Schnellkraft Personalmanagement Polska

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Schnellkraft Personalmanagement Polska

Radosław

Witam wszystkich którzy chcą co kolwiek się dowiedzieć na temat pracy w tej firmie. Jestem pracownikiem od 2015 roku od pierwszej wypłaty do dziś nie mam zastrzeżeń wypłacana do 23 każdego miesiąca chyba że macie polskie konta to wina waszego banku za transfer pieniędzy też tak mi przychodziły ale zameldował się i otworzyłem w Niemczech konto i po sprawie. Zetle zawsze na czas wysyłam rozliczenie przychodzi na mejla regularnie jak coś by nie grało szybką korektę można zrobić ale!!!!! Jak przyjeżdżają pracownicy do pracy się nachlac bo żona nie widzi albo jest się alkoholikiem to przykro mi tu zaczynają się konsekwencje własnych decyzji. Mieszkania i hotele się sprząta!!! po sobie bo chyba matki za bardzo się wami opiekowały i was we wszystkim wyreczaly Panowie ja nie mam nic to tej firmy nie tylko ja tu pracuje mam kolegów z dłuższym stażem (usunięte przez administratora) Chcesz zarabiać pieniądze pracuj w tygodniu jak człowiek co robisz w weekend nikogo nie obchodzi tylko dbaj o miejsce w którym mieszkasz

UN

Po czym konkretnie stwierdzasz, że to aż podejrzane jest? poza tym opinia pochodzi sprzed czterech lat jakie zmiany mogły zajść do dnia dzisiejszego? W niecie jest mało informacji ,wiec liczyłam na to, że tu cos więcej o agencji poczytam. Opiszecie jej stan bieżący?

irek

firma jest zajebista ja pracuje tu dwa lata i nie narzekam i wbrew pozorom wcale nie skaczesz z budowy na budowe bo ja przez dwa lata byłem na zaledwie 4 budowach firma warta polecenia

Zagloba 67
@irek

(usunięte przez administratora)Czlowieku z jakiej bajki Ty jestes........ (usunięte przez administratora)

Jurek

Pracuję w tej firmie ponad rok , przelewy na czas , pracuję na zakładzie bmw ,jestem zadowolony.

Poldek

Super firma, nie raz wyjeżdżałem za ich pośrednictwem do pracy w Niemczech i nigdy nie było problemów. Wszystko zorganizowane bezbłędnie człowiek jedzie i już wszystko jest gotowe. Czy ktoś miał inaczej? Zarobki też były ok, ale to jest już uzgodnione przy umowie!!

IQ

A też już patrzyłem na te ofertę dla lakiernika przemysłowego do Drezna i jeśli jest tak jak poprzednik napisał, że mieszkanie kosztuje 800 to z te dolne widełki 2200 to już po odejściu tego? niby piszą, że to pełny etat, to by miało wychodzić ok 18-19 euro od godziny, czy cos źle liczę?

ja Nowy wpis
@IQ

18 nie dadzą ci dają diety jako swoje koszta

Bogusia Nowy wpis
@ja

Czy można prosić o jakieś bardziej szczegółowe i potwierdzone obliczenia? Chce to sprawdzić by wiedzieć czy w ogóle zawracać partnerowi głowę oferta, chciałam ja podesłać. Jak te diety będą wyglądać i czy to gorzej, że tak dadzą?

Marlenka Nowy wpis

Witam, jest tu taka oferta dla Elektryka do Berlina, sęk w tym, że już w samym tytule wpisana została data „od 08.01.2024” to możliwe, by do dziś nikt się tam nie zgłosił? Jeśli tak to z jakich przyczyn? czy był ktoś w tym rejonie i może ocenić warunki? Partner był zainteresowany

Leszek

Po rozmowie zPania w biurze zostały mi wysłane rozliczenia pracownika za tydzień pracy kwota 1370euro.w tym 200euro na mieszkanie co tydzień po 200 czyli powiedzmy 800e na miesiąc następnie dostałem wydruk co robił w danym dniu około 60 pozycji.Srednie zarobki około 230 e.dzien czy to możliwe aby byl taki dodatek mieszkaniowy?I takie zarobki ceny podane za robociznę B.male za s lifowanie gruntowanie 2 xmalowanie wychodzi coś około 4.e Ktoś coś wie?

Paweł Nowy wpis
@Leszek

Leszek o jakiej robocie piszesz i gdzie bo jest oferta na malarza przemysłowego i o co chodzi z tym wyliczeniem szlifowanie ,malowanie itp. To znaczy ze nie ma dniówki tylko płatne od tego co zrobisz? pozdro

QX

Oferty dla ogrodnika nie widzę a tu o jakichś krzakach piszą. Czy był ktoś z was w Dreźnie jako lakiernik przemysłowy? Ostatnio już nad tą pracą sobie myślałem, podobnie jak poprzednicy wpadłem tu po opinie. Jaki standard pracy zapewniają tam na miejscu? czy to stała oferta?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Schnellkraft Personalmanagement Polska? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Pracuję w firmie od 3 lat . Pensja wypłacana . Oczywiście dobre zarobki - wg. znajomości języka niemieckiego. Zawsze można zadzwonić i się dopytać w razie jakiś niejasności.Polecam

Filip
@Adam

Zarobki względem języka?Czyli poliglota by tam najlepiej zarobił pomimo że nie nie ma kompetencji budowlanych?Pierwszy raz się spotykam że warunki są uzależnione od stopnia języka.

