Opinie o BrandLine Group Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie BrandLine Group Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BrandLine Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BrandLine Group Sp. z o.o. w Poznań

rzeczowa

Witam. Pracowalam w blg. szczerze mowiac nie polecam nikomu. brak szacunku co do ludzi. (usunięte przez administratora)na magazynie duzo lepiej niz na dziale serwis, gdzie kadra zarzadzajaca zajmuje polowe teamu. (usunięte przez administratora)nikomu nie polecam. Joanna

Kazi
@szacunek jest,szybko zbieraj

I tu chcę powrócić do pytania które zadałem powyżej? Czy problem był, jest zgłaszany przełożonemu bądź osobie zarządzającej? Jaki jest realny wpływ wyżej wymienionych osób na ten problem? Co na to BHPowiec bo chyba obowiązuje? Jak wygląda też sprawa drugiej części wypowiedzi jak już poruszony jest temat?

Czy w BrandLine Group Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Maryla R
@Ulka

W 2022 były 2 bilety do kina. Tak każdy 115, staż nie miał znaczenia. (usunięte przez administratora)

Rumcajs

Trzeba być obiektywnym. W tej firmie jest całkiem dobrze! Jeżeli ktoś jest ściemniaczem, nie ma umiejętności i chęci do pracy to takiego nie zadowolisz. Zawsze wszędzie dobrze gnie nas nie ma zgodnie z powiedzeniem. Wykaż się, pokaż co umiesz, bądź pomocy i działaj. Oczywiście pensje mogłby być lepsze, socjal kuleje, zarząd bywa ciężki, ale dajcie spokój. Nie przesadzajcie z tym dramatyzmem. Dla mnie jest okej.

Kicia
@Madej

Bo to prawda

Rekrutacja Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 godzin.

Dzień dobry Interesują mnie dwie oferty pracy na podobne stanowiska specjalista. W jednej jest oferowany system kafeteryjny a w drugiej nie. Z czego wynika to zróżnicowanie i co jest dokładnie w tym systemie ? Czy są tam kursy i szkolenia oraz jakies dopłaty np posiłków? I drugie pytanie dotyczy umowy B2b. Widzę że w ogłoszeniu jest do wyboru umowa o pracę lub b2b i te same benefity są oferowane. Wjakiej wysokości jest opłacona opieka medyczna i ubezpieczenie przy b2b ?

Rumcajs

Madej Nowy wpis
@Rumcajs

I wszystko się zgadza Zarzad udaje ze placi to pracownik udaje ze pracuje. Nikt nie ma tutaj złudzeń

Kicia Nowy wpis
@Madej

Bo to prawda

Zwykły Janusz

Krótkie pytania cztery: 1. Czy to prawda, że są czytniki czasu w kuchni ? 2. Ile jest czasu na zjedzenie lunchu? 3. Gdzieś mi przemknęło, że firma jest producentem ? 4. Gdzie jest zakład produkcyjny ?

LOL
@Zwykły Janusz

Nie ma czytników w kuchni, przerwy są w normalnym czasie, tak jest to producent, a produkowane produkty są tam gdzie wyszko na tym siwieć (azja) ;)

Pracownik Nowy wpis
@LOL

Czytników nie ma w kuchni tylko przed kuchnia koło drzwi. Trzeba się odbić i potem kadrowa to sprawdza. Polowa ludzi i tak siedzi tam godzinami i się nie odbija więc wszyscy mamy wywalone na to. Najlepsze jak Łysy sprawdza czy ktos pali papierosy Dwadzieścia razy dziennie stoi przy recepcji a ludzie chodzą za budynek i tez maja to w d.......Przedszkole zupełne.

Krysia

Cześć. Junior SQL & Power BI Developer w teorii jakiegoś super doświadczenia mieć nie musi, przynajmniej tak rozumiem to po opisie z oferty. możecie przy tym bardzo proszę opowiedzieć o rozmowie? nawiązuje przy tym też do części technicznej, bo jestem jej ciekawa

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Stwierdzenie, że socjal mógłby być lepszy dotyczy każdego stanowiska bo byłby on od niego niezależny? Pytam w oparciu o ofertę dla Eksperta ds. Integracji Systemowej E-Commerce. chce ustalić wstępne zarobki, które w ogłoszeniu zostały nazwane atrakcyjnym wynagrodzeniem, lubię znać konkret, a socjal też jest wskazany

Cześć, na jakiej zasadzie będzie miał wypłacane wynagrodzenie sam grafik? Widzę teraz w ofercie ze strony na stanowisko seniorskie, ze zapewniane jest konkurencyjne wynagrodzenie, które odzwierciedla wysiłek i zaangażowanie pracowników. będę mieć podstawę i po projekcie byłaby wypłacana dodatkowa premia?

MPK Poznań

Dla zasłużonych mieszkańców z wieloletnim stażem w poznańskiej firmie przysługuje zniżka 10%. Wrócimy z tematem w przyszłym tygodniu. Trzymamy kciuki w znalezieniu nowego pracodawcy!

