Opinie o RSD WORKSPACES Sp. z o.o. w Nadarzyn

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie RSD WORKSPACES Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie RSD WORKSPACES Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RSD WORKSPACES Sp. z o.o. w Nadarzyn

Czy rozmowa kwalifikacyjna do RSD WORKSPACES Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

RSD Workspaces

Dzień dobry, obecnie RSD Workspaces nie prowadzi żadnych rekrutacji.

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie RSD WORKSPACES Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na GoWork.pl 29 kwietnia

NN

Tak rozmowy odbywają się w biurze. Rekrutacja prowadzona jest na najwyższym poziomie.

@NN

Co konkretnie tak Cię zachwyciło podczas rekrutacji? I czy jest teraz prowadzony jakiś nabór pracowników?

NN
@Marek

Jasna informacja o stanowisku, zadaniach i samej pracy, niekorporacyjna atmosfera i bardzo uprzejma pani z hr. Proces był bardzo sprawny i szybko miałam odpowiedź. Aktualnie nie ma rekrutacji w RSD Workspaces

Wercia
@NN

Jak długo czekałaś na odpowiedź, zawsze dają feedback? Wynagrodzenie ustala się podczas tej rozmowy?

NN Nowy wpis
@Wercia

Ok. 2 tygodnie i tak pytają o oczekiwania finansowe na rozmowie, ale nie mówią ile dadzą od razu tylko jak dzwonią z ofertą to wtedy

@NN

Wiesz jakie stawki daje firma? Bo jestem ciekaw czy można dużo negocjować i czy firma się na to godzi. A tak w ogóle od momentu wysłania cv to długo czeka się za telefonem?

RSD Workspaces Nowy wpis

Dzień dobry, obecnie RSD Workspaces nie prowadzi żadnych rekrutacji.

Renata

Czy zdarza się jeszcze rekrutacja na zdalnego specjalistę sprzedaży? Bo kiedyś była, teraz to w ogóle ze świecą szukać po pandemii pracy z domu. A jeśli jest, to czy to praca w określonych godzinach czy samemu można sobie czas pracy ustalać?

Odpowiedź
@Renata

Firma nie prowadzi rekrutacji na specjalistę do spraw sprzedaży

RSD WORKSPACES Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta. Jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na umowę o pracę?

kat

Chyba nie ma tam takiej rekrutacji

Izabela
@kat

Ale to w ogóle takiego stanowiska nie mają czy aktualnie po prostu na nie nie rekrutują? Daj znać bo czuję się zbita z tropu

kat
@Izabela

Nie ma takiej rekrutacji w ogóle, prowadzona jest do obsługi biura

Mika

Czy RSD Workspaces oferuje jakieś benefity?

Na portalu GoWork.pl pojawiła się ostatnio oferta na stanowisko Doradca Klienta. Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w tej firmie?

RSD Workspaces

Dzień dobry RSD Workspaces nie prowadzi rekrutacji na stanowisko Doradca Klienta. Uprzejmie prosimy o nie wprowadzanie odbiorców w błąd.

Czy w firmie RSD WORKSPACES Sp. z o.o. można pracować na pół etatu?

można

można

Padula

Pracoval jsem pro Tivron, ale nebyla mi prodloužena smlouva, protože jsem byl nemocen. Je možné získat novou smlouvu?

Pavel
@Padula

Czy firma zatrudnia byłych pracowników? Kiedys mi nie wyszło, przez gorszy okres wyniki w pracy zaczęły spadac i zostałam zwolniona natomiast samą prace wspominam bardzo dobrze.

RSD WORKSPACES Sp. z o.o. jest w trakcie poszukiwania osoby na stanowisko Doradca Sprzedaży w Braniewo. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Firma RSD Workspaces

Firma RSD Workspaces nie prowadzi procesu rekrutacyjnego na stanowisko Doradca Sprzedaży w Braniewo. Portal Gowork wprowadza w błąd.