Aaa
@Filip

A może także chodzi o formę dogadania się w kontekście dodatku? Jak na budowę jedziesz to musisz umieć robić chyba? Bez tego by wzięli? W zasadzie jak tutaj ludzi sprawdzają ludzie przed tym nim pozwolą gdzieś pojechać? Samo CV wystarczy?

Radosław

UN

Obawiałem się wyjazdu,ale okazało się że wszystko bardzo dobrze.Dobre warunki mieszkaniowe,dobra praca i jak mam pytania mogę liczyć na kontakt cały czas . Także polecam.

Rozmawiam z tą firmą. Chcę do niej przyjść jestem elektrykiem wie lat pracuje w de . Duże doświadczenie. Jakiś elektryk może zdradzić stawkę i dęte. Dziekuje za odpowiesz.

Zuzanna
@Kandydat

Nikt nie odpowiedział ale czy udało się Panu ostatecznie wyciągnąć te informacje? Pytam, bo ciekawa jestem czy doszło ostatecznie już do podjęcia współpracy i jakie są z niej ostateczne wrażenia. Widziałam właśnie dość negatywną opinię na forum i zastanawiam się czy każdego obecnie mogłoby coś podobnego tu spotkać.

Kriz

Witam. Po ile godzin się pracuje tygodniowo? Berlin . Pozdrawiam

Schnellkraft Personalmanagement Polska wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na GoWork.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Malarz.

Tak szukają ludzi na ten moment proszę sobie sprawdzić ich aktualne oferty pracy.

Może ktoś więcej powiedzieć mi o pracy przy komponentach medycznych? Jak wyglądają warunki mieszkaniowe, zarobki i praca? Co się głównie robi na tym zakładzie?

Zofia
@Kasia

Hej, pytasz bo są jakieś rekrutacje czy z ciekawości? Jeśli można wiedzieć czy szukają właśnie teraz kogoś

Darek

Praca, mieszkanie i zarobki są OK. Możliwe są zaliczki.

Schnellkraft Personalmanagement Polska właśnie rekrutuje w mieście Düsseldorf. Nie wiecie, czy poszukują pracowników także w innych lokalizacjach?

Tak, w różnych miejscowościach: Kolonia, Stuttgart, Drezno , Berlin, okolicy

Grzesiek

Wypłata przychodzi na konto jestem zadowolony.

@Grzesiek

To że wypłata przychodzi na konto , to psi obowiązek pracodawcy . Lecz jeszcze jest kilka rzeczy : czy jest zawsze na czas ? czy są dodatki za dojazdy (nie mówię tu o diecie) , czy oddają za testy na Covid > bo jak ja pracowałem to nic takiego nie miałem ! a teraz w innej firmie mam wszystko :)

Normalny
@Piotr

skoro to obowiązek pracodawcy a nie wywiązuje się z niego , to co robić

Hubert
@Piotr

to ty jesteś kanclerzem w Niemczech że masz wszystko :)

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Schnellkraft Personalmanagement Polska?

Darek

Wysyłasz dokumenty na adres i dzwonią do ciebie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Schnellkraft Personalmanagement Polska?

Kamil

Praca, mieszkanie i zarobki są OK. Możliwe są zaliczki.

Czesiek

Ja pracuję z kolegą , dobre warunki , mieszkanie super!

Kamil

Praca lekka, zarobki dobre, wypłata zawsze na czas.

@Kamil

Jak wyglądają te dobre zarobki w Schnellkraft Personalmanagement? :P Czy są one stałe czy jakoś się zmieniają np. pod wpływem premii czy np. podwyżek? Czy uzyskanie podwyżki jest w ogóle możliwe w firmie?

Riczart Wagner
@Kamil

to Ty?

Józek
@Kamila

Porządna firma, bardzo dobre zarobki.

Słąwek

Uczciwa firma !

@Słąwek

A na jakim stanowisku pracujesz/pracowałeś w Schnellkrafcie? Możesz wypowiedzieć się na temat zarobków w firmie? Zaniepokoiłł mnie wpis @Grzegorz. Czy Ty zawsze wypłatę miałeś na czas?

@Słąwek

Richard to TY?

Jerzy

Wiesz może, czy firma Schnellkraft Personalmanagement Polska przyjmuje pracowników fizycznych, którzy do tej pory pracowali w Polsce? Będzie to dobry pośrednik pracy dla osoby, która pierwszy raz planuje pracę za granicą? Obawiam się kwestii językowych, dlatego zastanawia mnie, czy nie znając języka, można z powodzeniem pracować. Odpowiesz?

Kamil

@Normalny To nie jest prawda!

staś

witam czy ta firma jest wypłacalna.proszę o szczere komentarze

Janek
@staś

Pracowałem w wielu firmach , ta firma jest najlepsza.

Kamila

Hmm.. z tego co widzę masz zupełnie inną opinię niż Twój poprzednik @Janek. Z czego więc może wynikać tak duża różnica Waszych zdań? Dlaczego jedni są zadowoleni a inni nie?

Zostaw merytoryczną opinię o Schnellkraft Personalmanagement Polska - Eschborn

• Jak się pracuje w Schnellkraft Personalmanagement Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Schnellkraft Personalmanagement Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schnellkraft Personalmanagement Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Schnellkraft Personalmanagement Polska