ETO MAGNETIC

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ETO MAGNETIC

Czytam te wypowiedzi i zero konkretów. Nikt nie napisze ile się zarabia na danym dziale. Idę na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko magazyniera i dowiem się dopiero ile zarobię dopiero ,gdy do mnie oddzwonią z propozycją pracy, o ile oddzwonią.

Pracow ik

Są linie gdzie pracownicy firmy nie chcą chodzić "gościnnie " ze względu na liderów . .. czy ktoś się w końcu tym zainteresuje?

Nowa

Chciałabym dowiedzieć się czy na zakładzie jest gorąco? Na jakie pieniądze i benefity można liczyć? Czy ciężko dostać pracę w Eto?

Helenks

Ten kieras z jakości (usunięte przez administratora), najgorszy ever jakiego widziałam. Nikt nie widzi że to przez niego zwalniają się ludzie?

Kgd

A czemu niektóry dziewczyny moga mieć pomalowane długie paznokci a niektóre nie można, albo mus włosy związane a inne osoby nie musza, my pracujem na sensore a niektóre osoby lepiej trakowane. To źle że taka różnica w traktowanie. Tak w lini wszystkie powinni być traktowane tak samo.

@Kgd

Niektóre panie mają tak długie paznokcie, że nie są w stanie pracować na wszystkich stanowiskach. Taka prawda...

Lato

Masz rację i nikt nie zwraca na to uwagi.

@Lato

A powinni zwracać uwagę. W końcu chyba obowiązują jakieś normy i dresscode w firmie. Czy wolna amerykanka i każdy ubiera sie jak chce?

Zdziwiona
@Paweł

Są linie gdzie obowiązują szczególne wymagania np obowiązkowe rękawiczki czy krótkie paznokcie ale i tak dziewczyny mają to gdzieś. Kiedyś sensor to była ważna linia i pilnowali tam a teraz luz. Ostatnio przechodziłam i przeżyłam szok jak pani na nawijarce pracowała w rękawiczkach. Oni mają najcieńszy drut w firmie a tutaj rękawiczki. Kiedyś to było nie do pomyślenia. Ale skoro przełożeni nie reagują.

Zdziwiona
@Zdziwiona

To chyba nie możliwe żeby pracować w rękawiczkach na nawijarce na linii sensor.

Miśka
@Paweł

Każdy jak chce a tak nie powinno być

Sylwia
@Zdziwiona

A czemu ogólnie? Wiesz może? No bo trochę dziwne, że nie można.

Sensor
@Sylwia

Przyjdź na linie Sensor i zobacz jaki jest drut to będziesz wiedziała dlaczego. To najcieńszy drut i bardzo łatwo go uszkodzić.

Renata

A co tobie do tego? Skoro im nie przeszkadza to chyba nie jest tak jak mówisz, i sobie radzą?

Oksana
@Renata

Cześć. Przez jaka firmę można pracować na Magnetik

@Oksana

Masz na myśli że nie przyjmują bezpośrednio tylko trzeba aplikować przez agencje? Trochę słabo. Na jakie stanowisko chcesz aplikować?

Pracow ik

Dobrze,że Pani brygadzistka Pani B. wróciła, pracuje się doskonale. Zero stresu, wutłumaczy i wszystko na spokojnie. Takich brygadzistek ze świecą szukać. Można pracować i doceniać takich ludzi...

Krystyna
@Pracow ik

powiedz mi prosze bo nie rozumiem, przez chwile byla inna brygadzistka i z nia bylo gorzej ? ta byla tylko na jakims urlopie ? czy zatrudniajac sie zawsze trafi sie na pania B czy sa tez inne osoby ?

Była
@Krystyna

Szkoda p. B.daje sobą manipulować i kierować leniom i nierobom które mają dużo do powiedzenia.Moze p.B. większa kontrola nad właśnie tymi osobami którym najlepiej wychodzi gadanie i lazenie bo do norm to im daleko.Jak to się ma do osób ktore uczciwie pracują? Żadna z poprzednich brygadzistek sobie na to nie pozwoliła może dlatego jak uslyszaly ze p.B. wraca to piszczaly z radosci bo bedzie kim manipulować.Zycze więcej samodzielnosci w podejmowaniu decyzji.

Przezorna

Zaczęły się kontrole wychodzących na przerwy,chyba krucho jest z pracą,szukają pretekstów do zwolnień

@Przezorna

Przecież już zwalniają od jakiegoś czasu wiec po im pretekst.

Spionim
@Przezorna

No w końcu, bardzo dobryj pomysł. Bo niektórzy pani EVM mogą sobie pozwolić chodzić co 2 godziny na przerwę po 20 min. I wątpię że oni non stop wybijają się.

Kaja
@Spionim

Nie tylko EVM...

