Kilargo Sp. z o. o.

2 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Kilargo Sp. z o. o.

Łabądek

To jak to jest z tymi nagrodami? Może ktoś wyjaśnić, czy firma płaci pracownikom nagrody? Firma jest spoko i tyle.

Johny
@Łabądek

Nagród się nie płaci, ewentualnie premie :) Nagrody (czyt.wyróznienie) się dostaje....takie moje zdanie :) Jeśli ktoś wywiązuje się ze swoich obowiązków to czemu by miał nie dostać ??????????

robol
@Łabądek

Na Boże Narodzenie dostajesz reklamówkę lodów.

@Johny

Bo to kilargo

Arbeiter
@robol

w przybliżeniu 20zł :)

Dominika

@asz piszesz o atmosferze w firmie, więc jesteś lub byłeś pracownikiem Kilargo, mógłbyś napisać coś więcej na temat pracy w tym miejscu? Jak wygląda podejście do pracownika, czy pensja jest zadowalająca? Poleciłbyś pracę w tym miejscu innym osobom? Takie rozbudowane opisy miejsca pracy bardzo pomagają osobom które zastanawiają się nad zatrudnieniem w tej firmie.

@Dominika

Dałem opis to go usunięto. Chociaż opisywał całą prawdę na temat firmy.

Predator
@asz

Może personalnie się wypowiadałeś lub obraźliwie??

@Predator

Obiektywnie, ale tutaj takie komentarze są niestety usuwane.

magazynier

a jak wygląda praca w magazynach? warto aplikować? pojawiło się w ostatnim czasie wiele ogłoszeń o pracę, zastanawiam się czy przyjezdzac z Łodzi specjalnie na rozmowe. Jak kierownicy ?

Stefan

Podpowiedzcie jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować?

kamila

a żeby była tj na ziemi to co trzeba byłoby zrobić ? :)

@kamila

HR musi zacząć zauważać problemy pracownika, zamiast zajmować się zatrudnianiem kolejnego.

kamila
@Kolega

zakładam ze jesteś pracownikiem firmy, bądź już byłym ? :)

Key Account Manager

Pierwszy etap z business HR partner. Rozmowa przebiegła w miłej atmosferze bez oklepanych HR-owych pytań. W przeciągu tygodnia powrót z informacją o kolejnym etapie. Na drugim etapie merytoryczna rozmowa z dyrektorem działu, czuć profesjonalne podejście do tematu. Niestety, minął już ponad miesiąc od ostatniej rozmowy a kontaktu ze strony HR już nie było. Uważam, że na odpowiedź zwrotną zasługuje każdy kandydat, niezależnie od stanowiska na które aplikuje. Domyślam się, ze proces rekrutacyjny został zamknięty i nie spełniłem wymagań potencjalnego pracodawcy lecz to tylko domysły.

Czy zamierzają państwo usprawnić komunikację z kandydatami?

tomek

Jak przedstawiają sie zarobki dla operatora maszyn?

Pamietaj
@tomek

1800 netto może dostaniesz ale przynajmniej nic nie robisz ...

Dominika

@daesh rozumiem, że jesteś pracownikiem Kilargo. Możesz określić jak wygląda rozmowa rekrutacyjna oraz jakie umiejętności są na niej sprawdzane? Czy osoby aplikujące na stanowiska produkcyjne mają jakieś testy manualne? To istotne, ponieważ firma Kilargo ma na dzień dzisiejszy kilka wolnych wakatów na: https://www.gowork.pl/praca/kilargo-sp.-z-o.-o.;pr

Dominika

@Kolega to co piszesz daje podstawę, aby uznać pracodawcę Kilargo, jako godnego zaufania partnera w relacjach zawodowych. Czy możesz coś napisać o procesie rekrutacji i wdrożenia do pracy? Firma prowadzi rekrutację na http://www.kilargo.pl/node/15 oraz wdraża programy stażowe, więc takie informacje będą przydatne innym użytkownikom forum, do podjęcia decyzji o złożeniu aplikacji do Kilargo.