Czy po rozwiazaniu umowy Tivron wypłaca należną pensje i dodatki?

Tak, oczywiście

@Tomek

Tivron wypłaca okres wypowiedzenia komu chce :) oczywiście nie ma tego w umówię , natomiast uważam, ze szacunek należy się każdemu taki sam . Niestety osoba decydująca o tym uwaza inaczej . odchodzili znajomi dostali , zaraz odeszłam ja nie dostałam słysząc śmieszne tłumaczenie . Taka porządna firma :-) tak właśnie szanuje pracowników :-) tak jak wielokrotnie ktoś pisał, jeszcze kiedyś bym poleciła , teraz jest coraz gorzej .

@Tomek

Ktoś się tutaj stara żeby prawda nie ujrzała światła dziennego???? A wiec odpowiem raz jescze . Tivron wypłaca po odejściu pracownika, temu, komu chce. ( mówię o okresie wypowiedzenia) Oczywiście nie ma tego Zawartego w umówie, ale uważam, ze porządna firma szanuje pracownika każdego i traktuje tak samo. Wielu znajomych zwolniło się i dostało pieniądze, ja odeszłam kilka dni później i ich nie dostałam słysząc śmieszne tłumaczenia. Zaznaczam, ze każdy z nas zwalniał się na TAKICH SAMYCH zasadach. Wiec taka o to porządna firma :) i tak o to szanuje pracowników :) niestety z firmy w której naprawdę było fajnie, tworzy się właśnie coś takiego. Ludzie, którzy piszą o tym, ze wraz ze zmianą zarządu dzieje się tak a nie inaczej doskonale wiedzą o czym piszą. Z pozdrowieniami , A. :-)

@A

W wypowiedzeniu jest zapis o okresie wypowiedzenia, trwającym 2 tygodnie, płatnym. Zaległa pensja zostaje normalnie wypłacona, prowizja też.

ex pracownik
@RSD WORKSPACES Sp. z o.o.

Nie wypłaca :)

Dzień dobry, zapraszamy do kontaktu :)

Aaaa

Jeżeli na umowa zlecenie pracodawca płaci ZUS to jakie ja ponoszę koszta

Aaaa

Chcę aplikować na stanowisko z włoskim. Nie mam pojęcia co muszę opłacać sama na umowie zlecenie. Czy płacę sama ZUS i inne składki. Nie pracuję obecnie nigdzie.

@Aaaa

Dzień dobry, przy umowie zlecenie składki ZUS zgodnie z polskimi regulacjami opłacane są przez firmę (zleceniodawcę). Pozdrawiamy :)

Kawaii B

Pracowałam na rynku włoskim, przez prawie dwa miesciące, praca spoko, wynagrodzenie ok, zespół super, tylko troche szkoda że nie przedłużli mi umowy, bo mało jest połączeń, i takie tam, zapewniali mnie ,że nie będzie rekrutacji na rynek włoski, bo za mało roboty dla wszystkich, a ostatnio patrzę na lento, oferta pracy tivron rynek włoski, i tak sobie myśle czy nie można powiedzieć wprost pracownikowi że sie go zwalnia ze zwględu na wyniki? ale po co, najlepiej robić z człowieka (usunięte przez administratora) a już chciałam polecić kolege do pracy tam, nie polecam, i omijać te firme szerokim łukiem.

@Kawaii B

Dzień dobry, jeśli kończymy współpracę ze względu na wyniki zawsze o tym jasno informujemy. Zapotrzebowanie na dane stanowiska zmienia się proporcjonalnie do prowadzonych obecnie działań (nierzadko jest to dynamiczna zmiana), dlatego niektórych rekrutacji nie możemy przewidzieć z wyprzedzeniem. Właśnie taka sytuacja miała miejsce w tym przypadku. Życzymy wszystkiego dobrego.

