Opinie o INSTAALMAX Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie INSTAALMAX Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie INSTAALMAX Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INSTAALMAX Sp. z o.o. w Warszawa

Przemek Nowy wpis

Witam. Po powrocie z Holandii szukam nowych wyzwań zawodowych, więc obserwuję osądy pracowników. Zakładam, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Warszawy. Proszę, napiszcie jak się Wam pracuje w firmie INSTAALMAX Sp. z o.o.? Czy mają wysokie stawki? Ale co najważniejsze czy jest kantyna z tanimi obiadami? Mieszkam sam więc nie gotuję w domu. Pozdrawiam Przemek

Pamela Nowy wpis
@Przemek

Dzień dobry Przemku. Jest spoko... ale firma nie lubi kosztów benefitowych. Jeśli idzie o obiady w pracy to polecam firmę Lesaffre z Warszawy. Pracownicy (wiem to od kolegi bo tam pracuje) mają tam system, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. To dofinansowanie do obiadów to super benefit. Na pewno lepszy niż opieka zdrowotna (szczególnie jak się nie ma dzieci). Życzę powodzenia w nowym miejscu pracy. Pamela.

Robert Nowy wpis
@Pamela

Dzień dobry Pani Pamelo. Przyglądam się dyskusji i postanowiłem się dołączyć. Firma Lesaffre, o której Pani pisze organizuje proces żywienia pracowników poprzez aplikację SmartLunch. Wiem o tym bo sam odpowiadałem za wdrożenie. Zresztą dożywianie pracowników staje się standardem. Rynek "pracownika" powoduje, że firmy zaczynają dbać o swoją załogę. Pozdrawiam Robert

grupa

mam namiar, jeśli jest tu któryś konkretny to proszę info na mial grupa.group@wp.pl można szybko zakończyć tematy

grupa Nowy wpis
@grupa

no to brakuje tylko UA do kompletu !!!

rumun i tomek dwaj przyjaciele z boiska obaj grają do jednej bramki a bramkarza mają sławka z rudym w rezerwie

oszukani przez instaalmax
@anonymous

my teź mamy wyroki prawomocne i potrzebujemy danych dla komornika chociaż powiedział komornik ze postara się ich namieźyc

@oszukani przez instaalmax

daj jakiś namiar na siebie, kontakt priv

na centralnym

grupa
@anonymous

mam namiar, jeśli jest tu któryś konkretny info na mial grupa.group@wp.pl można szybko zakończyć tematy

poszukujący oszustow

poszukujemy przedstawicieli instaalmax bo udają ze ich niee ma a winni są nam kupę kasy za roboty czy może ktoś podać namiary na oszustów bedziemy wdzieczni

poszukujący
@poszukujący oszustow

jak się z Toba skontaktować poza tym forum ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w INSTAALMAX Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Tomasz

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

@Tomasz

możesz się zatrudnić jeleni zawsze potrzebowali i potrzrbują

@Tomasz

mam wyrok sądu czy ktoś może mi podesłać adresy członków zarządu i prezesa instaalmax widniejących w KRS z góry dziękuje

nnn
@anonymous

anonymous - jak się z Tobą skontaktować poza tym forum ?

lawyer

pozdrowienia dla oszustów i całego klanu oszukańców instalmaax i tak swoje należności odbieramy nie znacie dnia ani godziny cha,cha,cha

...........
@lawyer

Lawyer to niech się weźmie do roboty bo klientci uciekną

@...........

a ty wiesz co znaczy słowo lawyer nieuku

...........

Wiem !!! Nieuku !!!

@...........

tak samo wiesz jak i firmę wyprowadziłeś wszyscy są winni tylko nie ty jak zarządzałeś tak i wyprowadzileś i są tego skutki a jakie najlepiej wiesz sam jak się określaSz nieuku

@lawyer

Nie zrozumiałeś Ciebie nazwałem nieukiem i miałem rację nie bo nie nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Nieuku. A ty co wiesz? Jak okraść firmę i pracowników.