A z Pricigniem jak stoicie? Oferta na specjalisty od niego jest teraz dostępna i myślę czy by nie aplikować. 3 letnie doświadczenie, które okazuje się być warunkiem koniecznym posiadam, nawet je przekraczam, z góry więc spytam, na jakiej podstawie ustala się stawkę? Znacie może przedziały placowe?

Garniturek

Ciekawe czemu jest tam taka duża rotacja ? Co chwila się ludzie zmieniają.

@Garniturek

Wynika to z braku zaufania do pracowników oraz nieułożenia struktur. Jest to firma nazwijmy to "rodzinna"- dużo tutaj różnych,toksycznych sytuacji w kuluarach. Kierownictwo wysokiego stopnia zamiast ze sobą współpracować to często ze sobą rywalizuje. Jak ktoś się nie spodoba dyrektorce od Brandu to trafia na listę kontrolowaną i często trafia na listę "do zwolnienia". Firma pozbywa się często dobrych specjalistów ze względów, że ktoś komuś wyżej nie przypasował lub ma własne zdanie. Sposób rozstawania się z pracownikami też pozostawia wiele do życzenia.

Witam , jak wygląda dział IT w firmie ? Rekrutują? Jakieś możliwości rozwoju?

Bywają jakieś komplikacje względem feedbacku? Jaka mogę mieć pewność, że jednak mi go dadzą? Zależy mi na pracy jako specjalista ds. marketplace, chce aplikować. jeśli jednak nie będą zainteresowani to nie mogą mi tego napisać / powiedzieć wprost bym wiedziała czy szukać pracy gdzieś indziej? i czy możecie opisać pracę na tym dziale? warto się interesować?

Kandydatka

Rozmowa kwalifikacyjna przebiegła w bardzo dobrej atmosferze. Niestety osoba przeprowadzająca rozmowę daje puste słowa - cyt. "Do końca przyszłego tygodnia odezwę się czy wynik rozmowy jest pozytywny czy negatywny. Uważam, że każdy zasługuję na informację zwrotną i szacunek". Niestety po 2 tyg cisza, brak odpowiedzi na kontakt z mojej strony. Do teraz wciąż zastanawiam się co się stało z tym szacunkiem, upadł po wyjściu z sali po rozmowie? Z drugiej strony czytając wcześniejsze komentarze i opinie to może i dobrze się stało...

Ona
@Kandydatka

U mnie to samo. Sama rozmowa wyszła całkiem ok, poza stwierdzenie że jednak wola b&b niż uop. Niestety potem zero odezwu. Stanowiskowo było kierownicze, więc trochę słabo.

każdy po 115 na głowę? To w zasadzie staż pracy ma tu na cokolwiek wpływ? ktoś o niego dopytywał ostatnio i mnie tez teraz zaczął zastanawiać. Czy warto przepracować jakiś założony okres czasu? Jak człowiek jest wtedy doceniany?

Czy w BrandLine Group Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

nie występują.

@*

Nigdy nie występowały? Wiadomo w sumie czemu? To na co idą socjale w takim razie?

Mark
@Ewelina

Brak socjalu. Zamiast "karpiowego" dostaje się ferrer roche i 0,7 whisky (wątpliwej jakości)

@Mark

Kurcze no lepszy rydz już nic jak to mówią, chociaż ciekawe czemu akurat ferrer roche a nie raffaello czy coś innego.xd Ale teraz to ten socjal mnie zmartwił. Bo chyba to, co w KP określone zostało to jest tutaj zapewnione?

Nie każdy dostał :)

@:)

Chodzi o ten cały prezent? To jest jakieś rozgraniczenie kto może a kto nie? A odniesiesz się może do tego całego standardy socjalnego, o który spytałam?

@Ewelina

Ja nie miałam akurat nic , nawet życzeń na święta :(

@:)

potwierdzam

Bruce Lee

W tym roku były 2 bilety do kina...

Meksyk

Jedyne na co można liczyć to bilety do kina

Łucja
@Meksyk

Gdzie wy macie te bilety wpisane? Teraz mam przed sobą ofertę dla speca od e-commerce chyba nie widzę takiej opcji. Podkreślony został za to duży rozwój zawodowy, z perspektywy tego stanowiska jak należy go rozumieć?

Inia

Hej, a o którym stanowisku piszesz? Ja teraz jak patrzyłam na te ofertę dla asystentki która wisi to pisali w niej o kawie / herbacie, jakimś ubezpieczeniu, integracjach i tym podobnych. Do tego co to za inicjatywy dobroczynne? Czy ktoś by je omówił?

Ulka

a co było w poprzednim tak dla porównania, bo nawet nie wiem? Dosłownie każdy 115 zł dostał? Nie było to zależne od stażu pracy ani tym podobnych? jak to skomentowali?

