Opinie o Createit s.c. Borkowski Bartosz Fredrych Aleksander w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Createit s.c. Borkowski Bartosz Fredrych Aleksander. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Createit s.c. Borkowski Bartosz Fredrych Aleksander o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Createit s.c. Borkowski Bartosz Fredrych Aleksander w Warszawa

Ittlu Nowy wpis

Pracuję w createIT już ponad 2 lata. Dużym plusem jest fajna, luźna atmosfera, zawsze można liczyć na wsparcie - dla mnie to bardzo ważna kwestia. Dodatkowo możliwości rozwoju, benefity - dobrze mi się tu pracuje i mogę zdecydowanie polecić.

wizzard Nowy wpis

Bardzo dobrze pracuje się w createIT - ludzie, atmosfera - wszystko na plus. Proces rekrutacji przebiega szybko. Firma stawia na rozwój i szkolenia pracowników, oferuje dużo benefitów, integracji. Jestem zadowolony.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Createit s.c. Borkowski Bartosz Fredrych Aleksander?

abc198 Nowy wpis

Cześć, przeszedłem rekrutacje, (usunięte przez administratora) Umów o prace nie dają, tylko B2B. (usunięte przez administratora) Brak informacji o jakimś wypowiedzeniu, brak zapisów o jakimkolwiek urlopie, L4. Zmian w umowie nie wprowadzają żadnych, tylko gadają i na samym końcu mówią że nie zmienią niczego. Kasa przeciętna, żadne kokosy. Oczywiście odmówiłem. Po pół roku napisałem czy mogę zaaplikować (nie wiem może się coś zmieniło czy coś) , dostałem meila że nie podejmą ze mną współpracy ani teraz ani w przyszłości xD nigdy :D :D :D

Createit s.c. Borkowski Bartosz Fredrych Aleksander prowadziła rekrutację na stanowisko Senior Symfony Developer. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Polecanko

Serwus, niedługo stukną mi tu 2 lata i polecam firmę całym serduszkiem.

K

Pracuję w Create, atmosfera jak nigdzie indziej, przerabiałem wcześniej kilka innych firm i nigdzie nie pracowało się tak przyjemnie jak tutaj, ludzie niesamowici, nie ma parcia na ciężką pracę, można na spokojnie porozmawiać czy wyjść na zewnątrz pooddychać czy zapalić papierosa. Jeżeli potrzeba pomocy zawsze znajdzie się ktoś kto takową Ci zaoferuje.

Jak długo trwa proces awansu w Createit s.c. Borkowski Bartosz Fredrych Aleksander?

P

Mi zajęło 3 miesiące :) Ale dużo zależy od jednostki, są i tacy, co całe życie są na jednym stanowisku.

Opinia

Firma zajmująca się outsourcingiem IT, a nie programowaniem czegokolwiek i w czymkolwiek - to raz. Dwa - nie mają swojego działu rekrutacji/HR i zatrudniają słabe podrzędne agencje rekrutacyjne, by im szukały ludzi - to dwa. Słabe, nie innowacyjne i nudne technologie i takie same projekty (gł. web development w PHP i trochę wordpressa) - to trzy. Biuro na obrzeżach Warszawy do którego trudno dojechać - to cztery. Brak pracy zdalnej - to pięć. ODRADZAM po całości.

P
@Opinia

Wygląda na odpowiedź sfrustowanego pracownika xd A teraz coś odemnie. Pracuję, na atmosferę nie narzekam. Przelewy na czas. Firma ma swoje projekty, którymi się zajmuje, miałem okazję nad kilkoma pracować. Co prawda WordPress, ale na to stanowisko zostałem przyjęty. Nie rozumiem dlaczego nie ma możliwości pracy zdalnej, przecież ja pracuję zdalnie. W biurze nie byłem ani razu.

