Kilargo Sp. z o. o.

2 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Kilargo Sp. z o. o.

HC

Pracownik. Potwierdzam Twoje słowa. Pracowałem w Kilargo - FF Marka Własna 1,5 roku - świetny okres :). Słyszałem przed przyjściem do pracy różne opinie, przekonałem się że jest ok. Fajna atmosfera na produkcji, sympatyczni ludzie na wszystkich zmianach - Dyro z potężną wiedzą techniczną i praktyczną - było się od kogo uczyć -:). Gdyby nie moja świadoma decyzja o wybraniu innego kierunku, pracowałbym tam do dzisiaj. Labo Kalisz ok. Polecam firmę!!!

Co z zagrożeniem koronawirusem gdy na hali produkcyjnej przebywa ponad 50 osób?

Korona

Zgodnie z wprowadzonym rozporządzeniem - wykluczone są z tego zakłady pracy.

daesh

Czy istnieje jeszcze Kilargo czy już tylko FF Marka własna? Czy rozwój zakładu pod Łodzią na kwotę rzędu 180 mln złotych oznacza wyprowadzenie produkcji lodów z Kalisza do Dobronia całkowicie i zjednoczenie w jednym miejscu pełnej mocy produkcyjnej? Wy tu pitu-pitu o głupotach a za chwile mozecie być bez pracy, lub dostaniecie kuszące oferty "przenieś się z rodziną do Łodzi" :)

Witold

Widzę, że jesteś osobą dobrze zorientowaną, dlatego pozwolę sobie zadać pytanie związane z wynagrodzeniami. We wcześniejszym wpisie zapytałem o to, czy poza pensją podstawową zatrudniony pracownik może liczyć na ewentualne dodatki w postaci premii bądź nagród. Możesz przedstawić, jak to wygląda? Będę wdzięczny.

Stefek

Fajnie by było jak by juz znuklo

@Stefek

Masz może aktualne informacje związane z sytuacją w tej firmie? Od wakacji mogło coś się zmienić, dlatego chciałbym zweryfikować, czy praca w tej firmie jest stabilna i pracownicy nie powinni obawiać się o swoje stanowiska? Fajnie by było, gdybyś odpowiedział i uaktualnił tę kwestię.

yoku
@Witold

Powoli robią redukcję zatrudnienia i w większości na sezon zatrudniają Ukraińców. Jak Kilargo w Kaliszu się zamknie to nie będą musieli tyle kombinować z rozwiązaniem umów z Ukraińcami co z Polakami. :P

Dzień dobry wszystkim! Widzę, że Kilargo z Chechła poszukuje Specjalisty ds. Technologii. Na jaką stawkę netto można liczyć na tym stanowisku? Czy praca jest zmianowa? Czy praca Technologa polega tylko na wprowadzaniu specyfikacji do systemów, czy obejmuje też nadzór nad produkcją, albo chociażby I produkcją? Dziękuję za odpowiedzi.

@Zainteresowany

Mam nadzieję, że w wątku znajdzie się osoba, która odpowie na Twoje pytania. Przez ten czas, zanim to nastąpi, chciałbym dowiedzieć się, czy masz jakieś doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku? Widziałem, że pracodawca tego wymaga, dlatego chciałbym się dowiedzieć, jak to u Ciebie wygląda.

aktualna
@Zainteresowany

Jeśli masz pytania co do zmianowości itp. Proponuję zapytać w HR. Za Chechło odpowiada chyba Karolina. Nie sądzę aby była zmianowa. Bir z reguły pracuje 8-16. Stawka pewnie jest do negocjacji w zależności od tego jakie masz doświadczenie i ile umiesz. Spróbuj. Ekipa w BiR jest fajna. Uprzedzam, że pracy jest sporo ale mają tam młodą ekipę i dość wesoło. Szefowa, Iwona jest naprawdę w porządku. Powodzenia.

@aktualna

Dobrze wypowiadasz się o firmie i widać, że jesteś zadowolona z pracy. Mogłabyś napisać kilka słów o wynagrodzeniu? Czy podstawę pensji można podwyższyć premiami lub innymi dodatkami. Mam na myśl także pakiet socjalny i chętnie dowiem się co zawiera. Możesz mi pomóc?

bobafrut
@aktualna

(usunięte przez administratora) 8-16 to fikcja, często po godzinach. Atmosfera ok ale asertywność kierownictwa słabo.

Anulka
@bobafrut

jesteś pracownikiem Biru? czy innego dzialu ze piszesz ze to fikcja?

@bobafrut

Osoby, które zostają po godzinach, mogą liczyć na ewentualne dodatkowe wynagrodzenie na koniec miesiąca? Jestem ciekaw, jak pracodawca rozlicza godziny nadliczbowe. Proszę, abyś przedstawił, jak to wygląda.

