanta telefonicznego. W naszej firmie prowizja konsultanta może równać się pensji podstawowej.
erty 2016-05-16 19:38
@iloa caly czas jest ta oferta w Warszawie dla tego specjalsity oferuja oracę na zasadzie umowy zlecenia,stałe i terminowe wynagrodzenie,motywujący system prowizyjny.pracę w młodym i dynamicznym zespole
Mis 2016-12-09 13:14
Nie polecam. Tam pracuje grupa osób która jest tylko po to aby przeszkadzać tylko innym pracownikom. Infolinia przychodzaca - klienci proszą aby uciszyć tą grupkę ale to nic nie daje. każdy robi co chce. Nie długo to wszystko padnie
Azor 2016-12-09 13:16
Nie polecam !!!!!!!
John 2016-12-09 13:18
Praca Poniżej krytyki
Gutek 2016-12-09 13:32
Nie polecam. To żłobek dla przyjaciółek a nie praca
Zostaw swoją opinię o Sales & Service Contact Center Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sales & Service Contact Center Sp. z o.o.