Przetwórstwo Warzyw Mirosław i Romuald Lutkiewicz

Gdańsk

Opinie o Przetwórstwo Warzyw Mirosław i Romuald Lutkiewicz

ola 2016-02-05 10:56:28
uwaga na pracownika firmy Lutkiewicz pracuje on na stanowisku kierowniczym przy produkcji surówek a mowa o panu Zbyszku Wielki jest to człowiek który pracowników ma za nic, jeśli ktoś się jemu nie spodoba to od razu zwalnia pomimo to że więcej robią niż jego przydupasy.Dzięki takiemu pracownikowi firma Lutkiewicz zaczyna mieć złą reputację, dziwię się że właściciel firmy jeszcze go trzyma. Dobra rada do właściciela firmy niech popyta ludzi i osoby mieszkające koło niego co sądzą o panu Zbyszku
Anna 2016-07-09 22:42:05
Moja opinia na temat firmy panstwa Lutkiewiczów będzie negatywna niestety. Chce zwrócic uwage na pana" WIELKIEGO" Kierownika, pracowników traktuje jak "gówno". Jest jedną wielką ciota, gdy ktos mu sie nie podoba, albo jest ktoś lepszy od niego, to Pan Zbyszek robi pracownikowi "pod górke" (do słownie mówiąc czasami to sa takie wysokie szczyty gór, ktore wykanczaja pracownikow). Zaliczając w tym duży, ciężki MOBING. Także spiski pana kierownika z innymi pracownikami na kogoś innego nagadywanie i knucie coś. Jest wiele takich pracownikow, lecz niestety nikt nie chce sie z tym odezwac do wyzszych instancji, poniewaz boja sie o to ze straca ta prace, bo panu Wielkiemu moze sie to nie spodobac ze ktos na niego gada złe slowa. Nie tylko pracownicy straszne zdanie maja o nim ale takze ludzie z okolicy, sasiedzi.
Kazik 2016-11-29 22:15:39
Zmartwię Ciebie - panowie Lutkiewiczowie to jeszcze większe buce niż tu przytoczony p. Wielki. Dorobili się paru groszy na tych swoich suróweczkach i myślą ze ludzi można jak szmaty traktować ! Banda buraków !! Słoma z butów kuje po oczach z chama nigdy nie zrobisz Pana
Zostaw swoją opinię o Przetwórstwo Warzyw Mirosław i Romuald Lutkiewicz - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przetwórstwo Warzyw Mirosław i Romuald Lutkiewicz