Protecta Polska Sp. Z.O.O

Toruń

Opinie o Protecta Polska Sp. Z.O.O

Kalisz 2010-03-30 12:29:37
W protecta pracują ludzie, którzy się nie znają na swojej pracy. Pracowałem z kilkoma z nich. Jak byliśmy u klienta to doradca nie mówił prawdy o produktach i zawyżał inwestycje pokazując koksy, jakie można zgromadzić z oszczędzania pieniędzy? A to jak okazuje się jest to nie prawda do końca. Nie polecałbym tej firmy nikomu!!!
bx 2010-05-08 21:11:08
co ty [usunięte przez moderatora]gadasz...nie znam drugiej tak rzetelnej i mowiącej wsyztsko swoim klientom frmy...moze trafilas na dziwna kadre zarzadzajaca w swoim miescie...maskara...ja nie narzekam, w 4 mies zostalam menagerem...
hahahaha 2012-04-04 16:19:15
ciekawe gdzie?!?!pracowalem tam i jest to banda [usunięte przez moderatora]!!!!
Mariola 2012-10-23 15:15:57
WITAM ,MÓJ DORADCA Z FIRMY PROTECTA IDUNA Z BYDGOSZCZY OKAZAŁ SIĘ NIEWIARYGODNY. ZAWARŁ ZE MNĄ UNOWĘ UBEZPIECZENIA GRUPOWEGO I PRZEKAZAŁ MI WARUNKI TEJ UMOWY KTÓRE OKAZAŁY SIĘ NIEAKTUALNE I NIEPRAWDZIWE.JESTEM UBEZPIECZONA RÓWNIEŻ W INNEJ FIRMIE ,OKAZAŁO SIĘ ŻE OKRES KARENCJI NA LECZENIE SZPITALNE TRWA 6 MIESIĘCY A NIE 1 MIESIĄC JAK TO JEST ZAPISANE W WARUNKACH UMOWY PRZEKAZANYCH MI PRZEZ MOJEGO DORADCĘ. RACZEJ ZREZYGNUJĘ Z TEJ FIRMY,BOJĘ SIĘ ,ŻE W PRZYSZŁOŚCI MOGŁABYM SIĘ BARDZIEJ ROZCZAROWAĆ,NIE POLECAM TEJ FIRMY.
vesp 2013-02-08 15:04:06
To beznadziejna firma. Zarząd to osoby bez doświadczenia, wykształcenia.Sukcesy istnieją tylko na stronie internetowej i w ulotkach. Podstawione marionety żyjące z jałmużny z DSA. Chcą doradzac jak zarządac finansami, a sami mają stratę finansową wielką jak Chiny.
homebanking 2013-05-26 16:56:24
Umowa o pracę (biuro) - ok.1500-1800 na rekę - dziewczyny w zależności od urody. Nigdy nie ma premii, nie ma funduszu świadczeń socjalnych dla pracowników. Na wielkanoc po zajączku czekoladopodobnym, na Boże Narodzenie - po długopisie z logo firmy. [usunięte przez moderatora]nie zadaje się z pracownikami, ogranicza się do nieudolnego podrywania każdej nowej ładnej pracowniczki, jednak bez sukcesu. Biurem zarządza [usunięte przez moderatora], która tworzy atmosferę jak na pogrzebie i siedzi w firmie do późna żeby tylko do domu nie iść.
ilona 2014-06-25 15:10:08
Rozśmieszył mnie wpis użytkownika homebanking. Znam firmę Protecta Finance. Współpracowałam z nimi kilka miesięcy. Trudno w dzisiejszych czasach o bardziej uczciwy zarząd spółki. Naprawdę liczą się i dbają o pracowników. Prezes firmy to bardzo zangażowany w swoją pracę człowiek. Przyznam, że jest to jedna z nielicznych firm, w których pracowałam z misją. Dzięki ich działaniom wiele przedsiębiorstw uchroniło się od problemów. Praca doradców w terenie jest jednak trudna. Trzeba mieć dużą wiedzę oraz doświadczenie sprzedażowe, żeby sobie u nich poradzić. Ponadto nie każdy będize mógł tam pracować ponieważ selekcja jest ostra właśnie po to, żeby wyeliminować niekompetentych doradców. Jeżeli ktoś chce się rozwijać i będzie się uczył to polecam tą firmę. Natomiast jeżeli ktoś liczy na szybki zysk lepiej niech sobie odpuści, gdyż później zamiast pracować zajmie się pisaniem bredni takich ja homebanking
Criz 2014-06-30 13:49:31
