Opinie o Drewnord w Gościcino

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Drewnord. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Drewnord o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drewnord w Gościcino

Mateusz Nowy wpis

Dobre wynagrodzenie, ciuchy i buty robocze. Wstępne przeszkolenie. Można brać zaliczki.

Iza

Praca w porządku, ludzie spoko, kasa też. Jak ktoś pracować nie chce, to znajdzie byle powód, żeby osiągnąć swój cel i przy okazji się wybielić ;)

Elżbieta
@Iza

A co mają powiedzieć Panowie? Bo ja tu widzę opinię sprzed lat, że podobno ciężka tu jest praca fizycznie. Aktualnie ktoś się na to może skarży?

Iza
@Elżbieta

Praca fizyczna nie należy do lekkich wszak pracujemy z drewnem opałowym, więc nie jest to lekki materiał, ale chłopaków mamy od kilku lat wciąż tych samych, ci Panowie, którzy odchodzą po jakimś czasie do nas wracają, więc raczej źle nie jest. Pracuje tu fajna zgrana ekipa, która się wspiera i pomaga Z mojego punktu widzenia jest naprawdę okej

Elżbieta
@Iza

A to tyle dobrze, ale to czemu Ci Panowie jednak wracają? Odeszli, bo raczej im się tu nie podobało przecież więc to jakiś wybór mniejszego zła czy o co chodzi?

Iza Nowy wpis
@Elżbieta

Nie analizuję czyichś wyborów, więc nie wiem czym sie kierują ale fakt pozostaje faktem ;)

Grażyna Nowy wpis
@Iza

Czyli ogólnie nie robicie żadnych naborów ?

Iza Nowy wpis
@Grażyna

Nabory są, trzeba obserwować (usunięte przez administratora)lbo od czasu do czasu zapytać osobiście

Weronika

W sumie to pisali ci co odeszli, a ktoś w tym składzie pracuje i chyba wie, ile zarabia? Będzie u Was jakaś praca dla faceta w najbliższym czasie?

Od czego u Was jest zależna premia ?

Pracownik Biurowy

Rozmowa kwalifikacyjna przebiegła sprawnie, rzeczowo, udzielono mi szczegółowych informacji na temat stanowiska oraz obowiązków. Szef konkretny, miły, życzliwy i bardzo kompetentny. Przełożeni trzymają się ustaleń. Ja polecam! Jak podchodzi się do pracy i ludzi szczerze i uczciwie, to tak samo jest się tam traktowanym.

Dotyczące stricte stanowiska i doświadczenia zawodowego

logo firmy Pracownik produkcji w Redzie
Gościcino
Gastro Magazyn Sp. z o.o.
logo firmy Wsparcie Produkcji - Monter / Elektromonter
Hammerjobs Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG 141, w stali nierdzewnej ZA GRANICA
ATN Service ApS
ADI

NIE POLECAM TEJ FIRMY OSZUKUJĄ KLIENTÓW NA DREWNIE OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!

sraczku

Nie polecam pracy. Bardzo ciezka fizycznie, pracujesz tyle ile ci kaza, raz nie przyjdziesz do pracy bo np zachorujesz to ci upierdzieli pol wyplaty. umowa o prace na najnizsza krajowa lub na czarno, przy chorobowym ci nie zaplaci, urlop? zapomnij. Tylko w drewnordzie tona wegla wazy 980kg.

MH

Zdecydowanie nie polecam! Wczoraj chciałem zamówić drewno kominkowe. Pan, z którym rozmawiałem przez telefon, zażyczył sobie 190 zł/m2. Na moje pytanie, dlaczego tyle, skoro na stronie mają cenę 170zł/m2, odpowiedział - "bo z transportem". Więc zauważyłem, iż na stronie internetowej mają informację, iż transport do 30km gratis. Ku mojemu zdziwieniu, pan zaczął bluzgać przez telefon, rzucać słowami na k..., że w d... ma takich klientów, a jak mi się nie podoba, to on na pęczki ma klientów pod bramą i nie musi mi sprzedawać i rzucił słuchawką. Aż mnie zamurowało. Ja się pytam, a on bluzgami. No i z transakcji nici, nie lubię być obrażany przez telefon

AH

Firma prowadzona przez młodego cwaniaczka ze wsi, który już na rozmowie od razu skreśla ludzi z miasta bo twierdzi że się nie nadają do roboty(jego słowa LOL). Kierowcom z prawem jazdy B każe jeździć pojazdami 5t DMC twierdząc że załadowane i tak nigdy nie przekraczają 3.5 tony i jeszcze nikogo nigdy nie złapali. (jak będziesz miał wypadek kierując pojazdem bez uprawnień wtedy zobaczymy czy będzie ci słał paczki do więzienia). Nie mogę się wypowiedzieć na temat klimatu w pracy czy co do wypłacalności tej firmy bo po tym co usłyszałem na rozmowie nie maiłem szans na zatrudnienie(bo jestem z miasta) i tak nie miałem zamiaru wykonywać pracy nielegalnej.

Zostaw merytoryczną opinię o Drewnord - Gościcino

• Jak się pracuje w Drewnord?

Zobacz opinie na temat firmy Drewnord tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drewnord?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drewnord?

Kandydaci do pracy w Drewnord napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drewnord