Opinie o Fundacja Dzięki Tobie w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fundacja Dzięki Tobie. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Fundacja Dzięki Tobie o rekrutacji.

Branże: Organizacje i związki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Dzięki Tobie w Poznań

Czy Fundacja Dzięki Tobie zatrudnia studentów?

Lidzia Nowy wpis

Widzę, że fundacja nie odpisuje na wpisy, ale czy jest tu jakiś aktualny pracownik i odpowie na kilka pytań? Chciałabym pomóc jako wolontariusz i nie za bardzo wiem gdzie mam uderzyć, osobiście przejść się do siedziby? Jestem studentką, więc musiałabym pogodzić pomoc z wykładami, można się dogadać?

Fundacja Nowy wpis
@Lidzia

Wszelkie zapytania dotyczące fundacji prosimy kierować na mail kontakt@dziekitobie.pl lub telefonicznie 570307309 Życzymy dużo zdrowia Zespół Fundacji Dzięki Tobie

Czy Fundacja Dzięki Tobie organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

FUNDACJA DZIĘKI TOBIE

W związku z licznymi zapytaniami o pracę w naszej fundacji informujemy, że Zarząd oraz Rada Fundacji zatwierdziła decyzję o nie prowadzeniu rekrutacji na lata 2023, 2024,2025. Działania fundacji będą oparte na obowiązującym statucie i realizowane przy wsparciu obecnego, współpracującego od kliku lat zespołu. Wszelkie zapytania dotyczące fundacji prosimy kierować na mail kontakt@dziekitobie.pl gdyż zaprzestajemy śledzenia wpisów na GOWORK- serwisie pracy. Życzymy dużo zdrowia Zespół Fundacji Dzięki Tobie

Krystyna
@FUNDACJA DZIĘKI TOBIE

Czy to znaczy, że nie będzie nawet żadnych możliwości odbycia stażu czy praktyk? Proszę o doprecyzowanie, jeśli to nie problem. O ile w ogóle były takie w przeszłości?

Fundacja Dzięki Tobie Nowy wpis
@Krystyna

W sprawie pytań dotyczących fundacji zapraszamy do kontaktu - kontakt@dziekitobie.pl

Jak długo trwa proces awansu w Fundacja Dzięki Tobie?

Każdy w fundacji wykonuje swoje przydzielone obowiązki, które są niezbędne by udzielać wsparcia naszym małym Podopiecznym oraz realizować trwające projekty.

@Pracodawca

Rozumiem ale pytanie było o awans. Można zmienić stanowisko na wyższe czy na taką posadę jest rekrutacja zewnętrzna?

@Piotr

Dziękujemy za przesłane zapytanie. Informujemy, ze fundacja nie prowadzi obecnie rekrutacji pracowników. Pozdrawiamy serdecznie Zespół fundacji Dzięki Tobie

Artur
@Fundacja Dzięki Tobie

Spoko. Nadal jednak nie padła odpowiedź, czy pracująca u Was osoba może liczyć na awans i podwyżkę? Kiedyś w końcu zaczniecie przyjmować, a lepiej wiedzieć gdzie można trafić.

@Artur

Dziękujemy panie Arturze za przesłane zapytanie i zainteresowanie pracą w naszej fundacji. W odpowiedzi na zapytanie - na rok 2023 Zarząd oraz Rada Fundacji nie planuje procesu rekrutacji. Obecnie Zespół Fundacji składa się z pracowników, którzy wykonują swoje przydzielone zadania mające na celu zapewnienie wsparcia naszym Podopiecznym oraz realizację trwających projektów charytatywnych. Nie funkcjonuje u nas system tzw. awansu na wyższe stanowisko, a jedynie zmiana obowiązków lub powierzanych zadań uzależniona od potrzeb fundacji. Jeśli chodzi o podwyżki- to w zależności od możliwości, które niestety w obecnych, trudnych czasach nie są sprzyjające - cały zespół jest traktowany na równi. Łączymy pozdrowienia Fundacja Dzięki Tobie

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Fundacja Dzięki Tobie? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
Avnieszka

Gdzie można znaleźć informavje na temat rekrutacji ?

@Avnieszka

Dziękujemy za przesłane zapytanie i zainteresowanie pracą w naszej fundacji. Niestety na najbliższe miesiące Zarząd i Rada Fundacji podjęła decyzję o nie podejmowaniu działań rekrutacyjnych, a tym samym nie powiększaniu dotychczasowego zespołu współpracowników. Jeśli zostanie podjęta decyzja o wznowieniu rekrutacji wiadomość zostanie zamieszczona na stronie fundacji.

Dorota

Jaka kwote fundacja przekazala podopiecznym? Gdzie jest taka informacja?

@Dorota

Dziękujemy za przesłane zapytanie. W odpowiedzi informujemy, że nasza Fundacja posiada status organizacji pożytku publicznego i w związku z tym po stronie Fundacji leży obowiązek corocznego sporządzania sprawozdania merytorycznego ze swojej działalności, a także sprawozdanie finansowego, które to jest zamieszczone na stronie podmiotowej Narodowego Instytutu Wolności w Biuletynie Informacji Publicznej (https://sprawozdaniaopp.niw.gov.pl/) .

