Opinie o McDonald's w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy McDonald's. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w McDonald's o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald's w Katowice

Rora

Również nie polecam pracy w Mcd na rolnej. Czuje sie tak samo zgnojona bo nie naleze do elity "ulubiencow" a staram sie jak moge.

kwiatek
@Monika

Jeżeli nie wiadomo o co chodzi , to chodzi o pieniądze. Ktoś dostaje dodatkowe pieniądze za brak pracownika, który sam się zwalnia. I tak można w nieskończoność ,,,,

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do McDonald's odbywa się w siedzibie firmy?

Mc dts Nowy wpis

Nie bardzo rozumiem po co jest rekrutacja Miałam rozmowę na nocki, potrzebują na już a później człowiek czeka dniami na odpowiedź po dzwonieniu na placówkę słyszy się że jeszcze nie mają decyzji kierownictwa zależało mi na nockach ze względu na dzieci i tak tydzień przeszło po rozmowie szczegółowej dalej nie ma info . Wcześniej rozmowa w mc ruda śląska proszę czekać do 25 najwyżej dzwonić samemu telefon wykonany odpowiedź narazie nikogo nie potrzebujemy nikt się nie zwolnił.. daremne jeżdżenie ludzi Dyspozycyjność jest, doświadczenie jest ks sanepid także.. Szkoda ze ni3 dają szansy jeśli się nie jest szkolniakiem

Czym w McDonald's zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

HOLEK Nowy wpis

Nie polecam pracy szafek ubraniowych nie ma musisz co dzień nosić ubrania robocze

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie McDonald's? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Rora

@Rora

Ja tam teraz pracuje i zle nie ma fakt ze ciezko jest ale nie mam narazie innej mozliwosci

Emilia
@Rora

Hej, chętnie porozmawiam o twoich odczuciach na temat rzekomych „elit” i gnojenia reszty. Tylko wolałabym twarzą w twarz, na przykład w biurze. Pozdrawiam, Emilia ????

Eks pracownik
@Emilia

Jako byly pracownik u was moge rzec ze jest tam elita elit a pracownicy wyzsi tylko ranga dra sie po kims jak cos zle sie zrobi...nie raz mialo sie ochote rozplakac i wyjsc stamtad wcale sie nie dziwie ze teraz pracuja tam zagraniczniaki

Mike
@Eks pracownik

Robiłem McDonaldzie na ułańskiej 4 Tysiąclecia Katowice i robiłem to na zmianie nocnej sprzątanie mycie tacek i naprawdę nie polecam tej pracy władca taka jakbym dostał w ryj a wymagania nie wiadomo jakie tato kierowniczka Jaka tam była bo tak (usunięte przez administratora) że innych pracowników próbowała przez jakiś pretekst (usunięte przez administratora) z roboty i w ogóle wszędzie się toczy mobbing i wykorzystywanie za najniższą krajową teraz mam 7000 brutto dostaje na miesiąc w transporcie i nigdy nie myślę żeby tam nawet głupiego Big Maca kupić bo to jest (usunięte przez administratora) który jest chemią skażony antybiotykami

Dawid
@Mike

W Twoim komentarzu padło poważne oskarżenie w kierunku pracodawcy. Mianowicie wspomniałaś o (usunięte przez administratora) którego rzekomo doświadczałaś w firmie McDonald's. Jest to na tyle poważne oskarżenie, że nie powinno pozostać bez uzasadnienia. Podasz konkretne przykłady, które potwierdzą Twój wpis? To bardzo ważne, aby bezpodstawnie nie pogorszyć wizerunku pracodawcy.

Lucius
@Dawid

Pracowałem w maku w Galerii Katowickiej jako pracownik zmiany nocnej i miałem to samo. Wymagania nie wiadomo jakie, wykonywało się pracę do 4 osób samemu, niewykonalne w trakcie 8 godzinnej zmiany, a w dodatku jeszcze dostawało się opiernicz od tych w koszulach, że gdzieś jest trochę soli i trzeba na nowo wszystko umyć, raz 4 razy pod rząd ścierałem w roomie, tej kanciapce-jadalni, bo asystent miał takie wydzimisię. Jak im nagadałem to następnego dnia umyli kilka tacek za mnie i zadarli nosa jak to oni mi nie pomagają i że teraz zapewne będę miał łatwiej. Masakra, pracuje tam już jedynie stała klika, bo nowi pracownicy są przez nich wygryzani. W tarnowskich górach to samo. Do pracy zaprasza się rodzinę, tych co się komuś nie podobają, wyniszcza psychicznie, aby same się zwolniły.

