brak logo

Tide Software Sp. z o.o.

Piaseczno

Opinie o Tide Software Sp. z o.o.

Ktoś 2016-01-23 11:31
Tide Software Sp. z o.o. to firma założona z chęci zysku i niespełnionych ambicji p. Tomasza M.

Właściciel pracujący wcześniej jako szeregowy pracownik w jednej z bardzo znanych w kraju firm (Comarch), przeliczył się sądząc, że jego umiejętności planowania, zarządzania, a nawet programistyczne są na tyle wystarczające, by kierować sztabem ludzi i przyjmować poważne zlecenia od Klientów.

Firma założona jedynie dzięki środkom unijnym zatrudniała kogokolwiek, byle zgadzało się na papierze. Pracownicy o niskich kompetencjach przekładali się na jakość produktów realizowanych przez firmę.

Projekty robione "na odwal" i "na wczoraj", a do tego przy ponaglaniu przez Klientów, ponieważ Pan Tomasz przyjmował więcej zleceń niż był w stanie zrealizować, okłamując zleceniodawców, że prace są w toku i trzeba nanieść jedynie końcowe poprawki. Pracownicy zostawali po godzinach, a nawet brali pracę do domu na weekend, byle tylko zrobić cokolwiek, co można pokazać Klientowi, by właściciel mógł go dalej oszukiwać, że jego zlecenie jest realizowane i to z najwyższym zaangażowaniem.

Firma chcąc zamaskować problemy finansowe brała kolejne zlecenia, "łatając" długi nowymi wpłatami z zaliczek, nie wykonując jednak nowych zleceń terminowo.

Klienci byli okłamywani co do możliwości programistycznych firmy. Pan Tomasz po kursach NLP potrafił zmanipulować przyszłych Klientów podczas rozmów, obiecując wykorzystanie najnowszych języków programowania, chociaż żaden z jego pracowników w danym języku nigdy nie pracował.

Douczanie polegało na znalezieniu informacji na ten temat w sieci.

Podsumowując: zero kompetencji, puste obietnice i pieniądze wyrzucone w błoto, a wręcz wyłudzone od Klienta przez właściciela.
Zostaw swoją opinię o Tide Software Sp. z o.o. - Piaseczno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tide Software Sp. z o.o.