Jaki dress code obowiązuje w Fundacja Dzięki Tobie?

Dziękujemy za przesłane zapytanie. Nasz niewielki obecnie zespół stawia na swobodę i dobre samopoczucie oraz atmosferę w biurze fundacji, zatem nie obowiązują sztywne i ustalone zasady obowiązującego stroju. Pozdrawiamy serdecznie. Zespół Fundacji Dzięki Tobie

Magda

Gdzie zgłosić się na rozmowę w sprawie pracy? Znalazłam adres Katowicka 81a/15 a kiedyś w czasie początków pandemii byłam na wstępnej rozmowie na Nowowiejskiego 6/3. Czy ten adres jest jeszcze aktualny? I czy trzeba się umawiać na dzień i godzinę, czy mogę po prostu podejść w godzinach pracy biura?

@Magda

Szanowna pani Magdaleno. W odpowiedzi na pani zapytanie informujemy, ze od dnia 01.12.2021r. siedziba Fundacji mieści się na ulicy Katowickiej 81A/15 w Poznaniu. Niestety na najbliższe miesiące Zarząd i Rada Fundacji podjęła decyzję o nie podejmowaniu działań rekrutacyjnych. Panująca nadal pandemia wymusiła na nas zachowanie ostrożności, zabezpieczenie odległości między stanowiskami pracy i zapewnienie bezpiecznej przestrzeni podczas przerw. Stąd decyzja, aby ograniczyć zespół pracowników do obecnego stanu . Jeśli zostanie podjęta decyzja o wznowieniu rekrutacji wiadomość zostanie zamieszczona na stronie fundacji.

Czym w Fundacja Dzięki Tobie zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Dziękujemy za przesłane zapytanie. Niestety na najbliższe miesiące Zarząd i Rada Fundacji podjęła decyzję o nie podejmowaniu działań rekrutacyjnych. Panująca nadal pandemia wymusiła na nas zachowanie ostrożności, zabezpieczenie odległości między stanowiskami pracy i zapewnienie bezpiecznej przestrzeni podczas przerw. Stąd decyzja, aby ograniczyć zespół pracowników do obecnego stanu . Jeśli zostanie podjęta decyzja o wznowieniu rekrutacji wiadomość zostanie zamieszczona na stronie fundacji wraz ze wszystkimi szczegółami warunków współpracy oraz wynagrodzenia. Przesyłamy życzenia Zdrowych, Spokojnych i Rodzinnych Świąt. Zespół Fundacji Dzięki Tobie

Jestem zainteresowana podjęciem pracy w fundacji, ale nie znalazłam informacji w jaki sposób zgłosić swoją kandydaturę. W jaki sposób odbywa się rekrutacja ? Czy odpowiadają państwo na wszystkie przesłane CV? Czy można umówić się telefoniczne?

@Monika

Dziękujemy za przesłane zapytanie. Na dzień dzisiejszy Fundacja nie prowadzi rekrutacji nowych pracowników. Jeśli podjęta zostanie decyzja o zwiększeniu dotychczasowego zespołu informacja zostanie zamieszczona na stronie fundacji wraz z instrukcją jak przebiegać będzie rekrutacja. Łączymy pozdrowienia

Jaka jest kultura pracy w Fundacja Dzięki Tobie?

Dziękujemy za przesłane zapytanie i zainteresowanie pracą w naszej fundacji. Na dzień dzisiejszy nasz zespół tworzą osoby, które współpracują razem od dłuższego już czasu. Wypracowaliśmy wspólne zasady głównie oparte na bezpieczeństwie pracy w czasie pandemii. Biuro jest czynne w godzinach 9.00-16.00 jednak każdy pracownik posiada klucz wejściowy co pozwala przyjść do pracy w dowolnym czasie, aby rozpocząć dzień według własnych upodobań. Można wcześniej wypić w spokoju kawę, zjeść śniadanie, porozmawiać z koleżankami z pracy. Nie ma też problemu, aby zwolnić się wcześniej lub wyjść w celu załatwienia swoich spraw. Przerwy każdy pracownik ustala indywidualnie według swoich potrzeb. Zależy nam, aby w czasie pandemii jak najmniej osób spotykało się jednocześnie w kuchni. Priorytetem jest dla nas dbałość o bezpieczeństwo stąd zasady kultury pracy dostosowaliśmy do rzeczywistości, którą dyktuje nam COVID.

Co wchodzi w socjal Fundacja Dzięki Tobie?

Dziękujemy za przesłane zapytanie. Jako Fundacja przede wszystkim wspieramy naszych Podopiecznych. Działamy na minimalnych kosztach, a tym samym nie posiadamy socjal dla pracowników. Na dzień dzisiejszy dla bezpieczeństwa w okresie pandemii nasz zespół działa w ograniczonym składzie i nie została podjęta decyzja o wznowieniu rekrutacji. Z życzeniami zdrowia . Zespół Fundacji Dzięki Tobie

kandydatka do pracy

Kiedy można liczyć na wznowienie rekrutacji do pracy w państwa fundacji?