@anonymous

dobrze źe NIEUKU się przyznałeś źe pracowników i firmę okradłeś czy spisz spokojnie i sumienie ci na to pozwala jeśli tak to powodzenia rób tak dalej a będziesz szczęśliwy jak wymiar sprawiedliwości zapukał do two ich drzwi

@anonymous

widzę po wpisach źe tak wyprowadziliście firmę źe nawet świadectw pracy pracownikom nie wydali się nie mówiąc juź o piach ale co można się spodziewać po takiej kadrze zarządzającej jeden pijak a drugi udaje że rządzi a reszta tylko of brania kasy i zatrudniania ludzi na słupy i tak myślicie NIEUKU źe to wam ujdzie na sucho nie po płacił iście ludziom i firmom i udaje cie cwaniaków z miodem w uszach jeśli jesteś taki ferie to powypł acali pensje zaległe ludziom a nie głowę w piasek i do domu birgiem

K G B

gdzie robi rudy ,tomcio pijaczyna i krzywy kieł oraz synuś tomcia patryk udziałowiec instalmaax chodzi nam o adresy kontakty itp wszystkich oszukańców tejfirmy

oleś

hey (usunięte przez administratora) i kłamcy instaalmax oddajcie świadectwa pracy i PIT-y bo jeszcze gorzej pogrążycie się w kłopotach że nie chcecie odbierać tel .i korespondencji elektronicznej i pocztowej i tak was nie uchroni a tylko jeszcze bardziej się pogrążacie w kłopotach bo urzędy wam tego nie odpuszczą a jak nie wiecie to się dowiecie jakie są kary za niewydanie PIT-u i świadectwa pracy wyroki już są za niewypłacone należności jeszcze wam dojdą i za to kary

instaalmax

tak się przestraszyli źe juź nic nie piszą o sobie (usunięte przez administratora) z instaalmax ludzi p ona biali w butelki i teraz cicho siedzą

morda w kubeł

Sławka podobno pogonili ludzie z warszawy do kielc bo podobno nie płacił za lokale wynajmowane i ludziom za pracę tak samo zrobili i z tomkiem pijaczyną bo zaczał coś tam dłubać ale ludziom nie powypłacał najlepszym swoim zaufanym pracownikom i go zostawili z ręką w nocniku

norson
@morda w kubeł

i dobrze zrobili powinni ich jeszcze w Wiśle namoczyć i na mrozie zostawić za ich oszustwa co ludziom i firmą zrobili burze jedni

obsrewator

nikt nic nie pisze o najwspanialsze firmie oszustów instaalmax ze Starachowic czyżby ich już wszystkich pozamykali czy nadal kręcą lody i wszystkich ludzi i hurtownie oszukują i nie płacą

dwa cały i nos cały

jak tam synowie tomusia dorobiście się na oszustwach tatusiać hyba wam trochę kopnął kasy ludzi oszukał nie po płacił im za pracę i materialy to zwami się podzielił ale wam to wszystkim wszystko bokiem wyjdą te oszustwa

oszukany przez oszustów ze Sta

mam pytanie czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć jakie firmy pozakładali obecni i dawni załoźyciele i prezesi INSTAALMAX i gdzie obecnie dzisłają

oszukani przez instaalmax

Nie myślcie źe wam się udało mamy sporo czasu na dochodzenie swoich wierzytelności jeśli nie spłacicie wy założyciele instaalmaxu to spłaca za wasz wasze dzieci i wnuki nie myślcie źe wam się uda nie zapłacić wszystko wraz z kosztami komorniczymi zapłacicie bomba liczę ze jesteście rudym i lisami wam się uda to trafiliście nie na tych ludzi źle by wam się udało juź są pierwsze wyroki i poczekamy zobaczymy na wszystko mamy czas

protegowany

a gdzie ich znajdziecie jak pochowali się w dziury jak szczury ale i tak ich szczurolapy wylapia

krzywy kieł
@protegowany

znajdzie my na ul. spójnI 16 w warszawie ale i ich adresy prywatne juz mamy i wszystko w odpowiednim czasie do gramy i rudego ten wyciągnie my i juz wszystko o ich adresach wiemy

zaszczytne instaalmaxu

jak tam dziady i złodzieje z instaalmaxu dużo ludzi juz przekreciliscie dużo jesteście winni kasy to dla was sie źle skonczy testu stwarza oddajcie ludziom i firma kasę za roboty iim materiały co nabraliscie

bednarski

czy ktoś wie jak przedstawia się kondycja firm po zakładanych przez obecnych i byłych założycieli Instaalmax potrzebne są dane dla sądów i komornikow

@bednarski

No lizus ... dawaj..... może znów dostaniesz premie

bednarski
@norbikson

zacznij leczyć się na nogi bo na głowę jest już za późno synku

@bednarski

Co tak nerwowo panie bednarski? Jest tu taki jeden co wszystko wie i donosi na swoich niech się wykarze to wszyscy na tym skorzystamy.