Maryla R
@Ulka

TaTamta

Brak szacunku do pracowników, kontrola na każdym kroku, jak w międzynarodowej korporacji. W firmie panuje bardzo napięta atmosfera. Zarobki mizerne, mając na uwadze zakres obowiązków. Szczerze nie polecam, może to dobre miejsce dla zdesperowanych. Częsty (usunięte przez administratora) i naciski na wynik, mimo kiepskiego przygotowania pod względem narzędzi. Benefitów brak, poza Medicover Sport i opieką medyczną w bardzo okrojonym zakresie.

Czy w BrandLine Group Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Nie mam pojęcia tylko do jakiej nagrody teraz nawiązujecie? Możecie się jakoś szerzej co do niej odnieść? co jaki okres czasu bywa przyznawana, czego dotyczy? Jaka wysokość?

każdy dział, stanowisko jest inaczej gratyfikowany, wszystko zależy od indywidulanego uzgodnienia z przełożonym,

rekrutowany

Powiem tak. Trafiłem na rozmowę jako osoba która w 100% wpisywała się w wymagania i zapotrzebowanie firmy. Stanowisko wymagające doświadczenia. Podczas rozmowy gdy na pytanie o preferowane zarobki odpowiedziałem kwotą nieznacznie większą od minimalnej krajowej, Panstwo rekrutujacy mnie spojrzeli oscentacyjnie na siebie z tak zdziwioną miną, jak gdybym zawołał 20k. Niezależnie od wyniku rekrutacji miałem otrzymać informację zwrotną- nie otrzymałem. Żadna szanująca się firma, za stanowisko na które aplikowałem, nie stwierdziłaby, że zawołałem za dużo - na co dowodem jest w zasadzie firma konkurencyjna która tydzień później, z otwartymi rękoma zatrudniła mnie za ponad bagatela 1500zł NETTO wiecej niż wnioskowałem. Brak profesjonalizmu, nie polecam

Brak poczucia wartości i celów? Wyjaśnicie? Tak tu cos pisali o myślałam ostatnio czy by nie aplikować na to ogłoszenie dla asystenta na obsługę B2B. po prostu spełniam wymagania i dodatkowo mam właśnie doświadczenie w logistyce, co zawarte zostało tylko w mile widzianych… czy to wpłynie na zarobki? o podstawie myślę, ona jest do wynegocjowania jakoś?

Izabela Trojanowska

Pracowałam tam kilka miesięcy. Razi poczucie braku wartości i celów. Wszelkie istotne decyzje podejmowane są bez jakiejkolwiek opinii wśród załogi czy zespołu. Każdy sobie. Brak możliwości rozmowy czy też dyskusji bo mają strach przed dyskusją. Metoda postępowania jest prosta. Zawsze stawiać przed faktem dokonanym. Smutne podejście do pracowników. Inni pracodawcy otwierają się na work life balance. Tuta ni. Najlepiej żeby wszyscy pracowali wkoło zegara i najlepiej za najtaniej. Dać podwyżkę 200zl? Po co lepiej nie dać Zarbac jakiegoś nowego bez nauki i doświadczenie za 500zl więcej. Ale najważniejsze że nie daliśmy podwyżki. Benefity nie istnieją. Iluzja. Kilka miesięcy temu atmosfera była już gęsta z każdym dniem coraz gorzej. Pozdrawiam Iwonę i Władka z wymarzonej kwiaciarni

Wszystko i tak zależy od stanowiska i potencjalnego działu? Ja pytam w kontekście speca od e-commerce. W N. Mieście czegoś sobie szukam i widziałam właśnie ofertę na Kręglewskiego. Zastanawia mnie ten wskazywany tryb stacjonarny, nie ma opcji na hybrydę? Jeśli tak to dlaczego? i jakie są takie średnie zarobki na tym stanowisku w firmie?

Na hybrydę nie ma opcji, bo management ma chore podejście do kontroli nad pracownikami i brak zaufania do nich. Generalnie atmosfera jest średnia w firmie- często zakrawająca o (usunięte przez administratora)

Kamila
@pracownik

a tak ogólnie to ten model hybrydowy mieliście w ogóle testowany, że taka przezorność w tym kontekście powstaje? Ogólnie to widzę, że ta oferta o której pisze wyżej na e-commerce dalej wisi. Nikt się jeszcze nie zgłosił czy może tak trudno jest się dostać? wie ktoś?

Czy na temat pracy jako grafik produkcyjny ma ktoś opinie? Nie widzę żeby w ostatnim czasie jakaś się pojawiła, a oferta właśnie wisi na takim portalu. Pierwsza sprawa to kwestie zarobkowe, jakie są widełki? jedna Pani niedawno wspomniała, że ciężko jest starać się o podwyżkę. Czy zatem podstawa podczas rozmowy jest do wynegocjowania? Chyba ze po okresie próbnym? Czy taki występuje?

Zostaw merytoryczną opinię o BrandLine Group Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w BrandLine Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BrandLine Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BrandLine Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BrandLine Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BrandLine Group Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BrandLine Group Sp. z o.o.