Key Account Manager

Pierwszy etap z business HR partner. Rozmowa przebiegła w miłej atmosferze bez oklepanych HR-owych pytań. W przeciągu tygodnia powrót z informacją o kolejnym etapie. Na drugim etapie merytoryczna rozmowa z dyrektorem działu, czuć profesjonalne podejście do tematu. Niestety, minął już ponad miesiąc od ostatniej rozmowy a kontaktu ze strony HR już nie było. Uważam, że na odpowiedź zwrotną zasługuje każdy kandydat, niezależnie od stanowiska na które aplikuje. Domyślam się, ze proces rekrutacyjny został zamknięty i nie spełniłem wymagań potencjalnego pracodawcy lecz to tylko domysły.

Czy zamierzają państwo usprawnić komunikację z kandydatami?

top

Za chwile ktoś kupi ten zakład i zarobki pójdą w dół. A zakład w Łodzi powstanie :D

fredi

Czy moglby ktos mi mniej wiecej naswietlic jak wyglada w praktyce stanowisko laboranta? Lub ewentualnie specjalisty ds. produkcji? Jak wygląda praca na tych stanowiskach?

Evitka

Hej. Ja chciałabym aplikować na Technology. Możesz coś na ten temat napisać?nie wiesz co miał na myśli ktoś kilka wiadomości poniżej że technolodzy odchodzą...i wiadomo dlaczego

znajoma

Jesteś w błędzie jeśli chodzi o stawki....moja koleżanka tam pracuje i wcale nie jest to kwota o jakiej piszesz tylko większa. Poza tym jest grafik na caly m-c, telefon o którym piszesz może zdarzyl się w sytuacji "naglej". W dzisiejszych czasach trzeba być elastycznym, a nie tyko marudzić.

EKS 2
@fredi

W ciągu roku odeszło ponad 10 laborantek, często do prac z jeszcze gorszą kasą,a oni nadal twierdzą że to kwestia pieniędzy. Ciężko przyznać dziewczynom z labo, że nie potrafią zarządzać ludźmi i często tworzą kwasy i tak będzie po kres Kilargo niestety.

Abc

Do tej pory praca na stanowisku MŁODSZEGO laboranta (bo tak jest na umowie) była bardzo ciężka zwłaszcza że co chwila ktoś odchodził (w tym roku odeszło już 11 dziewczyn). Próbują coś zmienić ale jak do tej pory nie widać rezultatów... Ogólnie w dziale kontroli jakości panuje chaos a pracy ciągle przybywa. Zarządzanie zespołem tu nie istnieje.

Abc
@Evitka

Technolodzy pracują 8-16 chyba że jest jakieś wdrożenie to muszą zostać dłużej. Praca raczej przy komputerze (opracowywanie specyfikacji surowców, tworzenie etykiet itd.), technolodzy w Chechle rzadko widziani są na hali produkcyjnej, nie mają swojego laboratorium więc co za tym idzie nie zajmują się opracowywaniem nowych produktów (to dzieje się w zakładzie w Kaliszu). Jeśli chcesz być technologiem z prawdziwego zdarzenia to nie tutaj... Na pewno nie maja tyle roboty co Dział jakości więc praca raczej spokojna i stabilna ale pytanie czy rozwojowa?

@Abc

Dzieki za info☺a nie wiesz jak z zarobkami? I ta rotacja mnie niepokoi..

Eks4
@Evitka

Z zarobkami to różnie bywa.... Ale porównując zarobki, mimo różnych grafików i dodatkowych godzin (nocki ekstra płatne) To zawsze wszystkie nowe dziewczyny dostawaly tyle samo około 2400 - 2500 na rękę. Miała być dodatkowa premia za trzy zmiany plus sobota ale żadna tego nie odczuwala(usunięte przez administratora).. za święta akurat była zapłata wywalczona w wielkiej tajemnicy. Bez rewelacji

myster
@Eks4

Ludzie wolą nieco mniej ale spokój, miłą atmosferę, 1-2 zmiany - Kilargo jest dobre tuż po studiach na góra 2 lata i wypad żeby się nie zajechać, zdrowia nie stracić i nie osiwieć za młodu.

Agata
@Abc

W swoim komentarzu piszesz, że pracodawca próbuje wprowadzić zmiany - czego konkretnie one dotyczą? Może wprowadzono już jakieś nowe rozwiązania korzystne z punktu widzenia pracownika? Wspominasz też o bardzo dużej rotacji - wiesz może, z czego ona wynika? Co się zaś tyczy obowiązków, czy zakres jest zawarty w umowie? Bardzo proszę Cię o odpowiedź, takie informacje są ważne dla innych, potencjalnych kandydatów firmy Kilargo.

aktualna
@EKS 2

A skąd taka wiedza? 10 laborantek? w Chechle? Daj Boże taki dział kontroli jakości. Pitolisz jak potłuczony..