@Spionim

Gdyby zaczęto kontrolować długości przerw technologów, działu jakości i pań kadrowych jedzących przy biurkach, które też się nie wybijają na przerwy, to byłby lament dopiero ;)

Nic
@Kasia

I dodać można jeszcze dział logostyki, bo czasem się na nich czeka i czeka i czeka ...

Nie rozumiem tej debaty.Oczywiste jest ,że osoba która w danym.momencie nie świadczy pracy ,znajduje się na przerwie,ma obowiązek wybicia sie na tą przerwe.Nie ma to nic wspólnego z tym czy jest duzo,czy malo pracy.Obowiazkiem każdego pracownika jest wybijanie sie na przerwach ,tym bardziej,ze za przerwę pracownika pracodawca rowniez płaci.

Iza

Uczciwi pracownicy ,nie mają takich obaw

Nqkd

Jak teraz wygląda sytuacja z przedłużaniem umów po okresie próbnym?

Krystyna
@Nqkd

a co, był z tym jakis problem wcześniej ?

Trybik

Pani brygadzistki z dwóch linii evm,to jedna wielka pomyłka.Narzuca kary i nakazy na poziomie przedszkola,wprowadza niepotrzebny haos i wywołuje konflikty.Nikt z nas nie podpisywał odpowiedzialności zbiorowej za błędy jednostki ale ona widzi to inaczej. Doprowadziła wiele osób do płaczu i to nie tylko nowych pracowników,ludzie zaczęli brać leki uspokajające,a chyba szefostwu nie o taki komfort pracy chodzi.Ma znikomą wiedzę na temat pracy na evm,na żadnym ze stanowisk nie przepracowała nawet minuty,a żądania co do ilości ma z kosmosu,bo nie wie ile ,czego,realnie można zrobić.I to ciągłe wydzieranie się na wszystkich, ciągłe pretensje, szantażowanie obniżeniem oceny...nie mogę zrozumieć,jak dyrektor, jednak człowiek o dużej inteligencji i wysokiej kulturze, pozwolił ,by ktoś tak apodyktyczny,o zapędach dyktatorskich miał pod sobą ludzi.Gdy się ją porównuje do poprzedniej brygadzistki,to dostaje szału ale prawda jest taka, że między paniami jest ogromna przepaść.Pani B. wiedziała wszystko o liniach i maszynach,potrafiła na każdej pracować i niejednokrotnie to robiła, potrafiła je przezbrajać i dokonać drobnych napraw,a Ta pani potrafi co najwyżej wcisnąć start,o aspekcie ludzkim nawet nie wspomnę,bo tu to już jest dramat Szkoda, że wszyscy , bojąc się w aktualnych czasach o robotę, mówią o tym wszystkim po kątach ale nikt się głośno nie odezwie. To jest osoba, która nie powinna mieć, żadnej władzy i żadnych podwładnych pod sobą,bo się do tego nie nadaje i może zacznijmy mówić o tym głośno. Proszę administratora o nie usuwanie tego wpisu,bo daje on też jakiś obraz o firmie osobie szukającej pracy,a praca w ETO jest okej,zarobki nie najgorsze ale nie zazdroszczę nowej osobie jeśli trafi na linię do tej osoby.

Maniek
@Trybik

Serio?

@Trybik

Spokojnie, poprzednia Pani B z EVM niedługo wraca. Odliczam dni bo mam nadzieje ze znów bedzie na EVM. Jedna z najlepszych Tam osób i bardzo konkretna, doświadczona.

Mała

Chciałam zapytać jak pracuje się u was w zakładzie,czy warto zawracać sobie głowę podjęciem pracy ,jakie ewentualnie zarobki pozdrawiam

@Mała

Praca na trzy zmiany. Na liniach zmieniamy się raczej codziennie stanowiskami więc też nie ma takiej monotonii, co daje też możliwość stania i siedzenia. Co najważniejsze nie ma pracy taśmowej. Pracujemy przy montażach lub maszynach. Można słuchać muzyki przez słuchawki co też jej atutem bo czas leci szybciej i przyjemniej. Atmosfera przyjemna. Zarobki rozne, zależy jaka linia i jakie wyrobienie.

Mała

A cos więcej....

Entli
@Mała

A co Cię interesuje? Zadaj pytanie.

Daswidania

Ta fajno jestem już trzeci miesiąc i ani razu nie siedziałam

Wysoki

Ukraina w czasie wojny a brygadzista zabrania słuchać wiadomości a w zakładzie pracuje więcej Ukraińców niż Polaków

@Mała

Co prawda pracowałem ponad rok ,ale jest wiele plusow,jak palisz mozesz wychodzic ile razy chcesz nikt sie nie gorączkuje o to,jak nie chorujesz masz kilka dodatkow,atmosfera na plus

Zła

Proszę o wyjaśnienie! Dlaczego piszecie, że są paczki na święta jak ich nigdy nie było dla pracowników produkcji? Po co te kłamstwa w ofercie pracy?