PREZIO TOMEK

ALE WY NAIWNIAKI SIEDZĄ CIHO ZAMIAST DZIAŁAĆ A ON ZA KUR.. AMI SIĘ UGANIA OKRADA WAS I DOM I DZIECI DŁUGI ROBI BO MUSI SIĘ ZA COŚ CHLAĆ ALKOCHOLIK JEDEN Z TYMI KURE. ... DZIECI GŁODNE CHODZĄ A ON JRSZCZE Z DOMU WYNOSI

do anonimu
@PREZIO TOMEK

przecież tomek według KRS to w firmie jest zatrudniony na etacie hydraulika to on nic dla sądu nie znaczy tylko jego synuś będzie mial opinie skopana a tomek niech się bawi i używa życia póki jeszcze może a ze robi długi to są jego długi i jego rodziny to niech mu dzieci jego po zakładają sprawy o alimenty jak chodzą głodne nam nic do tego my jako byli pracownicy swoich praw od instaalmax dochodzimy i dojdziemy bez obaw o nas nie musisz się o nas troszczyć zadbaj o siebie

ozyr

a kogo ci oszusci jeszcze z werbali do pracy żeby za darmo u nich i na nich pracował chyba rudy z Ukrainy naiwniakow sciagnal to mu może w końcu zrobią z nim porzadek

obsrewator

co to za pajac ten norbikson raz pisze tak raz tak później posty kasuje to chyba sam jakis prezio lub synuś prezia lub ktoś temu podobny i powiązany z całą tą kadra firmowa sam nie wie co chce w życiu robić chwieje jest jak chorągiewki na maszcie

@obsrewator

Pajac pajaca nie poznał, jak byś czytał ze zrozumieniem to byś wiedział a tak to snujesz domysły i dalej nic nie wiesz.

@norbikson

a co tutaj czytać ze zrozumieniem jak pisać nie umiesz .Napisałeś post na temat jakiegoś dziadka i go skasowałeś to albo wiesz co piszesz albo piszesz głupoty jesteś zakłamany jak ta cała firma bo jesteś chyba jej współ -właścicielem .A próbójesz jak widzę winę zrzucić na wszystkich tylko nie na siebie typowe w tej firmie zawinił szewc to krawca w łeb.

@obsrewator

No właśnie kiepski z ciebie obserwator ha ha, kiedy patrzysz i nie widzisz, sluchasz i nie słyszysz fałszywego człowieka w twoim otoczeniu. Nie tylko w zarządzie są rudzielce ha ha. Tak Panowie macie zdrajcę obok siebie a uważacie go za kolegę fajnego kumpla przyjaciela a on gra potrójne skrzypce a nawet poczwórne. Obserwuje kolegów co robią i mówią i donosi preziowi S. i temu co du..e liże udaje jego oddanego giermka, interesuje się jego życiem prywatnym, udając oddanego wchodzi w szczegóły jego życia i wszystko co wie przekazuje rodzinie i nie tylko no i o wszystkich jego poczynaniach donosi Prezesowi S. Taki jeden sieje zament w firmie i nikt tego nie zauważa. A oni kombinują żeby do odpowiedzialności za wszystko zwalić na synusia prezesa i tego trzeciego czyli ..... Teraz wiecie dlaczego wszyscy znaleźliście w takiej sytiacji i dlaczego jesteście uważani za partaczy itp. Więc jak się powinno do niego mówić dzia... czy dzia.....? wypisuje jaki to poszkodowany ten prezesina S. a taki uczciwy i on chciał płacić tylko tamci go oszukali. Nie wiem co kręcą i jaki ma interes w tym ale zniszczył wszystkich innych. A więc obserwatorze i wszyscy inni też patrzcie i słuchajcie uwarzniej i obserwój kto ma racje.

@obsrewator

Jak byś przeczytał regulamin który zaznaczasz że się z nim zapoznałeś to byś wiedział dlaczego post został skasowany i przez kogo.

@norbikson

widzę ze ciągniesz stronę za prezesami i członkami zarządu tak jak napisałeś wcześniej jest wasza wina bo powinniście ludziom kasę powyplacali i świadectwa pracy powydawali a tak to was nic nie uratuje a jeśli chodzi o mnie to ja nie jestem ani pracownikiem ani wspolpracownikiem w tej firmy oszustow prawda jest taka ze kasę za prace pracowników dostali tylko im nie wypłaci li i sami się za ich kasę bawili chyba coś jest nie tak jak pracownicy prawie od założenia firmy piszą takie opinie nikt nie podcina gałęzi na której siedzi

Zostaw merytoryczną opinię o INSTAALMAX Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w INSTAALMAX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INSTAALMAX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

INSTAALMAX Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 47 ocen.
  • żytnia 65
    27-200 Warszawa