Prawda
@Kawaii B

Oni już sami nie wiedzą co robią, kogo i na co rekrutują. W ogłoszeniu na specjalistę na rynek chorwacki GWARANTUJĄ codzienną styczność z językiem i kulturą Włoch :-) :-)

@Prawda

Dzień dobry, małe pomyłki w ogłoszeniach zdarzają się każdemu ;) Nasz błąd już poprawiliśmy, a w przyszłości będziemy z pewnością bardziej czujni :)

Ghg

Jak robisz sprzedaż jesteś bogiem gdy masz chwilowy spadek to zaraz dają ci plan naprawczy Ogólnie można chwile popracować ale dłużej niż rok to przesada 70% ludzi dzwoni po darmowe opakowania, firma nierozumie ze czasami ktoś nie ma tych 400 zł tylko wychodzi z zalozenia jak ktoś dzwoni to ma kasę

tomos
@Ghg

Dziwna sprawa że w firmie sprzedażowej jesteś rozliczany z sprzedaży.

Oj

Z ciekawości zapytam, o którą panią manager chodzi?

Em
@Oj

Oj ktoś usuwa komenatrze . Ale ja również zgodzę się z komenatrzem który tu był, mianowice może obecna pani menager M zrobi ankietę wśród pracowników , ankietę anonimową aby każdy mógł powiedzieć , co myśli :-) :-) myślę, ze to bardzo dużo rzeczy wyjaśni.

XYZ
@Oj

O szanowna panią M, która tak dbać rzekomo miała o pracowników zmieniając stanowisko. Już pominę fakt, iż lubi wypowiadać się na temat osób różnych za ich plecami, czego uważam, ze nie przystoi osobie funkcyjnej , natomiast są inne aspekty przez, które pracownicy maja takie a nie inne zdanie , natomiast uważam, ze ktoś nie znosi krytyki i nie potrafi spojrzeć prawdzie w oczy jeśli usuwa komentarze. Pomysl ankiety o której niżej wspomniano uważam, byłby bardzo trafny. Z serdecznymi pozdrowieniami.

@XYZ

Dzień dobry, chcielibyśmy poinformować, że ankiety wprowadziliśmy już w czerwcu tego roku. Cały zespół wypełnia je każdego miesiąca, oceniając pracę swojego Team Leadera, komunikację, budowanie relacji, wiedzę merytoryczną, proceduralną, poświęcany czas agentom oraz narzędzia komunikacji. Dzięki nim, na bieżąco monitorujemy wszystkie sytuacje w zespołach.

Były pracownik r2

Pracowałem na kampanii r2, świetny team i atmosfera zespołu...........Ale No zero wsparcia liderki Agnieszki która nie robiła żadnych szkolen, nic nam nie pomagala wysyłała jakaś rozmowę do odsłuchu i kazała wszystkim siedzieć na spotkaniu.... ot całe szkolenie z jej strony nie wiem czy to brak umiejętości czy lenistwo... na wiadomości odpisywała na drugi dzień czasami.... latem śmialiśmy się ze od 12 w południe to ona już na działce siedzi i ma gdzieś grupę.... ale jak widać karma wraca, cały zespol odszedł do konkurencji pozdrawiam cały Były zespół r2 :)

Aktualny pracownik r2
@Były pracownik r2

To ciekawe co piszesz bo tam pracuje i jest odwrotnie, liderka zawsze ze wszystkim pomaga i nie wyobrażam sobie pracy w innym zesple

Były pracownik r2
@Aktualny pracownik r2

Jak wykurzyla cały zespół to zastanów się proszę nad tym co piszesz (o ile to jest prawdziwy komentarz a nie hr) wcześniej nie wiesz jak to było...!!!!!! ja pracowałem 1.5 roku to dość dużo..... dziwne... ze taka osoba dalej nie została sprawdzona za swoje lenistwo... =/ zamiast inwestować w ludzi którym zależy na pracy to firma dba i trzyma takich leserow - liderow =~(

