INDOS SA

Opinie o INDOS SA

Hanna

@salceson, @salceson1 proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat pracy w INDOS. Powyższa dyskusja nieco odbiega od pożądanego tematu.

wer

w Szczecinie to teraz szukają doradcy klienta wiem ze już o tym pisaliście wcześniej ale nie każdy przewija stronke po prostu jestem ciekaw czy jest jednak szansa na jakies inne oferty pracy od nich.

druga strona medalu

Ala, a pracowałaś na takim stanowisku w Indosie???? Masz pojęcie o czym mówisz??? Jeśli tak i Ci to odpowiada, to powodzenia.

Maja

Czy ktoś był na rozmowie w INDOS SA? dot. stanowiska asytentki, zastanawiam się czy złożyc swoje CV, poza tym szukają księgowej.... spora rotacja, co Wy na to?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie INDOS SA? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
do igii

To sama zobczysz na czym polega system szkoleń :). życzę Ci abyś była zadowolona i spełniona i aby zdziwnienie było jak najmniejsze.

primo

Znajomy który pracuje w tej firmie mówił , że czuje się spełniony pracą tutaj. Przede wszystkim dlatego , że w pewien sposób może się rozwijać i uczyć przy okazji łapiąc doświadczenie. Wiadomo , że nie będzie on całe życie doradcą klienta, ale takie stanowisko to solidna podstawa do przyszłej pracy na innym

do konkurencji logiczny

konkurencjo pisałeś emocjonalnie. Jedno co wiem to III zasada dynamiki Newtona obowiązuję wszędzie. Gdy masz wizję na pracowników, gdy tworzysz programy, gdy traktujesz ich jak ludzi to stają się oni najmocniejszym ogniwem firmy. Wtedy banki w pozycji kadra pracownicza dodają klika punktów plus a i Ty nie plączesz się w zeznaniach i nie stanowi to dla Ciebie aż takiego problemu. Życie jest proste to co dajesz, to zbierasz. Tak jak traktujesz pracowników to od nich dostajesz. I wiem konkurencja, ze jesteś mocno powiązana z Indosem

konkurencja

"Miarą rozwoju firmy to nie tylko wzrosty przychodów i zyski ale też niska fluktuacja kadry pracowniczej i poziom jej zadowolenia pracą" Skąd ten pomysł powiedz to analitykowi który decyduje o kredycie dla firmy, albo wyceniającemu jej wartość, że spadek zysków i przychodów/albo ich relatywnie niewielkie wartości wynikają właśnie z tego bardzo jestem ciekaw jego reakcji, bardzo. Moim zdaniem odpowiedź będzie źle Pan zarządza spółką kredyt nie zostanie przyznany, w drugim wypadku wartość firmy zostanie określona jako bardzo mało. Czy wiesz, że jak firma wchodzi na giełdę (przeżyłem to ze swoją po ponad rocznym staraniu) to analityk zadaje pytanie jak sobie firma radzi z presją ze strony pracowników na wzrost kosztów zatrudnienia, jakie ma mechanizmy obronne, bo inwestorzy oczekują na giełdzie jak najszybszych zysków (vide małe koszty duży zysk), analitycy w bankach oczekują tego samego itp., itd.. Generalnie to co piszesz jest słuszne ale bardzo trudne do zrealizowania chyba głownie z powodu braku kapitału w Polsce a i przy rozmiarach podatków i ZUS-u w Polsce niestety. W związku z tym firmy decydują się utrzymywać kluczowych pracowników a inni są niestety kosztem to się nawet nazywa koszt godziny pracy przeliczeniowy w tej branży szczególnie ważny. Powodzenia i jako konkurencja powiem Wam, że to nie jest najgorsza firma na rynku raczej średnia, średnio dobra takie 3+

Niki

a w jakim kierunku się rozwija? Chyba nie tym dobrym :)

przyszly

Mam zaproszenie nie na rozmowę w sprawie pracy dla windykatora. Czy warto podjąć tą prace w tej firmie?

pracownik Indosu
@przyszly

nie lepiej osobistość przyjść, zobaczyć, ocenić niż sugerować się opiniami innych? Mało profesjonalne podejście do pracy!

