Wydawnictwo Świętego Filipa Apostoła Sp. z o.o.

Częstochowa

Opinie o Wydawnictwo Świętego Filipa Apostoła Sp. z o.o.

alfa i omega 2016-10-16 17:16
Bardzo ładne książki i uczciwi ludzie.
Ania 2017-06-20 14:20
Bardzo dobra firma, fajnie się pracuje. Pieniądze całkiem spoko, atmosfera super. Stanowczo polecam pracodawcę :)
Magda 2017-06-20 14:33
Polecam, super pracodawca. Dobrze się pracuje, ludzie wspaniali i zawsze pomocni.
pracownik 2017-06-22 14:36
Firma ok, częsciowo sprzedaż telefoniczna, a częsciowo biura. Fajne ksiązki, dobrze się sprzedają, jak ktoś lubi tego typu pracę to powinien się tu bez problemu odnaleźć. Ja nie mam żadnych problemów, pensja dobra, jest niezła podstawa więc nawet jak jest słaba sprzedaż to spokojnie jest za co żyć :)
Matiq 2017-07-07 09:36
Polecam pracodawcę, żadnych zastrzeżeń.
Justa 2017-07-11 13:37
Pracuję już ponad rok i jestem bardzo zadowolona. :)
tiruriru 2017-07-13 11:44
Jak dla mnie bardzo dobra firma. Niektórzy ludzie marudzą, że jest żle ale to głównie Ci, którzy najpierw zatrudniają się żeby sprzedawać książki, a potem marudzą, że muszą sprzedawać. No cóż. Ci którzy wiedzą z czym wiąże się taka praca sa zadowoleni i zarobki też spoko bo i podstawa jest dobra i prowizji dużo, dla tych najlepszych sprzedawców nawet bardzo dużo.
E. M. 2017-08-12 14:31
Pracowałam i byłam zadowolona.
Anneczka 2017-08-23 13:30
Jestem zadowolona z pracy, oczywiście wysokość zarobków zależy od tego ile się sprzeda, no ale nawet jak jest słaby miesiąc to pensja jest ok. Przy wyższej sprzedaży pensja potrafi być naprawdę niezła. Ja nie narzekam w każdym razie. :)
Zostaw swoją opinię o Wydawnictwo Świętego Filipa Apostoła Sp. z o.o. - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wydawnictwo Świętego Filipa Apostoła Sp. z o.o.