@kandydatka do pracy

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej fundacji. Na dzień dzisiejszy Zarząd oraz Rada Fundacji ze względu na panującą nadal pandemię, nie podjęła decyzji o rozpoczęciu rekrutacji. Dla bezpieczeństwa obecnych pracowników, dysponując określoną powierzchnią pomieszczeń biurowych, nie zwiększamy obecnego zespołu. Jeśli zostanie podjęta decyzja o wznowieniu rekrutacji, poinformujemy o tym na stronie fundacji.

Zuza

Najlepsza fundacja w Poznaniu,najlepsi ludzie którzy pomagają dzieciom niepełnosprawnym w leczeniu,rehabilitacji,i zakupach sprzętów medycznych oraz w zbiórkach na operacje.????????

@Zuza

Bardzo dziękujemy za przesłaną opinię. Bardzo miło czytać takie ciepłe słowa. Pomimo pandemii staramy się ze wszystkich sił, aby nasi Podopieczni otrzymali niezbędne wsparcie. W tym miejscu pragniemy z całego serca podziękować naszym cudownym Darczyńcom, którzy każdego dnia pomagają nam pomagać. A dzięki takim miłym opiniom , będziemy pracować jeszcze intensywniej. Przesyłamy życzenia zdrowia. Zespół fundacji Dzięki Tobie

Hania

Czy Fundacja Dzięki Tobie jest OPP ? Czy można przekazać Wam 1% ?

@Hania

Szanowna Pani, dziękujemy za Pani opinię. Fundacja Dzięki Tobie z siedzibą w Poznaniu jest zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego nieprzerwanie od sierpnia 2015r., nadto od 2018r. Fundacja ma przyznany status organizacji pożytku publicznego, o czym informacja zawarta jest w KRS, ale także w jawnym rejestrze takich organizacji prowadzonym przez Ministerstwo Finansów . Z pozdrowieniami Zespół Fundacji Dzięki Tobie z siedzibą w Poznaniu

Zuza
@Hania

Tak.

Karol

Mieliście postój w firmie?

@Karol

Szanowny panie Karolu. Dziękujemy za przesłane zapytanie. W związku z panującą pandemią zmuszeni byliśmy znacząco zmniejszyć zespół , część osób w grupie największego ryzyka pracuje zdalnie, a w biurze , w okrojonym składzie, zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa pracujemy nieprzerwanie. Podsumowując fundacja nie miała postoju. W sposób nieprzerwany podopieczni mogli liczyć na nasze wsparcie. Łączymy pozdrowienia .

Aktualność
Rozlicz się sercem !

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Fundacja Dzięki Tobie?

Fundacja Dzięki Tobie

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w Fundacji. W odpowiedzi na zapytanie - całość wynagrodzenia jest wypłacana przelewem na konto pracownika. Informujemy jednak , że obecnie nie prowadzimy rekrutacji nowych pracowników. Jeśli decyzja Zarządu i Rady Fundacji ulegnie zmianie - o wznowieniu rekrutacji poinformujemy na stronie fundacji www.dziekitobie.pl. Życzymy dużo zdrowia w tym trudnym dla wszystkich okresie.

Kandydat do pracy

Jestem na etapie poszukiwania pracy . Chciałam się dowiedzieć ile wynosi wynagrodzenie za pracę w Państwa Fundacji? Gdzie można poszukiwać aktualnych ofert pracy i gdzie ogłaszana jest rekrutacja , bo na Gowork nie znalazłam .

@Kandydat do pracy

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej fundacji. Niestety na okres panującej pandemii nie prowadzimy rekrutacji nowych pracowników . Jeśli Zarząd i Rada Fundacji podejmą decyzję o zwiększeniu obecnego Zespołu - informacja zostanie zamieszczona na stronie fundacji www.dziekitobie.pl Z wyrazami szacunku Fundacja Dzięki Tobie

Dorota

Czytałam że z powodu bezpieczeństwa pracowników nie zatrudniają państwo nowych osób do pracy w biurze. Jeśli chciałabym pracować zdalnie ze swojego domu to można liczyć na pracę w fundacji ? Jestem zdecydowana od zaraz .

@Dorota

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie pracą w Fundacji Dzięki Tobie. Niestety osoby, które na czas pandemii pracują zdalnie są już naszymi wieloletnimi pracownikami , z dużym doświadczeniem. Nie ma możliwości, aby nowy pracownik nie przeszedł szkolenia i okresu weryfikacji , a ten jest możliwy wyłącznie w biurze fundacji. Z żalem zatem informujemy, że na dzień dzisiejszy nie ma możliwości podjęcia pracy w Fundacji Dzięki Tobie. Zapraszamy do kontaktu w późniejszym czasie. Łączymy pozdrowienia i życzenia zdrowia.

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Dzięki Tobie - Poznań

• Jak się pracuje w Fundacja Dzięki Tobie?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Dzięki Tobie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Dzięki Tobie?

Fundacja Dzięki Tobie
3.4/5 Na podstawie 68 ocen.