Opinie o Eurolider Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Eurolider Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eurolider Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurolider Sp. z o.o. w Wrocław

Cześć, zastanawiam się czy nie warto teraz aplikować na specjalistę ds. funduszy unijnych. zauważyłam, że dodano opcje na umowę o pracę oraz zlecenie, kiedyś w ofertach proponowali jedynie B2B. jak to mogło wpłynąć teraz na organizacje pracy? kiedyś ktoś sugerował jakieś sądy, więc wole się upewnić

Iga Nowy wpis

Odradzam współpracę. Firma Euro-Lider przedstawiła nam propozycję dofinansowania zapewniając, że wpisuje się ono w profil naszej działalności. Po wpłaceniu zaliczki okazało się jednak, że proponowany projekt wbrew wcześniejszym zapewnieniom zupełnie nie pasuje do profilu naszej firmy i nie ma najmniejszych szans na otrzymania dofinansowania. Wniosek nie został zatem ani napisany ani złożony. Poprosiłam firmę Euro-Lider, aby zaproponowali projekt, w którym mielibyśmy szansę dofinansowanie pozyskać lub o zwrot pieniędzy. Niestety od ponad dwóch lat nie dostaliśmy ani propozycji, ani zwrotu pieniędzy. Sprawa trafi do sądu.

Katarzyna Nowy wpis

Widziałam opinie dotyczące działu projektów oraz stażu, który bym w nim realizowany, ma co prawa 2 lata ale czy dalej jest aktualny? Jeszcze w roku ubiegłym potrzebny był spec od funduszy unijnych, a przynajmniej takie ogłoszenie znalazłam, widzę ze praca na HO, wiec omowi ktoś współpracę z tej pracy? i za jakie finanse jest teraz wykonywana? Odniesie się ktoś do stawek w tym roku?

Elo

Myślę, że oddaje to niniejsze stwierdzenie: Konsulting (ang. consulting „doradztwo”) – dziedzina zarządzania zajmująca się szeroko pojętym doradzaniem podmiotom gospodarczym, najczęściej dużym organizacjom. Osoba pracująca w konsultingu to konsultant.

Vonf Nowy wpis
@Elo

Tak jest dokladnie

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eurolider Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. funduszy unijnych ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Pracownik usług czystości - Jelenia Góra
Jelenia Góra
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy PPC Specialist
Beso Lux Sp. z o.o.
Mateusz

Odbyłem 3 miesięczny staż w dziale Projektów. Bardzo miło wspominam czas spędzony w tej firmie. W pierwszym tygodniu zostałem zapoznany z kluczową terminologią związaną z realizowaniem projektów dotowanych przez Unię Europejską oraz dostałem do przestudiowania przykładowe wnioski. Na moje wszelkie pytania i wątpliwości zawsze cierpliwie i wyczerpująco odpowiadała Pani Koordynator projektów. Po tygodniu, który był przeznaczony na naukę zacząłem dostawać coraz ciekawsze zadania. m.in opracowywanie samodzielnych analiz rynkowych. Dzięki stażowi miałem okazję do bezpośredniego kontaktu z klientami co było rozwijającym doświadczeniem. Pod koniec trwania stażu byłem wstanie, pod nadzorem doświadczonej osoby, opracowywać proste wnioski o dotację unijne. Eurolider jest ciekawym miejscem na odbycie stażu bądź stałej pracy. Szef jest wymagający, ale potrafi docenić finansowo ciężką pracę. Wszystkie rozliczenia finansowe zawsze były na czas, co w obecnych trudnych czasach jest w szczególności ważne.

@Mateusz

Dziękuję za przydatny wpis.

Nie wiem jak się pracuje w firmie, ponieważ osoba rekrutujący skutecznie mnie do tego zniecheciła. Szacunek do innych to podstawa a w tej firmie trochę jej brakuje.