@Dominika

@Dominika mój komentarz potwierdza standardy, przy moim stanowisku to akurat bardzo niewiele biorąc pod uwagę doświadczenie i wiedzę. Program stażowy to po prostu przyjęcie stażysty jak pracownika tyle, że z mniejszymi wymaganiami. Wdrożenie? Pracownicy pokazują co i jak.. Drogi HR, Marcinie. Ludzie potrzebują szkoleń, nie nowych dyrektorów. Nie można cały czas oferować takich podstaw.

Dominika

@Jez co rozumiesz pod pojęciem "polecam, dla ambitnych"? Czy pracodawca wymaga wiele od swoich pracowników, ale w zamian za to można liczyć na szkolenie, rozwój zawodowy i awans? Daj znać jak wygląda proces rekrutacyjny. Firma Kilargo obecnie prowadzi rekrutację na takie stanowiska jak: https://www.gowork.pl/praca/kilargo-sp.-z-o.-o.;pr dlatego, te informacje będą istotne dla osób chcących złożyć tu aplikację.

@Dominika

Pracodawca wymaga wiele, w zamian można liczyć na wypłatę, dopłatę do multisport i dopłatę do ubezpieczenia. Szkoleń brak, pracuje w biurze.

Jez

Fajna firma, polecam dla ambitnych

lm68

Witam, może ktoś napisać z jakiej/jakich agencji pracy są Ukraińcy pracujący w kilargo ?

Grucha
@lm68

Czarny Lotos

Patryk

Czy może ktoś napisać coś na temat zarobków, chodzi mi o stanowisko operatora maszyn. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Jack Frost
@Patryk

Pensja nie adekwatna do wykonywanych obowiązków. Brak wsparcia i motywacji że strony kierownika produkcji. Liczy się ilość nie jakość. Robią wszystko by zabrać premię. Nie polecam zakłady...

Dominika

@Po rekrutacji, ogólny przekaz Twojego komentarza mógł być konstruktywny. Jednak został przez administratora zarchiwizowany co oznacza, że musiał łamać przepisy regulaminu tego forum. W tym miejscu powinny znajdować się wyłącznie merytoryczne opinie o Kilargo Sp. z o. o. jako pracodawcy. Dodatkowo nie mogą one zawierać słów niecenzuralnych i być obraźliwe. Zachęcam Cię do ponownego pozostawienia relacji z przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej, w której wziąłeś udział w Kilargo Sp. z o. o.

Po rekrutacji
@Dominika

Witam. Komentarz był konstruktywny , bez epitetów czy innych sformułowań mogących naruszyć dobre imię firmy :), nawet pochwaliłem pierwszy etap rekrutacji i Dyrektora HR. Opisałem brak profesjonalizmu podczas II etapu i brak informacji zwrotnej pomimo że było to rekrutacja na stanowisko Area Sales Manager, ja znalazłem czas by na własny koszt podjechać do Warszawy ale im szkoda było na telefon - dlatego nie polecam firmy.

HR
@Dominika

Jeśli z naszej strony nie było informacji zwrotnej, to gorąco przepraszamy. Sprawdzimy to i poprawimy system powiadomień. Być może w ferworze pracy, umknął nam kontakt.

ML_86

Witam, Kilargo ma dużą rotacje ponieważ w ogóle nie liczą się z pracownikami. Wystarczy spojrzeć na ich ogłoszenia o pracę na stronie urzędu pracy. Wszystkie stanowiska np. automatyk, laborant, pracownik liniowy są tak samo płatne tzn 2200brutto - wnioski można samemu wyciągnąć. Bazują na Ukraińcach w dużych ilościach. Wiem co piszę bo mieszkam w Chechle i sam tam pracowałem.

Pośrednik
@ML_86

Panie ML_86, jakby Pan dłużej był zarejestrowany w PUP jako bezrobotny to by wiedział Pan że w urzędzie są podawane kwoty minimalne, nie oznacza to że taką stawkę oferuje pracodawca. To dotyczy każdej oferty pracy w urzędzie.