raczej_obiektywnie

czytam poprzednie opinie i oczom nie wierzę. pracuję tu co prawda od niecałych dwóch lat. trudno mi powiedzieć, jak było wcześniej, ale też trudno uwierzyć, że ktoś mógłby się aż tak zmienić... śmiem twierdzić, że niektóre opinie są o kant... więc tak: "robią szablony i pluginy na wordpressa, strony www i jakies aplikacje w dość małej ilości." // zliczając same tylko projekty szablonów wychodzi coś koło stówy na TF więc coś nie teges z tym "małej ilości". "dziwaki niektórzy tacy ze szkoda gadać" // problemy z komunikacją Autora? Ludzie jak to ludzie, są różni, ale nie widzę, aby byli dziwniejsi niż w innych miejscach, wręcz przeciwnie, nikt się nie czepia, dołków nie kopie, może nie ma czasu. "Komu bym polecił podjęcie pracy w tej firmie... hmm.. chyba młodym niedoświadczonym kompletnie absolwentom albo studentom na jakis płatny staż, można sie sporo nauczyć w sumie, głównie frontend, backend nie specjalnie." // ponownie widać podejście, Autor szuka darmowych szkoleń... Oj nieładnie prze Autora! Ciekawe ze studentami, bo z tego co wiem, to nie przyjmują studentów i juniorów. Może o czymś nie wiem... Tego pana "hm" to nawet mi się komentować nie chce, bo widać, że opinia mocno jednostronna. Znamienne, że pan 'hm' dodał opinię 26.10.2016, a pan 'Cornholio' 30.11.2016. to tak: # atmosfera spoko, sporo ludzi koło trzydziestki więc grono nie jest sztywne, można mówić wprost. # zarobki jak wynegocjowałem przy rozmowie, takie są. Co roku jest rozmowa, na której negocjuje się podwyżkę, dostałem. Choć fakt, czasami się te rozmowy mocno przeciągają, chyba dlatego, że "szefów" jest dwóch na dużo ludzi i rozmawiają razem ze wszystkimi. Zarobki zawsze mogłyby być lepsze, ale źle nie jest. # rozwój bardzo dobry, jeśli masz skilla. Senior devy są więc jest kogo zapytać. Jednak nikt tu nie siedzi obok i nie dyktuje. # projekty to w większości systemy spore więc raczej ok. # nadgodzin nie robię wcale jako developer, ale PMy siedzą często długo. polecam.

On
@raczej_obiektywnie

A ze starszymi niż 30 lat nie można rozmawiać wprost? nie ważny wiek i narodowość tylko charakter :)

Małgorzata
@raczej_obiektywnie

Witam! Czy dalej pracujesz w tej firmie? Jak ich podejście do pracownika? Organizują jakieś regularne szkolenia, kursy, inwestują w rozwój? Chciałabym się dowiedzieć jak najwięcej o firmie od kogoś, kto wie jak naprawdę jest, a nie od osób, które ewidentnie nie pałają sympatią do firmy. Proszę o odpowiedź, jeżeli znajdziesz chwilkę czasu.

****
@Małgorzata

Wszystko zależy od stanowiska. PM i ludzie okołoprojektowi mają regularnie organizowane warsztaty lub niejednokrotnie często ich pomysły trafiają do firmy. :)

Tymon

Mam zdanie , że pracując w bardzo dobrej firmie trzeba się starać. Nie każdy tak chce i stąd takie oczernianie.

Jerzy

Nieszczęśliwych i maruderów wszędzie można spotkać. Niestety nie potrafią docenić tego, że pracują w bardzo dobrej firmie.

tomtommy

Pracuję w tej firmie od trzech lat. Nie zamierzam zmieniać miejsca pracy... Dużą zaletą jest elastyczność warunków. Po zbudowaniu zaufania i terminowym realizowaniu (!)projektów, mam możliwość pracować zarówno w biurze jak i zdalnie. (Choć wiem, że nie we wszystkich przypadkach jest to możliwe - czasami klienci wymagają pracy na miejscu). Podoba mi się podjeście do pracowników, jest tu zdecydowanie luźna atmosfera. Do tej pory zawsze mogłem liczyć na zrozumienie kwestii prywatnych. W przypadku kłopotów prywatnych nigdy nie robiono mi problemów z wcześniejszym wyjściem, bez problemu praca zdalnie. Zarządzanie na zasadach parnerstwa, nic nie stoi na przeszkodzie by coś obgadać lub zgłosić uwagi. Jasne, że zdarzają się problemy, szczególnie gdy trzeba szybko zamknąć projekt... Ale tak jest chyba wszędzie. Nie rozumiem niektórych wypowiedzi, które się tu znalazły. Nigdy nie miałem problemów z wypłątą wynagrodzenia, otrzymywałem wszelkie narzedzia, które były mi potrzebne do pracy. Ba firma nawet pare razy wsparła mnie szybszym przelewem… Faktem jest, że w createIT docenia się pracowników samodzielnych, a jeżeli ktoś nie potrafi zorganizować swojej pracy i nie jest pewnien swojego doświadczenia to zdecydowanie polecam mu typową korporację! Lubię atmosferę w CREATEIT S C BORKOWSKI BARTOSZ FREDRYCH ALEKSANDER za: atmosfera, elastyczny czas pracy, możliwość bycia samodzielnym

