Goodwins Timber Frame

Tullow

Opinie o Goodwins Timber Frame

anonim 2009-03-16 14:09:49
Goodwins to najgorszy zaklad pracy w jakim pracowałem, i ciesze sie ze zbankrutowali , kierownictwo to jedni z najwiekszych swirow jakich poznalem, nie warto,
tr 2010-05-24 14:04:18
musze sie nie zgodzic z opinia poprzednika, pewnie sa zaklady w ktorych jest lepiej ale tam wcale nie było żle
polish worker 2010-06-01 21:07:28
firma dawała utrzymanie wielu osobom spoza Irlandii-głównie Polacy, z których 90 procent to fachowcy wcale nie związani z branżą drzewną, niemający pojęcia o stolarce. Jak utrzymać załoge na wysokim poziomie, przy pilnych zamówieniach z takimi "fachowcami/flachowcami" ??? Niech każdy menager odpowie sobie sam.
Firma całkiem nieźle płaciła i w dodatku wszystko legalnie z urlopami, bonusami, itp. Uważam, że szkoda takiego pracodawcy.
belferka 2010-06-24 19:23:14
Ja pracowalam jako projektantka dla oddzialu Goodwinsa w Walli.Od momentu gdy zminienili szefa na dzieciaka z Irlandii wszystko poszlo sie walic. Firma miala szanse przetrwac bo bylo bardzo duzo zamowien, niestety plynnosc kredytowa urwala sie z chwila kryzysu na rynku i koniec. Fakt faktem ze team liderami były brytyjskie ćwoki i kołki do potęgi, umiejacy pierdziec w fotel i dlubac w nosie no ale sami stworzyli sobie taka kadre. Tak czy siak skonczyło się i nawet dobrze bo oczysciło się na rynku timber frame. Teraz firmy które przetrwały kryzys ( a nie ma ich wiele) zacierają ręce i nie mogą nadążyć z robotą. No ale tak to już jest.
monia89 2016-04-21 21:31:24
czy obecnie szykują się z nimi jakieś wyjazdy do UK?
Zostaw swoją opinię o Goodwins Timber Frame - Tullow
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Goodwins Timber Frame