Opinie o Il trade w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Il trade. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Il trade o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Il trade w Warszawa

Darek Nowy wpis

Świetna firma do pracy, atmosfera super i zarobki również , polecam

Były pracownik Nowy wpis

Firmeka tak przejemna że dostałem wezwanie na policje haha

ZACNY PRACOWNIK Nowy wpis

GRATULACJĘ ZA WYSŁANIE PITÓW NA CZAS WIDAĆ PROGERS WYPŁATY TEŻ SĄ JUŻ NA CZAS? NOWE STANDARDY W FIRMIE WPROWADZACIE WIDAĆ, ŻE SIĘ ROZWIJACIE Z MIESIĄCA NA MIESIĄC SAME INNOWACJE. ŻABA TRANSLEJT BI KOS JOR SZEF KANT ANDERSTED DAT

lolz Nowy wpis
@ZACNY PRACOWNIK

ghahahahaaha XDDDD

Twojstary

Znowu spozniony cash Xd masakra hahaha

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Il trade? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Ralf

Zajebista firma i mi tu (usunięte przez administratora) sie pracuje!

Lol

Hahahahaha wszystkie pozytywne opinie jednego dnia :) jak kretyni każecie pisac opinie pracownikom to niech to robia z odstępem jakiegos czasu.... Żal

wdglbha

Widze że firma bardzo profesjonalna - usuwa komentarze byłych pracowników i "klientów" zadowolonych ze współpracy na 200%. Ciekawe...

WestEast

Pracuję i jestem zadowolony na 146%

Kamil

Od razu jak przyszedłem na rozmowę do firmy, mi się bardzo spodobała dziewczyna z HR, była bardzo profesjonalna. Polecam Naprawde!!!

Sztucznecyce1
@Kamil

Sama to napisałaś karolina?

Mario

Rodzinna atmosfera! Zarobki super i dla ludzi ktorzy chca sie rozwijac

Pracowałam tam od czerwca do września, bardzo dobrze zarabiałam, ale niestety mam szkołę, musiałam odejść

Pracuję właśnie teraz w tej firmie, wszystko jest dobrze, mamy super zespół!!!

John

Przeczytałem poprzednie opinie i nie rozumiem o co chodzi, pracowałem tam i nie zauważyłem nic takiego. Wszystko było super, szefowie też spoko. Chyba takie opinie piszą ludzie ktorym nie udało się nic sprzedać i to po prostu zazdrość

ggvkbkb

super firma!!!!

Raiden

Jakieś bzdury napisałeś bez przysady. W porządku firma

Jbvugkdyv

Tak sa zawsze spoznione wyplaty i zawsze cos sie nie zgadzam. Tragedia

Ryszard

Firma nie płaci swoim pracownikom. Bardzo nie polecam.

L

Jakiś komediodramat się tam odbywa. Wypłaty ZAWSZE spóźnione, nawet do dwóch tygodni. Brak ostatniego przelewu należności za wykonaną umowę zlecenie. Atmosfera fatalna, praca w ciągłym hałasie i stresie za marne pieniądze. Nawet nie jest to stawka godzinowa, a z góry określona kwota (2100 zł brutto miesięcznie). Praca codziennie po 9 godzin. Absolutny brak profesjonalizmu na każdym kroku, w każdym aspekcie. Jedyna wartościowa osoba w tym biurze to pan Marcin Rzucidło, który prowadzi fenomenalne, przejrzyste szkolenia sprzedażowe i jest kompetentny w każdym zakresie. Zapewne już tam nie pracuje, ponieważ, jak wszyscy wartościowi ludzie stamtąd, zrezygnował i podjął współpracę z rzetelną firmą. Najgorsze doświadczenie związane z pracą w domu maklerskim w całym moim dorobku. Stanowczo odradzam chociażby rozważanie dołączenia do tego miejsca. Każdą osobę poszkodowaną zachęcam do zgłoszenia wniosku do Państwowej Inspekcji Pracy, bo to co się tam dzieje jest ogromną hańbą dla każdego przedsiębiorcy, jak i dla pracowników, którzy w tym uczestniczą.

CNC
@L

Marcin wiem, że to ty piszesz

Sales
@L

Marcin wiem , że próbujesz sobie zrobić autoreklame. Ale jako człowiek z poza branży nie masz pojęcia o takim typie sprzedaży. Dodatkowo nie posiadasz żadnych certyfikacji na trenera. Po Twoim szkoleniu wielu czołowych pracowników załamało ręce. Marcin najpierw się musisz wyszkolić,zdobyć doświadczenie , później zrobić certyfikację. Dopiero wtedy możesz się wypowiadać na temat sprzedaży, ponieważ sprzedażowo byłeś bardzo słaby i nie potrafiłeś rozmawiać z realnym klientem.

cfd
@Sales

przestancie robic z siebie jeszcze wiekszych kretynow i sami sobie pisac opinii

CL123450

Firma nie płacąca w terminie. 4 wypłaty - 3 razy po 5-6 dni spóźnienia, teraz czekam już miesiąc. Przestrzegam przed zatrudnianiem się w tej firmie.

Oszukany

Nie płacą swoim pracownikom należnych pieniędzy za wykonaną umowę zlecenie. Zwracam się do oszukanych jak ja do powiadamiania inspekcji pracy oraz kierowania spraw na drogę sądową. Przestrzegam przed podjęciem zatrudnienia w tej tzw. firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Il trade - Warszawa

Il trade
1.7/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Domaniewska 37 lok. 2.43
    02-672 Warszawa