Kilargo Sp. z o. o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Kilargo Sp. z o. o.

Bardzo dobra firma! Zacznę od profesjonalnie przeprowadzonej rekrutacji. Już na rozmowie można było wyczuć, że niekorporacyjne środowisko to duży atut firmy. Wynagrodzenie adekwatne do sytuacji rynkowej i kwalifikacji - jestem z niego zadowolona. Możliwość rozwoju, rzeczowi, konkretni ludzie, często z ogromnym doświadczeniem i z umiejętnością i chęcią dzielenia się wiedzą. Firma dobrze prosperuje, dzięki czemu czuję stabilizację zawodową. Oby tak dalej!

Xxx

Jak firma może dobrze prosperowac mając braki kadrowe jeśli w firmie są stałe rotację to odpowiedź sama się pokazuję że coś jest nie tak dla czego Nestle stale ludzi nie zatrudnia

Stefan

Jedyna prawdziwa rzecz w tej opinii, to że firma jest niekorporoacyjna. Tylko mówią to chyba ludzie, ktorzy nigdy nie poracowali w korporacji albo nie dali sobie tam rady. W korporacji przynajmniej są jakieś ludzkie zasady :)

Dorota
@Stefan

A napiszesz jakieś konkrety, czemu tak uważasz? :( Myślałam o pracy w tym miejscu ale teraz sama nie wiem

Stefan
@Dorota

Zero standardów, mimo że coś jest tworzone ale to tylko opisywanie stanu obecnego. Zero refleksji nad poprawianiem jakiegokolwiek przepływu informacji, jedna wielka gonitwa. Ale przecież ten biznes tak wygląda, to można tylko usłyszeć. Jeśli ktoś lubi tak pracować to OK :)

auras

Witam :) Szkoda, że na Warszawę trafia tak mało smaku lodów Karmelowe Latte. Jest to jeden z najbardziej poszukiwanych smaków. Ma wielu wielbicieli :) Smak Słony Karmel jest już oklepany, np. klienci tego smaku omijają go z daleka, chociaż cała moja Biedronka jest po prostu zawalona tym smakiem. I Lody leżą, bo smak się po prostu przejadł klientom. Myślę, że można by rozważyć moją porpozycję i dodstarczać więcej smaku Karmelowe Latte. Pozdrawiam Właścicieli serdecznie :) Mieszkanka W-wyi wielbicielka Waszych Lodów, zakochana w smaku Karmelowe Latte :)

Edyta
@auras

To chyba serio muszą być niezłe, skoro tak o nie prosisz :) A jakieś inne smaki też polecasz?

Stan

Nie ma podstaw żeby tak źle przepowiadać przyszłość firmy, która zmienia się zgodnie z wymogami czasu. Ważne, że dobrze się pracuje.

Kandydatka
@Stan

Jaka jest tam stawka?

Edyta
@Kandydatka

A o jakie stanowisko pytasz?

Prac

Rekrutacja dwuetapowa, bez odzewu. Większości kandydatów pani z HR zapomniała powiedzieć, że jest to praca na 3 zmiany. Soboty czasem pracujące, za co można odebrać dzień w tygodniu. Jako kandydat poświęcam swój czas na zebranie informacji o firmie, o danej technologii, przechodzę dwa stopnie rekrutacji, czy brak odzewu świadczy o polityce firmy? - być może

@Prac

No to słabo jak na początku są jakieś niedopowiedziane informacje. A dostałeś podczas rozmowy informacje czy dostaniesz odpowiedź zwrotną?

Dariusz
@Prac

To faktycznie nie zazdroszczę. Jednak pomimo wszystko chciałbym spróbować tu swoich sił i dlatego jestem ciekaw jak ta rekrutacja wygląda dokładniej. Czym różni się pierwszy etap od drugiego?

Key Account Manager

Pierwszy etap z business HR partner. Rozmowa przebiegła w miłej atmosferze bez oklepanych HR-owych pytań. W przeciągu tygodnia powrót z informacją o kolejnym etapie. Na drugim etapie merytoryczna rozmowa z dyrektorem działu, czuć profesjonalne podejście do tematu. Niestety, minął już ponad miesiąc od ostatniej rozmowy a kontaktu ze strony HR już nie było. Uważam, że na odpowiedź zwrotną zasługuje każdy kandydat, niezależnie od stanowiska na które aplikuje. Domyślam się, ze proces rekrutacyjny został zamknięty i nie spełniłem wymagań potencjalnego pracodawcy lecz to tylko domysły.

Czy zamierzają państwo usprawnić komunikację z kandydatami?

pracowałam tam parę Lat wstecz.czytam opinie.Zawsze tam się pracowało na pełnych obrotach Ale wiedziałam za co jak dostałam wypłatę.Teraz pracuje w innym zawodzie i praca w kilargo to nic.nigdzie nikogo nie posądza idziesz do pracy pracować nie dłubać w nosie. Tam pracowały normalni ludzie nikt się nie wywyższał nie plotkował nie rujnował czyjeś psychiki nie wykorzystywał nie wmawiał ci że jesteś do niczego i pracuj na czarno bo nic ci się nie należy.Szukam pracy i rozważam Kilargo.

Miła
@Monika

A mam pytanie jaka jest umowa jak sie tam pracuje

Prac

Firma ok tylko goniha niesamowicie

Jurek kuchnia

Proponuję pani Moniko zacząć pracę jako Liniowa, sama pani zobaczy jak to dziala pozdrawiam

Jozefina

Praca jak pracowali nasi dziadkowie za niemca nie ma chwili spokoju cały czs ganiają

Jozefina

Pracujesz jak na ostrym dyżurze albo w piekielnej kuchni

Xxx

Tak narobisz się za dziesięciu, a wypłata będzie jedna bez premii ????