Potwierdzam opinię ilony. Ja mogę napisać o sobie. Pracuję w firmie od kilku lat i nie narzekam. Mam wielu stałych Klientów i ciągle otrzymuję referencje, także jeżeli ktoś już się wdroży i nauczy procesu pozyskania i obsługi, to może zarabiać godziwe pieniądze. Oczywiście nie jest to praca dla tych, którzy liczą tylko na etat i siedzenie za biurkiem, bo za to w większości firm doradztwa i w bankach płacą niewiele. Ja zarabiam dobrze i nie zamieniłabym tej pracy na etat za 2 000 zł. Prowadzę działalność gospodarczą. Praca łatwa nie jest jak każda praca przedstawiciela jest uzależniona od wyników. Tak samo zarabiają wszyscy przedsiębiorcy: jest wynik - sprzedają swoje towary lub usługi i zarabiają, nie sprzedają - nie zarabiają - proste. Jeżeli ktoś uczciwie pracuje i ma dobre produkty, to klienci chcą współpracować. Wtedy każdy jest zadowolony - klient, firma i pracownik.
Pani Mariola zapewne trafiła na jakiegoś kiepskiego "doradcę", który pewnie i tak już nie pracuje, ale zatrudniając takiego dyrektor na dzień dobry nie wie jak taki będzie pracował. Natomiast wiem, że Protecta eliminuje takich, którzy działają nieetycznie, czy ze szkodą dla klientów czy firmy.
Myślę, że jeżeli ktoś sobie w tej pracy nie poradził to wypisuje brednie na forum, bo trudno się pogodzić z porażką. Jedyne co może to wyżyć się w tej formie. Taki niech szuka dalej, chociaż wątpię, żeby z takim nastawieniem coś znalazł na dłużej.
Jeżeli ktoś się czepia Zarządu to chyba nie miał z nim nic do czynienia, albo musiał naprawdę zaleźć im za skórę, bo bardziej ugodowych i normalnych ludzi nie spotkałam w innych firmach. Mają doświadczenie i kompetencje - odpowiedni ludzie na odpowiednim stanowisku.
I znów się kłania to co napisałam wcześniej. Jeżeli ktoś bezpodstawnie krytykuje, to niech spojrzy w lusterko, bo może to z nim jest coś nie tak!!!
lolek 2015-01-07 02:42:53
nie no, faktycznie stona internetowa Protecty niczego sobie i dobrze, że o to dbają, bo z tego co widzę, to chęć istnienia w necie w chwili obecnej to jest ważna sprawa, bo internet to staje się w dzisiejszych czasach potęgą, i coraz więcej ludzi mówi " że jak chzegoś nie ma w internecie to nie istnieje". Coś w tym musi być .
dziany 2015-03-09 21:42:51
Protecta Poslka jest doradcą finansowym, prawnym i ubezpieczeniowym, który popularny jest głónie na pólnocy Polski. Cięzko powiedzieć , aby byli już firmą która jest krajowym potentatem jednak jeśli będą dalej działali tak jak dotychczas to już niedługo nie będzie wyjścia, bo prowadzeni są w świetnym stylu
kisiel 2015-03-26 06:13:20
Chyba każdy kto się tutaj znajduje raczej wie czym znajmuje się protecta z torunia, ale dobrze że @dziany przypomniałeś tutaj, może komuś się to przyda. A jeśli już o tym mówimy, to jakiego rzędu zarobki ma w protectie doradca finansowy? są to rozsądne pieniądze? wiem że nie każdy lubi mówić ile zarabia, ale nawet widełki finansowe by mnie zadowoliły
babjka 2016-05-11 23:03:46
Na pewno jest szansa u nich na rozsądne zarobki, bo ostatnio nawet nie było żadnej rotacji wśród pracowników, co jest dowodem na to, że atmosfera opiera się na pozytywnych stosunkach i każdy o to dba.
Zostaw swoją opinię o Protecta Polska Sp. Z.O.O - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Protecta Polska Sp. Z.O.O