Aktualny pracownik R2
@Były pracownik r2

Zgodzę się, świetny team i atmosfera zespołu ale reszta? Co za bzdury! Agnieszka jest najlepszym team liderem jakiego tylko mogliśmy sobie wymarzyć. Szkoleń mamy pod dostatkiem, ilość wsparcia od liderki jest potężne. Najwyraźniej cały zespół nie odszedł do konkurencji, dobrzy pracownicy zostali. Zawsze znajdzie się osoba, która nie potrafi odnaleźć się w miejscu pracy no ale żeby od razu wylewać swoje żale i zwalać to na liderkę? Słabiutko...

X
@Były pracownik r2

Też nie pracuję tam od wczoraj i wiele rzeczy można o tej firmie powiedzieć ale zespół ma się bardzo dobrze, współpraca tez, z liderka zawsze można się dogadać i nigdy nie było sytuacji, żeby z czymkolwiek nie pomogła. Idz wylewać swoje zale gdzie indziej.

N.
@Aktualny pracownik R2

Teraz mogę się już podpiąć pod komentarze wyżej . Kasa w tej firmie jest dobra , atmo tez i możliwość pracy zdalnej . Kiedys ta grupa zajmował się Krzysztof i to był lider kontaktowy i motywował zespół . Jak się tylko dowiedziałam kto będzie moim liderem uciekłam na prase . (usunięte przez administratora) i agresja lidera na reaktywacji . Mam dziecko i starzy mi nerwow . Polecam prace ale nie u tego lidera

byly pracownik r2
@Były pracownik r2

mimo szacunku do firmy musze przyznac racje do komentarża odnosnie kierowniczki R2 w krakowie ,nigdy żaden przełożony mnie tak nie zlewał... przez caly czas pracy w tej grupie zadnego indywidualnego spotkania czy szkolenia z kierowniczką ,na wiadomosci prawie nie reagowala a jak już odpisala to albo pisała ze sie nie da czegos ogarnac albo trwało to kilka dni. najgorsze ze ciagle obiecywała spotkania ktorych nie robila ale zawsze jak sie szlo to mozna bylo ja spotkac jak odpoczywa na kanapach ale dla pracownika brak czasu i pomocy . jeśli chodzi o pieniadze na prawdę nie można bylo nażekac ale ten system telefonowania i ogrom rozmow jedno po drugim wymagała dużego zangazowania umyslowego a jak komus nie szla sprzedaz to miał kilka dni na poprawę wyniku inaczej kierowniczka zwalniała ,szkoda ze w tym czasie żadnej pomocy szkolenia wskazuwek od kierowniczki albo doznasz oświecenia i zaczniesz sprzedawać albo nara ............Od kiero nie było ani pomocy szkoleniowej ani psychicznej ani pomocy codziennej pracy . jakby jej nie było to w sumie by na to samo wyszlo.miła osoba ale wydaje mi się ze po prostu nie nigdy do wtedy nie pracowala w sprzedazy , pewnie nie miala w tym doswiadczenia i chyba nie wiedziala po co tam jest co do samej firmy to szczerze polecam pod każdym względem firma na najwyższym poziomie pod względem fajnego biura wyposarzenia dbania o lidzi. multisporty, konkursy, wyszkoleni ogatnieci trenerzy ktorzy wiele ucza , szkolenia na wysokim poziomie, w pełni wyposarzona kuchnia, organizowanie jedzenia dla ludzi z pracy. Musze przyznać że firma mocno dba o pracowników calkiem obiektywnie powiem ze samej firmie nie można złego słowa powiedzieć. Dbają o to żeby pracownicy dobrze się czuli w firmie i byli zadowoleni. Pierwsza moja praca moja praca gdzie firma miala takie opiekuncze odejscie do pracownika i tez daja zarobic