Sam oceń

Pracuję dla createIT od ponad 3 lat, a w branży siedzę ponad 15 lat więc dość dobrze potrafię ocenić pracę fajną, ciekawą i ambitną, od pracy u 'Januszy Biznesu'. :) Nigdzie się nie wybieram, ponieważ ostatnie, co można tu spotkać, to typowo polskie januszostwo. To praca, w której czuję, że żyję, nawet jeśli to wymaga ode mnie sporego zaangażowania. :) Lubię pracę w createIT, nie tylko ze względu na to, że tu zawsze coś się dzieje, ale również ze względu na świetny zespół. Młodych, ale ambitnych (!) ludzi, którzy lubią mieć wpływ na cele i wyniki swojego miejsca pracy, którzy się angażują, rozwijają z projektu na projekt, nie narzekają biernie na "szarą codzienność", ale sami tworzą swoją kolorową rzeczywistość, tym przypadku - pomarańczową! ;) Nie dziwi mnie część negatywnych opinii na goworku. Nie każdy umie odnaleźć się w firmie, gdzie realnie masz wpływ na to, co się w nie dzieje, a nie spędzasz cały dzień w toalecie lub na lunchu. createIT to na pewno nie korporacja. Jeśli lubisz korporacje, nie odnajdziesz się tu. Ale jeśli zawsze czułeś/-aś, że chciałbyś/-łabyś pracować w firmie, gdzie Twoja praca realnie wpływa na miejsce pracy lub na Twoich współpracowników, to zdecydowanie miejsce godne polecenia. Uwaga: - faktycznie nie uświadczysz tu nie-wiadomo-ile zewnętrznych szkoleń, chyba, że udowodnisz, że mają one sens. Jednak każdy junior i mid rozwija się w tej firmie bardzo szybko, jeśli cokolwiek kuma oczywiście..., ze względu na to, że pracujemy tu zespołowo i zawsze mamy seniorów zaangażowanych w projekty, którzy czuwają nad jakością kodu i logiką. Stąd spokojnie zaryzykuję stwierdzenie, że "szkolenia wewnętrzne" są tu na porządku dziennym... - przygotuj się na dużo wrażeń i dużo projektów, zleceń nie brakuje, zadań też. - pamiętaj, że to jednak gikowa firma więc różnie bywa z imprezami :D Są, ale w rozsądnych odstępach czasu, bo część ludzi z firmy bardzo lubi się bawić, ale część woli święty spokój!!! ;) - mamy te banany i takie tam... - Właściciele ciągle zabiegani, ale pilnują, ewidentnie oczekują wyników. Ja to sobię chwalę. Da się z nimi spokojnie dogadać, nie ma zamkniętych drzwi, nie ma obnoszenia się z 'top management, prezesami' itp., wszyscy mówią sobie po imieniu, jest luźna atmosfera. Ale też nie ma przedszkola i nikt nad nikim nie siedzi, jeśli tego w pracy/do pracy potrzebujesz. Tu, jeśli Cię zatrudniają, to dlatego, że wierzą, że masz mózg i potrafisz sam myśleć... O na dowód, że chyba jednak jest nieźle (nie tylko mnie), jest to, że mamy kilka osób, które zmieniły pracę, a potem wróciły do createIT, zarówno wśród devów jak i w innych działach :D Osobiście polecam.

