JOb Log

Wrocław

Opinie o JOb Log

pracownik 2009-12-09 19:32:23
jesli szukasz roboty na tydzien moze dwa dobrze trafile s to firma dal ciebie... jak sama nazwa wskazuje job- logiistic.. czyli logistyka w ludziach, ja pracowalem 2 tygodnie, zapowiadalo sie na dluzej ale sie przejechalem, nie polecam szukajcie czegos lepszego, szkoda nerwow, plus ze oplacili podroz, ale to nei wystarczajaca rekompensata za , jestem nei zadowolony niepolecam!
pracownik 2 2010-01-12 11:57:22
Kazda inna firma tylko nie joblog.Pracownicy do dziś nie maja wypłat za m-c listopad.Ludzie zostali bez pieniędzy na świeta ,a firma nic sobie z tego nie robi.Bardzo dziwne umowy-zlecenia z których nic nie wynika i nigdy nie wiadomo ile sie zarobi.(usunięte przez administratora)
Max 2010-03-08 09:22:40
(usunięte przez administratora)Nie płaci za kwatery chociaż je potrąca pracownikom.Kombinuje między ZUSem a niemiecką firmą AOK.A ostatnio szefowa (usunięte przez administratora)ma kłopoty bo nie wypłaca pracownikom należnych im wypłat !!! za styczeń i luty.Chociaż przelewy z niemieckich firm otrzymuje regularnie.Na telefony nie odpowiada lub rzuca słuchawką.Co jest niesamowitym (usunięte przez administratora).Nawet nie interesuje ją czy pracownik ma za co żyć i zrobić podstawowe opłaty.Co myślicie o takiej bezkarności.Przecież mamy XXI wiek !
daniel 2016-04-21 09:29:05
przez te pare lat firma naparwde zyskała na aakości, oczywiście teraz też kwatery sa innego typu tez.
Zostaw swoją opinię o JOb Log - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JOb Log