Opinie o Er-Bud Kowalewski w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Er-Bud Kowalewski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Er-Bud Kowalewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Er-Bud Kowalewski w Płock

Nemo Nowy wpis

Witam może ktoś odpowiedzieć na pytanie dotyczące czy firma wysyła pracowników w delegacje czy też tylko praca na miejscu w Płocku. Jak ktoś wie proszę o odpowiedź z góry dziękuję

Magda Nowy wpis

Czy firma zmieniała kiedykolwiek nazwę ?

Iza Nowy wpis

Dlaczego przestaliście pisać Jest tak dobrze?

Rafał Nowy wpis

Ja się zastanawiam w jaki sposób tutaj dostać pracę, jestem budowlańcem z wieloletnim doświadczeniem i praca się przyda i to bardzo, ja mam sporo uprawnien, więc może nie byłoby to takie trudne znów..

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Er-Bud Kowalewski? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
czopa

romek skoro firma zajmuje się działalnością budowlaną to chyba się mylisz, że proces rekrutacji jest szeroko rozbudowany, w zasadzie nie wiem czy jest jakkolwiek, bo ze względu na dobroć szefa nie ma tam zapotrzebowania na pracowników, czy faktycznie jest tak jak słyszałem?? a może uderzając bezpośrednio do prezesa można coś osiągnąć i się zatrudnić ??

romek

a czy w tej firmie jest rotacja pracowników czy jak? właściwie może ktoś napisac jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej u nich,jak wykorzystać swoją szansę i zrobić dobre wrażenie na pracodawcy? o czym pamiętać, jakich pytań się spodziewać, miękkie i twarde kryteria, eliminacja stresu itp. Pomożecie z tym i z kwestią dotyczącą wynagrodzenia?

Stypu

Er-bud zajmuje się szeroko pojętą działką budowlaną i związaną z nią usługami. Nie jest to zbyt duża firma, co chociażby sugeruje brak strony internetowej mający na pewno wpływ na mniejszą dostępność informacji na temat usługodawcy. Inną kwestią jest wysokość zatrudnienia - ilość pracowników raczej drastycznie nie wzrośnie...

jaco

Kazdy cos słyszał, a jak opinii nie było, tak nie ma. Troche szkoda, bo ja równiez poszukuje teraz pracy i troszke myslałem nad er-bud, bowiem nazwa utkwiła mi w pamięci. Warto się nim zainteresować, czy jednak poszukac pracy gdzie indziej? Może z firma cos sie stało, czego nie wiem? Pozdrawiam i dziękuję za informacje.

mikołaj

Tez słyszałem o er-bud sporo dobrego, ale to były głównie opinie o ich usługach, a o pracy cisza, ktos cos wie?

oszukany

(usunięte przez administratora).z tego comi wiadomo wlasnych znajomych oszukal na ladna kase i jeszcze maja przez niego wiele problemow natury prawnej.NIE POLECAM .pan(usunięte przez administratora) nie ma pojecia o budowaniu,(usunięte przez administratora) nie wierzcie mu w zadne slowo.mieszka w ROGOZINIE ul.MAZOWIECKA14/2(usunięte przez administratora) PLOCK 2 CHANDLUJE EKOGROSZKIEM TANIO.NIE POLECAM PLOCISZ A TOWARU NIE WIDZISZ.KRADNIE PRACOWNIKO JAK I INWESTOROW WSPOLPRACA Z(usunięte przez administratora)TO BANKROCTWO

!!

Niestety nie zgodzę się z poprzednimi opiniami... firma Erbud jest nie wypłacalna a z ludzi robi się po prostu naiwnych Debili sądzę że te wcześniejsze pochlebne opinie napisali sami jej właściciele !!!

tu chodzi o ludzi

mlody

firma er-bud (usunięte przez administratora) jest dobrym wykonawco i pracodawcą sporo robiłem dla pana(usunięte przez administratora) i wypłaca wszystko z drobnymi przesunięciami ale trzeba byc fachowcem a nie siedzieć na (usunięte przez administratora) i walić godziny przerobiona robota i jest każdy zadowolony a nie jak nie ktuży pracowali u niego przyszedł pokrzątał sie w (usunięte przez administratora) pogrzebał i chciał kasę za trzy dni wyleciał i chciał kasę za co za stanie i sranie to dopiero fachowcy

bryla

jestem zadowolony z płatności pana (usunięte przez administratora) jest w terminie a czasem lekkie przesunięcia porostu trzeba być fachowcem

JESTEŚCIE WSPANIAŁYMI FACHOWCAMI BO NAWET KLEJU UROBIĆ NIE UMIECIE WIĘC ZA CO ZA DARMO DWA DNI I PO ROBOCIE

Kowalewski P

(usunięte przez administratora)to Ciebie nie było stać do przyjechania do biura więc to ja musiałem przyjechać do Ciebie !!!

kioloip

ER-BUD(usunięte przez administratora) nie wypłacalni ludzie jak ich można nazwać lódzmi to pod gatunki ludzkie w szczególności (usunięte przez administratora)biuro to panorama znaczy na parkingu na nic więcej ich nie stać

kioloip

ER-BUD(usunięte przez administratora) nie wypłacalni ludzie jak ich można nazwać lódzmi to pod gatunki ludzkie w szczególności (usunięte przez administratora) znana ekipa krzak ich biuro to panorama znaczy na parkingu na nic więcej ich nie stać

loki29

Nie placi nie zna sie na rodocie jego pomysly sa jak by pierwszy raz robili w budowlamce omijac szerokim lukiem potracil mi za takie bzdury ze szkoda pisac a kasa na 3 raty jeszcze nie dal calosci bo sie zwinol (usunięte przez administratora)

czrny

daj nr tel to dam adres do tej szmaty nie dostalem kasy za robote (usunięte przez administratora) oszust trzeba sie zebrac ekipa i go odwiedzic

Zostaw merytoryczną opinię o Er-Bud Kowalewski - Płock

• Jak się pracuje w Er-Bud Kowalewski?

Zobacz opinie na temat firmy Er-Bud Kowalewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Er-Bud Kowalewski?

Er-Bud Kowalewski