pracownik Indosu
@pracownik Indosu

nie lepiej przyjść osobiście, zobaczyć i ocenić niż sugerować się opiniami innych, proszę wybaczyć literówkę

k

Czy ktoś z Państwa ma wiedzę nt. tego jak kształtują się warunki pracy (atmosfera/szacunkowa płaca/typ umowy) windykatora?

motyl

Spokojnie możecie liczyć na wynagrodzenie kilka tysięcy netto do tego prowizja. Uzależniona jest ona od wypracowanego zysku dla Firmy. Ale jeśli się jest dobrym handlowcem, to na prawdę można dużo zarobić. Poza tym telefon, komputer jako bonusy. Karta Multisport, niektórzy maja samochody do prywatnego używania. Ale też trzeba pamiętać, że to nie jest "plaża" - trzeba na prawdę ciężko pracować. Każdy nowy handlowiec ma system szkoleniowy i swojego opiekuna, który przez pierwszy rok mu pomaga. Jeśli robisz plany, to nie masz co się martwić o pracę, na pewno nie zostaniesz zwolniony.

borówka

@jagoda kilka tysięcy to najmniej, do tego samochód i inne dodatki, kilka tysięcy oczywiście netto

Ładne flagi przed budynkiem. Ładna strona internetowa. Ładne biura. That's All.

Szach Mat

Dużo prawdy w tym co piszecie. Handlowcy, którzy przeszli z konkurenci mają duży portfel, także o ich pomocy jako świeży handlowiec możecie pomarzyć. W każdej regule są jednak wyjątki. Poza tym cokolwiek przyniesiecie na umowie windykacyjnej, jest weryfikowane przez dyrektora tego działu. Jeżeli się z nim nie polubicie, a ciężko by przypadł komukolwiek do gustu, to wyniku nie zrobicie. Albo sam wam sprawę wyrzuci albo zrobi tak, że sprawę za niego załatwi pracownik. Czasem klient ma potencjał tylko sprawa wymaga zaangażowania, a nie tylko wysłania do sądu. Faktoring to również prawda. Jeżeli cenisz sobie swojego klienta - odpuść. Kolejna sprawa to ocena pani z działu ryzyka, która analizuje ryzyko na podstawie wyników finansowych nie sprawdzając klienta bezpośrednio. Zarobki bardzo przyzwoite, zaplecze typu samochód i telefon to standard. Zachęcą was niezłą podstawą, jednak to praca sezonowa z tych czy inny względów. Spróbować warto, jednak jak się zwolnić to samemu.

były

a to chyba pisał ktoś z Zarządu...........chm za goraco sie tu zrobilo i muszą sami wpisy robić............... "Powiem tyle oglądnijcie dokumenty finansowe bo firma jest na giełdzie. Wyniki są świetne- właśnie je przeglądam 5 mln zysku. Piszę z perspektywy mojej obecnej pracy i powiem jedno Handlowcy i to wszyscy maja w Indosie jak w raju. Młodzi handlowcy muszą zbudować swój portfel i tyle a wtedy i zarabiają i pracują. Teraz gdy mam innego pracodawcę na Indos patrzę inaczej, lepiej. "

;)

Przyszły Jestem handlowcem i szukam pracy. Warto aplikować do Indosu? Pracowałam w konkurencji i o indosie słyszałam dobrze a tu czytam.....Sama nie wiem teraz co mam robić. [usunięte przez administratora] Jaka atmosfera,jakie pieniądze? Poradź proszę.

przeszły

xxx

jeśli nie masz doświadczenia raczej sobie nie poradzisz .Faktoring i windykacja tym zajmuje się ta firma. Moja rada zanim odeślesz CV tam naucz sieę dobrze tych produktów zwłaszcza faktoringu . bo po tzw. "szkoleniu" jest egzamin i to z samymi Prezesami.Więc zanim zostaniesz tym handlowcem to musisz go zdać.jak nie zapomnij nie ma szans na pracę i etacik.

przeszły

Byłem pracownikiem INdosu ale w innym dziale. Handlowcom nie jest łatwo ale wszędzie handlowcom lekko nie jest. Jedno wiem, w Indosie handlowiec to jest ktoś. Musielismy się z nim liczyć i każdy się liczył a pieniądze zarabiali największe w firmie i to wcale nie małe.

Zostaw merytoryczną opinię o INDOS SA - Chorzów

• Jak się pracuje w INDOS SA?

Zobacz opinie na temat firmy INDOS SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

INDOS SA