Trev

Pracuję z CreateIT od kilku lat, na początku współpraca na freelancie, od dwóch lat jestem na etacie. Pracuję cały czas zdalnie i nie ma z tym najmniejszego problemu (chłopaki wyznają zasadę whatever works best). To co podoba mi się najbardziej, to fakt że z Olkiem i Bartkiem zawsze będzie konkretnie i do rzeczy. Jest jakiś problem - idziesz go wspólnie rozwiązać, zawsze można się spodziewać, że nie zostaniesz z czymś na lodzie (czy to ciężki klient, czy nie twoja działka w pracy etc.). Coś Ci nie pasuje, potrzebujesz sprzętu, szkolenia - idziesz do szefów i jest. Sama atmosfera jest bardzo w porządku, team działa jak team i ludziska na prawdę współpracują ze sobą. Nie ma sytuacji, że kiedy potrzebujesz pomocy to jej nie otrzymasz. Jest po prostu luźno i po ludzku, ludzie chodzą uśmiechnięci. Finansowo wszystko gra, nie ma opóźnień w wypłatach, stawki są w porządku. Jeżeli zasłużyłeś na premię to na pewno ją dostaniesz. Podsumowaniem niech będzie to, że mimo innych propozycji nadal jestem z CreateIT i tak na chwilę obecną zostanie :)

narkeli

Pracuję w createIT od 3 lat. Największa zaleta pracy tutaj to świetna atmosfera, możliwość uczenia się nowych rzeczy i sprawdzania swoich umiejętności w nowych projektach. O ile angażujesz się w swoją pracę, a nie podchodzisz do niej jak do smutnego obowiązku, który trzeba odbębnić to będzie Ci tutaj bardzo dobrze :) Jak chyba w każdej firmie IT czasami zdarza się, że kiedy jest deadline projektu trzeba zostać w pracy dłużej, natomiast nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby ktoś miał problem, gdy po wieczorze spędzonym w pracy chcę następnego dnia wyjść wcześniej, przyjść później albo pracować zdalnie. Obaj szefowie starają się prowadzić politykę otwartych drzwi - z każdym problemem można się do nich zwrócić. Natomiast generalnie im więcej z siebie dajesz firmie tym więcej do Ciebie wraca :) Chcesz godzinę dziennie poświęcać na naukę nowej technologii? - ok. Może kiedyś będziesz miał ochotę, żeby opowiedzieć o tym reszcie zespołu podczas obiadu i inni też się czegoś nauczą. Chcesz pracować w innych godzinach pracy albo zdalnie? - ok, pod warunkiem, że dowozisz projekty w terminie, w dobrej jakości i dasz sobie radę bez seniora u boku. Chcesz wychodzić codziennie na godzinny spacer nad Wisłę i grać 3 mecze w piłkarzyki? Ok, pod warunkiem, że Twój projekt na tym nie ucierpi. Chcesz podszkolić się z angielskiego? Ok - mamy od kilku tygodni native speakera zatrudnionwego specjalnie dla pracowników. Generalnie: jeśli przez "luźną atmosferę" rozumiesz brak obowiązków i kodowanie dla przyjemności tylko tego na co masz akurat chęć i "zajawkę" - hmm... poszukaj może jakiejś pracy w korpo :D bo bycie z kimś takim w jednym zespole to udręka (been there done that). Jeśli starasz się wykonywać swoją pracę dobrze, dowozisz projekty i chcesz się rozwijać - createIT odwdzięczy Ci się fajną atmosferą, świetną strefą socjalną, premiami i projektami, które nie są nudne.

Cornholio

Zgadzam się w 100% z przedmówcami, szczególnie z tym co napisał coder. Udawany luz, a tak na prawdę atmosfera napięta jak baranie jaja. Dobre tylko pierwsze wrażenie, potem jest już tylko gorzej. Nie traktują pracowników poważnie, nie płacą na czas, trzeba się upominać o każdą fakturę. Panuje totalny chaos! 3-4 osoby zajmują się 1 prostym tematem i żadna nie potrafi załatwić sprawy od początku do końca. Chcesz pogadać konkretnie, to dopowiadają korpo-bełkotem i ściemą, której nie łyknął by nawet gimnazjalista. Jak widzicie kwotę na w ogłoszeniu 10 000, to odejmijcie jedno zero. Więcej zarobicie na kasie w Tesco. Dla tego czuję się zobowiązany ostrzec kolegów z branży. Dajcie sobie spokój. Szkoda waszego czasu i nerwów.