Axxx

Cześć zamierzam podjąć pracę w tej firmie u Daniela na zmianie może mi ktoś napisać jak się z nim współpracuje??

Sylwia
@Axxx

No właśnie, ja tu myszkuję, bo chłopak szuka pracy i się zastanawiam, czy można sobie zmianę wybierać? Bo skoro wiesz, że chcesz u (usunięte przez administratora) to chyba ma się wybór?

@Axxx

Ja w ogóle nie polecam współpracy z tą firmą. Obojętnie z kim i na jakim stanowisku

Napisz coś więcej bo po dwóch ogólnych zdaniach to ciężko się domyślić co autor miał na myśli :D Aż tak zaszli Ci za skórę?

@Axxx

No cóż pójdziesz to się przekonasz może wytrzymasz powodzenia

Xxx

Ja również jest masakra i to doslownie

Сергій

Все чудово но тільки багато сімейних пар після kilargo розлучилися Тому що їх не ставлять разом на процес

Sylwia
@Сергій

Pewnie nie chcą, żeby gadali o domu i dzieciach, zamiast pracować. A z pieniędzy jesteś zadowolony?

Kierowca

Tragedia. Rozładunek trwał 6godzin. Na moje pytanie o toaletę ochrona skierowała mnie na budowę, gdzie prowadzone były prace. Firma spożywcza ???? gdzie jest sanepid.

@Kierowca

bredzisz facet, pewnie zostałeś rozładowany przez dwie minuty a resztę czekałeś na placu na ocenę surowców przez labo. Co do toalety to są w pobliżu portierni na zewnątrz zakładu bo nikt cię nie wpuści na teren zakładu w czasie pandemii w dodatku jak nie masz przy sobie książeczki zdrowia. Dbamy o zdrowie pracowników a zwłaszcza klientów kupujących nasze lody!

kandydat

to co piszą w ogłoszeniu (usunięte przez administratora) jest fikcją nie zostaniecie przyjęci do tej firmy a tylko do agencji pracy kasa tez nie taka jaką oferują a najniższa krajowa

@kandydat

Szanowny Kandydacie, bardzo Nam przykro, że poczułeś się wprowadzony w błąd. Nie było to zamierzonym działaniem z naszej strony. Wyjaśniamy, że zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, nie zawsze wiąże się z otrzymaniem zatrudnienia. Najprawdopodobniej Pana kandydatura nie do końca spełniała nasze wymagania stanowiskowe, wobec czego została zaproponowana alternatywa rozpoczęcia współpracy z nasza firmą. Pozdrawiam serdecznie.

@kandydat

co ty bredzisz jak chcesz się zatrudnić przez agencję to pracujesz przez agencję jak idziesz do kadr to zatrudni cię firma, są stanowiska za najniższą krajową a są takie sięgające 4 tyś netto i więcej np magazynier!

Nieznany

@Nieznany

Drogi Kandydacie, w każdym naszym ogłoszeniu rekrutacyjnym jest zawarta informacja o systemie pracy na trzy zmiany jeśli dane stanowisko tego wymaga. Jednak w przyszłości dołożymy wszelkich starań, by uniknąć podobnych rozczarowań. Z wyrazami szacunku Zespół HR

kandydat
@Nieznany

w JAKICH GODZINACH te zmiany?

abc123
@kandydat

Zależy od stanowiska. Produkcja ma zmiany od 5:50-13:5- 13:50-21:50 i 21:50-5:50 a pozostali mają w pełnych godzinach.

zainteresowany

Cześć, jestem zainteresowany pracą w dziale marketingu. Czy macie może jakieś opinie na temat tego działu? Jak wygląda atmosfera racy, czy jest możliwość rozwoju? Czy są jakieś plany, założenia (tzw. tabelki), które trzeba wyrabiać? no i oczywiście, jeśli ktoś wie, jakie są zarobić, około- bo wiadomo, że nikt nie poda mi konkretnej sumy.

Witold
@zainteresowany

Też mnie to zastanawia, mam nadzieję że niedługo ktoś z pracowników powie coś więcej na ten temat. Daj też znać jeśli wybierzesz się już na rozmowę, jestem ciekaw jak wygląda proces rekrutacyjny w Kilargo.

dadi
@zainteresowany

bedziesz tylko organizował spotkania dla klientów i paczki na te spotkania i wkurzal sie na ciagle opoznienia bo robi je 1 osoba i jest zawalona pracą

Wiecie czy Kilargo Sp. z o. o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

kasia

a jakie to ma znaczenie? pewnie zależy od stanowiska na jakie aplikujesz

Magazynier

To zależy od stanowiska może gdzieś w biurach na jakiś wyższych stanowiskach

dad
@kasia

Tak, każdy od produkcji do kadry biurowej ma na wyłączność laptopa jak i telefon. Sterowanie produkcją odbywa się na słuzbowym komputerze. Każda zmiana podpina się do systemu i tyle - siedzisz i pilnujesz, a góra kręci lody :)

3df

Czy niedziele są pracujące?

Pawlak

Czy po przyjściu do pracy należy zgłosić się do kierownika w celu poinformowania go że jest się nowym?

Pawlak

Wiecie może jakie są godziny zmian na produkcji?

kate
@Pawlak

6-14, 14-22, 22-6

Zostaw merytoryczną opinię o Kilargo Sp. z o. o. - Chechło Pierwsze

• Jak się pracuje w Kilargo Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kilargo Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kilargo Sp. z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kilargo Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Kilargo Sp. z o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kilargo Sp. z o. o.