@Lucius

Nigdy tego nie zrozumiem, ale tak jest wszędzie, nie tylko w Maku. Po co w takim razie pracodawcy zatrudniają do pracy, jak później robią wszystko, żeby sami się zwolnili? Bezsensu. Strata czasu na nowego pracownika i szkolenia. Moja znajoma pracuje w Muzeum Śląskim przy sprzataniu, tam jest też tak samo. W czasie okresu próbnego, który trwał 3 miesiące było w miarę do wytrzymywania, później opowiadała, że przedłużyli jej umowę i się zaczęło. Zaczęli ją gnębić, dowalać roboty, robiła za trzech, po paru miesiącach nagle przyszła informacja z biura, że zaczną się zwolnienia i redukcja ludzi. Bez sensu całkowice, albo ktoś chce mieć pracowników, albo nie chce mieć, każdy chce mieć pracę, a gdzie ją można dostać na całe życie jak ludzie będący współpracownikami traktują nową osobę jak śmiecia, wyzyskują, stosują (usunięte przez administratora), bazgrają na ścianach i robią dodatkową robotę, a teraz wolą Ukraińców niz Polaków, bo kasę z nich mają itd. Tragedia. Coraz gorzej jest z tą robotą w Polsce.

kwiatek
@Monika

K

Na początku miałem i nadal mam dużą chęć pracy w mcdonalds, niestety dostać się do pracy to porażka. Próbowałem w galerii Libero i silesii. W galerii Libero, była dziwna kierowniczka, nie polecam jej nikomu, rozmowa niby fajna, ale wyglądała na taką co z góry zakłada, że nie jest zainteresowana zatrudnieniem. I na drugi dzień po rozmowie oczywiście zadzwoniła z informacją, że odmawia mojego zatrudnienia, jak pytam się co się stało to (usunięte przez administratora) odpowiedź, że woli to zachować dla siebie i mi nie powie. Więc zaaplikowałem do Silesii, babka fajna, od razu po wypełnieniu formularza miałem rozmowę, powiedziała, że za 2 dni oddzwoni z decyzją, minęło 5 dni i w ogóle nikt nie raczył oddzwonić. Do którego mcdonalda w Katowicach przyjmują bez niepotrzebnych problemów?

@K

Wiesz co, nie obraź się ani nic ale może po prostu w macu praca nie jest Ci pisana? Może masz jakąś cechę, która słabo odpowiada do tego miejsca, chociaż w sumie nie wiem nawet co by to mogło być. :( Tak właściwie to czego oni wymagają od kandydata?

@Edyta

No właśnie, czego oni wymagają, a w telewizji, radiu lub internecie reklamują się, że zatrudniają bez problemu nawet bez doświadczenia. Wszystko mam chęci, dyspozycyjność, ubezpieczenie, książeczkę sanepidu, tylko nie mam ochoty na brak odzewu ze strony mcdonalds

@K

Hejka, chcesz pracować w maku, to musisz wyróżnić się: pracowitością ,wytrzymałością psychiczną i fizyczną, gdyż jest to praca stojąca lub chodząca przez wiele godzin. Oprócz tego wykonujesz wszystkie polecenia kierownictwa bez mrugnięcia okiem. Wymagane jest również wygląd zewnętrzny mianowicie ogólna czystość, krótkie paznokcie bez lakieru, delikatny makijaż żadnych ozdób typu kolczyki, pierścionki, wisiorki. Jak posiadasz takie cechy to na platformie olx są ogłoszenia o pracę na terenie Katowic. Życzę powodzenia.

@Fiona

Mnie nawet nie dali szans na ocenę pracowitości i wytrzymałości. Złożyłem aplikację wypełniając formularz i cisza

@K

Od momentu aplikacji musi minąć jakiś czas. To taki chwyt psychologiczny, że niby nie zależy im, na Twoim zatrudnieniu. Jeżeli już ktoś oddzwoni i zaprosi na rozmowę, to jest ona tak prowadzona że, zaczynasz głupieć. Czyli na konkretne Twoje pytania jest odpowiedz wymijająca lub wieloznaczna, typu ( być może, zobaczymy, nie pełny etat ) i tym podobne bzdury - to jest manipulacja. Gdy już zostaniesz zatrudniona, wchodzisz w grupę ludzi, którzy się doskonale znają. Jesteś obserwowana przez wszystkich mianowicie: klientów i pracowników a każdy błąd jest kablowany do kierownika. Jeżeli masz na tyle siły i odwagi aby obrócić to w inteligentny żart i nie zabierać przykrych uwag do domu, to znaczy, że nadajesz się do tej pracy.