@byly pracownik r2

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za szczerą opinię. Cieszymy się, że nasze działania w trosce o pracowników zostają docenione. Dziękujemy także za informację odnośnie sytuacji w zespole R2. Już po pierwszych sygnałach, jakie otrzymaliśmy jakiś czas temu zaczęliśmy prowadzić badanie oceny przełożonego, więc niebawem będziemy mieć szerszą perspektywę na ten temat. Z pewnością zrobimy wszystko co w naszej mocy, by poprawić jakość pracy w tym dziale. Pozdrawiamy serdecznie.

czarny

Znowu nie przesadzajcie że jest tak źle, to fakt że to już nie te zarobki co kiedyś ale nadal można w miarę godnie zarobić, a atmosfera jest znakomita :)

Kamila
@czarny

Jak zarobki zmieniły się na przestrzeni lat w Tivronie? Ile obecnie można zarobić i czy wysokość pensji dla doradcy jest od czegoś uzależniona? Np. od posiadanego doświadczenia lub od wyrabiania norm? Mógłbyś napisać mi coś na ten temat? :)

@Kamila

Zależy na jakim rynku i na jakim dziale. Na rynku polskim na kampanii przychodzącej masz różne progi, które musisz osiągnąć żeby dostać prowizje. Możesz nie mieć żadnego doświadczenia i sprzedawać, a możesz mieć 10 lat doświadczenia i nie sprzedawać. To nie ma związku. Jeśli nie sprzedajesz to nie pracujesz. Na tym polega praca w cc.

Aktualność
Jak wygląda rekrutacja w Tivron?
Zobacz i przekonaj się ile kroków dzieli Cię od rozpoczęcia nowej, zawodowej przygody!

Natasza

Ja tam pracę w Tivronie będę miło wspominać :) Byłam tu tyko przez dwa miesiące (zrezygnowałam ze względu na wyjazd za granicę), ale dla mnie były to dwa miesiące rozwoju lingwistycznego i osobowościowego. Atmosfera w moim francuskim teamie była bardzo rodzinna: będę tęsknić za moimi koleżankami i kolegami oraz za naszą kochaną liderką! Praca w Tivronie bez wątpienia rozwinęła mój francuski. W końcu przestałam bać się rozmów przez telefon, nauczyłam się też wielu nowych słów (szczególnie słownictwo dotyczace zdrowia). Wynagrodzenie jest ok, jeśli ktoś rzeczywiście włoży dużo energii w sprzedaż, fajnie zarobi. Praca ma specyficzny charakter, wiadomo, to telemarketing, stąd nie każdy charakter sie tu sprawdzi. Jestem jednak przekonana, że Ci, którzy mają smykałkę do sprzedaży dobrze sie w tym odnajdą. Poza tym w Tivronie jest naprawdę niesamowicie kompetentny i sympatyczny HR! Rekrutacja na moje stanowisko była bardzo profesjonalna, dostałam odpowiedź na każde pytanie. Praca w Tivronie była dla mnie, człowieka, który po filologii trafił najpierw do firmy, w której siedział 8 h przed Excelem, miłą odskocznią. Bardzo doceniam możliwość codziennych rozmów z przeróżnymi osobami: to prawdziwy kontakt z żywym językiem! Być może jest prawda w opiniach, że w tej firmie panuje chaos i nie najlepsza organizacja, ale ja tego nie zaznałam. W moim teamie była bardzo dobra komunikacja i o żadnym wyścigu szczurów nie było mowy.

@Natasza

Pai Nataszo, dziękujemy za szczerą opinię :) Pozdrowienia!

Zostaw merytoryczną opinię o RSD WORKSPACES Sp. z o.o. - Nadarzyn

• Jak się pracuje w RSD WORKSPACES Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RSD WORKSPACES Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RSD WORKSPACES Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 25 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RSD WORKSPACES Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w RSD WORKSPACES Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RSD WORKSPACES Sp. z o.o.