Wie ktoś może jak wygląda praca lidera lini produkcji, jakie zarobki i atmosfera w pracy?

Agata
@Gość

Widzę, że jesteś żywo zainteresowany podjęciem pracy w firmie Kilargo. Wysyłałeś już w ogóle swoje CV do pracy w tym miejscu? Podobno zakłady produkcyjne w firmie należą do najnowocześniejszych w Europie. Ciekawe, jak to się przekłada na pracę osób zatrudnionych w firmie? Odnośnie zatrudnienia w Kilargo przeczytać w Internecie można, że poszukiwani są pracownicy zarówno z wiedzą i doświadczeniem, jak również młodzi ambitni absolwenci, którzy chcą rozpocząć swoją karierę. Do której z tych grup należysz?

m2f
@Agata

Taaa, najnowocześniejsze - niektóre maszyny pamiętają czasy pierwszego Augusto, czyli lata 90-te a i te nowe, niedawno zakupione psują się na potęgę.

Eks
@Gość

Nowy parę miesięcy temu dostawał 2800 brutto. Liniowi z długim stażem, z premią mogą zgarnąć 4 na rączkę. Teraz może być trochę więcej. Obecnie są braki w obsadzie, a zaczyna się sezon. Myślę, że możesz ugrać dobre warunki ;)

lider
@m2f

a może po prostu ktoś nie potrafi ich obsługiwać i dlatego psuje? Radzę najpierw rozejrzeć się wokół co kto robi :) buhahaha...

Lider
@Gość

pensja jest ok, premie uznaniowe były miłym zaskoczeniem przez ostatnie miesiące, pogoda służy

@Lider

Super, że w Kilargo można liczyć na wynagrodzenie na godnym poziomie. Dobre zarobki sprawiają (między innymi), iż czujemy się nieco bardziej stabilnie. Czytałam na ich stronie, iż w związku z dynamicznym rozwojem firmy, aktualnie poszukują kandydatów zainteresowanych pracą na naprawdę różnych stanowiskach. Orientujesz się, czy nowo przyjęte osoby podpisują umowę na czas określony czy nieokreślony? To interesująca kwestia, więc liczę na Twoją szybką odpowiedź.

Lukasz

Nie pracowal bym tam nawet za 5 tys netto,już po rozmowie o prace można to stwierdzic .

Artur
@Lukasz

a na jakie stanowisko aplikowałeś?

Franciszek
@Lukasz

Zastanawia mnie, co takiego wydarzyło się w trakcie rozmowy o pracę w firmie Kilargo, że finalnie nie chciałbyś pracować w tym miejscu. Czy osoba rekrutująca zraziła Cię czymś do pracy w tym miejscu? Chciałbym dobrze zrozumieć sens Twojego wpisu, więc zachęcam Cię do sprecyzowania treści.

J.L

Szukam pracy na magazynie, jakie stawki?

RAFAŁ
@J.L

Jakie stawki

Ktoś

Praca,, uważa się że ludzie nie chcą pracować,,, czy zarobki są podobne do zagranicy nie,,,, dochodzimy do absurdu, oferta pracy za 6 zł, na godzinę,, szok

ktoś 2
@Ktoś

ciekawe niby gdzie taka stawka?haha ludzie z nudów piszą bzdury już.....

R.I.P. MCL

Po rekrutacji - odradzam. (usunięte przez administratora) niby taki konkretny i ogarnięty, ale nie doprowadza sprawy do końca. Najpierw kandydat traci trochę czasu (testy psycho, testy merytoryczne, rozmowy, itp.) i (usunięte przez administratora)twierdzi "oczywiście się odezwiemy, będzie ciąg dalszy". Ty tracisz 2 miesiące na czekanie, myśląc, ze to poważna firma. A potem on po prostu "zapomina"... ;) Jeżeli chcecie rozmawiać o jakimś poważniejszym stanowisku (finanse) to raczej gdzie indziej...

Visa
@R.I.P. MCL

Zgadzam się z tą opinią, również miałam rozmowę z(usunięte przez administratora)Niezależnie od wyniku, zostałam zapewniona, że dostanę odpowiedź w ciągu tygodnia - mija 3 tydzień i cisza.. Nie polecam, zero kompetencji.

Kati
@R.I.P. MCL

A może rekrutacja po prostu jeszcze się nie zakończyła? Czasem rekrutacje do działów finansowych trwają dłużej. Ja także uczestniczyłam w rekrutacji i zostałam powiadomiona, że rekrutacja się wydłużyła. Czasem wystarczy wysłać maila z pytaniem i "przypominajką". Dostałam informację, że liczba kandydatów była bardzo duża

R.I.P.