@Fiona

Ok, to mnie całkowicie zaskoczyło. Chcesz przez to powiedzieć, że dosłownie każdy przez tego typu sposób rekrutacji przechodzi? Czemu nikt wcześniej o tym nie wspominał

@Edyta

Wspominali, tych portali jest kilka, jak widać nie wszystkie doczytałaś, a wspominając o manipulacji, jest to sposób stwierdzenia czy pracownik ma wszystko dobrze pod kopułą, inaczej mówiąc czy jest zdrowy psychicznie.

...

Roździeńskiego zaprasza ????

Malina

Witam, Wszystkich serdecznie. Czy ktoś z Państwa, jest mi wstanie wytłumaczyć, jakie badania są potrzebne celem zatrudnienia w McDonalds. Z tego co mnie wiadomo, badania do wyrobienia książeczki do celów sanepidowskich. Oprócz tego, badanie w medycynie pracy. Medycyna nalega na zrobienie badań moczu i krwi. Za te badania i wystawienie opinii żąda 81,00 zł. Badania w sanepidzie to kwota 100,00 zł za wpis do książeczki sanepidowskiej to kwota 55,00 zł. Ogólnie rzecz ujmując trzeba wydać 236,00 zł aby dostać jakąkolwiek umowę o pracę. Czy to jest możliwe ? Najciekawsze jest to, że dwa tygodnie temu, miałam robione tego typu badania na prośbę mojego lekarza internisty. Pozdrawiam Malina

Roksi
@Malina

Badania opłaca restauracja, trzeba wyłożyć pieniądze.

Izabela
@Roksi

Ok rozumiem a czy przyjmują osoby u których nie są idealne tzn np pracowników z orzeczeniem? Jak to wygląda proszę o informacje

www
@Roksi

W jakiej kwocie

@www

I co, wiesz już może ile trzeba wyłożyć? Serio na bank oddają?

Iza

Podpowiecie czy firma prowadzi rekrutacje? Jakie zarobki proponuje firma na początek?

Krzycho
@Iza

Z tego co wiem firma prowadzi rekrutację praktycznie cały czas. Najniższa krajowa na początek. Później w miarę zaangażowania idzie w górę.

@Krzycho

Gdzie niby idzie w górę? Grosze płacą cały czas

@9

Cały czas? To oni według Ciebie wcale nie dają ludziom żadnych podwyżek? No ale chyba po dłuższym stażu ludziom przysługują tutaj wyższe zarobki? Na jakiej innej zasadzie w takim razie?

Mela

Najgorszemu wrogowi bym nie życzyła pracy w Mcdonald's na Rolnej w Katowicach - na Brynowie!!! Menadżerowie to jakiś żart, mają swoich ulubionych pracowników a reszta, czyli ci nowi albo tacy którzy nie mają ochoty śmiać się z innych są od razu skreślani. (usunięte przez administratora) jest tam na porządku dziennym... Często bałam się kupić sobie coś z oferty ponieważ, byłam świadkiem jak obrażano niektóre osoby i mówiono za ich plecami, (a czasem nawet prosto w twarz) że za niedługo to w drzwiach ta osoba się nie zmieści i ile można żreć itp. Szkolenia na Rolnej to jakaś komedia... menadżerka daje tablet i za 15 min podchodzi i przepytuje dokladnie ze wszystkiego i jest się od razu wrzucanym na głęboką wodę, a jeśli ktoś nie wyrabia, bo jest np. 10 mcflurry,5 kaw i 10 napojów do zrobienia na już, to przez słuchawkę lecą słowa na k i wyzwiska, nie raz miałam ochotę się popłakać. Nie twierdzę, że wszyscy menadżerowie byli tacy okropni, może z całej 7 (dokładnie nie pamietam ilu już ich tam było) to 3 może była w miarę ok ale tak to masakra. Już nie będę się rozpisywać o kierowniczce i jej zastępcy bo to to już był wyższy level (usunięte przez administratora) Oczekiwali od nowej osoby, że jeśli wrzucą ją np na kuchnie to od razu będzie mogła tam pracować podczas kanału, bez żadnego szkolenia a jak taka osoba zaczeła tłumaczyc, że nigdy nie była na tym stanowisku to zaraz można było usłyszeć, że to po co przyszła do pracy jak jej się ''nie chce'' pracować i że mcdonalds to korporacja i zaraz ktoś inny znajdzie się na jej miesjce... - Wytzrymałam tam z przymusu pół roku... ale zdrowie psychiczne zniszczone-, w żadnym innym miejscu nie spotkałam tylu toxic osób - ODRADZAM I JESZCZE RAZ ODRADZAM

Jan
@Mela

Zgadzam się w zupełności, nawet gdyby mi zapłacili to bym tam nie wrócił.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w McDonald's?

