palmix

Dąbrowa Górnicza

Opinie o palmix

Pracownik xxxx 2013-06-28 23:17
Pracuje w Palmix 5 lat i szczerze bez zobowiązań pisze bardzo porządna firma i szczerze polecam , pozdrowienia dla szefa
pracownik xxxx 2013-07-03 13:20
w odp. na twoje pytanie , tak jestem bardzo zadowolony/a z wynagrodzenia za swoja prace w firmie Palmix
pracownik 2014-03-21 15:10
tak, całą dobę, mieszkasz przez 6 dni w przyczepie, a ciezarowka lub tir moze przyjechac w poludnie albo o 3 w nocy, a ty pracujesz, niewazne czy jest dzien czy noc
Focus 2014-07-30 11:56
PALMIX to super firma, polecam !
tralala 2015-02-25 16:17
no to chyba nie powinno być teraz jakiś problemów jeśli chodzi konkretnie o tych ludzi, no nie? bo teraz to na budowlanke, an produkcję cyz na palety to ludzi nie brakuje, wiec jeśli macie rekrutacje to na pewno powinno być tam kilka osób jak nie kilkadziesiąt osób chętnych do pracy, wiem co pisze, sam działam w HRze.
girak 2016-05-14 18:12
Firma jak najbardziej moim zdaniem warta polecenia, pomimo , że niektórzy starają się przeforsować swoje inne zdanie. Nie warto ich słuchać @pason wtedy
Zostaw swoją opinię o palmix - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie palmix