Home Concept Sp. Z.o.o

Elbląg

Opinie o Home Concept Sp. Z.o.o

Zuzanna 2012-08-08 12:06
praca ciężka podwyżki wybiorcze dla swoich przy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] asów
JA 2016-08-30 10:32
Witam, odkąd zmienił się Prezes jest tam istny cyrk. Zwolnienia sypią się jak z rękawa bez żadnego uzasadnienia. Wymiana ludzi na nowych za niższe stawki, bez jakiejkolwiek kontroli. Podejście do ludzi jak do potencjalnego złodzieja. Zarówno na produkcji jak i na stanowiskach biurowych ludzie nie są szanowani. Jak dla mnie firma bez przyszłości, zarządzana przez chcących się dorobić czyimś kosztem.
Pawel Lubicz 2016-10-05 12:21
POTWIERDZAM! Omijać szerokim łukiem. Firma zepsuta samej 'głowy' - tzn od prezesa Jana Dem... (niemca). Duża rotacja ludzi, marne pieniądze, brak szacunku dla pracowników. Firma niestety bez perspektyw.
Teo 2017-02-23 17:27
Cyrk, cyrk i jeszcze raz cyrk!!! Nędzne zarobki, fatalne zarządzanie- mistrzowie i kierownictwo a także dyrektor produkcji zupełnie nieumiejętni i nierozgarnięci ludzie. Proponując żałosne zarobki nie można spodziewać się że do firmy przyjdą fachowcy z prawdziwego zdarzenia. Pracowałem tam rok, na produkcji, były roszady na szczeblu zarządzania (dyrekcja, kierownictwo, mistrzowie) jak najbardziej uzasadnione. Myślałem że teraz będzie ok ale niestety dobór nowych osób był zupełnie nietrafiony, powstał haos, nowe układy. W obecnej sytuacji rynkowej gdy o fachowca bardzo trudno tę firmę czeka plajta bo niestety bez kompetentnego kapitału ludzkiego ona nie ma szans istnienia tym bardziej że kwestią czasu jest gdy reszta fachowców tej firmy po prostu odejdzie w poszukiwaniu godnych warunków płacowych z czym nie powinni mieć większego problemu. Proponuję aby prezesostwo zrobiło to co w drę a mianowicie powinno bezpośrednio rozmawiać ze zwykłymi pracownikami, wyznaczyć powinni godziny przyjęć pracowników bo tak naprawdę dyrekcja przekazuje tylko to co chce......
Agnieszka 2017-05-14 20:41
Brak szacunku do człowieka od samego początku. Jedna z najgorszych rekrutacji w jakich brałam udział. Sama rozmowa z dyrektorem bardzo nieprzyjemna i nielogiczna. Brak informacji zwrotnej ze strony kadr.
Dziwne miejsce, dziwni ludzie.
Zostaw swoją opinię o Home Concept Sp. Z.o.o - Elbląg
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Home Concept Sp. Z.o.o