Opinie o Centrum Edukacyjne Nova w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Centrum Edukacyjne Nova. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Centrum Edukacyjne Nova o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Edukacyjne Nova w Radom

Skończyłam tą szkołę i polecam. Szczególnie świetni są nauczyciele, zawsze przygotowani na lekcje przekazali mi dużo wiedzy praktycznej. Obecnie nie mam możliwości podjęcia nauki, ale nie wykluczam, że w przyszłości wybiorę u nich jeszcze jakiś kierunek, tym bardziej mają fajne zniżki dla absolwentów.

Robroy Nowy wpis
@Ania

A czy masz jakiś dyplom,certyfikat ukończenia tej szkoły i czy rzeczywiście otrzymałaś tego czego oczekiwałaś?

Justyś92 Nowy wpis

Ja też polecam. Niektorzy mowia ze oplaty, ze kara za nieobecnosci. Oplata 100 zl za egzaminy to zadna opłata, a ja kary nigdy nie placilam bo na zajecia chodze, frekwencje trzeba miec 50% i to raczej nie problem dla kogos kto chce cokolwiek wyciagnac z zajec :) atmosfera super, dyrektor mily i panie w sekretariacie rowniez :)

Karolka172 Nowy wpis

Jestem aktualnie na kierunku w Nova Centrum Edukacyjne na 3 semestrze i również jestem zadowolona, zajęcia odbywają się punktualnie, nauczyciele są na czas (co w poprzedniej mojej szkole nie było taką codziennością) kładzie się nacisk na praktyczne przygotowanie do zawodu bez lania wody, Wszystkie zajęcia odbywają się w jednym miejscu, są tu wszystkie potrzebne sprzęty więc szkołę oceniam bardzo dobrze i przypuszczam, że zapiszę się na jeszcze kolejny kierunek. ;)

Justyna

Dla każdego kto się zapiszę do końca grudnia na wybrane kierunki* otrzyma voucher na 3 wejściówki do klubu sportowego GRATIS!!!!! NIE CZEKAJ- ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ !!!- karnet do klubu sportowego czeka na CIEBIE !!!

Krystyna Nowy wpis
@Justyna

Witam, które z kierunków są tymi wybranymi?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Centrum Edukacyjne Nova. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Radom
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Radom
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
monika

ja polecam szkołę nova CE w Radomiu. Chodzę tam na 2 kierunki i ogólnie jestem zadowolona, nie mam jakiś większych problemów z tą szkołą jeśli chodzi o jakieś papiery, zajęcia czy cokolwiek. I panie w sekretariacie też służą pomocą, jeśli chodzi o plany, zjazdy czy wydanie papierów. a jeśli chodzi o opłaty to ja tam nie mam problemów z tym. Jak ktoś jest odpowiedzialny za to co robi to i problemu nie ma. Pozdrawiam :)

daria

ZAPISZ SIĘ DO NOVA CENTRUM EDUKACYJNE!! dużo bezpłatnych kierunków!! Zdobądź status słuchacza i ciesz się korzyściami ze zniżek u partnerów, zniżek na przejazdy PKS, PKP i MPK!!! Zacznij edukacje w przyjaznej atmosferze !!

kasia

Byłam na kierunku bhp i jestem zadowolona. Zajęcia prowadzone są z naciskiem na zdanie egzaminu. Nauczyciel na pocztu powiedział, że będzie mówił nam to co jest przydatne, a pomijał rzeczy zbędne które wg oceny praktyka, w pracy się nie przydają. Efekt nauki był taki, że to wszystko o czym była mowa na zajęciach, ćwiczeniach mieliśmy na teście i na egzaminie praktycznym.

Nova CE

Szanowni Państwo, działając w imieniu spółki Nova Centrum Edukacyjne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, prowadzącej ogólnopolską sieć szkół policealnych, medycznych, liceów ogólnokształcących, a także kształcącej w ramach bogatej oferty kursów maturalnych, zawodowych i językowych (dalej jako „Spółka”), informujemy że w związku z publikowaniem na łamach serwisu pracy GoWork.pl szeregu opinii, które zawierają w swej treści nieprawdziwe oraz naruszające dobre imię (renomę) Spółki informacje, w przypadku każdego z naruszeń, w tym także w przypadku tych, które mogą ewentualnie nastąpić w przyszłości, Spółka podejmie zdecydowane kroki prawne w celu ochrony swoich dóbr osobistych. Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy z Państwa mogą odczytywać niniejszy wpis jako próbę ograniczenia swobody wypowiedzi na łamach serwisu pracy GoWork.pl. Pragniemy jednak z całą mocą podkreślić, że w żadnym wypadku nie jest to zamiarem Spółki. Natomiast niedopuszczalną jest sytuacja, w której pod pretekstem wolności słowa i swobody wypowiedzi w Internecie naruszane są dobra osobiste innych uczestników obrotu prawnego. Wolność słowa i swoboda wypowiedzi, tak jak każde z gwarantowanych konstytucyjnie wolności i praw, nie jest nieograniczona. Jej granice wyznaczają prawa i wolności innych osób. W związku z tym każdy kto decyduje się na rozpowszechnianie informacji naruszających szeroko rozumiany porządek prawny powinien liczyć się z potencjalnymi konsekwencjami takiego działania. Informujemy również, że wielokrotnie zwracaliśmy się do administratora serwisu pracy GoWork.pl o usunięcie nieprawdziwych i naruszających dobre imię Spółki informacji rozpowszechnianych za pośrednictwem tego serwisu. Niestety wskazywane przez nas opinie nie zawsze były usuwane. Z pewnością dla oceny takiego zachowania administratora serwisu nie bez znaczenia powinien być fakt, że właściciel serwisu GoWork.pl prowadzi konkurencyjną działalność w stosunku do Spółki, tj. szkoły policealne GoWork. W związku z powyższym Zarząd Spółki podjął decyzję, że nie może dłużej tolerować naruszania dobrego imienia Spółki na łamach serwisu GoWork.pl, prowadzonego przez jej konkurenta. Taka sytuacja szkodzi nie tylko Spółce, ale także jej byłym, obecnym, a także przyszłym potencjalnym Klientom, albowiem może ona wprowadzać ich w błąd co do poziomu usług świadczonych przez Spółkę. Dlatego uprzedzamy, iż każdy przypadek naruszenia dóbr osobistych Spółki spotka się ze stosowną reakcją. Powyższe nie oznacza bynajmniej, że Spółka jest przeciwna zamieszczaniu opinii na temat oferowanych przez nią usług lub warunków zatrudnienia w Spółce. Wręcz przeciwnie, zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wyrażania swoich opinii dotyczących działalności Spółki, o ile znajdują one swoje oparcie w rzeczywistości. Zachęcam również do korzystania z adresu uwagi@nova.edu.pl pozwoli to nam na stałe podnoszenie jakości naszych usług z korzyścią dla wszystkich naszych Klientów i Pracowników lub Współpracowników. Z poważaniem, Zarząd Spółki Nova Centrum Edukacyjne

Sekretariat

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Edukacyjne Nova - Radom