Roki

W okolicach najniższej krajowej. Lepiej poszukaj czegoś innego

Nie polecam McDonalds na Górnośląskiej. Miałam nieszczęście pracować tam 5 lat temu. Dopiero niedawno otrząsnęłam się po tym, co tam się działo. (usunięte przez administratora) ze strony pracownika tego samego szczebla? Na porządku dziennym. Mnie sobie upatrzyła pani A. w jasnych dredach. Kazała mi robić rzeczy, na które nie byłam przeszkolona. Kiedy tego nie robiłam (przypominam, byłyśmy na takim samym poziomie), to latała do kierownictwa na skargi. Kierowniczki tłumaczyły jej, że ja nie jestem przeszkolona. Mimo wszystko akcje się powtarzały. Pewnego dnia nie wytrzymałam jej pretensji i mimo braku szkolenia zrobiłam kawy, przykryłam, bo były na drive. Okazało się, że źle przykryłam. Jaśnie panna poparzyła sobie rękę. Oczywiście próbowała zwalić winę na mnie, jednak nie mogła-brak szkolenia na tym stanowisku. A. miała znajomosci z instruktorami i miałam problem, żeby zaliczyć audyty. Na szczęście nie przejmowałam się tym, bo to była praca tylko na wakacje. Dodatkowo jak rozmawialiśmy wspólnie z pracownikami, to co chwile były docinki ze strony A. w stylu „ja nie powiem, bo ona tu stoi” itd. Jeśli jakimś cudem, to przeczytasz, to wiedz, że żałuję, że nie zgłosiłam tego mobbingu gdzieś wyżej.

Edyta

Jezu to przykre co Cię spotkało, widzisz i tak to jest z tym zgłaszaniem mobbingu właśnie. A pewnie szkoda, bo może dzięki temu byś zaoszczędziła przykrości innym ludziom? Gdzie teraz znalazłaś zatrudnienie, już teraz jest lepiej?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w McDonald's?

Julcix_17

Mamy umowy na czas określony czyli rok, po okresie próbnym czyli 3 miesiące

Misia

Odradyam prace na Rolnej . Syefostwo wredne i tzlko ma i lubi swoich pracownikuw w (usunięte przez administratora) . Starasy si jak moesy a i tak maj cie w (usunięte przez administratora) i umoz dalsyej po 3 miechach prbnzch nie podpisuj ,

Anoks7

Czy są gdzieś przyjęcia w maku w Katowicach?

Beata

@agula chodziło raczej o premie lub dodatki.

Czy można w McDonald's liczyć na jakieś dodatki?

Agula

No można ... Np cukier , sól , pieprz :p Co kto lubi , dodatki mogą być różne :)

Eryk

Jak się pracuje? Jestem studentem i był chciał dorobić, grafik jest elastyczny? Żeby dopasować do studiów

Eks pracownik

Nie idzcie tam ludzie (usunięte przez administratora) to pikuś pracowalam i w zyciu juz nie menagerowie byc moze stazem starsi ale wiekiem mlodsi a wydzieraja sie jak by paniskami byli ...zreszta stazem tez nie chlopak po trzech tygodniach awansowal na managera no cycki opadaja ...uciekajcie stamtad

Byłypracownik

(usunięte przez administratora), pracownicy którzy nie są cichymi robocikami, mający własne zdanie są (usunięte przez administratora) Zwykła dżungla, jednym słowem: praca w tej firmie to masakra. Dużo osób zatrudnia się tam na pół albo ćwierć etatu, gdyż tylko w ten sposób można nie oszaleć w tej firmie. Wiele osób pracuje tam na stałe, ponieważ poza firmą nie potrafią sobie poradzić, a w makdonaldzie mają wszystko już pod siebie ułożone, taka zakładowa rodzinka i kolesiarstwo. NIE POLECAM Moje sugestie dla McDonald's: Z tym nie da się chyba już nic zrobić. Najlepsza zaleta Mc Donald's jest również jego największą wadą. Zatrudniajcie na stanowiska menedżerskie i wyżej kometentne osoby, a nie cwaniaków i (usunięte przez administratora). Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Awansować odpowiednie osoby. I kompetentne.

Lucjan

Przed chwila odjechałem z McDonalda z Tysiąclecia Czekzlem ponad 15 min Nikogo nie było W środku były dwie osoby Personelu 7-8 osób Nawet zatrabilem I nic Obsługa pożal sie boze Beznadzieja prowadzę działalność i zatrudniam pracowników ale takich bym pozwalnial Patrzelk ba mnie i gadali między sobą Tragedia Nie polecam Brrrrrrrr

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald's - Katowice

• Jak się pracuje w McDonald's?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald's tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

McDonald's