Eurolider
@Marta

Szanowni Państwo! Wypowiedź Pani Marty nie jest zgodna ze stanem faktycznym. Podczas rozmów kwalifikacyjnych zachowane są najwyższe standardy poszanowania godności każdej osoby odwiedzającej naszą firmę. Co szczególnie wpłynęło na wpis Pani Marty trudno ostatecznie ocenić, zapewne zwięzła informacja podana od razu podczas rozmowy, że nie będziemy zainteresowani współpracą wobec niewystarczających kwalifikacji oczekiwanych od potencjalnego pracownika. Pani Marto! Odmowa zatrudnienia nie ma nic wspólnego z brakiem szacunku, a podczas rozmowy nie zostały użyte żadne sformułowania naruszające godność osobistą. Jeśli uważa Pani inaczej należy konkretnie sprecyzować jakiego rodzaju sytuacja wprowadziła Panią w taki stan emocjonalny. Pozwoli to nie formułować nieprawdziwych tez i na przyszłość łatwiej radzić sobie z odmową. Żyjmy w prawdzie!

Gerwazy

Znam i polecam!

Co lubimy

Co oczywiste, istotna jest również uczciwość. Pracownik musi sam wykonywać swoje obowiązki, wywiązywać się z nich, pracować sumiennie i nie działać na szkodę pracodawcy. Zanim więc zamieścisz którąś z tych cech w swoim CV lub liście motywacyjnym, zastanów się czy posiadasz dobre cechy charakteru i jak możesz ją udowodnić oraz pokazać, że posiadasz cechy dobrego pracownika. Zobacz więcej: https://poradnikpracownika.pl/-cechy-dobrego-pracownika-wymagania-pracodawcow

K

W porządku jest.

Focus

Ja uważam - Punktualność to nie tylko przychodzenie do pracy równo o godz. 8.00. Pracodawcy szukają osób, które terminowo realizują swoje zadania i biorą pełną odpowiedzialność za pracę. Dobry pracownik nie zaśpi na ważne spotkanie i nie zawali projektu, ponieważ bał się zapytać o pomoc.

IM

Pracowitość Ta cecha może wydawać się bardzo ogólna, jednak dla pracodawców jest bardzo ważna. Co się pod nią kryje? Na przykład to, że pracownik był jednocześnie zatrudniony w kilku miejscach, studiował kilka kierunków czy działał w organizacjach, stowarzyszeniach lub wolontariatach. Dla pracodawcy jest to jasny sygnał, że taka osoba „nie boi się pracy” i na pewno będzie dobrze wykonywać swoje obowiązki.

Współpracowałem z firmą w zakresie: Program Operacyjny Inteligentny Rozwój to największy w Unii Europejskiej program na rzecz rozwoju badań i tworzenia innowacji. Dziedziny oraz rodzaje projektów wspieranych z niego w latach 2014-2020 zostały określone w samym Programie oraz szczegółowym opisie jego priorytetów. W osiach priorytetowych i działaniach, na które się dzieli zostały doprecyzowane obszary i typy przedsięwzięć. Wsparcie prowadzenia prac B+R przez przedsiębiorstwa Wsparcie otoczenia i potencjału przedsiębiorstw do prowadzenia działalności B+R+I Zwiększenie intensywności współpracy w ramach krajowego systemu innowacji Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach Zwiększenie potencjału naukowo-badawczego Rozwój nowoczesnej infrastruktury badawczej sektora nauki Wsparcie powstawania międzynarodowych agend badawczych

Dan

Płaca na czas, stałe zlecenia. Polecam

Manusad sp z o.o.

Dwa razy starałem się o dofinansowanie na zakup maszyn produkcyjnych. Dwa razy wnioski skończyły w śmietniku z powodu braku kompetencji oraz najprawdopodobniej braku organizacji pracy. Wnioski które otrzymywałem do podpisania i złożenia w odpowiednim urzędzie zawsze były wysyłane na tzw ostatnią chwilę, a szczytem tak jak pisałem braku kompetencji było wysłanie do mnie potrzebnych dokumentów o godzinie 18.20 w dniu kiedy to właśnie o godzinie 16.00 był koniec ich przyjmowania. Oczywiście żadnego maila wyjaśniającego sprawę. Jeżeli ktoś chce dostać jakieś dofinansowanie to tą firmę ODRADZAM.