coder

Firma prowadzona przez dwóch chłopaków z Torunia, w zamyśle to miała być taka nie-korporacyjna kameralna firma, robią szablony i pluginy na wordpressa, strony www i jakies aplikacje w dość małej ilości. Na drzwiach naklejka uni europejskiej więc wiadomo jakies naciagane projekty żyby dostać kase. Teraz z Narbutta przenoszą sie na jakąś boczną uliczke za Czerniakowska, gdzies przy wisle, do domu jednorodzinnego. Wiec atmosfera jeszcze bardziej kameralna no i dojazd gorszy. Pracowalem kilka miesiecy i moge powieniec ze firma ma dużo minusów i kilka plusów. Minusy: -umowy śmieciowe na kwoty mniejsze od zarobków sprzątaczek -zero jakichkolwiek bonusów, dodatków -brak szkoleń -brak możliwości awansu czy jakiegoś rozwoju -praca czasami nadgodziny - niepłatna -godziny pracy 10.00 - 18.00 Plusy: -w miare dobra atmosfera pracy, chociaż po zmianie pracy stwierdzam ze nie byla w cale taka dobra jak mi sie wydawalo na poczatku -mozna podpatrzec jak robi sie szablony wordpress i pluginy, jest kilku dobrych frontendów wiec jak mają dobry dzien to mozna cos podejrzec -w miarę mili ludzie chociaż dziwaki niektórzy tacy ze szkoda gadać Komu bym polecił podjęcie pracy w tej firmie... hmm.. chyba młodym niedoświadczonym kompletnie absolwentom albo studentom na jakis płatny staż, można sie sporo nauczyć w sumie, głównie frontend, backend nie specjalnie. Osobom bardziej ambitnym radził bym nie marnować czasu, lepie szukac dłużej i trafic gdzieś do poważnej wiekszej firmy gdzie są jakieś perspektywy niż dorabiać w createIT, bo co jak co ale pieniędzy to tam sie nie zarobi. Chłopaki na początku sie chwalą że u nich jest luzna atmosfera że nie są korporacją, tylko że w praktyce to atmosfera jest taka jak w wiekszasci małych firm, siedzi sie w pracy dłuzej niż w korporacji (nadgodziny nie płatne), a zarabia mniej, więc to taki troche cwany sposob przedstawiania firmy przez właścicieli. Chyba coraz trudniej bedzie im znalezc normalnych ludzi bo rynek raczej sie poprawia niż pogarsza a w IT warunki robia sie w firmach w Warszawie bardzo dobre. Więc podsumowując raczej polecałbym szukanie czegoś innego, jak juz słąbe pieniądze to chociaż wieksza firma, szkolenia rozwój itd.Ocena dostateczna za to że nie było jakiejś tragedii ale w sumie to mierna obiektywnie powinna byc jak na IT Pzdr były pracownik createIT :)

hm
@coder

Pracowałem w firmie ponad dwa lata, oto moje spostrzeżenia: # Brak senior developerów # Brak premii # Brak możliwości rozwoju # Brak szkoleń # Bardzo dużo bezpłatnych nadgodzin # Brak ambitnych projektów # Brak możliwości pracy zdalnej # Benefity tylko dla „swoich” osób w firmie # Problemy z dostępem do internetu # Bardzo kiepskie zarobki # Oprogramowanie polegające na nadużywaniu licencji Adobe oraz ciągłym resetowaniu 30 dniowego okresu próbnego PHP Storm. # Przestarzałe technologie # Niechęć wobec optymalizacji # Nerwowa i sztywna atmosfera Dołączam się również do kolegi z nickiem "coder". Zdecydowanie odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Createit s.c. Borkowski Bartosz Fredrych Aleksander - Warszawa

• Jak się pracuje w Createit s.c. Borkowski Bartosz Fredrych Aleksander?

Zobacz opinie na temat firmy Createit s.c. Borkowski Bartosz Fredrych Aleksander tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Createit s.c. Borkowski Bartosz Fredrych Aleksander?

Createit s.c. Borkowski Bartosz Fredrych Aleksander
3.7/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Filtrowa 23
    87-100 Warszawa