Opinie o "DACHMUR" NOWOSIŃSKI SPÓŁKA JAWNA w Jabłonna

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie "DACHMUR" NOWOSIŃSKI SPÓŁKA JAWNA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "DACHMUR" NOWOSIŃSKI SPÓŁKA JAWNA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "DACHMUR" NOWOSIŃSKI SPÓŁKA JAWNA w Jabłonna

Fido

Witam jaka atmosfera panuje w pracy?

Mirosław Nowy wpis

Możesz napisać jeszcze raz? Bo niestety coś ucięło ;/

Arek Nowy wpis
@Mirosław

Pyta o atmosferę, przecież widać

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Dachmur Nowosiński Steczkowski sp.j.?

Bum Nowy wpis

Można się spodziewać pytania , czy nie pójdzie pan/ pani na Policję bo robimy przekręty na vacie i rejestrujemy pracowników na najniższą krajową. Pytanie drugie, płacimy 2,500 odpowiada to panu / pani , tak odpowiada , będę pracował nawet za mniej, CZY MACIE JESZCZE JAKIEŚ PYTANIA. Będę odpowiadał szczerze i szczerze jak w Sądzie.

Jaka umowa obowiązuje w Dachmur Nowosiński Steczkowski sp.j. podczas okresu próbnego?

DACHMUR

UMOWA O PRACĘ

Czym Dachmur Nowosiński Steczkowski sp.j. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Soto

W firmie nie ma żadnych dodatków , jak nie donosisz nie masz nic. Będziesz pracował przez cały czas za tą samą stawkę nawet 10 lat. Najgorszym dodatkiem do firmy jest konfident , wiadomo o kim mowa, dopóki gnida będzie pracować nie będzie dobrze. Jeżeli szefostwo trzyma takiego kabla , to widocznie oni są tacy sami. Bo swój do swojego ciągnie.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie "DACHMUR" NOWOSIŃSKI SPÓŁKA JAWNA kandydat na stanowisko Przedstawiciel handlowy - branża budowlana ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

A wystarczy być dobrym i solidnym pracownikiem i nie byłoby powodu do biadolenia bo may dobrą firmę i to jest ważne!

Largo
@Marek

To nic nie da że będziesz dobrym i solidnym niektóre osoby się nie zmienia i tym bardziej jesteś niewygodny bo możesz iść po podwyżkę i jakim prawem masz mieć więcej niż starzy pracownicy??? Zrobią wszystko byś nie miał albo doprowadzi pewien Pan do tego że zostaniesz zwolniony

Czy często w firmie Dachmur Nowosiński Steczkowski sp.j. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Largo

Głos decydujący ma Pan który jeździ na wycieczki i uwaga na niego sprzeda każdego do szefostwa nikt nie może mieć lepiej jak on, komentarze które padły o nim są prawdziwe, jeśli się ktoś zdecyduje łac go w pysk od samego początku i pokazać mu ze jest pracownikiem a nie kimś więcej a właściciele firmy są ok szkoda tylko że biorą pod uwagę tylko słowa jednej strony ale ta strona zrobi powie tak by było na jej korzyść jak ktoś się postawi i pozbędzie się go

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Dachmur Nowosiński Steczkowski sp.j.?

Mały

Styl jest taki że , firmą rządzą pracownicy, mogą Cię zwolnić jak im nie będziesz pasował lub nie będziesz tańczył ja Ci zagrają

Remik

Czyli warto zastanowić się nad agitacją?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Dachmur Nowosiński Steczkowski sp.j.?

Louis

Firma uwielbia donosicieli , będziesz kapował na kolegów, to będą wyjazdy, integracja,spotkania. Gruba koperta na święta, i prezent pod choinkę i zwrot kosztów do pracy.

Leszek

Gdyby każdy zajął się swoją pracą to nie trzeba się nikogo obawiać! A firma jest ok więc warto pracować

Daniel

Może, ale nie do nas....

Konfucjusz

Haha i ja pamiętam (usunięte przez administratora)sprzedawczyk i konfident.

Lolek
@Konfucjusz

W firmie są donosiciele,trzeba uważać co się mówi , zwrócić uwagę na starszych pracowników . Szczególnie na jednego z nich , wiadomo o kim mowa. Za dobre donoszenie firma stawia darmowe wycieczki do słonecznych krajów

Tonik

Zawsze można zmienić pracę jeśli komuś coś nie odpowiada.

Katarzyna

@Leszek Co masz konkretnie na myśli? Twoja poprzednia wypowiedź zdaje się nam mało mówić o pracy w firmie Dachmur. Dobrze by zatem było, gdybyś ją nieco rozwinął tak, byśmy lepiej wyrobili sobie opinię na temat tego pracodawcy. I pamiętaj, żeby na forum publicznym nie posługiwać się danymi personalnymi swoich współpracowników. @Adam Skoro twierdzisz, że Dachmur to dobry pracodawca, to może napiszesz nam jakieś argumenty za tym przemawiające?

Idealnych firm nie ma, ale Dachmur to dobry pracodawca.

Leszek

W firmie Dach-mur rządzą pracownicy, uwaga na nich , a szczególnie na p.Krzysztofa.

Katarzyna

Jak w tym momencie wygląda sytuacja w Dachmur Nowosiński Steczkowski? @Wujek Google, jak mamy rozumieć Twój wpis? Czy jesteś w stanie wypowiedzieć się na temat zatrudnienia w Dachmur Nowosiński Steczkowski? Jaka obecnie atmosfera panuje w tej firmie? Zachęcam do podzielenia się aktualnymi informacjami na temat tej firmy. Przypominam również o obowiązującym na forum Gowork.pl regulaminie zamieszczania postów. https://www.gowork.pl/regulamin

anna

A co z fakturą ZZ jest nie legalna znowu operator sieci wykasował wpis , zgłoszone jest do zarządu PIS, oni zajmą się wszystkim skończą się wakacje na ciepłych morzach

Wujek Google

Wszystkim, którzy mają chęć związać się z ta firma stanowczo odradzam.(usunięte przez administratora)

lechuu

wydaje mi się, ze oni jednak nie przyjmuja do pracy bez doświadczenie, wszedzie jest minium 2 lata tak naparwde.

Zostaw merytoryczną opinię o "DACHMUR" NOWOSIŃSKI SPÓŁKA JAWNA - Jabłonna

• Jak się pracuje w "DACHMUR" NOWOSIŃSKI SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy "DACHMUR" NOWOSIŃSKI SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

"DACHMUR" NOWOSIŃSKI SPÓŁKA JAWNA
2.1/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Modlińska 39
    05-110 Jabłonna