logo SafeKey

SafeKey

Warszawa

Opinie o SafeKey

Matulo 2016-05-18 11:46
Witajcie, jesteście w stanie powiedzieć mi ile jest w stanie zapłacić na stanowisko instalatora?
ponek 2016-05-25 19:46
Jeszcze dodam bo dopiero zauważyłem że wpisy są z początku kwietnia na instalatora to chyba mówi samo za siebie jeśli nie mogą znaleźć przez dwa miesiące nikogo do wiercenia w ścianie otworów to po..by są niezłe .
Pensje proponują ok 1800 czyli za taka pracę gdzie są non stop delegacje wielkie G...Dwóch gówniarzy otworzyło sobie firemkę i sodowa do łba strzeliła.
Naprawdę odradzam !!!
2
jarek 2016-05-27 06:27
Potwierdzam byłem na rozmowie jesooooooo ale pogięci ludzie , o pieniądzach ani słowa czyli pewnie jak napisał ponek MAŁO płacą.
Też zrezygnowałem !!!
SZV 2016-07-03 17:31
Dwóch PANÓW, nawet sympatycznych. Na rozmowie kwalifikacyjnej nie chcą porozmawiać o kasie, nawet nie mają ochoty sprecyzować warunków delegacji. Trochę zadufani w sobie, ponieważ mają zastrzeżenia, że na umówioną wizytę o określonej godzinie w wynajętej sali hotelowej, będącej miejscem publicznym kandydat na pracownika.....nie zapukał. Panowie gdzie Panów wiedza o zawodowym Savoir-Vivre. Wrażenia ....nijakie. Nie przechodzą do konkretów i nie lubią pytań technicznych. Nie mają parcia na zatrudnienie. Może to na razie sfera marzeń i pomysłów.
wert 2016-08-14 17:23
@jarek wiesz dla jednych to będzie mało a dla drugich duzo
Hanna 2017-08-08 19:24
Jak wygląda obecnie sytuacja w firmie? Czy ktoś aktualnie pracuje w SafeKey i chciałby podzielić się z innymi użytkownikami forum informacjami na temat swojego zadowolenia (lub nie) z pracy oraz panującej w niej atmosfery? Wasze doświadczenie może być pomocne dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w tej firmie.
Zostaw swoją opinię o SafeKey - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SafeKey