Po rekrutacji - odradzam. (usunięte przez administratora)niby taki konkretny i ogarnięty, ale nie doprowadza sprawy do końca. Najpierw kandydat traci trochę czasu (testy psycho, testy merytoryczne, rozmowy, itp.) i (usunięte przez administratora)twierdzi "oczywiście się odezwiemy, będzie ciąg dalszy". Ty tracisz 2 miesiące na czekanie, myśląc, ze to poważna firma. A potem on po prostu "zapomina"... ;) Jeżeli chcecie rozmawiać o jakimś poważniejszym stanowisku (finanse) to raczej gdzie indziej...

lodzik

Odszedł kolejny technolog - ...tak szybko odchodzą, ...wiadomo czemu :)

@lodzik

Napisz proszę o co chodzi? Chce tam aplikować na Technologa i jestem ciekawa o co chodz

@lodzik

Prosze oswiec mnie dlaczego? Chcialabym aplikowac na Technologa i juz sie boje

Zainteresowana

Witam czy mógłby ktoś opowiedzieć jak obecnie wygląda praca Młodszego Laboranta? Jaka atmosfera panuje w laboratorium? Jakie są zarobki?

Rozczarowany

Nie liczą się z wyszkolonym pracownikiem, w Twoje miejsce wolą zatrudnić 3 nowych, a lepiej głupszych, bez doświadczenia żeby nie wiedzieli, że można lepiej. Zero inwestycji, zero szkoleń, nawet szkolenia bhp są lipne. Atmosfera napięta, każdy dział inaczej traktowany, zależy gdzie trafisz. Dużo pracujących sobót do odbioru, oczywiście. Święta zależy od humoru czasem płatne, czasem nie. W żadnym dziale nie jest wesoło, no chyba, że w BIR. Ogólnie nie polecam, na pewno nie na dłuższą mete.

pakowacz
@Rozczarowany

Coz to za stanowisko skoro na Twoje miejsce az 3 osoby? produkcja?

zainteresowana
@pakowacz

Czyżby laboratorium ? :)

mixed

Witam, mam pytanie do pracowników firmy. Jak kształtują się zarobki na magazynie?

lodzik
@mixed

Jaki mają kształt? Krzywy tylko w dół.

P.

Czy w każdym z oddziałów firmy stosowane są procedury antymobbingowe?

m2f
@P.

Gdyby były stosowane to nie miałby kto pracować bo by większość była już dawno zwolniona.

Kaśka
@m2f

zgadzam się z tym

Feliks

Idealnie to nie jest nigdzie. Może niektórzy nie mają po drodze z pracą w firmie i dlatego narzekają?

autor
@Feliks

zgadzam się, wiekszosc opinii tutaj pozostawiają osoby, które negatywnie się wypowiadają, wszędzie sa plusy i minusy, w każdej firmie, Ci co sa zadowoleni raczej nie zagladaja w tego typu miejsca

asz
@autor

W przypadku kilargo to plus jest tylko wtedy, gdy się skrzyżują dwa minusy.

autor
@asz

a w jakim dziale pracujesz- pracowałeś?

Zygi@
@autor

Mylisz się P.Feliks pracuję do dziś i tu zaglądam często ja nie narzekam dla mnie jest ok tak jest czasem że coś nie wyjdzie ale to chwila bo na takie sytuacje nie możemy pozwolić jak ktoś jest kruchy to wiadomo wypala się ,wszędzie trzeba dać z siebie w miarę możliwości tylle na ile ciebie stać a nawet niekiedy więcej .

Jinx

Ekipa w biurach super. Nie ma wyścigu szczurów. Pensja tez w miarę. Karty sportowe, angielski etc.

AAA
@Jinx

Nigdzie nie ma idealnie, ale myślę że od pewnego czasu wiele na plus i zauważa się zwykłe problemy dnia codziennego

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Kilargo Sp. z o. o. o opisanie świeżej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Pracownik Ł.

Byłem na szkoleniu z końcem roku, więc jakieś możliwości są :)

@Pracownik Ł.

w jakiej lokalizacji i dziale pracujesz?

Łódź :) Sprzedaż

@anonymous

Czy ktoś w tej firmie ma szkolenia oprócz Sprzedaży?

BIR :)

Nie nie mam

@Szkolenia..

Nie nie mam

pomocnik g.

Po co coś pisać skoro tu usuwacie

Zostaw merytoryczną opinię o Kilargo Sp. z o. o. - Chechło Pierwsze

• Jak się pracuje w Kilargo Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kilargo Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kilargo Sp. z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kilargo Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Kilargo Sp. z o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kilargo Sp. z o. o.