Opinie o Zarządzanie Inwestycjami Budowlanymi Sławomir Tomala w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Zarządzanie Inwestycjami Budowlanymi Sławomir Tomala. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zarządzanie Inwestycjami Budowlanymi Sławomir Tomala o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe
Prace wykończeniowe i remontowe Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zarządzanie Inwestycjami Budowlanymi Sławomir Tomala w Wrocław

dobra rada Nowy wpis

jeśli jesteś fachowcem to dobrze trafiłeś dobrze zrobiona robota i kasa od ręki ale cwaniaczków wywalają tu na kopach

Marta Nowy wpis

opinii widzę od lat tu nie ma, a ktoś pisał ostatnio, że najwyższy czas by płacono tu za wykonaną pracę. jest tak? pytam, bo na stronie jest info, że szukają elektromontera z uprawnieniami SEP E i (usunięte przez administratora) tato jest zainteresowany ale chcę się upewnić co do warunków skoro kiedyś tak tu pisali... pracował ktoś już na tym stanowisku niedawno i by opowiedziało narzędziach jakie dają i samej specyfice pracy? na jakie zarobki się nastawiać?

Nerd Nowy wpis

Czas zacząć płacić pieniądze za wykonaną pracę.

Antek Nowy wpis

No właśnie, czy jest tu auto służbowe, bo ktoś pytał, ale brak odpowiedzi a mnie to też interesuje.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Zarządzanie Inwestycjami Budowlanymi Sławomir Tomala spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
ZIB

firma ZIB ST jest tylko jedna i solidna, Pan zawiedzony spotkał chyba sobowtóra albo pomylił firmy :)

Tomasz

@zawiedziony Mam wrażenie, że konkurencja zaczęła inspirować do tych wpisów. Ja polecam pracę w firmie.

zawiedziony

Uwaga, Pan Sławomir Tomala funkcjonujący pod różnymi nazwami (m.in. w firmie HILOGIC), jest absolutnie nieprofesjonalnie zachowującym się partnerem biznesowym i wykonawcą. Niesłowność, generowanie kosztów, kłamstwa i działanie na szkodę klientów to doświadczenie z życia wzięte, dla szukających silnych wrażeń również wulgarność i brak kultury osobistej. Jako pracodawca z pewnością pokazuje nie lepszą stronę osobowości i profesjonalizmu. Przestrzegam przed jakimikolwiek relacjami.

pomyłka
@zawiedziony

to jakaś pomyłka!!!

do zawiedzony

Pan zawiedzony pomylił firmę i osobę, tu chodzi o kogoś innego

Igor

Dla mnie to bardzo dobry pracodawca, może trzeba bardziej starać się w pracy?

Bartek

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Czy dobra praca jest powodem , że przestaliście pisać.

anonim23

byłem u Sławka podwykonawcą. jaki jest.. trudny.. wypłacalny to fakt pracowników szanuje. dla niego można pracować po 8 godz dziennie więcej i szybciej nie trzeba. na budowlańce się zna mimo uprawńień. wiem bo sam mi sporo doradzał. słucha ludzi jeśli ktoś go zainteresuje. znam go kilka lat i już jakiś czas temu zakończyłem z nim współpracę bo byłem cienki. stawki ogólnie dobre. ma dobrych ludzi bo wymaga dokładności i płaci dobrze . na każdego spogląda jak na fachowca. a co najlepsze nie oszczędza na materiale i ciągle przywozi drogi i według niego najlepszy materiał.;

inwestor

polecam tą firmę, uczciwe podejście, termin umowny dotrzymany jakość prac b.dobra, szef firmy słowny i pilnuje roboty, ma dobrych pracowników oby więcej takich firm

anonim23

byłem u Sławka podwykonawcą. jaki jest.. trudny.. wypłacalny to fakt ale pracowników nie szanuje. dla niego można pracować po 20 godz dziennie i tak bedzie chciał by było więcej szybciej. filozof na budowlańce się tak naprawdę nie zna mimo uprawńień. wiem bo sam sporo mu doradzałęm. nie słucha ludzi chyba że coś go zainteresuje. znam go kilka lat i już jakiś czas temu zakończyłem z nim współpracę. stawki ogólnie niskie. ma ciągle nowych ludzi bo wymaga dokładności ale płaci 12-maks 13zł godzina tylę to ja płacę pomocnikowi. na każdego spogląda jak na złodzieja. a co najgorsze oszczędza na materiale i ciągle przywozi dziadostwo ale według niego jest najlepszy materiał.;

Fachowiec
@anonim23

Własnie miałem propozycje współpracy z właścicielem czy możesz napisać o nim coś więcej? Pozdro.

śmiechu warte
@anonim23

Jakie te ludziska są mściwe i kłamliwe. Obsmarowałeś porządną firmę w internecie, tak nisko upadłeś? Pisać takie kłamstwa? Ale co tak słabo? Myślałem, że lepiej pojedziesz! Po to ten portal powstał! ooooo ale się zdenerwowałem??? ha ha Powinienem napisać nazwisko tego bajkopisarza i opowiedzieć jaki z niego gagatek, ale to nie mój poziom. Śmiać mi się chce z tego steku bzdur. Poza tym szkoda mi czasu na amatora i kłamcę.

boss
@Fachowiec

współpraca? Oooo nie przypominam sobie fachowcu Ja też chciałbym wcześniej wiedzieć wszystko o pracownikach Kiedy powstanie zakładka "opinie o pracownikach"? Przecież mamy wolność wypowiedzi!

zadowolony
@anonim23

anonim23 przecież to kompletna bzdura!!! szef zawsze przywozi materiały z wyższej półki, zawsze wie jak zrobić robotę stawki są całkiem dobre a najważniejsze że zawsze na czas wspominał o tobie to szkoda gadać jaka a ciebie szuja i oszust

Maja

@anonim czyli firma podnosi wynagrodzenia swoim pracownikom? Czy jest na to opracowany jakiś system - jest to stosowane regularnie? Wiele osób docenia pracę, w której ma się perspektywę na coraz lepsze wynagrodzenie wraz ze wzrostem stażu pracy.

Maja

Pracujesz w firmie? Chętnie usłyszymy więcej o Twojej pracy. Na jakie warunki zatrudnienia, możliwości rozwoju mogą liczyć pracownicy?

no i były

xia

A miały być nawet jakieś premie do podstawy zarobków.

dobra rada

Masz rację @@barts każdy ma prawo wyboru jeśli chodzi o pracę.Tylko czegoś tutaj nie rozumiem @@barts dlaczego często ludzie do tej firmy inwestycyjnej wracają?

Pracowałem w tej firmie i moja ocena to cztery z plusem może nawet pięć.Nie pierdo.cie że jest tak źle.To co pisze anonim23 to kompletna bzdura.

Zostaw merytoryczną opinię o Zarządzanie Inwestycjami Budowlanymi Sławomir Tomala - Wrocław

• Jak się pracuje w Zarządzanie Inwestycjami Budowlanymi Sławomir Tomala?

Zobacz opinie na temat firmy Zarządzanie Inwestycjami Budowlanymi Sławomir Tomala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zarządzanie Inwestycjami Budowlanymi Sławomir Tomala?

Zarządzanie Inwestycjami Budowlanymi Sławomir Tomala
3.6/5 Na podstawie 77 ocen.
  • ul. Łowiecka 2
    58-210 Wrocław