@Zła

Paczki świąteczne wydawane były wielokrotnie podczas spotkań mikołajkowych dla dzieci naszych Pracowników, na przykład ostatnio w postaci spotkania w Restautracji Letniej w ZOO wrocławskim. W zeszłym roku niestety ze względu na pandemię koronawirusa nie było możliwości zorganizowana podobnego spotkania.

@ETO MAGNETIC

Aa to trzeba dodać, że tylko dla dzieci i co 2 lata bo to strasznie wprowadza w błąd potencjalnych kandydatów. A co do poprzedniego roku można było dać bony!

Były bony świąteczne

Hmmm
@Norma

"Bon świąteczny" ...też nie dla wszystkich...

@Norma

Tutaj nie mówi się o bonach tylko o paczkach świątecznych! Czytamy uważnie Pozdrawiam

Kala
@Norma

Dla pracowników były jak spełnili warunki, pani chodzi o bony dla dzieci.

Praca

Pączki są od zawsze

@Zła

Przewaznie sa to nagrody frekwencyjne

@Brzydal

Taka prawda kto choruje ,ten dodatkow nie ma ,ale jak dla mnie osoby palące jak ja, mogly wychodzic kilka razy dziennie i nikt nie robil z tego problemu,wiec tu tez jest na plus wychodzidz ile chcesz i kiedy chcesz sa tez plusy

Belle

Brygadzistki lub dyrektor powinni zwracać uwagę osobom które mają maseczki pod nosem bo tak założone nic nie dają. Więc albo podchodzimy poważanie do tego albo udajemy.

Ktoś
@Belle

Podobno posypały się przez to pierwsze naganny

Maska
@Ktoś

I bardzo dobrze. Mamy prawo czuć się bezpiecznie przychodząc do pracy.

BrawoTy
@Maska

Mamy chyba inny punkt widzenia bezpieczeństwa w pracy. Dezynfekowane są tylko biura i stołówka a stanowiska pracy już NIE. Pewnie covid tam nie dociera! A może widziałaś żeby ktoś przecierał kiedyś sapa? Którego dotykasz minimum cztery razy dziennie. Tą maseczkę którą otrzymałaś od pracodawcy powinno się używać do zwilgocenia czyli jakieś 1-1,5h a Ty masz ją 8h na twarzy! Może jesteś wyjątkiem i nie przykleja Ci się do twarzy. Tak że tę bardzo czujesz się teraz bezpiecznie jak inni mają ją właściwie na nosie?

Idk
@Belle

Pomijajac fakt, że przepisy wewnętrzne, które wprowadził nasz pracodawca są nadal NIEKONSTYTUCYJNE, to czy weźmie Pani/Pan za mnie odpowiedzialność, jeżeli z powodu niedotlenienia wynikającego z 8-godzinnego noszenia maseczki "chroniącej" przed śmiertelnym wirusem zasłabnę i uderzę się w głowę?

Maska
@BrawoTy

Oprócz maseczek które daje pracodawca sama też kupuję i jeśli czuję, że maseczka jest wilgotna to zakładam nową. Robię to dla własnego bezpieczeństwa i komfortu. Maseczka ma zakrywać usta i nos bo tylko wtedy spełnia swoją funkcję. I cieszę się, że w końcu pracodawca podszedł poważnie do problemu. Wszystkim jest niekomfortowo w maseczkach ale niestety nie można tego lekceważyć. Jesteśmy odpowiedzialni za siebie ale również za innych. A co do sapu to wystarczy kupić płyn dezynfekujacy, mieć w kuferku i używać w razie potrzeby.

Ida
@Maska

Mam wrażenie że wciąż tylko jedna osoba na tym forum wypisuje o problemie z maskami. Ile można tego słuchać kobieto? Maska chroni, śmieszna jesteś. Weź ubierz gazową na siebie. To będzie coś. Naprawdę głupota ludzka mnie przeraża a zwłasza w tym zakładzie.

Keri
@Ida

Wiele osób czuje się zagrożonych tylko boją się głośno mówić bo są wyśmiewane. Co widać na Twoim przykładzie.

