palmix

Dąbrowa Górnicza

Opinie o palmix

Pracownik xxxx 2013-06-28 23:17:23
Pracuje w Palmix 5 lat i szczerze bez zobowiązań pisze bardzo porządna firma i szczerze polecam , pozdrowienia dla szefa
pracownik xxxx 2013-07-03 13:20:44
w odp. na twoje pytanie , tak jestem bardzo zadowolony/a z wynagrodzenia za swoja prace w firmie Palmix
pracownik 2014-03-21 15:10:05
tak, całą dobę, mieszkasz przez 6 dni w przyczepie, a ciezarowka lub tir moze przyjechac w poludnie albo o 3 w nocy, a ty pracujesz, niewazne czy jest dzien czy noc
Focus 2014-07-30 11:56:17
PALMIX to super firma, polecam !
zzzz 2014-10-01 22:50:05
cud, miód, malina, czekamy tylko kiedy ITD zajrzy, a zajrzy niebawem
Bolek 2014-12-14 23:53:25
Na pewno są tez liderem w ilości pracownikow tyrających na czarno i najniższej stawce za godzinę w tych regionach
Porcelana 2015-01-13 01:22:19
Pracowalem prawie 6 lat w Palmixie.2na czarno bo zycie potoczylo mi sie tak ze mialem komornika 4 na umowie.Powiem tak nie przeszkadzalo mi nic bo nie tyczylo sie to mojej osoby az nagle czar prysl.Olu ktora tak ladnie tu bronisz ukochanego pod roznymi nickami przrstan.Palmix to Palmix [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w ktorym jak masz leb zarobiszRobisz 24h po 5/6 dni w tygodniu jesli pracujesz na skupie.Jak nie masz do kogo wracac moze byc..Pan Boss to czlowiek ktory ma honor bardziej w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niz kal.Lyso Ci wiesz gdzie jestem?Zapraszam.Ekipa?80 [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co za 500zl zrobia z Ciebie na zyczenie Bossa lub jego brata najgorszego.Ogolnie.Szukajcie szczescia 1000000km od Palmixu
kiero 2015-01-22 10:05:26
witam , a może wie ktoś dlaczego odszedł kierowca Karol M.
tralala 2015-02-25 16:17:55
no to chyba nie powinno być teraz jakiś problemów jeśli chodzi konkretnie o tych ludzi, no nie? bo teraz to na budowlanke, an produkcję cyz na palety to ludzi nie brakuje, wiec jeśli macie rekrutacje to na pewno powinno być tam kilka osób jak nie kilkadziesiąt osób chętnych do pracy, wiem co pisze, sam działam w HRze.
Devil 2015-07-20 08:39:54
Pozdrowienia dla kierowcy Stasia z Chęcin na zakładzie ksywa burak z Chęcin
bylyp 2016-03-20 23:03:08
Do Janina- jak jestes mloda i masz dlgie nofi uderzaj do biura, bossu lubi takie, wiec masz spore szanse he he
girak 2016-05-14 18:12:50
Firma jak najbardziej moim zdaniem warta polecenia, pomimo , że niektórzy starają się przeforsować swoje inne zdanie. Nie warto ich słuchać @pason wtedy
Zostaw swoją opinię o palmix - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie palmix