ML_86
@Pośrednik

Gdyby Kilargo chciało zapłacić więcej to by w PUP podało inną kwotę a nie 100zł brutto więcej od minimalnej ustawowej. Wiele ogłoszeń w PUP ma podane większe wynagrodzenia.

Norbert
@Pośrednik

Pierwsza zasada szukania pracy Nie szukaj pracy w urzędzie pracy !!!

Pośrednik
@ML_86

Myślę, że pracodawcy celowo nie podają stawek wynagrodzeń, konkurencja nigdy nie śpi.

abc123
@ML_86

Zgadzam się w 100% z częścią o traktowaniu pracowników. Płaca też się zgadza bo płacą najmniej ile mogą.

Dominika

@Pracownik, nie jestem pracownikiem Kilargo Sp. z o. o. Staram się jedynie poruszać kwestie, które zarówno dla mnie jak i innych użytkowników mogą okazać się ciekawe, ważne i być pomocne przed podjęciem decyzji o ewentualnym złożeniu CV do firmy.

Dominika

@Pracownik, rozumiem, że nie zgadzasz się z opinią poprzedniego użytkownika. Czy, w takim razie, mógłbyś opisać swoje doświadczenia z Kilargo Sp. z o. o.? Jak, w Twojej ocenie, prezentuje się ten pracodawca?

@Dominika

To zależy o co pytasz, nie mam złych doświadczeń, ale zakładam że każdy ma inne, bo pracował w innym dziale. A Ty Dominika pracujesz w Kilargo? Jakie są Twoje odczucia?

KONKURENCJA widać nie śpi :) Wypadałoby chociaż zmienić nick :)

Dominika

Na stronie internetowej Kilargo Sp. z o. o. znajduje się wiele ofert pracy. Zastanawiam się jednak czy są one aktualne. Pracodawca swojemu przyszłemu pracownikowi na pewno zapewnia stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju zawodowego. Czy osoby zatrudnione aktualnie w tej firmie mogłyby napisać czy umożliwia ona awans w swojej strukturze? Jeżeli tak, to uzyskanie go jest czasochłonne? Jakie warunki należy spełnić?

ajsik
@Dominika

brak awansu - awansują twoje obowiązki ale nie stanowisko i zarobki

KSW
@ajsik

Zalezy na jakim stanowisku itd.

Dominika

@Bub Dlaczego Twoim zdaniem praca w Kilargo Sp. z o. o. nie jest spokojna? Czy możesz powiedzieć, skąd wynika Twoja opinia? W jaki sposób objawiał się brak spokoju, o którym wspomniałeś?

robol
@Dominika

Za nieobecność w sobotę dostajesz NN.Jeśli chcesz mieć wolną musisz wziąć urlop.Paranoja

Aneta
@robol

Mnie to nie dziwi, u mnie też tak jest w zakładzie pracy. Jeżeli mam planowaną sobotę to muszę przyjść, inaczej tylko urlop. To normalne w każdej firmie, w której pracuje się nie tylko od pn do pt

Oliw

Może mi ktoś napisać jakie wynagrodzenie plus minus, w dziale sprzedaży?

angela
@Oliw

Nie sądze by ktoś podał wynagrodzenie, na rozmowach rekrutacyjnych rzadko się mowi o zarobkach dopiero wtedy gdy finalizowana jest rekrutacja i zakładam ze wtedy moglabys poznac wynagrodzenie jeśli taka propozycje zatrudnienia bys dostala

Czy może ktoś napisać jaki jest powód, że Kilargo potrzebuj tak dużo nowych osób? Jakiś poważne zmiaekny w firmie? Chcę aplikować dlatego tak dopytuję!

patyk
@Marek

bardzo duża rotacja ludzi

gocha
@patyk

a może nie każdy się nadaje na dane stanowisko??

l
@Marek

Rozwoj firmy, przygotowanie do nowego sezonu

dert
@gocha

a może takie warunki pracy :P

Zostaw merytoryczną opinię o Kilargo Sp. z o. o. - Chechło Pierwsze

• Jak się pracuje w Kilargo Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kilargo Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kilargo Sp. z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kilargo Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Kilargo Sp. z o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kilargo Sp. z o. o.