Praca
@Ida

Masz złe wrażenie

Wysoki

Człowiek po pracy zostaje pociągnięty do odpowiedzialności za czyjś błąd zastanawiam się czy jak będąc w domu zostanę pociągnięty do odpowiedzialności za kradzież nie będąc w firmie na całym świecie stosuje się kary dla sprawców a w tej firmie pani na cechowania popełniła błąd z liderem na zmianie a wszyscy za to odpowiadają zdaniem brygadzistka .Mam pytanie czy nie lepiej ukarać winnych kara; odbiór premi zakaz pracy w nadgodzinach jak ktoś straci na pensji to się nauczy jeżeli pracownik popełnia błąd w tygodniu z liderem na linii to co pracownik może zrobić bez nadzoru w sobotę

Prawda
@Wysoki

Ciekawy czy dyrektor wie o tym jak brygadzistka jednym pozwala słuchać wiadomości przez słuchawki a innym nie jednym karze wypełniać godzinówki a inni nie muszą człowiek ugryzie batonik na linii to afera przez brygadzistke ale jak sama spożywa w biurze a nie na stołówce to ok.

Luck
@Wysoki

Każdy może popełnić błąd bo jesteśmy tylko ludźmi, ale co do tego ma lider jak piszesz? Nikt nie stoi nad nikim 8 (usunięte przez administratora)

Trybik
@Luck

Lider nie ma nic,nie jest wszechmocny.Brygadzistki powinny robić kontrolę ale nie chcą,bo boją się odpowiedzialności. Podejrzewam, że dyrektor o niczym nie wie ale mistrzyni owszem bo jej pupilka poinformowała ją o swoich decyzjach i.... zamiotla pięknie pod dywanik

Dyskryminacja
@Prawda

Taka prawda wszystkie jedzą i wszyscy co tam siedzą i jeszcze co najlepsze to tobie zwracają uwagę za nie przestrzeganie php i regulaminu dotyczy też przerw

Ja.

Czy ta firma jest normalna? Pracuje w firmie już 3 tydzień, chcąc nie chcąc okazało się że mam uczulenie na metale tam panujące, już dwa razy się zwalniałam z pracy w ciągu jej trwania, ponieważ mdlałam i bardzo źle się czułam, aktualnie mam L4 przez tą alergię i nakazaną zmianę pracy. Wczoraj zaniosłam wypowiedzenie. Z chęcią mogłabym z dniem wczorajszym tą umowę rozwiązać, niestety 14 dni to 14 dni. Mam zlecone przebywanie na świeżym powietrzu bo jestem trochę podtruta tymi metalami. Przychodzi do mnie właśnie Pani jako przedstawiciel firmy skontrolować moje L4 i to czy grzecznie siedzę w domu, mało tego zadając bardzo wścibskie i chamskie pytania odnośnie tego czy po L4 zamierzam ciągnąć kolejne, mówiąc jej że zaniosłam wypowiedzenie nagle skończyła wywiad, czy to normalne?. Miałam dobra opinię o firmie, jednakże teraz uważam że to totalny (usunięte przez administratora) i rygor. Nigdy więcej tam nie wrócę. A propo kontroli jak wyjdę na świeże powietrze, bo tak zostało mi zalecone przez lekarza zostanie mi cofnięte L4? Porażka co ta firma sobą reprezentuje

Ola
@Ja.

Tak niestety jest.

Dzień dobry, Chciałbym uzyskać informacji czego można się spodziewać na stanowisku Automatyka? Jak wygląda praca w dziale utrzymania ruchu, jak duży jest to zespół? Czy pracuje ktoś/pracował na podobnym stanowisku, jak oceniał współpracę z przełożonym? Z góry dziękuję za jakieś informacje.

Eliza

Czy praca w ETO jest w 100% stojąca?

@Eliza

Nie

Pracownica
@Eliza

Zamieniamy się stanowiskami żeby nie było monotonii. Raz się stoi a raz siedzi.

@Pracownica

Jest stojąca w 98%

...

Do kogo się udać żeby przeniósł mnie na inną linię/zmianę? Moja liderką jest ukrainka i wracam przez nią z płaczem do domu

Na a
@...

Ogólnie nie ma przenosin na inną linię. Porozmawiaj z brygadzistką o zmianie zmiany.

Ze swoją brygadzistką

Lilia
@...

Co za znaczenie polka czy ukrainka. Jeśli się nie dogadujesz poproś brygadzistkę o zmianę zmiany.

@...

I tu musisz isc do Mistrzyni, skarge napisz do Kadr. Nie bój sie, smiało możesz isc. Oni to chodza ze my ich (usunięte przez administratora)a sami nie lepiej się zachowują.

@Na a

Znam dwie osoby co zmieniły linie więc nie jest to nie możliwe

N.

Czy na okresie próbnym dozwolone jest L4? Jak na to patrzą?

@N.

Niezadobże

Zostaw merytoryczną opinię o ETO MAGNETIC - Wrocław

• Jak się pracuje w ETO MAGNETIC?

Zobacz opinie na temat firmy ETO MAGNETIC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ETO MAGNETIC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 7 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ETO MAGNETIC?

Kandydaci do pracy w ETO MAGNETIC napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ETO MAGNETIC