Dzyn dzyn dzyn

Jedzie Mikołaj jedzie i prezenty wiezie

@Dzyn dzyn dzyn

Widzę, że świąteczny nastrój bardzo Ci się udzielał, co oczywiście cieszy. No ale jednak na tym forum chodzi nam o same konkrety, które są związane z pracą w Eurolider. Więc jeśli jesteś pracownikiem tej firmy, to byłoby super, jakbyś dodał coś merytorycznego o warunkach, jakie tam oferują. Każdy pracownik jest tam zatrudniony w oparciu o umowę o pracę czy tylko Ci najstarsi stażem?

Wrocek

Każda aktywna firma w gospodarce jest obecnie bardzo ważna.

Gow

Gowork to ciekawy portal jednak, wiekszosc piszących nie ma nic wspolnego z biznesem ale z ocenianiem juz owszem- ludzie zakladajcie swoje firmy zatrudniajcie a potem pogadamy

Pracuję w firmie od 4 lat i zamierzam kolejne 4 lata ponieważ czuję się tutaj dobrze i stanowimy zgrany team.

Patrycja
@Tomek

Skoro jesteś zadowolony z pracy w firmie Eurolider, to może napiszesz, jakie czynniki mają na to wpływ i czy polecałbyś aplikować do pracy w tym miejscu? Może masz też jakieś informacje o prowadzonych rekrutacjach. Jakie widzisz plusy i minusy pracy w Eurolider?

Katalizator
@Patrycja

Polska w UE już prawie 15 lat

@dominika a ile było etapow rekrutacji? Jeden czy więcej?

Golota

ważne że są tam tworzone nowe miejsca pracy i to świadczy samo za siebie

Wroc221
@Golota

Pewnie, że są nowe miejsca pracy, bo co chwilę ktoś odchodzi, jest przenoszony albo zwalnianu. Brak jakiegokolwiek pomysłu na rozwój firmy. Firma przede wszystkim stawia na jak największy zarobek z prowizji, a jest duża rotacja po to żeby nie musieć się dzielić.

Eurolider
@Wroc221

Nicku Golota! Przytaczane przez Ciebie treści nie są zgodne ze stanem faktycznym. W firmie systematycznie rośnie zatrudnienie, a zwłaszcza umowy o pracę na czas nieokreślony. Pracujące tu osoby nie narzekają na wysokość zarobków, zresztą w obecnych czasach pracuje się na komfortowych warunkach. W ostatnich kilku latach z firmy nie odszedł nikt, kto ma większe niż praktykant pojęcie na temat strategii firmy i jej rozwoju. Na jakiej podstawie podajesz info o prowizjach lub finansach firmy nie wiadomo, nie ma takiej możliwości, aby ktoś przypadkowy miał dostęp do naszych finansów. Zatem prosimy nie szerzyć nieprawdziwych opinii, w dodatku szkalujących dobre imię rzeczywistych i zdolnych pracowników. Niestety pod ukryciem nicka można jak widać napisać dowolny paszkwil. Poważni ludzie nie mają czasu na pisanie byle czego. Mając na uwadze ogólny dobrostan ludzkości życzymy Tobie koniecznego rozwoju intelektualnego.

ona7
@Eurolider

"Mając na uwadze ogólny dobrostan ludzkości życzymy Tobie koniecznego rozwoju intelektualnego." Wow niezła kultura osobista. Nie wiem kto mądry by chciał pracować w firmie, w której taki się ma szacunek do ludzi, nawet tych "anonimowych". Brawo! Agresja budzi się tylko wtedy, kiedy ktoś nie ma racjonalnych argumentów do obrony.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurolider Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Eurolider Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurolider Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Eurolider Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 58 ocen.

Eurolider Sp. z o.o.